Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 05:40:18
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 9 10 12 13 14
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Nevinost  (Pročitano 29328 puta)
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 10425
OS
Windows XP
Browser
Safari 4.1.249.1045

ne zajebavaj, znam par likova koji su ostali nevini do dvadest i neke i ne zna se koji je nenormalniji i uvrnutiji !
činjenica je da nisi normalan ako to ne uradiš u nekim granicama proseka i da će se to debelo odraziti na tvoju psihu i samopouzdanje, a situacija će vremenom postajati sve gora, jer ćeš biti sve stariji. Znam bar trojicu, i kažem, svi su idioti !

Mali, ako misliš da ne postaneš iskompleksirani ludak, nalazi nešto pod hitno ! Ako si toliko fin da nećeš plaćenu ribu, onda nađi bilo kakvu "besplatnu". Dakle, kreći sad i spopadaj sve živo ! Ako si u Bosni, u obzir dolaze i ovce, dakle ne biraj. Ako se već nisi snašao sa 16-17 da to odradiš kao čovek, onda odradi kako bilo.


Nase maliciozno drustvo, u kojem najcesce plivaju ribe poput autora gornjeg posta, je i kreiralo besmislene "drustveno prihvatljive" norme za sve ono sto drustvo po prirodi stvari nije nadlezno da limitira.

Ako ne stupis u seksusalne odnose do 16-17... nisi normalan... postaces "iskompleksirani ludak"...
Ako se ne udas do tridesete... nesto ti fali, niko te nece, usedelica...
Ako vaga predje 80kg... prestajes da budes privlacan za suprotan pol...
...

Kod ljudi treba da se probudi svest da ne postaju iskompleksirani zbog toga sto su sa 20 godina nevini, ili sa 30 samci... vec zato sto im drustvo namece besmislene 'prihvatljive' okvire koje ne mogu svi da ispune upravo zato sto su razliciti... razlicitih socijalnih prilika, preferencija, vremenskih mogucnosti, stilova zivota... a pojedinci koji u ime drustva istupaju i daju predvidjanja da ce se klinac '91 god. pretvoriti u 'iskompleksiranog ludaka' ako uskoro nesto ne kresne, samo pogorsavaju situaciju.

Ja licno mislim da su godine autora teme, adolescentske godine, zdravo doba za sticanje iskustava na seksualnom planu... sto ne znaci da godine koje mu dolaze u susret nisu...
30. godina zivota je sjajno vreme da se pocne sa brakom i porodicom... ali sta fali trideset petoj?
Ne funkcionisemo svi isto, i upravo iz tog razloga je potpuno besmisleno betonirati nas u okove drustvenih limita, iz kojih ako se, ne daj Boze, izdvojimo, postajemo 'nenormalni' talog za ismejavanje.


Sto se samog 'problema' tice, svi muskarci bez seksualnog iskustva ga imaju... ja sam se verovatno sa 15, slusajuci 'lovacke price' drugara iz gimnazije, pitao sta sam Bogu zgresio pa sam jedini bez iskustva... isto sam se pitao i sa 16 i sa 17... onda je doslo ono sto ti je vec x clanova foruma napisalo - "stvari su krenule svojim tokom.."
Sta to znaci?
Socijalizacija. Da l' je u pitanju skola, faks, kafic, park, biblioteka, kuglana, seminar... prilika za upoznavanje dopadljivih osoba suprotnog pola je mnogo, a odatle sve krece... i ljubavne veze, i seks. Devojke u tvojim godinama nisu nista manje za interesovane za intimne odnose od decaka, i samo je pitanje vremena kad ce ta tema docekati overground u vezi. Na kraju krajeva, ne mora to da bude ni veza. Posto si iskljucio profesionalne usluge, i one time thing je pretpostavljam ok, ali kao sto vidis kljuc i kod toga jeste odlazak i upoznavanje ljudi. Ako zelis negde da stignes sa svojom situacijom, najbolje od toga da krenes.

Dulac, jesi li na ovo mislio.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


create...destroy...enjoy!

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 2941
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
Nokia ????
ljudi, jel moguce da BAS NIKO nije rekao da je istina "negde izmedju"???
Nije tacno da postajes "totalni ludak" ako si nevin sa 20, niti si apsolutno normalan ako mrak skines u 35oj... Ne znaci da "poremecen" ako si devica sa 20 i kusur, vec se javlja problem sa samopouzdanjem.
U prevodu, koliko god te neko zajebavao za nevinost, nece ti napraviti ni u pola toliki problem koliki ces sam sebi, ponavljajuci nesvesno "ja sam luzer" 300x dnevno! Protiv toga mogu samo jako stabilne osobe, a takvih je malo Smile
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


s'brda s'dola

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 14157
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
LG 4X HD
Citat
Kod ljudi treba da se probudi svest da ne postaju iskompleksirani zbog toga sto su sa 20 godina nevini, ili sa 30 samci... vec zato sto im drustvo namece besmislene 'prihvatljive' okvire koje ne mogu svi da ispune upravo zato sto su razliciti...
Lepo rečeno i istinito, međutim...

