Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 125
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ni policija ne zna ko je rušio u Savamali  (Pročitano 112805 puta)
28. Apr 2016, 16:00:36
Legenda foruma


I have a joke. Women's rights.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 31126
Zastava Harare
Browser
Chrome 49.0.2623.110
mob
Samsung GT-S7580
Ni policija ne zna ko je rušio u Savamali


Ko je u ponedeljak ujutru, srušio delove dve ulice u Savamali - na to pitanje nema odgovor ni opština na kojoj se dogodilo rušenje, ni Grad Beograd, a ni policija. Da stvar bude još intrigantnija, dok su se kuće rušile nepoznati muškarci s fantomkama zadržavali su i pretresali prolaznike.

Dok se u centru Beograda, pod okriljem noći, rušio deo Hercegovačke i Mostarske ulice u Savamali tim delom prolazio je i Miloš Đorđević. A onda su ga presreli muškarci u civilu i s fantomkama.

"Tri lika s fantomkama, izvukli me iz auta, rekli mi da ćutim sve vreme, da sagnem glavu dole, pitali su me odmah za telefon, jer su mislili da snimam nešto što ne bi trebalo da vidim, odveli su me iza parkirališta gde je neki šut, gde je bager radio sve vreme, postrojili su još par ljudi tu, sve vreme su mi govorili da ćutim, da ne gledam ništa", priseća se Miloš neočekivanog susreta.

Kako kaže, tortura je trajala oko sat, a osim telefona uzeli su mu i ličnu kartu. I on nije jedini koji je prošao kroz takav tretman.

Pozivajući se na informacije dobijene od građana, poverenik za inforamcije od javnog značaja, Rodoljub Šabić, navodi da je iste noći oko 30 maskiranih ljudi sa "fantomkama" i naoružani palicama, srušilo objekte koje koriste privatnici na površini od oko 1.000 kvadrata. Poverenik napominje i da su ti ljudi prethodno vezali noćnog čuvara i oduzeli mu mobilni telefon. Zato od Gradske uprave traži odgovor - Ko je odgovoran za rušenje dela Savamale.

"Prema istim informacijama, policija, iako pozvana, odbila je da izađe na uviđaj, upućujući građane na Komunalnu policiju, uz obrazloženje da je Komunalna policija u tom rušenju i učestvovala, a Komunalna policija je opet demantovala navode policije“, navodi se u saopštenju poverenika.

Kako je za nekoliko sati nestalo nekoliko kuća i restoran u Savamaloj ne znaju ni predstavnici Grada, ali tvrde da oni nisu rušili.

"Ne posedujem lično nikakve informacije, šta se desilo sa tim. Imate nadležne institucije u okviru grada Beograda i lokalnu samoupravu Savski venac koja je zadužena za rušenje, pa njih pitajte", poručio je Danilo Jerenić, predstavnik gradske vlasti.

Iz opštine Savski Venac kažu da nisu ni oni srušili objekte, jer su zaduženi za manje kvadrature od one koja je srušena.

"Nemam saznanja da je to izvršeno, niti ko je to izvršavao", kratko je rekao Jovan Grbavac.

Ko je nosio fantomke, rušio zgrade i maltretirao prolaznike istraživaće i Tužilaštvo. Miloš Đorđević i još nekoliko osoba koje su maskirani nasilnici postrojili najavljuju podnošenje krivičnih prijava.

Izvor: N1
IP sačuvana
social share
E ovaj svet je otiso u kurac cim Lazu pitaju kakva je serija  Smile
Pogledaj profil WWW Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


I have a joke. Women's rights.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 31126
Zastava Harare
OS
Windows 7
Browser
Chrome 49.0.2623.110
mob
Samsung GT-S7580
Patka s fantomkom zbog rušenja i maskiranih ljudi u Savamali





Inicijativa "Ne davimo Beograd" postavila je patku s fantomkom ispred Skupštine grada, zbog slučaja rušenja u Savamali.

Odbornik DS u Skupštini grada Beograda Balša Božović zatražio je danas, na sednici gradske Skupštine, da gradonačelnik Siniša Mali uvede vanredno stanje zbog tog rušenja i zbog toga što ljudi s fantomkama maltretiraju prolaznike. Predlog Božovića je odbijen.

Izvor: N1
« Poslednja izmena: 28. Apr 2016, 16:01:55 od Lazar Milic Milic »
IP sačuvana
social share
E ovaj svet je otiso u kurac cim Lazu pitaju kakva je serija  Smile
Pogledaj profil WWW Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.02
sta li je bilo... Smile
mozda neko ima prijeku potrebu da izgradi tu nesto..i da zapsli radnike...vidis da je nezaposlenost ogromna... Smile
pa mu smetaju te tu kuce i  barake... Smile

i sigurno je posteni investitor .... lijepo nudio novac.... a olos narodni i gradjanski nije htio d'uzme.. Smile
cuj nece pare... Smile pa sta oce  Smile

i sta je drugo mogao posteni investitor ..nego da unajmi 30tak besposlenih omladinaca ...u punoj fizickoj snazi....i i par malih bagera... i srusio je to sranje  Smile
svejeno je to sigurno neko ruglo bilo  Smile Smile a on ce izgraditi modernu i lijepo zgradu..da stanes i gledas...  Smile

sila ni boga ne moli  Smile Smile Smile Smile
kad neces milom hoces silom..   Smile Smile Smile Smile
to je stara deviza ..svakog siledjije ...koji bar imalo drzi do sebe  Smile Smile Smile

Smile
« Poslednja izmena: 28. Apr 2016, 16:09:39 od bobaK_bl »
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 45.0
Ma koliko bio protiv Sekte i njenih vojnika i isprdaka, moram da se zapitam nešto - kako je moguće da u centru Beograda u 2016. godini takva akcija traje nekoliko sati, da 30ak ljudi sa fantomkama po ulicama ruši i presreće prolaznike a da niko ne uspe da uslika to? Makar da napravi neku amatersku fotografiju? Aj da zanemarimo i to, opet - gde je intervju i izjava tog vezanog čuvara? Gde su mu slika i ime nakon razgovora sa novinarima? Šta, novinari su mogli da nađu ime, adresu i sliku onog dede što upuca lopovčine u svojoj kući i objave ih svuda, a ne mogu da nađu ovog čuvara što ga vezaše?

