Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 16:18:08
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 417 418 420 421 ... 438
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Neobavezne filmske diskusije  (Pročitano 658837 puta)
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
Matrix dobija reboot


 Već godinama je više nego očigledno da se filmskoj industriji u Holivudu ozbiljno ponestaju nove ideje, ili jednostavno nemaju hrabrosti da ih realizuju, i da se uveliko oslanjaju na već proverene priče. Tako da imamo gomilu nastavaka i gomilu "rebootova" popularnih filmova. Na osnovu vesti koju je preneo The Hollywood Reporter studio Warner Bros, sprema reboot, ni manje ni više nego kultnog naučnofantastičnog filma "The Matrix" iz 1999.godine.

Još uvek nema detalja i kako se čini ni sam studio nije u potpunosti siguran da li če ovo biti potpuni reboot ili nastavak priće. Sestre Wachowski za sada nisu ni na koji način uklčjučene u ovja projekat i još uvek nije poznato da li će uopšte biti u njemi i u kojoj meri. To se odnosi i na producenta trilogije Joea Silvera, koji je imao ideje o nastavku franšize ali je sva svoja prava na istu prodao studiju Warner Bros 2012.godine za sumo od 30 miliona dolara.

"The Matrix" se smatra kultnim filmom koji je u svet filma posebno specijanih efekata uneo mnogo novina. Druga dva dela, "Matrix Reloaded" i "The Matrix Revolution" nisu dobila dobre ocene, ali su sve jedno Kianu Reevesa učinile jednom od najplačenijih i najbogatijih glumaca. Promovišući svoj novi film "John Wick Chapter 2", Revees je izjavio da je potpuno otvoren za tu ideju ali samo u slučaju ako Wachowski rade na scenariju i režiji. Ali ipak je verovatnije da će Warner Bros pokušati da privuče novog ražisera i glavnog glumca, pa čak da pokuša i sa nekim spinoff pričama kao što je to Disney uradio sa Star Wars franšizom i filmovima "Rogue One" i filma o mladom Han Solou koji se trenutno snima.

Ova vest je izazvala mnogo negativnih kritika ljubitelja ovog filma i filmske publike širom sveta, a kako će se sve odvijati videćemo tokom godine.




https://www.youtube.com/watch?v=m8e-FF8MsqU

izvor prolog
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
Stiže nam Betmen spinof, “Nightwing”

Najtving se prvi put pojavio u DC stripu 1963. godine, ali je to bio pseudonim koji je koristio Supermen, da bi se kasnije osmislio kao zaseban lik, osvetnik pod imenom Dik Grejson.

Grejson je ranije bio Betmenov pomoćnik Robin, ali je napustio tu ulogu i osamostalio se kao Najtving.
Sada će ovaj lik dobiti svoje mesto u rastućem timu superheroja i onih koji bi želeli to da budu. Scenario za film priprema Bil Dubuk (“The Accountant”), dok je režija treba da pripadne čoveku sa prethodnim Betmen iskustvom (doduše Lego iskustvom).
Kris Mekej (“The Lego Batman Movie”) u pregovorima je sa kompanijom Warner Bros. oko angažovanja.

Očekujemo da pregovori prođu bez problema jer je Warner Bros. očigledno zadovoljan radom ovog filmskog stvaraoca, koji je bio ko-reditelj animacije u ostvarenju “The Lego Movie”, dok mu je “The Lego Batman Movie” bio rediteljski debi i to prilično uspešan.
U narednom periodu iz Warner/DC kuhinje stiže nam dosta novih strip/filmova.