možda grešim ali ću poći od pretpostavke da je sex jedna prirodna stvar za psihofizički zdravu odraslu osobu. Neko ko ima recimo 20 god. je fizički zreo , a trebao bi biti i psihički dovoljno zreo. I ako neko takav ima potrebu za sex-om a ipak ga ne upražnjava iz bilo kog razloga , ne može da se tvrdi da to sigurno neće imati negativne posledice na njegovu psihu. 
Da pojednostavim, ako imaš neku potrebu, neki nagon koji ne biva zadovoljen dugo vremena to sigurno mora da izraste u neki manje ili više izražen psihički problem.
Naravno ne kažem da je 17, 20, 25 god. neki rok niti da bilo kakav rok postoji , čovek treba da stupi u sexualne odnose onda kada se oseća spremnim za tako nešto. Problem nastaje tek kada se čovek oseća spremnim i ima želju a ipak ništa ne uspeva da uradi po tom pitanju.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4025
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.2
Daj bre, ko ovo vise smislja? Smile
Philosopheru jesi l to ti? Ne prepoznajem te sa tim naocarima i dugom kosom. Al prica je skroz na mestu... Smile
Sta je sledece:
Zena koja je nasla mladog jebaca ali ne zna kako to da objasni mami i tati?
Tata koji je nasao mladu mamu u vidu komsinice i otkrio "kako se tako lepo slazemo, al kurva sudbina ne da nam da uzivamo jel smetaju nam, jel, deca?
Ne, znam, popa koji se zaljubio u mladu muslimanku koja nece da promeni vjeru pa po cijeli dan mora da je ubedjuje da je Yahwe alfa i omega a ne Alah umesto de se hebu?!  Smile
Samo cekam...Smile
IP sačuvana
social share
Edit by cg_ac: Potpis uklonjen zbog uvredljive sadrzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Tako, tako, tako ... samo plivaj !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10648
Zastava Leva strana kreveta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
Nokia N97
Ljudi imaju razne prioritete. Poznajem likove koji su jebali u mladosti kao ludi, a sad u dugim vezama jebu jednom mesechno, shto je mnogo veca katastrofa nego biti nevin u 25 recimo. Sa druge strane poznajem lika kojeg ribe nisu preterano zanimale u mladosti da bi poludeo u 30 i pocheo da shvrlja kao lud (ok, nije bio nevin, ali iskustvo mu je tezhilo nuli).

Uostalom, mnogi gurnu triput i okrenu se na drugu stranu, i eto, tehnichki gledano, to su jebachi. A njihove devojke isfrustrirane za sve pare.  Smile
IP sačuvana
social share
"Brian: You're drunk.
Stewie: You're sexy."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 10425
OS
Windows XP
Browser
Safari 4.1.249.1045
ljudi, jel moguce da BAS NIKO nije rekao da je istina "negde izmedju"???
Nije tacno da postajes "totalni ludak" ako si nevin sa 20, niti si apsolutno normalan ako mrak skines u 35oj... Ne znaci da "poremecen" ako si devica sa 20 i kusur, vec se javlja problem sa samopouzdanjem.
U prevodu, koliko god te neko zajebavao za nevinost, nece ti napraviti ni u pola toliki problem koliki ces sam sebi, ponavljajuci nesvesno "ja sam luzer" 300x dnevno! Protiv toga mogu samo jako stabilne osobe, a takvih je malo Smile

Upravo tako.
« Poslednja izmena: 08. Apr 2010, 19:42:34 od Slagvort »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Apple iPhone 6s
Sto se tice gubitka nevinosti i ostalih "drustvenih vestina" one jesu sa jedne strane merodavne da govore o uspehu u drustvu. Ne kazem da to treba tako da se gleda, vec da se gleda i da tu ne vidim da ima neke sanse da se nesto posebno izmeni...

Bolt 100 m trci 9:58, dobar atleticar ispod 10:50, sportista ispod 13:00, prosecan covek ispod 17:00, al ako trcis preko 25:00 a nemas neki valjan razlog onda si vec nesposoban...

Gubitak nevinosti je stvar odluke i prilike, i verujem da je mnogo manji problem kada neko to ne uradi jer ne zeli, nego kada se to desi jer prosto nije bilo prilike, tj jer se taj neko nije izborio za priliku...

Malo je uvrnut pogled, ali mozda neko i skapira sta sam hteo da kazem...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.9
U krajnjem sluchaju idi korak po korak - dejt, poljubac, neko vatanje, itd itd dok ga ne metnesh, a metnucesh ga mnogo puta dok ne pochnesh zaista da jebesh. Mnogi nikad ne pochnu da jebu, a misle da su mnogo opasni. Takvi su ljudi.

so true...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 2170
Zastava Banja Luka
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
SonyEricsson Xperia mini
6 stranica saveta, a od postavljacha teme ni traga da kazhe da li je uspeo... 

Uglavnom nasao je nekome zanimaciju  Smile Smile

Ima jasta. Ljudi u nekom drugom svijetu. Loze se na graficke kartice i tako to.  Smile

Ziva istina, ima takvih koliko hoces   Smile

Citat
  Ako si u Bosni, u obzir dolaze i ovce, dakle ne biraj.

sta je bre ovo??  Smile

samo u bosni ima ovaca ??? Smile

Izgleda da je tako... stvarno mi nije jasno sta ovo treba da znaci  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46917
Zastava Босна
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Ja sam nevin sa 20 pa ne vidim da je to ikakav problem... Ne vidim zasto se ljudi loze na to da "moraju" izgubiti nevinost. Stvarno ne vidim sta im je.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 9 10 12 13 14
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 05:40:18
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.065 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.