Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 30. Mar 2024, 05:17:34
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Vazno: Ponasajte se pristojno! Za uvrede i klevete snosite punu odgovornost!

Idi dole
Stranice:
1 ... 255 256 258 259 ... 306
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Natasa Miljkovic  (Pročitano 1440509 puta)
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1322
Sta je, istekao ugovor pa pregovara za novi?
Dati joj ultimatum, dopisnjak svakog jutra ili dovidjenja!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Nema ovde nista vise da se vidi! Micite se odavde!

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 3595
Pusti te debile iz Kurira da mastaju i lazu. Natasa je vec dementovala njihove izmisljotine:

https://twitter.com/MiljkovicNatasa/status/1154302177034346497

Citat
Ne stižu.
« Poslednja izmena: 25. Jul 2019, 22:25:46 od Carletto »
IP sačuvana
social share
Nema ovde nista vise da se vidi! Micite se odavde.
Move along, nothing to see here!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 331
Vest je poluistina.

Joksimović stvarno razmišlja da otvori neke kablovske kanale, pre svega da bi oprao pare kao i cela estrada. Pošto uglavnom rade na crno, otvore neku firmu, obično baš muzičku produkciju, tv ili radio. Onda se preko te firme peru pare i izbegava plaćanje poreza . Nema danas  od kablovske televizije neke velike zarade, toga je svestan i Joksimović, ali mu je zgodno da napravi odstupnicu Jovani . Realno, Jovana više nije toliko atraktivna, nije ni nešto pametna (završila neki sega-mega fakultet) tako da pukne ovo oko Prve može da bude tu gazdarica i direktorka.

Što se tiče Maje, ona bi isto želela nešto tako ali njen muž nema love da joj kupi kanal, pa se nada da će napraviti neku svoju produkciju i postati partner nekoj televiziji, možda baš toj Jovaninoj i Željkovoj. Maja takođe nema neku školu (mislim da je završila višu turističku ili tako nešto) i nije neka novinarska veličina, i njoj ne bi smetalo da vodi lake zabavne emisije ako bi uzimala deo od reklama u njima .

E sad, Nataša je problematična  Smile Pre svega zato što za razliku od ove dve ima formalno novinarsko obrazovanje (FPN i neki master u Italiji ) , i smatra sebe ozbiljnim novinarom (što naravno nije, ali ...  Smile) . Jovanu ionako ne podnosi jer joj je već dva puta bila zamena (na RTS i na Prvoj ) . Takođe verovatno misli da je bolja riba od nje, u čemu ima istine. Pisao sam već šta Nataša planira, mislim da bi joj rad na Jovaninoj televiziji bio baš poslednja opcija . Mada s druge strane ništa nije isključeno, ona nema tako jaku finansijsku zaleđinu a treba plaćati račune i kredite . 
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Nema ovde nista vise da se vidi! Micite se odavde!

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 3595
Znam da Zeljko hoce da pokrene te kablovske televizije, posto ih je prijavio u REM. Citam jedan forum gde se uglavno pise o medijima i zato sam u toku.

Maja zaista ima zavrsenu turisticku skolu, tako da mi je nekada i smesno sto je stalno nazovu "novinarka", jel ona nije ni priblizno toga, posto nije isla na Faks.

Natasa nije samo zavrsila FPN u Beogradu i dodala Master u Rimu, imala je i "praktiku" u toku njenih studija na italijanskoj drzavnoj tv RAI, tako da me zaista cudi sto ona nije ostala tamo da radi (kada vec toliko obozava Italiju). Nesto slicno je uradila i nekadasnja glumica Tatjana Pujin, koja danas radi dokumentarne filmove upravo za RAI.
« Poslednja izmena: 26. Jul 2019, 11:37:31 od Carletto »
IP sačuvana
social share
Nema ovde nista vise da se vidi! Micite se odavde.
Move along, nothing to see here!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4377
Prvu TV novinari redom napuštaju kao pacovi brod koji tone.  Smile Eno zvanično se danas oprostio i voditelj vremenske prognoze u Jutarnjem programu (D.M.).  Prosto mi je neverovatno da će Jovana nastaviti da vodi još godinu dana u tim uslovima, tj. da neće otići kao i Nataša i Maja ali navodno je ugovor obavezuje.

P.S. - S kolegom Bljuvatorom jedino se ne slažem oko Jovanine atraktivnosti, mislim da je i dalje top i ima te noge za dopičnjake samo se više ne oblači tako provokativno.
« Poslednja izmena: 26. Jul 2019, 13:28:47 od Lolivoje »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 262
Moja masta ide u ovom pravcu: Nata i Ceca A. Grubor, vode jutarnji program, zajedno. Garderoba po Cecinom ukusu i odabiru, pod obavezno, da vidimo koliki je "šer".
« Poslednja izmena: 26. Jul 2019, 16:10:59 od neshamakaveli »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Nema ovde nista vise da se vidi! Micite se odavde!

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 3595
Natasa na "ruzicastoj"? Nema sanse. Smile

Pre ce se pakao potpuno smrznuti! Smile

PS: Maja je takodje napisala dementi da ona i njena kuma nece da predju na Zeksovim televizijama. Smile
IP sačuvana
social share
Nema ovde nista vise da se vidi! Micite se odavde.
Move along, nothing to see here!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4316
Maja Nikolić i Nataša Miljković veliko pojačanje Televizije NOVA S http://rs.n1info.com/Vesti/a507984/Maja-Nikolic-i-Natasa-Miljkovic-veliko-pojacanje-televizije-NOVA-S.html
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Nema ovde nista vise da se vidi! Micite se odavde!

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 3595
Bilo je sasvim jasno, da ce tamo preci.
IP sačuvana
social share
Nema ovde nista vise da se vidi! Micite se odavde.
Move along, nothing to see here!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 7150
Ја и написах то за Наташу, да може у садашњим односима у српским медијима само на Н1 или Нову С, и ниједну другу, велико изненађење је трансфер Маје на поменуту тв станицу.....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 255 256 258 259 ... 306
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 30. Mar 2024, 05:17:34
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.071 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.