Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 16:13:52
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 418 419 421 422 ... 438
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Neobavezne filmske diskusije  (Pročitano 658765 puta)
Svedok stvaranja istorije


Often Wrong, Never In Doubt

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 18420
Zastava Обреж
 Smile AU!
IP sačuvana
social share
Nismo višestruke ličnosti. Mi smo mnogo ličnosti.
A jedna od mojih ličnosti je slučajno višestruka ličnost,
ali me to ne čini višestrukom ličnošću. Primeti nijansu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
6 puta kada su glumci bili pijani na snimanju




Glupo bi bilo i pretpostaviti da je svaki put kada glumi pijanu osobu, glumac ili glumica i zaista trešten.

Ipak, postoje situacije u kojima vam je preko potrebno da se oslobodite stega, ili treme ili pritiska ili nelagode – a ako ste glumac nisu ovo tako nepoznata osećanja, naročito kada su izazovi veliki, a očekivanja još veća…

Ako mislite da se glumci propiju zato što to uloge od njih zahtevaju – grdno se varate, ili ste očigledno premalo upućeni u to šta sve glumac radi i kako izgleda jedan njegov radni dan. Za razliku od bankara ili apotekara, kad sat otkuca pet popodne, neko se sprema za povratak kući, a neko je tek počeo da snima i to prilično napete scene…

1. THE WOLF OF WALL STREET – MARGOT ROBBIE

Australijska glumica Margot Robbie zna kako da ostavi dobar utisak, pa je na audiciji za ovaj film, iako toga nije bilo u scenariju, ošamarila DiCaprija, a onda su je odabrali i došao je red na snimanje scene seksa! Kaže da je morala da potegne nekoliko čašica tekile jer u protivnom ne bi mogla da progovori od treme.



https://www.youtube.com/watch?v=uoaCUCGcAXo

2. LEAVING LAS VEGAS – NICOLAS CAGE

Cage glumi Bena Sandersona, scenaristu čije samodestruktivno ponašanje dovodi do toga da je sve izgubio. Film se najviše bavi njegovim odnosom sa zlostavljanom prostitutkom u Las Vegasu, u koji se preselio sa namerom da se napija sve dok ne umre. Cage se brižljivo pripremao za ovu ulogu, mesecima pijući i snimajući samoga sebe u takvim stanjima, pa Oskar i Zlatni globus nisu izostali.

2. LEAVING LAS VEGAS – NICOLAS CAGE

Cage glumi Bena Sandersona, scenaristu čije samodestruktivno ponašanje dovodi do toga da je sve izgubio. Film se najviše bavi njegovim odnosom sa zlostavljanom prostitutkom u Las Vegasu, u koji se preselio sa namerom da se napija sve dok ne umre. Cage se brižljivo pripremao za ovu ulogu, mesecima pijući i snimajući samoga sebe u takvim stanjima, pa Oskar i Zlatni globus nisu izostali.



https://www.youtube.com/watch?v=Ke6kU0rD8Jg

3. WILD THINGS – NEVE CAMPBELL, MATT DILLON, DENISE RICHARDS

Reč je o erotskom trileru iz 1998. koji je mnogima ostao u prilično intenzivnom sećanju zbog vrućih scenaNeve Campbell i Denise Richards u bazenu. Ipak, u filmu koji se bavi mnogobrojnim ubistvima, zapletima i obmanama, sve do trenutka dok se ljubav od broja dva ne primakne trojci nije ni upoa napeto. To su isto osetile i glumice, koje su u sceni zajedno sa Mattom Dillonom morale da se pokažu u prilično zavodljivom svetlu. Kamera je u sceni zabeležila šampanjac, ali je pre njega bilo mnogo drugih pića koja su trebala da opuste napete živce.



https://www.youtube.com/watch?v=Asa9oAOLP48


4. BLACK SWAN – MILA KUNIS I NATALIE PORTMAN

I kao što već možete da pretpostavite – ljubavne scene velika su muka čak i za glumačke gromade poput ove dve cure. Prema reditelju Darrenu Aronofskom, zvezde filma filma Mila Kunis i Natalie Portman opustile su se za scenu seksa sa mnogo više od nekoliko čašica alkoholnog pića. Naime, Kunisova tvrdi da je bio u pitanju Jim Beam, dok ostatak ekipe tvrdi da je bila u pitanju tekila – kao da je to ikome bitno!



https://www.youtube.com/watch?v=0y6MiyPa7fA

5. APOCALYPSE NOW – MARTIN SHEEN

Na početku kultnog filmskog ostvarenja bujna vijetnamska šuma eksplodira u plamenu, a onda se pojavljuje bledi Martin Sheen sam u sobi u Sajgonu. Ova je scena snimana tokom Sheenovog rođendana a on je kako je i očekivano pio i slavio čitav dan… Ovaj se deo njegove kompletne uloge smatra samim savršenstvom glumišta u kojem Sheen sa neopisivim nadahnućem i uspehom dočarava najsuptilnija previranja i najmračnije dubine ljudske duše – pa i pijan!



