Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 23:09:26
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 8 9 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Nicolas Anelka primio Islam  (Pročitano 29319 puta)
Moderator
Jet set burekdzija


Just be what you are.....

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6424
Zastava Belgrade
mob
Samsung S7
Lepa prica nema sta.Pazi cuda se desavaju svuda u svetu samo sto smo mi slepci pa ne gledamo gde treba.
IP sačuvana
social share


This is where we hold them!This is where we fight!! This is where they die !! King Leonidas
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2143
Zastava Subotica
mob
Ericsson T65
Pa cuda se desavaju samo u pravoslavlju. Mislim ako se govori o cudima, ono sto nauka ne moze da opise.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Just be what you are.....

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6424
Zastava Belgrade
mob
Samsung S7
Pa cuda se desavaju samo u pravoslavlju. Mislim ako se govori o cudima, ono sto nauka ne moze da opise.

Jeste.....jeste....mislim daj kad ti ne bi lupio nesto to je strasno.Pa David Koperfild nije pravoslavac he he ..
Jel si cuo nekad za Bermudski Trougao ??
IP sačuvana
social share


This is where we hold them!This is where we fight!! This is where they die !! King Leonidas
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2143
Zastava Subotica
mob
Ericsson T65
Cuda, ili Bozija cuda se desavaju samo u pravoslavlju. Ne kazem da nema ni ostalih cuda, mislim, trebao sam precizirati, ima cuda i od satane. Mada smatram da kod Koperfilda nema nista cudno, jer to sto on radi je samo iluzija. Poznato je recimo da se za iluziju letenja pripremao 7 godina. Ali i ako stvarno cini cuda, Koperfild je to uradio iskljucivo uz pomoc satane. Pravoslavana cuda su jasna, ona su od Boga, jer su prijatna. Mosti svetaca, koje mirise vanzemalljski i koji ne mogu istrunuti, zatim proplakanje kipova, i to uvek kod ociju, izlecenje ljudi koji dodiruju pojedine mosti, koji piju svetu vodu, i na kraju najvece cudo, Sv. Oganj iz Jerusalimske crkve, kada u nju udje Jerusalimski patrijarh. Dakle vidi se da su sva cuda prijatana i od Boga data, a Koperfildovo cudo koje je samo obmanjivanje ljudi za rad sticanja slave je naravno djavolje delo. A Bermudski trougao, jos uvek nije definisan, mozda je to iscenirano iz nekih razloga od americke vojske, a ako avioni se stvarno ruse bas tu, i ako je to neko cudo, opet tu su umesani prsti satane koji to sve prouzrokuje. Tako da ne vidim razlog de se traze paralele sa pravoslavljem.
« Poslednja izmena: 18. Sep 2005, 16:14:24 od costa »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


niente paura

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 7714
Zastava Neptun
mob
Samsung Galaxy Ace Fleur
Citat
Bozija cuda se desavaju samo u pravoslavlju... zatim proplakanje kipova, i to uvek kod ociju

 Smile

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

civitavecchia.jpg
(19.95 KB, 201x323)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2143
Zastava Subotica
mob
Ericsson T65
Ja rekoh gore da cuda dolaze i od satane. Koliko su verdostojna cuda u pravoslavlju pokazuje samo njihov broj i nacin. Ja jos gore nisam ni spomenuo cudotvorne ikone koje lece npr, a ikone su samo u pravoslavlju prisutne. No,ima li jos cuda kod katolika, osim sto kip bogorodice proplace sumnjivo? Dakle tu se treba malo zamisliti.
« Poslednja izmena: 19. Sep 2005, 22:14:27 od costa »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


