Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 07:59:37
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 420 421 423 424 ... 438
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Neobavezne filmske diskusije  (Pročitano 658807 puta)
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
Haker tvrdi da je ukrao celu novu sezonu Netfliksove serije


Haker, koji deluje pod imenom "Dark overlord", tvrdi da je ukrao kompletnu narednu sezonu popularne serije "Narandžasto je novo crno" televizijske stanice "Netfliks" i zahteva otkup da je pre planiranog vremena ne objavi na internetu.

Haker je namerno objavio prvu epizodu serije na internet stranici za ilegalnu razmenu fajlova.

"Netfliks" je saopštio da je manja produkcijska kuća "Los Gatos", koja sarađuje sa nekoliko velikih televizijskih studija bila na meti hakerskog upada.

"Los Gatos" je saopštila da istragu o upadu vodi FBI i druge vlasti.

U poruci u kojoj traži otkup haker navodi da je upadom u računarski sistem ukrao serije i drugih studija i najavio je će ih objaviti ako mu bude isplaćen "skromniji" otkup.

 Smile
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
Iron Sky: The Coming Race (2018)


 Bizarni "Iron Sky" (2012) je postao potpuno neočekivani hit.  Film nam je doneo bazu nacista na Mesecu, koji su pobegli nakon 1945. godine, kako bi se pripremili za ponovno osvajanje sveta 2018. godine. Na nastavak ovog filma čeka se več pet godina i ako je suditi po poslednjim vestima, ljubitelji ovog neobičnog naučnofantastičnog filma čekaće još godinu dana. Do tada možete pogledati poslednji trejler i, sudeći po njemu, i nastavak će nam doneti istu, ako ne i veću dozu trash/sci-fi elemenata... Hitler na T-Rexu se ne viđa baš često, zar ne?

U glavnim ulogama su Udo Kier, Julia Dietze, Stephanie Paul, Lloyd Kaufman, Jukka Hilden, i Tom Green, a finac Timo Vuorensola je opet u rediteljskoj stolici. Film će biti prikazan u ograničenom broju bioskopa, a premijera je zakazana za 14. februar 2018. godine. Eto vam još jedan izbor gde provesti dan Sv. Valentina sledeće godine.




https://www.youtube.com/watch?v=dxiCnhH6TcM

izvor prolog

 Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
Uskoro ekshumacija masovnog ubice koji je poslužio kao inspiracija za novi film Leonarda Dikaprija “The Devil in the White City”



Ostvarenje koje bi Leonardo Dikaprio trebalo uskoro da počne da snima sa Martinom Skorsezeom, “The Devil in the White City”, zasnovano je na istinitim događajima i prati dešavanja oko serijskog ubice H. H. Holmsa koji je u svom adaptiranom hotelu, ubio preko 200 ljudi.

Holms, koji je često nazivan prvim američkim serijskim ubicom, a čije je pravo ime glasilo dr Herman Vebster Madžet, krajem devetnaestog veka u sred grada adaptirao je hotel u pravu egzekucionu građevinu.

Oko 100 soba bilo je prerađeno tako da su zvučno izolovane i nisu imale prozore, kako niko ne bi mogao da vidi niti čuje žrtve koje su vrištale. Gasne instalacije bile su sprovedene duž ove nekretnine tako da su gosti mogli da budu ubijeni i prostim aktiviranjem prekidača, a preko otvora u zidovima tela su bila transportovana u podrum, u laboratoriju, gde je Holms kasapio žrtve, a kosti prodavao medicinskim školama za profit.

Na kraju je uhvaćen nakon što je policija započela istragu posle ubistva u kojem je stradao Holmsov partner, agent osiguranja koji mu je pomagao u prevarama. Naravno, poginuo je od Holmsove ruke.

Iako je osuđen za preko 200 ubistava lično je priznao “samo” 27, a uskoro će njegovi ostaci biti ekshumirani na zahtev porodice u pokušaju da se okončaju glasine kako je on izbegao egzekuciju i na prevaru izašao iz zatvora, a da je umesto njega obešena neka druga osoba, 1896. godine.

Mnogi su iznenađeni Dikapriovim velikim interesovanjem za ovakvu temu, ali je glumac ubeđen da od ovoga može da se napravi veoma dobro ostvarenje.

U svakom slučaju, Dikaprio je na dobitku. Ukoliko ekshumacija dokaže da je zakopano telo zaista Holmsovo, onda tema ostaje nepromenjena, ali ako kojim slučajem tamo leži neko drugi, eto prilike i za snimanje nastavka.

izvor prolog
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
Facebook će od juna emitovati svoje serije


Facebook će od sredine juna početi da emituje svoju TV seriju.