https://www.youtube.com/watch?v=QwlpKNLS3X8

6. JAWS – ROBERT SHAW

Kao što je Shaw kasnije objašnjavao on je uspeo da uveri Spielberga da bi za scenu koju je valjalo snimiti malo pića bilo više nego zgodno obezbediti. Tako je malo pomalo bilo i više od onoga prvobitno planiranog pa je snimanje prekinuto jer se Shaw onesvestio od pića. Narednog dana, on je bio teško mamuran ali ono što danas gledate u filmu snimljeno je u cugu bolje nego što bi to iko mogao pretpostaviti. Film je genijalan, od scene do scene, ali je Shaw dao svoj pečat pričom o mrtvim očima ajkule koje ožive tek kada ljudima otkinu noge i ruke.



https://www.youtube.com/watch?v=jMl1NbR0h_A

 Smile

  Moram da repriziram Leaving Las Vegas. Kakva filmčina Smile
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 175
Baš su mu ga dali po gasu
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
Аста ла виста – отказано снимање новог „Терминатора“


Овог пута се неће вратити! Отказано је снимање новог филма о Терминатору, у којем главну улогу тумачи Арнолд Шварценегер. Тиме се окончава вишедеценијска филмска франшиза.

Према наводима Њујорк дејли њуза, снимање новог дела је отказано упркос успеху последњег филма, преноси Гардијан.

Пети и последњи део Terminator Genisys зарадио је 409 милиона долара широм света, иако није импресионирао Американце – на благајнама у САД зарадио је мање од 100 милиона долара.

Шварценегер је одустао од политике и ријалити програма Шегрт да би продуцирао мање независне филмове.

Први пут је играо улогу Терминатора у филму Џејмса Камерона 1984. године. Тада је глумио робота који је послат у прошлост да убије жену која је трудна, а чије ће дете бити будући лидер отпора.

У наставку који је објављен 1991. године Terminator 2: Judgment Day глумио је киборга који треба да заштити младог будућег вођу. Једна од његових познатих реченица по којој су ови филмови препознатљиви је „Аста ла виста, бејби“.
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
Kultni film „Muva“ dobija novi rimejk

„20th Century Fox“ planira novi rimejk kultnog horor filma „Muva“. Kao osnovu će uzeti verziju Dejvida Kronenberga iz 1986. godine koja je i sama rimejk filma iz  1958. godine. Glavne uloge u Kronenbergovoj Muvi su tumačili Džef Goldblum  i Đina Dejvis. Radnja prati naučnika koji pokušava da napravi mašinu za teleportovanje i prilikom njenog testiranja dolazi do nekih neplaniranih događaja i posledica. Krivca za to možete pronaći u imenu film.. Novi film će režirati J.D. Dilard (Sleight) dok je gumačka ekipa još uvek nepoznata.


izvor prolog
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
МТВ укида родне категорије за филмске и ТВ награде


Музичка телевизија Ем-Ти-Ви (МТВ) укинула је поделу на мушке и женске категорије за предстојећу доделу филмских и телевизијских награда.

Уместо категорија Најбоља глумица и Најбољи глумац, од ове године МТВ ће имати награду за најбољу улогу у филму и за најбољу улогу у телевизијској серији.

Слична одлука је донета и за музичке награде Греми 2011. године, када су укинуте родне разлике за најбољег певача и певачицу.

На овогодишњој церемонији у мају, МТВ ће уместо категорије Најбоља борба (Best Fight) увести друштвено ангажовану категорију Најбоља борба против система (Best Fight the System).

Ове године, МТВ филмске награде прерасле су у МТВ филмске и телевизијске награде.

Домаћин свечаности која ће се одржати 7. маја биће комичар Адам Девин.

 Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
Rimejk filma “Dirty Rotten Scoundrels” dobio reditelja

Kris Edison režiraće rimejk poznate komedije “Dirty Rotten Scoundrels” iz 1988. godine, u kojem su glavne uloge igrali Majkl Kejn i Stiv Martin.

Prateći  najnoviju modu Holivuda, među kojima prednjače filmovi kao što su “Ghostbusters” i “Ocean’s Eight”, još jedno ostvarenje promeniće polove glavnim junacima pa će se tako u filmu koji je nekada imao glavne muške uloge, sada naći ženske junakinje.

Ovoga puta radi se o rimejku filma Frenka Oza, “Dirty Rotten Scoundrels”, koji će sada imati naslov “Nasty Women”, a u glavnim ulogama će se naći En Hetavej i Rebel Vilson.

“Dirty Rotten Scoundrels”, koji je i sam rimejk filma “Bedtime Story” (sa Marlonom Brandom i Dejvidom Nivenom) predstavio nam je Majkla Kejna i Stiva Martina kao dva prevaranta koji “ordiniraju” francuskom rivijerom, a meta su im bogate udovice i naslednice.

Komedija “Nasty Women” biće varijacija na temu, sa tom razlikom što će meta dve prevarantkinje biti bogati tehnološki genije.

Scenario priprema Žak Šejfer, a očekuje se da produkcija počne tokom leta.

