Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 18:45:41
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 49
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Mjesec  (Pročitano 93701 puta)
Ucesnik diskusija


Atomski mrav

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 195
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
Samsung D500
Drago mi je da je razumljivo.  Smile   Smile
Kužim te....to s ljubavlju....Ali ničiji život nije lak.  Smile
Ja imam Sunce semisekstil Mjesec - aspekt nije jak - ali dovoljno da čini nered... Katkad se nađem u situacijama gdje biram put koji se protivi mojim unutarnjim potrebama. Moram se boriti sa svojim talentom za neodlučnost. :bored: :confused2:
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 477
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
sad cu moci analizirat i druge aspekta mjeseca

Moon Square Mercury 4°02
Moon Trine Venus 4°57
Moon Square Mars 1°11
Moon Trine Pluto 6°50

vidis ostale aspekte
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Atomski mrav

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 195
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
Samsung D500
Mjesec kvadrat Merkur.... Obično teški aspekti između ovo dvoje nagovještavaju prijelaz s racionalnih na iracionalne misli ili osjećaje.
 Smile Smile To je kao sukob izmđu srca i razuma! Emocije ti govore jedno, a razum drugo. Da ne bude sve tako crno, obožavaju chatati [  Smile ], uživaju u pričama i pisanju [ poezija, naročito ]. Imaju smisao za humor koji je vrlo maštovit. Ili satiričan.  Smile Kada su nervozni ili uzbuđeni, pričaju 100km/h.  Smile Smile ove individue su jako interesantne i zabavne.
Što se tiće Mjesec kvadrat Mars - dosta si strastvena. Može biti da tražiš razna emocionalna uzbuđenja u životu. Mogu se činiti kao da su jako hrabri, ali iza te maske su jako ranjivi. Temperamentni. Nestrpljivi. Katkad se osjećaj frustriranom jer nemaš dovoljno prostora za svoj vatreni duh.   Smile
Mjesec trigon Venera označuje da si dosta maštovita i suosjećajna. Svejedno kojeg su roda, ove individue imaju poštovanje prema ženskome rodu. Poštovani su zbog svoje tople prirode. Prirodan šarm.  Smile Druga strana ovoga jest da znaju biti katkad lijeni.  Smile Smile
Mjesec trigon Pluton.... Smile imaš razne načine kako rješiti problem. Priobat ćeš na sve načine sve dok bude potpuno rješen. Privlači te okultno i misteriozno. Emocije su poprilično intezivne, moćne, silne. Sposobnost da osjetiš i time vidiš stvari koje su ispod površine. Također, sposobnost da kreiraš i transformiraš, možeš oživljeti beživotno i značenje onome što je ustajalo, neaktivno.

 Smile Jedini glavni aspekt koji imam s Mjesecom je kvadrat s Plutonom.  Smile Strastvene veze. Duboka emocionalnost u vezama, ali također burne i bolne.  icon_censored :snowing:
Također, crna ofca u obitelji.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 477
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
 Smile Smile Smile

ovo si dobro objasnila i ne znam voljela bi da mogu kao ti tako skuzit znas...
imam malo problema sa tim spajanjem aspekata
zato me taj retro zeza cak imam taj mars vezan za merkur. No sve je tocno napisano.,,,,
Istina je za problem samo dodji meni  Smile ima sto rjesenja  Smile
Mislim da mi mjesec malo zeza vise jer je u vodenjaku, vidis to je taj problem, toliko slobode zelim, a moj bik kaze- sunce-nemoze  Smile hehe nekad kao da vidim da se svadjaju, kao dvoje male djece  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


niente paura

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 7714
Zastava Neptun
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
mob
Samsung Galaxy Ace Fleur
Ja imam Moon square Sun  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


FIAT LVX

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1315
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.6
mob
Ericsson T-68
To moze da bude mnogo slab kvadrat.
IP sačuvana
social share
Edit by SerbianFighter: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 6537
Zastava montenegro
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
Hvala Sny za simpaticne tekstove, a sada cu postaviti Milekicevo vidjenje kvadrata Sunca i Mjeseca,sto ce mozda pomoci i ljepotici noci,kao i Montenegrini,da dobiju neke odgovore,vezane za taj aspekt u njihovim natalnim kartama:

«I  gle čuda,često se to dvoje ljudi,taj otac i ta majka,bjehu slagali,prije nego što se dijete rodi, a kada se dijete rodi,(vlasnik horoskopoa)tek počinje priča.Kao da se bude iz kakvog sna,oni uočavaju apsolutnu različitost,pre svega u pogledu komunikacije,koja se odnosi na porodicu na vaspitanje,na gajenje,na školovanje djece.Kroz djecu,da ironija bude starsnija,oni spoznaju svoju različitost
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


I vrag citira sveto pismo za svoje potrebe

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 92
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Ljepoto draga .. Mjesec u 4.kuci je svom na svome  Smile nije to los polozaj Mjeseca.
Mjesec u cetvrtoj kuci pokazuje da si osoba porodicnog duha sklona porodicnom zivotu. Kako Mjesec  Smile pokazuje na majku - vezanost uz majku, ona te razumije i pruza podrsku. Takoder, Mjesec je u Vodenjaku ti vidis nju kao zanimljivu, zabavnu osobu koja uvijek nade noi nacin da nesto pokrene u zivotu.Miran domaci zivot ispunjen intimnostima te sasvim zadovoljava. Jednostavna si, stedljiva i okrenuta prakticnim stvarima. Moguce je da ces se u zivotu par puta seliti.Mjesec je promjenjiv, i pokazuje na promjene. Sklona si   Smile okultizmu i mistici. U djetinjstvu su roditelji odigrali veliki uticaj na tebe, a to nasleđe je i danas veoma vazno. Proslost i emotivne dozivljaje nikad ne zaboravljate.  Smile Smile



IP sačuvana
social share
Lijecnici prekricaju svoje greske grobom, lijecnici mamorom, a zene dekolteom
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 477
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
pa ovako ako bi bilo super trebali bi se ubrzo selit, ako sve bude financiski dobro,,,
al ne volim sto mi je IC puna jer ja bi malo slobode od tako zvane obiteljske kuce, ali na zalost je obrnuto jer najbolje se kod kuce bas osjecam.

moje sunce kvadrat mjeseca je razlog da moji roditelji su rastavljeni,,,, a to je mene jako pogodilo dok u mog brata i sestre ne vidim bas da je tako
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Atomski mrav

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 195
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
Samsung D500
Ili skrivaju osjećaje ili možda imaju druge aspekte između Sunca i Mjeseca ili ih uopće i nemaju. Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 49
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 18:45:41
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.101 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.