Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 14:36:49
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Vazno: Ponasajte se pristojno! Za uvrede i klevete snosite punu odgovornost!

Idi dole
Stranice:
1 ... 254 255 257 258 ... 306
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Natasa Miljkovic  (Pročitano 1449160 puta)
Poznata licnost


Nema ovde nista vise da se vidi! Micite se odavde!

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 3616
Svi strucnjaci i medijski experti ovde. Salim se...hajde da se i ja pokusavam u tome. Smile

Mora da se vidi sta ce doneti sledeci meseci, mogucnosti i kombinacija ima dosta i ako najmanje mislim da je bila jedna greska ostaviti TV Prva, jel ta tv od kada je u rukama Kopernikusa tj. Telekoma Srbije, znaci drzave Srbije je dosta gledaoca izgubila, mozda im je jedino ona Serija "Istina i lazi" bila gledana, ali i toga je doslo kraja.

Ako su oni do prosle godine bili neka vrsta "ravnoteza" izmedju RTS-a i Pink-a onda to sada sigurno vise nisu, jel im je pre svega informativni program postao bleda ili jos gora kopija Pink-a. A kada gledas nekada ugledne novinare/voditelje (npr. Saponja Ilic ili Dimitrijevica) koji su nekada i radili na pokojnu TV B92 i sta sada moraju da citaju/pricaju onda je vise nego jasno kojim putem plovi ta televizija. Cisto u propast...i to vise nije sala! Smile
IP sačuvana
social share
Nema ovde nista vise da se vidi! Micite se odavde.
Move along, nothing to see here!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 8957
Ma kakva Jovana, ja za nju ne brinem... Ona, ako i nema neku gledanost svoje emisije, zna da bude glavna zvezda u vestima na netu. Tipa naslov zna da bude: NECETE VEROVATI STA JE BILO KOD JOVANE I SRDJANA (FOTO) (VIDEO). Nju ne znaju ljudi samo zbog izgleda, vec i zbog tih traceva i mini skandala i sta vec. Secamo se svi njenog duela sa Vucicem, kada mu je rekla da nije dzentlmen, pa bilo namesteno ili ne to je drzalo paznju jedno vreme. Ove dve kume? Ni jedna ni druga ne mogu po tome da se mere sa Jovanom, Maja je voditeljka koja je nebitna, Natasa mozda malo vise zna da privuce paznju na sebe, ali to opet nekako ubije, kao sto i svoj izgled zna da ubije svojim drzanjem itd. Licno, vise ce mi Maja nedostajati ako ode sa tv-a, ali samo zbog izgleda, Natasa nimalo. Ali to sam ja, nekome ce vise faliti Natasa, a opet obican covek to nece ni primetiti, dok bi primetio Jovanin odlazak i to je definitivno, ma sta god neko mislio. Takodje, i bolje su odlazile sa tv-a pa nikom nista. Marinu Kotevski necu ni prezaliti ni oprostiti, i zabole me sto je ona voditeljka tamo neke svadbarske emisije kad se u njoj jedva i pojavljuje. Zato izmedju ostalog mislim da cela ova fama gde ce da odu dve kumice, hoce li biti blogerke, vlogerke, ili ce nastaviti sa svojim poslom, je nesto preterano i njih dve to ni ne zasluzuju. Jer bih i rekao da su u bas tom nekom fazonu - kao imaju one svoj ponos, pa onda neki svoj fazon imaju, pa je ova plava malo vise utripovana a pola emisije udara selfije i gleda instagram... Voditeljke druge klase.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4388
Nataša je počela na Instagramu da reklamira #MaxFactorStories kampanje, verovatno uz podršku kume Maje Japundže koja odavno reklamira šminku, i eto, jasno je u kom pravcu to sve ide i čime će da se bavi. A i naustajale su sve one pre zore, da ne grešimo dušu, zaslužile su malo komfora i da naplate slavu na drugi način a ne vodeći jutarnji program ili neke emisije koje niko ne gleda. Jedna era je izgleda završena.
« Poslednja izmena: 19. Jul 2019, 13:04:45 od Lolivoje »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Nema ovde nista vise da se vidi! Micite se odavde!

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 3616
Mogu one da postaju na IG "influencer-ke" ili nesto slicno, to se finansijski bolje isplati za njih.
IP sačuvana
social share
Nema ovde nista vise da se vidi! Micite se odavde.
Move along, nothing to see here!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 32
Kad ste se raspisali ovde, kakva li sudbina ceka Jovanu na jesen?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 7150
Повишица плате, сада се, после одласка њених колегиница, изненада ослободио простор у буџету ТВ Прве за анекс уговора  Smile  Smile  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4388
Ako je ovo tačno, a moralo bi biti eto ih za godinu dana sve tri kod Jovane na njenim televizijama. Tj Nataša i Maja već od jeseni.

https://www.blic.rs/zabava/ovo-je-pravi-razlog-evo-zasto-su-maja-nikolic-i-natasa-miljkovic-otisle-sa-prve-i/f5rygjw
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 7150
Наташа, као и Маја свакако немају намеру нити планирају да се појављују као водитељке на дечјој тв станици, као што ни у целокупној каријери нису биле водитељке музичких емисија, обе имају каријеру у информативном програму, тако да не делује реално да би са гостима ћаскале о темама које никога не занимају на новој музичкој тв станици, која ће емитовати спотове. Друга је ствар да ли би радиле у менаџменту поменуте продукције, или у служби за односе са медијима  Smile  Smile  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Nema ovde nista vise da se vidi! Micite se odavde!

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 3616
Ni ja ne verujem da bi one otisle na nekakve "no-name" televizije, a sa takvim glupim nazivima ti programi nece ni biti primecivani kod publike, imaju gledaoci svoje "omiljene programe" i to je to. Ako mene pitate, to su bacene pare i to ne kazem iz cistog mira, nego sto pratim medije preko 25 godina.
IP sačuvana
social share
Nema ovde nista vise da se vidi! Micite se odavde.
Move along, nothing to see here!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4388
...

Danas su inače vođeni pregovori na Prvoj tv i razmatrane dalje opcije

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

ne stizu.png
(774.46 KB, 841x845)
« Poslednja izmena: 25. Jul 2019, 14:38:31 od Lolivoje »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 254 255 257 258 ... 306
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 14:36:49
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.108 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.