Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 15:21:28
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 57
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: mesto susreta Boga i čoveka  (Pročitano 109203 puta)
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4025
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 12.0
babuska u babuski u babuski u babuski je sta?
pa babuska!
         bas nisi dorečen.

takva je Kreacija.
da je suprotno - ti i ja ne bismo sada diskutovali jer ne bi bilo potrebe za nasim postojanjem.
nisam je kriv. Smile
IP sačuvana
social share
Edit by cg_ac: Potpis uklonjen zbog uvredljive sadrzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke leet
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 12.0
babuska u babuski u babuski u babuski je sta?
pa babuska!
         bas nisi dorečen.

takva je Kreacija.
da je suprotno - ti i ja ne bismo sada diskutovali jer ne bi bilo potrebe za nasim postojanjem.
nisam je kriv. Smile
Bog nas je saydao od pravremena i njegov sklad je puno savr[enstvo. ono [to smo u tom lancu iygubili,on je povratio preko Hrista.a to je sutra ono [to je do kraja savr[eno,ve;nost u nama,Hristos u nama.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 7059
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 10.0.2
У почетку беше само Бог. Из закона о одржању енергије следи да је све оно што сада постоји (сваки човек, свака планета итд.) део Бога. Дакле, и ђаво је део Бога. А Бог је један део себе претворио у зло да би људи ...
U Hrišćanstvu je izgleda svaki čovek sekta za sebe...svako ima neku svoju dogmu i uklapa pričice kako njemu paše.
Bog, kakvim ga opisuju judeo-hrišćani, je postavio zakone ovog svemira, tako da nije ograničen njima.


Bog je savršeno dobro.sotona je apsolutno zlo.Bog prepoznaje samo dobro u nama i to je i suština onih za vaskrs.
Opet demonstriraš da ne poznaješ svoju ''svetu'' knjigu.
Izaija 45:5-7 Ja sam Gospodin...koji pravim svetlost i stvaram mrak, gradim mir i stvaram zlo.


« Poslednja izmena: 17. Jun 2012, 10:56:37 od Predragoon »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke leet
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 12.0
У почетку беше само Бог. Из закона о одржању енергије следи да је све оно што сада постоји (сваки човек, свака планета итд.) део Бога. Дакле, и ђаво је део Бога. А Бог је један део себе претворио у зло да би људи ...
U Hrišćanstvu je izgleda svaki čovek sekta za sebe...svako ima neku svoju dogmu i uklapa pričice kako njemu paše.
Bog, kakvim ga opisuju judeo-hrišćani, je postavio zakone ovog svemira, tako da nije ograničen njima.


Bog je savršeno dobro.sotona je apsolutno zlo.Bog prepoznaje samo dobro u nama i to je i suština onih za vaskrs.
Opet demonstriraš da ne poznaješ svoju ''svetu'' knjigu.
Izaija 45:5-7 Ja sam Gospodin...koji pravim svetlost i stvaram mrak, gradim mir i stvaram zlo.



    očekivao sam najpre od tebe ovo ili od nekog drugog ali sam očelivao i nije me prevario osećaj. loše razumeš ipak.znam da to pše i ne samo u isaiji.
              on je Bog koji je izvan vremena ui kada govori te reči on ne menja svoju bit da je apsolutno dobro.on samo prepoznaje kao Bog van vremena događaje ,kao što je znao da je satana pasti,kao što je rekao jeremiji da pre nego se rodio nego li je začet on,david,pavle on je već bio određen za svrhu. on je znao da će juda izdati ga a ipak ga bira za svog apostola. on kaže da jue stvorio faraona onakav kakav on jeste bio,ali on nije Bog koji je sudbinski kako to narod ume da kaže naterao istog da bude takav. on stvara i daje izbor a čovek potom svojom odlukom donosi svoje mesto u svemu tome stvaranju.tako kada kaže da stvara zlo,ne misli se da je on sazdao doista zlo,već da je on taj koji je doista stvoprio i satanu on je jedini stvoritelj i on je taj koji to zlo ima sankcionisati na kraju,on je savršen i u pravednosti.on pusta ratove. on ih ne želi,ali sa svrhom diže zapoveda navuhodonosoru da bude jedan čas njegov sluga nazcvan i da krene na jerusalim zbog neposliuha.
  zato pavle kaže,o dubino promisla Božjeg,kako su čudesni putewvi Božji i ko ih može znati. predragon mali si ti da to shvatiš umopm. a nemaš volju da ga vidiš jednog dana i da sve  saznaš. tako ostaje ti da uzimaš mesto meda otrov iz Reči.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 7059
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 10.0.2
očekivao sam najpre od tebe ovo ili od nekog drugog ali sam očelivao i nije me prevario osećaj.
Ceo tvoj pogled na život, boga ili bilo šta drugo je potpuno besmislen poput rečenice koju si napisao.