niente paura

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 7714
Zastava Neptun
mob
Samsung Galaxy Ace Fleur
Kod katolika sumnjivo a u pravoslavlju sve verodostojno, daj...suvise si subjektivan da bi se s tobom moglo diskutovati.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2143
Zastava Subotica
mob
Ericsson T65
Ajde ti meni reci zasto da ne budem subjektivan? U cemu je objektivnost? Pravoslavna cuda su jasna i raznolika. Ono, ako ima i u pravoslavlju, zasto ne bi bilo i u katolicanstvu! Da li je jedna vera ispravna, po zna se po tome koliko su ostali verodostojni osnovnim ucenjima koje je utemeljio sam Hrist. A katolici su dosta toga odbacili 1054, i zato je doslo do raskola, a posle toga iz rimokatolicanstva je niklo 1000 sekta. Dakle zasto bi Bog bio tamo gde su ga odbacili? Vidi se koliko su pobozni katolici, sa papskog skupa u Kelnu, gde su ljudi prakticno djuskali, nosili transparente sa natpisima, kao da su na utakmici, a ne na duhovnom skupu. Gde je tu usmerenost ka Bogu, gde je tu molitva, pokajanje, a posle toga idu da prave najvecu zurku u metrou. Govorim ti ovo, jer tu se vidi jasno razlika izmejdu rimokatolicanstva i pravoslavlja. Dakle nije dovoljno verovati vazna su dela, a rimokatolici nemaju tih dela. Zato se cuda i javljaju u pravoslavlju jer je Isus Hrist u pravoslavlju. Smile
« Poslednja izmena: 20. Sep 2005, 00:35:55 od costa »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Bice Bolje

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 1678
Voleo bih da kod muslimana ima nesto slicno ovome sto cu sada napisati, ali nema. Voleo bih zbog ljudi, koji su 'kruna Bozijeg Stvaranja'.
Elem, citao sam zasto se u pravoslavlju praktikuje da Telo i Krv Gospodnja (u vidu hleba i vina) budu spojeni u Svetoj Casi (Putiru) i uzimaju se zajedno a ne odvojeno.
Praksa je zapoceta u prvim vekovima (mislim 4. veku) kada su Episkopi primetili jednu sve ucestaliju praksu: Hriscani su tada uzimali posebno Telo Hristovo u svoja usta ali Ga nisu gutali nego su ga krili ispod gornje/donje usne (Krv Gospodnju su pili i gutali), a onda su po izlasku iz Crkve, vadili Telo Hristovo iz usta i prodavali Ga onim ljudima kojima je trebalo! Onda bi taj covek koji Ga je kupio odlazio kuci i davao ga npr. svom detetu koje je bolesno lezalo i ono bi ozdravljivalo!
Zaista sam bio u soku kada sam citao ova dokumenta! Prvo, kakav je to Hriscanin koji prodaje nesto tako Dragoceno?! Drugo, kakav je to otac koji iako veruje (zna?!) da ce mu Telo Hristovo izleciti dete, ne zeli da ili to dete dovede da se krsti i pricesti, ili da zamoli svestenika da dodje u njegovu kucu da ga pricesti, ili da se sam pricesti i zamoli Boga da mu dete izleci ili ...
I ponajvise sam se odusevio (o-Duh-sevio) Bogom Koji premda vidi takvog Hriscanina i takvog oca, cini da dete ozdravljava! Ako ne gresim, pise u Novom Zavetu da "Zaista Otac nas ne daje Duha Svetog na meru!"




[Edit by Anea: Pisanje teksta velikim slovima [ALLCAPS] zabranjeno Pravilnikom Burek Foruma. Koristite blagodeti formatiranja teksta ako zelite nesto naglasiti!] Nije tesko biti fin!
« Poslednja izmena: 20. Sep 2005, 12:41:13 od Anea »
IP sačuvana
social share
Bice bolje
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Ne bih se slozio da se ubija zbog vere. Ratove ne pokrecu popovi i hodze, oni mozda samo potpiruju tenziju. Pravi izvor ratova je zelja za povecanjem licne moci, bogatstva i uticaja onih koji u datom trenutku drze vlast. Ni krstaski ratovi se ne bi desili da papu nisu podrzali vlastelini iz Francuske, Engleske i drugih katolickih zemalja zeljni pre svega zlata. Oslobadjanje Jerusalima je bio dalek, drugi cilj. Pojedinci mozda krenu u rat iz ubedjenja, verskih ili nekih drugih, ali je uzrok sukoba uvek materijalne prirode. Religija je samo povod.

Slazem se da se ljudi ne trebaju deliti na radnike i kapitaliste ali zato i verujem da svako treba da zaradi u skladu sa svojim zalaganjem, znanjem, ulozenim vremenom, trudom, a ne automatski svako isto. Ali to je vec off-topic, mozemo i na drugom topicu da prodiskutujemo ako zelite.

Dosad najbolji text

Boli me k.... ko sta prima i neprima svako za sebe
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 8 9 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 23:09:26
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.104 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.