Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Milos Obilic vs Vuk Brankovic  (Pročitano 29687 puta)
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Nemam ništa, al' za Srpsku dajem sve!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 10242
Zastava Pale - Republika Srpska
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Samsung S7220
Нико никога из беса није водио у рат. Шта је требало да седе код куће и хеклају???
Izgleda da nerazumijes,bez obzira sto je Car Lazar poveo toliki narod u rat Turci su osvojili Srbiju.Znaci i da si sjedio kod kuce i heklao isto bi ti bilo,samo bi bilo vise zivih Srba,mozda je Vuku Brankovicu bilo zao poslati svoju vojsku u bitku za koju zna da je nemoze dobiti!u
Znam sta hoces da kazes. Mi smo tvrdoglav i prkosan narod, trebalo je probleme kroz istoriju rjesavati diplomatski. Vidjeli ste kako je prosao prvi, a kako drugi srpski ustanak. Zasto? Pa zato sto je Milos Obrenovic bio strasno dobar diplomata!
IP sačuvana
social share


Svi kalendari drevnog naroda Maja završavaju se za dvije i po godine, kao da svijeta posle toga neće ni biti...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 3484
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mozda bi se trebalo baciti malo na Hrvate pa cekati da drugi sve odrade za nas uz naravno takticno mjenjanje strana Smile
IP sačuvana
social share
An elderly Albanian couple is sitting in their dark flat in Pristina. The electricity is out, yet again, and they are sitting in front of a blank television, lights out, food beginning to rot in the refrigerator which isn't running, no hot water, and certainly no cooking to do. They are just sitting there, wondering what to do next when all of the sudden, the crackle of electricity is heard when the lights begin to flicker. The television comes to life, the hum of the refrigerator can be heard and the water heater starts up.

The old man looks at his wife and says „Honey, get my gun. The Serbs are back.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1272
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Нико никога из беса није водио у рат. Шта је требало да седе код куће и хеклају???
Izgleda da nerazumijes,bez obzira sto je Car Lazar poveo toliki narod u rat Turci su osvojili Srbiju.Znaci i da si sjedio kod kuce i heklao isto bi ti bilo,samo bi bilo vise zivih Srba,mozda je Vuku Brankovicu bilo zao poslati svoju vojsku u bitku za koju zna da je nemoze dobiti!u
Znam sta hoces da kazes. Mi smo tvrdoglav i prkosan narod, trebalo je probleme kroz istoriju rjesavati diplomatski. Vidjeli ste kako je prosao prvi, a kako drugi srpski ustanak. Zasto? Pa zato sto je Milos Obrenovic bio strasno dobar diplomata!
Dobro si to rekao,ali znas u cemu je poenta?Poenta je u tome da su Obrenovici iz istorije svog naroda nesto naucili,pa kad su vidjeli da ne ide ratom okrenuli su se lukavstvu i pregovorima i Srbija je povratila svoju drzavnost.To je ono o cemu pricam,ako me neko uspije ubjediti da u ratu za Kosovo mozemo pobjediti ja prvi uzimam pusku i idem(i nebi mi bio prvi put),ali ako ce opet biti kao 1999 godine onda je podlo,izdajnicki,bogohulno i pokvareno opet slati srpske mladice da ginu kako bi pokazali da su Srbi ponosan narod pa onda kad te pritisnu opet sve potpises i priznas.Patriotizam nije izaci za govornicu i reci ratovacemo za Kosovo i poslati srpsku vojsku da gine, stvarati od zena udovice,ozaloscene majke i sirocad ,vec je patriotizam kada spasis jedan srpski zivot i omogucis mu da radi,zasnuje porodicu stekne djecu i obezbjedi im ugodan zivot,e to je patriotizam i tek onda kad budemo razmisljali na taj nacin tek onda ce nam biti bolje!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Nemam ništa, al' za Srpsku dajem sve!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 10242
Zastava Pale - Republika Srpska
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Samsung S7220
Da, to prvo mora da shvati narod, jer politicari rade samo ono sto ce narodu biti godra. Ako ne rade po volji naroda, vec na sledecim izborima su donji.
IP sačuvana
social share


Svi kalendari drevnog naroda Maja završavaju se za dvije i po godine, kao da svijeta posle toga neće ni biti...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Ekstrem

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 6621
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
Ovorio sam temu da bi pokusali raspravljati na drugi nacin.Sta mislite da ste vi roditelj i da vase dijete ide u kosovski boj,sta bi vi voljeli,da ga vodi Car Lazar i Milos Obilic i da pogine u bitci koja je usput i izgubljena ili da ga vodi Vuk Brankovic pa ako vec gube bitku da vam vrati djete zivo kuci?Uz duzno postovanje Srbiji,meni je zivot djeteta najbitniji!

uz duzno postovanje tebi, meni je najbitnije ono sto bi htjelo moje dijete. ako ne bi islo, isao bih ja umjesto njega. ako bi islo, cuvao bih mu ledja.

a malo je tendenciozno postavljeno, da biramo izmedju djeteta i neceg.

da li bi ti volio da si bio sa lazarom i milosem, ili sa vukom? ionako su vijekovi prosli... a i vukovci (...) su se nagledali sranja poslije, vecih od kosova...

« Poslednja izmena: 16. Apr 2007, 17:04:59 od od rasssse »
IP sačuvana
social share



ma taj eduardo je cigan obicni. bilo bi super da mu je noga ostala u terenu. ili jos bolje, taylor trci, a eduardova noga se zapetljala u pertle u vuce se za njim... ili da je ostala na stadionu, pa da se igra umjesto charity shielda, Kup eduardove noge... da pobjednik u finalu dobija nogu
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 11457
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
"Вуковци" су касније основали ЛДП.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1272
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Vjeruj mi da mi je najbitnije(poteno govoreci vjerovatno i drugima)da sacuvam zivot mog djeteta,moje porodice i mene.A sto se tice LDP-a,nisam njihov istomisljenik,ali ako ce njihova politika sacuvati srpske glave zive podrzavam ih!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan

Ма......

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10661
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
Њихова политика ће сачувати српске главе, али не и Србију.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1272
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Pa glave su najvaznije!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Србија

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 7739
Zastava Apatin
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Nokia 
Istorija tvrdi (za razliku od pesama) da Vuk Brankovic nije izdajnik samo u narodu su pesme iz tog doba poularnije od nekih istoriskih cinjenica.
Tako se u pesmama opevava Marko Kraljevic kako pobi mnogo turaka a istorija kaze da je bio turski vazal.
IP sačuvana
social share
Leeds United....Movin' On Up


“Jedan za sve – svi za jednoga” lozinka nasa “Smrt ili slavu”
Boze daj nam snage da stvorimo otadzbinu pravu.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.068 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.