Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: "Mosad i jevrejski lobi odlucili da nasa zemlja ,nakon pada Izraela, postane..."  (Pročitano 21900 puta)
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
Pa odgovarace im bar mentalitet  Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
Jevreji i nekako, ali sta je sa Kinezima koji ce u dogledno vrijeme preplaviti Srbiju. Kako cemo njih docekati ?  Smile
da je vlast iole normalna,i da ne zivi u tripovima i fantazijama,uzela bi i izvrsila racije po delovima grada gde zive Kenjazi,i lepo uzela i deportovala sve one horde koje zive i kote se ovde bez drzavljanstva i dozvole za boravak.
posto se obicno jedan prijavi,i dobije drzavljansto,i kupi stan,a zato u njemu drzi citavu hordu njih,i jos i onu sjebanu robu sto prodaju tamo u radnjama.
prvo jebeni Sloba dovukao bagru(nikada nisam shvatio sta mu je koj kurac to trebalo,tj-dal je zaista bio toliki bolid da je tripovao da je resenje za belu kugu i sve nase ostale probleme uvoz termita...),a sad se sadasnji paraziti prave ludi,ili ih nije ni briga,najbitnija im je usrana Evropa.ono kao-samo da udjemo u EU,i svi nasi problemi ce nestati,sto ukljucuje i Kenjaze,koji ce samo nestati,sami od sebe...  Smile
doduse,mi smo Kenjazima ovde vise kao tranzitna stanica,tj-ovi novi sto dolaze,uglavnom produze posle za neke druge zemlje,ali,opet je isto,jer samo ovih "nasih" vec ima previse,a da ne pominjem i to da se pored toga kote ko pacovi,a sada su njihovi braca-termiti,tamo iz domovine,poceli i da jedu fabrike i firme.
al ove nase parazitske govnare bole patka,naravno,majku bi prodali za jedan kauc. Smile
znači, framling je samo izvidnica    Smile
... Smile
Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Sreća je kada ti smrt zakuca na vrata a ti nisi tu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15304
Zastava Сремска Митровица
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
Alcatel 
U je, koje baljezganje. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
U je, koje baljezganje. Smile
na sta mislis?
« Poslednja izmena: 10. Maj 2010, 14:31:31 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Sreća je kada ti smrt zakuca na vrata a ti nisi tu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15304
Zastava Сремска Митровица
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
Alcatel 
Mislim na samu teoriju o stvaranju Jevrejske države na teritoriji Srbije.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
Mislim na samu teoriju o stvaranju Jevrejske države na teritoriji Srbije.
i prestpostavio sam posle,pa sam ispravio.stvarno izvini,moja greska.
« Poslednja izmena: 10. Maj 2010, 14:35:59 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Sreća je kada ti smrt zakuca na vrata a ti nisi tu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15304
Zastava Сремска Митровица
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
Alcatel 
povodom Kineza, iako nije tema, jedan moj ortak, koji sa njima sarađuje, kaže kako vreme Kineza prolazi. Navodno Kinezima ne ide posao u Srbiji baš kao ranije i mnogi odlaze. Daj bože da je u pravu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
povodom Kineza, iako nije tema, jedan moj ortak, koji sa njima sarađuje, kaže kako vreme Kineza prolazi. Navodno Kinezima ne ide posao u Srbiji baš kao ranije i mnogi odlaze. Daj bože da je u pravu.
kao sto si i sam rekao-DAJ BOZE! 
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Све за Српство

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 7454
Zastava Добој, Република Српска, Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
povodom Kineza, iako nije tema, jedan moj ortak, koji sa njima sarađuje, kaže kako vreme Kineza prolazi. Navodno Kinezima ne ide posao u Srbiji baš kao ranije i mnogi odlaze. Daj bože da je u pravu.
kao sto si i sam rekao-DAJ BOZE! 
Ма тема је до јаја за зајебанцију. Smile
Што се тиче жутаћа имамо ми горих проблема од жуја који "падају" уколико им трговина бофл-робом
крене лошије а креће јер је и обична снаша схватила да је та "роба" квалитетна колико и "наш" стојадин
у односу на некадашњи мерцедес.
Како "склонити" ону багру са југа или смањити куражење Џафера којих је Србија пуна. Smile
Сама тема а везано за јеше и њихово преузимање Србије иде само до границе економске контроле а
насељавање искључујем без обзира на ситуацију која ће услиједити.Ту је њима Америка закон.
Њима не треба дозволити претјерано убацивање свога капитала као у осталом никоме као што 
сада раде преко Мишковића и осталих "мафијаша" који контролишу политику у Србији и окружењу. Smile
IP sačuvana
social share
Edit by yetyou: Maksimalno dozvoljeno koristenje potpisa je uredjeno od trenutnog "raspolozenja"  MOD-eratora.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
Srbija im je ionako tranzitna stanica. Inace, u Italiji kad im neko umre, zapakuju ga u sanduk i posalju ilegalno nazad u Kinu a na njegovo mesto dodje neko iz familije, pa kad su svi ionako slicni, tako se ne gasi dozvola za boravak ili drzavljanstvo
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.095 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.