Edisonu će ovo biti rediteljski debi, što se tiče igranih filmova. On je, doduše, režirao nekoliko epizoda serije “Veep” i pojavljivao se kao glumac u serijama kao što su “Doctor Who”i “Skins”, ali sada ulazi na velika vrata filmske industrije sa prvim ozbiljnijim projektom.

izvor prolog
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
Konan je mrtav

Projekat “Legend of Conan” koje je trebalo da označi povratak Švarcenegera ulozi koja ga je proslavila, zauvek je ugašen, odluka je studija Universal Pictures.

Neki kažu da je krivac za to nedovoljna volja od strane ljudi angažovanih na projektu, da ga zaista pokrenu sa početne tačke i stvore dobru priču.

Švarceneger se prvi put pojavio u filmu “Conan the Barbarian” (1982), a zatim i u nastavku, “Conan the Destroyer” (1984.) koji je dosta lošije prošao kod publike.

U međuvremenu, Konana je pokušao da oživi i sadašnji Akvamen, Džejson Momoa, filmom “Conan the Barbarian” (2011), takođe, uz mali uspeh.

Od tada, studio Universal imao je ideju da se Švarceneger u novoj priči pojavi kao ostareli, umorni kralj, koji se vraća na presto zbog loše situacije u njegovom kraljevstvu.

Na priči je pokušao da radi i scenarista Kris Morgan (“Fast and Furious”), ali se tekst ‘nije primio’.

On je zamislio Švarcenegera kao Klinta istvuda u vesternu “Unforgiven”, 30 godina nakon dana najveće slave, ogorčenog i ostarelog, kako ponovo uzima svoj mač.

Studio je, ipak, taj koji donosi konačnu odluku, a ona, ovoga puta, nije bila pozitivna.

Ipak, s obzirom na tradicionalnu prevrtljivost onih koji odlučuju o filmovima, ovo ne mora da znači konačan kraj Konana. Ako se Švarceneger možda malo više zainteresuje i angažuje oko ovog filma, verujemo da bi Universal Pictures bio otvoren za ponovno razmatranje filma “Legend of Conan”.


izvor prolog
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
Izgleda da će Joss Whedon režirati samostalni “Batgirl” film

Tvorac “Buffy the Vampire Slayer” te još kultnije i nikad prežaljene sf serije “Firefly” se nalazi u pregovorima s Warner Bros. i DC Films studijem da bi napisao, režirao i producirao samostalni “Batgirl” film. Joss Whedon je gotovo savršen za taj zadatak, s obzirom da je više nego poznato da je dobar poznavalac stripa, a i gotovo je izgradio karijeru na stvaranju jakih ženskih likova. Naravno da ne odmaže ni činjenica da je režirao dva od najuspešnijih stripovskih filmova. Sada se postavlja pitanje, od kuda će stripovski veteran poput Whedona vući svoju inspiraciju? Barbara Gordon, kao kćer načelnika Jamesa Gordona je najpoznatija kao Batgirl, iako je tokom godina i nekoliko drugih likova nosilo taj specifičan kostim. Ako je verovati izvorima EW-a, navodno je upravo ikonski alter ego Brabare Gordon taj koji će biti prikazan u filmu, te će se kao predložak koristiti DC-jev strip Batgirl “New 52“.

Ova iznenađujuća vest se nije stigla pošteno ni ohladiti, a već se čini da imamo i ozbiljnu opciju za titularnu ulogu u filmu. Navodno bi u kostim mogla uskočiti Lindsey Morgan (The 100).

Toby Emmerich, Jon Berg i Geoff Johns će nadzirati snimanje filma koji u ovom trenutku nema datum izlaska.


izvor prolog
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
Sprema se spinoff ,,Lavirinta“!


U zadnje vreme broj spinoffa je u velikom porastu. Manjak inspiracije ili  želja za nekim prošlim vremenima, nisam sigurna, ali je svakako mač sa dve oštrice; ili će ispasti super ili će ispasti…pa, bezveze (da ne kažem nešto jače). Među gomilu spinoffa se sada našao i kultni klasik osamdesetih, ,,Lavirint“. Kako prenose mnogobrojni portali, TriStar Pictures ima u planu novi film koji bi se vremenski i prostorno odigrao u univerzumu ,,Lavirinta“. Ovim povodom je angažovan Fede Alvares, poznati urugvajski režiser horor filmova, dok je za scenario angažovan scenarista Džej Basu. Ovaj dvojac trenutno radi na nastavku filma ,,Muškarac koji mrzi žene“, ,,The Girl in the Spider’s Web“, ali je Alvares izdvojio vremena kako bi dao komentar povodom nastavka ,,Lavirinta“:

    ,,Lavirint je jedan od prvobitnih filmova mog detinjstva zbog kog sam se zaljubio u svet filma. Ne bih mogao biti više uzbuđen što učestvujem u širenju Hensonovog neverovatnog univerzuma i  što imam priliku da odvedem novu generaciju ljubitelja filma u ,,Lavirint“.

izvor prolog
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 418 419 421 422 ... 438
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 16:13:52
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.077 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.