Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5 ... 31
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Napadnuti srpski turisti u Hrvatskoj: Bež'te kući, četnici  (Pročitano 33879 puta)
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan

Ма......

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10661
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
mob
Samsung 
Кажу људи да доста зависи и у који део Хрватске одеш, мада ја уопште не бих желео долазити у ситуацију, да бринем о било чему, јер једноставно има толико других земаља где можеш отићи.

Што се Хрвата код нас тиче, нисам их баш пуно срео па не могу причати о томе са сигурним закључком. Упознао сам три лика, једног из Загреба, једног из Сплита и једног из Истре и нису се ни на шта жалили.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.6
mob
HTC One
Coolrunner

Ne lupaj, u novom sadu za vreme exita ima dosta hrvata, a cesto vidjam i automobile sa hrvatskim tablicama, ni jedan incident se nije desio.

Utuvi u glavu hrvati su gori od srba 100 puta, oni su i zapoceli rat a ne srbi!

Ajde ti ne lupaj. Ako na Exitu niko nije pretucen to znaci da se ovi koji su bili pretuceni po Srbiji (ne precesto ali jesu) potiru, nije se desilo?  Smile

Idu u Istru i sansa da ce ti se nesto desiti je 0,1%... osim ako ne budes trcao po ulicama i na sav glas iznosio stav ko je poceo rat  Smile

Znam gomilu ljudi koji vec 4-5 godina unazad idu svake godine tamo i nisu imali ni neprijatnu situaciju a kamoli veci problem.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3134
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.10
Anea, i ja sam prvo to pomislio. Mogli su i u Split.   Smile

У чему је разлика сплит, шибеник, дубровник, задар, пула... усташе где год одеш. Уосталом они су наивно насели на усташке рекламе по билбордима, а на њима није писало у којој вукојебини су веће, а у којој мање усташе.

navijaci partizana koji promovisu odlazak na hrvatsko primorje se ne bi sa tobom slozili:



oni dogodine idu na more u hrvatsku a ti kako hoces  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5,
"letuj te tamo gde su vam letovali roditelji"

i gde su vam ubili babu i dedu.
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.10
Ne bih otisla ni da mi daju milion dolara  Smile  Jebe mi se i za njih i za njihovu lijepu i za njihovo more i za njihovo sve predivno  Smile

ovi bilbordi po gradu su isto sto i reklama za cigare, tako da ih ne osudjujem. Ljudi traze nacin da zarade .."pusite i ubice vas, ali nase pljuge su najbolje" .. "letujte u Kroaciji, rizikujte da vas premlate, ali pokusajte, jer tako treba".

Stalno slusam price ljudi koji u sve vecem broju idu u Hr da letuju i svima je super, niko nije imao nikakvih problema, svi su se sjajno proveli. Ja ne verujem da niko od njih nije imao stalno prisutan osecaj straha ili bar nelagode. To je instinkt, to je u coveku i mozemo da se lazemo do sutra. A ja na takav "odmor" ne bih otisla nikad.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.60
mob
Nokia 
Citat
u Vodicama

sva sreca pa pred prodasmo kucu ...moj babo je to lepo nanjusio  Smile
tamo su uvek bili "srecni" kad srbi dodju na odmor  Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 41879
Zastava Рума, Србија
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.6
Највеће усташине су тамо, све бивши Срби.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.60
mob
Nokia 
u da ...tamo je jako gadno ....ima mnogo hercegovackih ustasa ... a moj babo ih obozavao ...ubili mu oca na kucnom pragu, znalo se to medju njima i nama  Smile...tako da nas konkretno komsiluk nije bas voleo  Smile....a moj tata je isto pokazivao kako njih voli  Smile

bila sam pre 3 godine na ostrvu vir pored zadra, moja sestra tamo kupila kucu, lepo je  Smile
mada sam na plazi viknula deci " alo bre" i cela se plaza okrenula  Smile
jbg...ja iskulirala -sta cu  Smile

nikako nisu hteli da shvate kako je mom sinu ime nego ga zvali SHtefan Smile...a mene nije mrzelo da ponavljam kako se dete zove i gledam kako im se smrkne faca  Smile Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6179
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.6
Što ovoliko mržnje? Ajmo svi da se zagrlimo i zaigramo

« Poslednja izmena: 11. Jul 2010, 16:35:14 od CvijaFaQ »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.6
mob
HTC Tattoo
Nije uopste isto. U Istri je potpuno drugaciji mentalitet i tamo je mnogo vise Istrijana nego Hrvata. Sa druge strane je cinjenica da svuda mozes da naletis na budalu, bilo gde u Hr kao i bilo gde u npr. Bg, . O tome svedoci jedan mali ali dovoljan broj napada na strance. Meni je isti ovaj maloumnik sto je napao ovu porodicu kao i likovi koji po Bg tuku strance, nema razlike. Zato ako vec neko i odluci da ide ne mora bas da izaziva sudbinu i zapuca pravo u osinje gnezdo.
To što ti kažeš stoji,u Istri je mnogo bezbednije,ali ako oni ne mogu da obezbede na svojoj obali u sred turističke sezone bezbednost turistima,o čemi onda pričamo. Smile

Jednostavno,mnogo su zatrovani mržnjom i ne treba im pružiti to zadovoljstvo da iskaljuju bes na našim ljudima,koji im pritom ostavljaju pare u budžet. Smile

A ovi što kod nas prebijaju strance,to su obične pičkice i klošari.

Samo treba izbegavati odlazak tamo,više iz principa nego iz bezbedonosnih razloga.Koji će nam oni qrac u životu,ne trebaju nam ni za šta,samo distanca.
IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5 ... 31
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.088 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.