U početku će biti pokrenute dve sezone različitih serija od po 12 epizoda, a citirajući više izvora upoznatih sa dešavanjima, Biznis insajder izveštava da je Facebook dao zeleno svetlo da se počne produkcija više televizijskih serija.
 
Facebook navodno u ovom trenutku sprema dve serije, od kojih će jedna biti dužeg trajanja i visokobudžetna, slična konvencionalnim TV serijalima kakve gledamo danas na televiziji, dok će druga biti jeftinija i epizode će trajati do deset minuta a nove bi bile objavljivane svakog dana.
 
Ukoliko se kompanija odluči za originalni sadržaj, to će joj omogućiti da se efikasno bori protiv YouTube, Netflix i Amazon Video servisa.
 
Poručuje se da Facebook želi da zadrži dve milijarde korisnika, naročito mlade koji sve više prelaze na Snapchat.
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
U pripremi ribut serijala “Resident Evil”

Samo što je Pol V.S. Anderson završio snimanje poslednjeg filma iz “Resident Evil” franšize, i to više nego očigledno naznačio i u naslovu, “Resident Evil: The Final Chapter”, stižu nam vesti o pripremi ributa priče koja je zasnovana na popularnoj video igrici.

Naime, kompanija Constantin Film, za razliku od reditelja, veruje da ima još mnogo toga da se prikaže u priči o Alis i njenoj borbi za spas ono malo čovečanstva, preživelog nakon zombi-apokalipse, pa je odlučeno da se počne sa pripremom ributa ove priče.

Još uvek se ne zna da li će nova priča imati neke veze sa dosadašnjom franšizom, mada verujemo da su male šanse za to. Takođe, ne verujemo da će se Anderson vratiti rediteljskoj ulozi s obzirom da je glavni lik, Alis, u njegovoj franšizi igrala njegova supruga, Mila Jovović, a ne postoje velike šanse da će ona igrati glavni lik u dve odvojene priče.

Anderson trenutno priprema ostvarenje “Monster Hunter”, kojim će biti zauzet neko vreme, a Mila Jovović je nedavno završila rad na dva projekta, “Shock and Awe” i “Future World”.


Izvor prolog
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 66
Citat: zoranjurkovic5@gmail.com 28. Maj 2017, 14:13:35
U pripremi ribut serijala “Resident Evil”

Samo što je Pol V.S. Anderson završio snimanje poslednjeg filma iz “Resident Evil” franšize, i to više nego očigledno naznačio i u naslovu, “Resident Evil: The Final Chapter”, stižu nam vesti o pripremi ributa priče koja je zasnovana na popularnoj video igrici.

Naime, kompanija Constantin Film, za razliku od reditelja, veruje da ima još mnogo toga da se prikaže u priči o Alis i njenoj borbi za spas ono malo čovečanstva, preživelog nakon zombi-apokalipse, pa je odlučeno da se počne sa pripremom ributa ove priče.

Još uvek se ne zna da li će nova priča imati neke veze sa dosadašnjom franšizom, mada verujemo da su male šanse za to. Takođe, ne verujemo da će se Anderson vratiti rediteljskoj ulozi s obzirom da je glavni lik, Alis, u njegovoj franšizi igrala njegova supruga, Mila Jovović, a ne postoje velike šanse da će ona igrati glavni lik u dve odvojene priče.

Anderson trenutno priprema ostvarenje “Monster Hunter”, kojim će biti zauzet neko vreme, a Mila Jovović je nedavno završila rad na dva projekta, “Shock and Awe” i “Future World”.


Izvor prolog

Jedna je Mila  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Often Wrong, Never In Doubt

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 18420
Zastava Обреж
Umro Harry Dean Stanton.
IP sačuvana
social share
Nismo višestruke ličnosti. Mi smo mnogo ličnosti.
A jedna od mojih ličnosti je slučajno višestruka ličnost,
ali me to ne čini višestrukom ličnošću. Primeti nijansu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Ako treba bit ću i sam Montgomery Clift.

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 2425
Zastava Beograd
Umro Harry Dean Stanton.

Legenda, neka počiva u miru.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Often Wrong, Never In Doubt

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 18420
Zastava Обреж
IP sačuvana
social share
Nismo višestruke ličnosti. Mi smo mnogo ličnosti.
A jedna od mojih ličnosti je slučajno višestruka ličnost,
ali me to ne čini višestrukom ličnošću. Primeti nijansu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 420 421 423 424 ... 438
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 07:59:37
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.083 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.