Meni tu nešto malo smrdi. I ako se radi o nekoj muljaži, protiv toga sam. Jer ako već želiš da se upuštaš u pravnu bitku (ili ne-nasilnu, kako god je nazvali) sa vlastima, moraš to da radiš i na odgovarajući način. Dokazi, argumenti, prilozi... Sve mora da bude kao na sudu. A ne rekla-kazala priče. U suprotnom se samo spuštaš na njihov nivo i kupuješ sebi privremenu podršku i prednost koja će ti se posle obiti o glavu kad ljudi shvate da je sve laž i da si isti ko i oni.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


I have a joke. Women's rights.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 31126
Zastava Harare
OS
Windows 7
Browser
Chrome 49.0.2623.110
mob
Samsung GT-S7580
Па, чекај, како год било, је л' су објекти нелегално порушени или нису?

И како је ово могуће:

Citat
Prema istim informacijama, policija, iako pozvana, odbila je da izađe na uviđaj, upućujući građane na komunalnu policiju, uz obrazloženje da je komunalna policija u tom rušenju i učestvovala.
IP sačuvana
social share
E ovaj svet je otiso u kurac cim Lazu pitaju kakva je serija  Smile
Pogledaj profil WWW Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 45.0
Ne znam, cela priča mi deluje kao da nešto tu nedostaje. Ne mogu ovako preko žice da objasnim zašto, ali otprilike osećaj je ko onomad kad kreneš da čitaš neki tekst pa provališ da je u stvari reklama, novinski članak sa plaćenim sadržajem. Ne znaš ni sam tačno kako, ali vidiš da nešto ne štima.

Ajde recimo da su stvarno uspeli da spreče i obrišu svako slikanje. Opet se pitam - ko je i gde je taj čuvar? Neverovatno mi je da su novinari danas u stanju da nađu i nagovore čak i žrtve silovanja i prebijanja da izađu pred kamere i objave sve o njima, a ne mogu da prikažu tih par ljudi koji su navodno bili vezani i legitimisani.
Što se tiče srušenih objekata - ti objekti su koliko ja znam odavno predviđeni za rušenje. Da je Grad hteo da ih sruši, Slina i Vesić bi doveli 100 policajaca ko onomad kad je Džafar dolazio u Geozavod, odsekli bi taj deo grada i srušili objekte za tri sata. Zašto bi se cimali da to rade ovako?

Ili ovde nešto nedostaje ili je ovo jedna od Sektinih najbolje sprovedenih operacija. I mada sve više i više liče na nemačke Naciste pre rata, ipak oni nisu tog kalibra pa da izvode takve akcije. A i kažem, zašto bi kada mogu sve na ''legitiman'' način, za isto, ako ne i kraće vreme.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 628
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 45.0
Па, чекај, како год било, је л' су објекти нелегално порушени или нису?

И како је ово могуће:

Citat
Prema istim informacijama, policija, iako pozvana, odbila je da izađe na uviđaj, upućujući građane na komunalnu policiju, uz obrazloženje da je komunalna policija u tom rušenju i učestvovala.

legalno su poresueni nelegani objekti  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


I have a joke. Women's rights.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 31126
Zastava Harare
OS
Windows 7
Browser
Chrome 49.0.2623.110
mob
Samsung GT-S7580
Ај сачекаћемо више информација.. до тада спрдачина  Smile



Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

фаф.jpg
(43.38 KB, 518x257)
IP sačuvana
social share
E ovaj svet je otiso u kurac cim Lazu pitaju kakva je serija  Smile
Pogledaj profil WWW Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 45.0
P.S. I još jedna otežavajuća okolnost i faktor koji uzimam u obzir prilikom ovog pisanja je to da Mikseru verujem koliko i SNSu. Mikser je odavno u ratu sa naprednjacima, i postao je hub za razne vikend-političare i folirante (šatro-pravednike i predstavnike naroda, a u stvari političarske karijeriste), kao što su Patkica, Kritična masa koja predstavlja sve samo ne udruženje biciklista, NVO koje kukaju o migrantima i slično.

Uvek je nekako taj Mikser u centru pažnje. Malo malo pa sve završi u ili oko njega. Da se ovo desilo recimo Bridge Pubu na Zelenom vencu pa i da se začudim i odma stanem na stranu Puba. Ali uvek sve nešto oko tog Miksera.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 46.0
mob
LG Nexus 5
Jbt, ovo je jos jedan pokazatelj da je vlast nesposobna, cak ne mogu da sruse ni par stracara, a da ne naprave show od toga.

Oni postdjindjicevci razrusise Silerovu na skroz protivzakonit nacin ali sa pravom pricom. Umesto da je BIA navodno otkrila leglo ogranka al kaide pa da su se pojavili u sred bela dana, a oni uzeli da hapse celave hipstere i da ih odvode u mrak.

Jebem ti ja takvu drzavu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 125
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.122 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.