Prvi će biti “Wonder Woman”, 2. juna, pa “Justice League”, 17. novembra. Sledećeg oktobra u bioskope dolazi “Aquaman”, a u procesu preprodukcije nalaze se nastavak filma “Suicide Squad” i samostalna priča o heroinama i antiheroinama Gotama, “Gotham City Sirens”, svojevrsni spinof “Suicide Squad”-a.
Ovih dana “The Batman” je konačno dobio reditelja, a Dvejn Džonson ugovorio je dva filma u kojima igra Crnog Adama. Prvi će biti “Shazam”.
Slede samostalni projekti koji će uključivati i ostale liove iz Lige Pravednika, filmovi o Flešu i Kiborgu.
Po svemu sudeći, naredne godine biće prilično radne za sve iz kompanija Warner Bros. i DC Comics, a sve u pokušaju da pariraju najvećem konkurentu iz žanra superherojskih ostvarenja, studiju Marvel.


izvor prolog
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 29182
Zastava
dokle vise  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
Spajdermenov neprijatelj dobio spinof i premijerni datum

U Holivudu je ovih dana aktuelno taktičko razmeštanje premijernih datuma. Istog dana kada je “Avatar” pomeren sa 18. decembra 2018. za 2019. godinu, na njegovo mesto došao je “Aquaman”.

Međutim, ovo upražnjeno mesto nije dugo čekao da bude popunjeno.

“Venom”, jedan od najpoznatijih Spajdermenovih neprijatelja uskočio je na upražnjenu poziciju koju je ostavio Akvamen, a to je 5. oktobar 2018.

Interesantna stvar je da je ovaj datum bio, pre toga, bio predviđen za ostvarenje “The Girl in the Spider’s Web”, nastavku kultnog ostvarenja “The Girl With The Dragon Tattoo”, ali je na kraju ovaj film morao da se zadovolji za premijerom dve nedelje kasnije, 19. oktobra 2018.

“Venom” se već duže vreme spominje u filmskim krugovima kao projekat koji je u pripremi. Prvi put ovaj lik pojavio se u stripovima, 1988. godine. On je vanzemaljski parazit kojem je potreban ljudski domaćin kako bi preživeo. Međutim, on ne samo da živi u telu čoveka već ga i u potpunosti preuzima i daje domaćinu neverovatne moći. Za sada projekat nema angažovanog reditelja ni ekipu. Ovog negativca, inače, imali smo prilike da gledamo u trećem delu trilogije Sema Rejmija, “Spider-Man 3”. Igrao ga je Tofer Grejs.

Po zvaničnim podacima predviđen je jedan film, mada postoje indikacije da bi produkcija od njega želela da napravi i franšizu.

 


https://www.youtube.com/watch?v=84F3s2p3s_M

Izvor prolog

 Smile
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 29182
Zastava
aman zaman  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
“Shazam” dobio reditelja?


Najnoviji film u DC Univerzumu upravo je na putu da dobije reditelja. Ako pregovori prođu kako treba, biće to Dejvid F. Sendberg švedski filmski stvaralac svetskoj publici poznat po ostvarenjima kao što su “Lights Out” i “Annabelle 2”.
Crnog Adama, glavnog anti-junaka u filmu “Shazam” igraće Dvejn Džonsoni, osim ovog ostvarenja Džonson je sa produkcjom dogovorio još jedan samostalan projekat vezan za ovog lika, pa će tako DC Univerzum dobiti i ostvarenje pod nazivom “Black Adam”.
Inače, u filmu “Shazam” glavni heroj je Bili Batson, poznatiji kao Kapetan Marvel, koji poseduje moći šest mitoloških bogova.


izvor prolog

 Smile
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
Sony pravi Spajdermen Univerzum?


Sony Pictures, navodno, priprema ostvarenja koja će, na neki način, biti povezana sa Spajdermenom i dešavanjima u svetu u kome on živi i deluje.

U planu je film čiji će glavni likovi biti dve heroine, “Silver Sable & Black Cat”.

Prvoj je alter-ego Silver Sablinova, a drugoj Felisija Hardi.

Dok se Sablinova bavi lovom na ratne kriminalce preko svoje kompanije, Hardijeva je lopov sa akrobatskim veštinama, koja ima romantičnu prošlost sa Piterom Parkerom (Spajdermen).

Nacrt scenarija počeo je da radi Khris Jost (“Thor: Ragnarok”), a da li će ga završiti do kraja ili predati nekom drugom, ostaje da se vidi.

Sony se nada da će uskoro naći i reditelja kako bi produkcija mogla da krene na jesen.

