Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 13:23:12
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5 ... 49
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Mjesec  (Pročitano 93786 puta)
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 6537
Zastava montenegro
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
A šta kaže za Mesec u Biku ?

       Po Milekicu,dusa  covjeka sa Mjesecom u Biku:

«Radosna,njezna,vedra i setna u snovima živi,žudi za mirom od ovog svijeta i bezbriznom radoscu.Kapija velikodusnosti širom je otvorena,kroz koju svako moze da udje i dobije sve.Dusa ovog covjeka ispunjena je potrebom da daje sebe,radosno,toplo,da zivot drugom ucini vedrim i lijepim.Al spoznaje dusa ova,da sve sto u snovima zivi u stvarnosti gorkoj, ne zivi.Spoznaje da svijet zivi u patnji i da samo na tren moze ljude uciniti sretnim.Strasna je tuga njena,koja pocinje spoznajom vlastitog nezadovoljstva,i zao joj je svih onih koji radosni nisu.«
 

« Poslednja izmena: 15. Avg 2006, 13:09:48 od andjela pizelly »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


This is me...then

Zodijak
Pol Žena
Poruke 7354
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
mesec u biku je ovde egzaltiran,tacan stepen egz je 3st bika,i donosi dubinu osecanja,dusevnost,mastu...uglavnom mesec ovde osobi poklanja sve svoje dobre osobine.
IP sačuvana
social share
Wanna love me,wanna touch me,think twice 'cause you gotta long way to go
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 58
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Moram da vam se pohvalim,da je meni Mjesec u Raku i to na 15 st,a kazu da je svaki 15.st znaka kraljevski,ispade da imam dusu,kraljice? Smile
(dobre neke kraljice Smile)
 Smile
Andjela, i meni je mesec u Raku u 6. kuci, na 6. stepenu. Sta to znaci? Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


I vrag citira sveto pismo za svoje potrebe

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 92
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Moj je Mjesec u padu - Skorpionu, a faza Mjeseca mi je u egzilu Jarcu. Bas sam se usrecila! Jos mi je Mjesec u 10. polju Jarca ... Smile  Smile  Smile

No, evo nesto o Mjesecu ....

Mjesec u vatri
yang - pozitiva, uspon, pionirski duh, igra, svađa
yin - ograničenja, spore reakcije, stgniranje

Mjesec u zemlji
yang - stvarno, sigurnost, udobnost, užitak, dodir
yin - nagle promjene, beskorisne stvari, izbjegavanje zaduženja

Mjesec u zraku
yang - sloboda disanja i kretanja, naglašena komunikacija, ljepota u svemu, istraživanje, rasprave
yin - sputavanja, šutnja, nejasnoće

Mjesec u vodi
yang - dijalog bez riječi, stapanje na različitim nivoima, mašta i mistično
yin - prisila, patetika, dubina osjećaja, ignoriranje
IP sačuvana
social share
Lijecnici prekricaju svoje greske grobom, lijecnici mamorom, a zene dekolteom
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Atomski mrav

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 195
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
Samsung D500
Moj Mjesec je u Lavu, u 6. kući....
Smatram da to znači da individue s Mjesecom u Lavu su poprilično teatralne i zabavljački nastrojene u svom domu. Položaj označuje kreativnost jer ove individue, tj. ja volim kreirati/stvarati i zabavljati [ stvarno, nema ništa ljepšeg nego kad tvoja fora naiđe na plodno tlo :joy: ]. Druge ljude tretiraju pošteno i ravnopravno.
Ove individue traže mnogo, mnogo ljubavi i pažnje, a katkad mogu biti ljenčine.  :shakefist: Kad se njihov ponos ili čast povrijede, skloni su napraviti tzv. grčku dramu koje bi se i dragi Sofoklo sramio. Mislim da se takvi ispadi ne događaju rijetko u javnosti jer bi to moglo povrjediti njihov imidž, pa kad dođu kući s osobom koja ih je povrjedila, lete noževi!  :chainsaw:
Što se tiće Mjeseca u 6. kući - jako su suosjećajni pa instiktivno pružaju ruku pomoći onima koju je trebaju. Imaju potrebu poboljšati život drugim ljudima. Za oe individue, pažnja i pomoć se pruža u nekakvom pomaganju.

 Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 477
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
moj mjesec je u vodenjaku u 4 kuci
nisam zadovoljna s tom pozicijom nikako  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Atomski mrav

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 195
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
Samsung D500
Zašto? Sve ima svoje dobre i loše strane....  Smile
Mjesec u 4. kući mi zvuči jako lijepo - vezana za svoju majku, prošlost, obiteljske tradicije i cijelo rodoslovno stablo. Smile  I navike koje si činila kao mala - vezana si za njih pa ih se teško rješavaš.
I što ne valja Mjesecu u Vodenjaku?  Smile Ove individue izrastaju tako što se osjećaju drukčijima, a i jesu. Uče cijelog života i analiziraju zašto ljudi rade ono što rade. Čini mi se da će dosta učiniti kako bi se izdvojili iz cjelokupne mase!  :rockon: :shakefist:
Nepredvidljivi, a opet totalka šarmantni.  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 477
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
pogledaj kod mene ima mjesec kvadrat sunce a bas ne volim sto mi je IC puna jer nekad bi tako rado otisla i sto me briga, ali nemogu jer me mama veze tako puno  Smile Zivicira me to skroz Smile
Vodenjak kao vodenjak je dobar, mozda i jesam sretna sa neke druge strane, ali isto zedj za slobodom moze mnogo ljudi otjerat, posebno one koje ne zelimo. Meni osobno je bit sloboda i glavna rijec, i nista me drugo ne zanima.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Atomski mrav

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 195
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
Samsung D500
Kad su Sunce i Mjesec aspektirani to je kao dvoboj između onoga što želimo i onoga što trebamo, svjesnog i nesvjesnog, sadašnjosti i prošlosti..... Bilo negativno ili ne.
Neki astrolozi vjeruju da aspekti između Sunca i Mjeseca u natalnom horoskopu prikazuju nekakve poruke koje dobijamo od roditelja. Kad je Sunce konjukcija Mjesec, onda se vidi harmoničan utjecaj i odnos roditelja na dijete. Kad je Sunce opozicija Mjesec, onda vidimo to kao opoziciju Oca i Majke kod djeteta, tj. u njegovom srcu. Možda su se razveli ili ostali zajedno, ali dvaali opozitne poruke djetetu. Možda roditelji jesu bili zajendo, u harmoničnom odnosu, ali svaki je poručivao djetetu drugo, pa se javlja kontradiktornost. Javlja se unutarnja borba kod djeteta, itd.
Uglavnom, ako su Sunce i Mjesec u izazovnom aspektu, javlja se ovo: zadovoljavanje ega [ Sunce ] zbog emocija [ Mjesec ]. Kada su emocije ispunjene, to je za zadovoljavanje ega.

 Smile Smile Smile

Onda ljudi koji imaju Sunce kvadrat Mjesec žele i žele nešto što je u konfliktu s možda nekom drugom željom. Ovi ljudi žele postići nešto važno, ali se bore s onom unutarnjom borbom. Zbog nekog razloga se ne osjećaju potrebno ili prihvaćeno. Možda su se osjećali neprihvaćeno od roditelja, ali mislim da je u tvom slučaju možda drugo nešto, neprihvaćenost od jednog roditelja. Ali ti se neprihvaćenost samo činila postojećom. Roditelji ti možda nisu bili potpuno suprotni međusobno, ali možda su bili u borbama. Čak i da ih nije bilo, u ranom životu djeteta je možda i bilo nekih napetosti, što je djete učinilo pomalo nesigurnim.
Ove individue osjećaju konflikt između želje da se brinu ili budu zbirnjeni i željom da budu slobodni, nesputani. Kada dobiju slobodu, ili ajmo reći "autonomiju" [ iako mi nije prikladno. Mi nismo kolonija.  Smile ], onda se osjećaju kao da su bez podrške. Kad dobiju podršku, eto ti ga na - osjećaju se ugušeno! Unutarnje borbe. Ovo se često događa u vezama koje sklapaju, naročito u prvoj polovini života. Obračuni i izazovi nisu prisutni samo s ljubavnim partnerima, ali i na poslu, s frendovima.
Ali da ne bude sve tako crno, ovi ljudi imaju dosta energije. To su individue koje su se susreli s konfliktima i preživjeli ih. Iako se susretaju s konfliktirajućim energijama, oni se trude postići nešto i uče kroz iskustvo kako nešto postići za sebe, a ne kako bi pokazali svoju vrijednost drugima.

 Smile Nadam se da ima smisla.  :hug:
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 477
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
ma sve ima smisla  Smile bas si  opisala mene  Smile
istina to je bio uzrok moh loseg samopouzdanja. I onda kad nam daju ljubav ne znamo sto cemo sa njom  Smiley 1 Smile
to je za mene osobno jako tezak aspekt vise puta.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5 ... 49
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 13:23:12
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.096 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.