Ovo je pravo vreme da se najavi Spajdermenov Univerzum jer premijera najnovijeg ostvarenja “Spider-Man: Homecoming” stiže jula meseca, a “Venom” se priprema za oktobar naredne godine.

Iako su i ove junakinje deo ogromnog Marvel Univerzuma, one se ipak neće pojaviti u nekom budućem Marvel projektu, barem ne kako sada stvari stoje.

izvor prolog
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
Rodrigez režira ribut filma “Escape From New York”


Klasik Džona Karpentera “Escape From New York” iz 1991. godine, u kojem je glavnu ulogu igrao Kurt Rasel, uskoro će dobiti svoju novu verziju, a nju že režirati još jedan majstor akcije, Robert Rodrigez.

Interesantna stvar je da se ovaj film priprema već više od deset godina, ali niko se, osim studija 20th Century Fox, nije previše zainteresovao za njega.

U originalnom ostvarenju, junak po imenu Snejk Pliskin je zatvorenik , koji dobija nemoguć zadatak. On treba da spase predsednika čiji se avion srušio u Njujorku, koji je sada sličan zatvoru, ili će se aktivirati eksploziv koji mu je prikačen.

Studio Fox zvanično je obezbedio prava za rimejk 2015. godine, sa Luterom Krosom kao scenaristom.

Reditelj Robert Rodrigez trenutno radi na Kamerunovom ostvarenju “Alita: Battle Angel”, adaptaciji Manga stripa. Ostvarenje se u bioskopima očekuje jula meseca 2018.


izvor prolog

  Bitanga.
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
Neće biti šestog nastavka ,,Terminatora“


Posle (ne)uspeha filma ,,Terminator: Postanje“, mnogi su smatrali da je došao kraj daljem snimanju novih filmova o Terminatoru. Pre nekog vremena, pojavila se vest da će Džejms Kameron, u saradnji sa Timom Milerom, raditi na šestom nastavku ,,Terminatora“.

Međutim, prema novim saznanjima, ovaj film neće dočekati svetlost dana, jer je Arnold Švarceneger odustao od snimanja! Pored njega, spekuliše se i da je njegova koleginica,  glumica Emilija Klark takođe odustala od svoje uloge, tako da smo pošteđeni još jednog razvlačenja stare dobre legende.


izvor prolog
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
Godinu dana proveli u divljini pa saznali da se njihova emisija više ne prikazuje


Nakon godinu dana provedenih u škotskoj divljini, takmičari rijalitija "Eden" napustili su svoje novoizgrađene domove i vratili se u civilizaciju.

Tamo ih je dočekalo neugodno iznenađenje - TV emisija se već mesecima ne prikazuje.

Poslednjih deset takmičara rijalitija u programu Channel 4 po povratku je očekivao doček iz snova i status zvezda, ali su se itekako razočarali kada su čuli da je emitovanje emisije prekinuto nakon samo četiri epizode i to pre više od osam meseci, zbog čega su gledaoci verovali da je ceo projekat završen.

Emisija je bila posvećena grupi stranaca koji je trebalo da dokažu da su sposobni da za godinu dana osnuju sopstvenu zajednicu daleko od civilizacije. Od prvobitne grupe odabrane za ovaj "društveni eksperiment" 13 učesnika je odustalo, uglavnom zbog nemilosrdne klime.

Pokušaji osnivanja društvene zajednice daleko od ostatka sveta nailazili su na velike probleme, od ljubomore i svađa do gladi.

"Poslednjih deset je otišlo. Na kraju se ispostavilo da je emisija bila šala. Neki od učesnika su viđeni kod zubara u Fort Vilijamu nakon što su jeli šljunak", ispričala je lokalna stanovnica Marija Mekfirson.

Channel 4 poručio je da će se emisija Eden vratiti na TV ekrane ove godine.



https://www.youtube.com/watch?v=hz3yM4NtELg

 Smile Smile Smile
« Poslednja izmena: 28. Mar 2017, 23:02:40 od zoranjurkovic5@gmail.com »
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 417 418 420 421 ... 438
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 16:18:08
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.086 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.