zato pavle kaže,o dubino promisla Božjeg,kako su čudesni putewvi Božji i ko ih može znati.
Previše se vi Hrišćani uživljavate u u ulogu neveste. Vi ste poput žene* koja je udata za muža siledžiju, pijanca i lažova, ali ga oporavdava jer je njen. Lažete sebe i sve oko sebe.

tako ostaje ti da uzimaš mesto meda otrov iz Reči.
U tvojoj knjizi otrova samo i ima, mada je vama koji ste siromašni duhom dovoljno što je sladak kao med.
Ja otrov koji ti piješ poznajem i analiziram, ali ga ne unosim u telo.

*Ili još bolje poput švalerke, jer ipak je to tudji bog.
« Poslednja izmena: 17. Jun 2012, 12:55:44 od Predragoon »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Liberté, égalité, fraternité!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 4891
Zastava Vozdovac - Republika
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 13.0.1
mob
Samsung S7
[Previše se vi Hrišćani uživljavate u u ulogu neveste. Vi ste poput žene* koja je udata za muža siledžiju, pijanca i lažova, ali ga oporavdava jer je njen. Lažete sebe i sve oko sebe.

++1
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke leet
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 12.0
očekivao sam najpre od tebe ovo ili od nekog drugog ali sam očelivao i nije me prevario osećaj.
Ceo tvoj pogled na život, boga ili bilo šta drugo je potpuno besmislen poput rečenice koju si napisao.


zato pavle kaže,o dubino promisla Božjeg,kako su čudesni putewvi Božji i ko ih može znati.
Previše se vi Hrišćani uživljavate u u ulogu neveste. Vi ste poput žene* koja je udata za muža siledžiju, pijanca i lažova, ali ga oporavdava jer je njen. Lažete sebe i sve oko sebe.

tako ostaje ti da uzimaš mesto meda otrov iz Reči.
U tvojoj knjizi otrova samo i ima, mada je vama koji ste siromašni duhom dovoljno što je sladak kao med.
Ja otrov koji ti piješ poznajem i analiziram, ali ga ne unosim u telo.

*Ili još bolje poput švalerke, jer ipak je to tudji bog.
          ako tako jedes i hleb a da ga ne gutas mislim da ces brzo izumreti od gladi! moja knjiga je Bozja knjiga. sunce se ne zali na nju ,zvezde isto,ptice,sve stvoreno,andjeli,samo ti i tebi slicni imate zamerku.
   analiziras li greh i gresne stvari u sebi? sta je to od Boga nauceno na nama hriscanima za tesku analizu i sve moguce skenere i magnetne ,ako ne istina. zar bi se toliko analiziralo i toliko proveravalo i prezalo. ja sam ateizamn spreman kao sto vidis da uzmem i sazvacem i nemam neke dvojbe,kazem svoje konacno jasno mislljenje. kako mogu verovati u coveka koji nema mozak,ili avion koji nema krila,ili nesto tome slicno. ateizam je obezglavljena laz jer nema glavu,Boga onog ko je sve stvorio,vec obezglavljenu ideju u zamenu za to o nekom prasku koji se sam slozio. pa rekao sam ti predragon moje gledanje,uzmi jedan"bedni" eksperiment i da ti neko ovde veruje,razbij stol sa cetiri nogare samo i naredi mu evolucionistickim autoritetom da se podigne u toku 1000 god bar,oce li? zamisli tu ideju da je ogromni kosmos tako zapanjujuce savrsen nastao slucajem ili iz praska se dao sam od sebe srediti i u taku harmoniju ukomponovati!
    cuj,ja imam taj samo jedan dah u nosnicama i nocas moze po Bozjoj volji biti opozvat,i ja to znam ,te mi ne pada na pamet da ga prodam takoj ideji ni za sto na svetu.nema ljutnje. nauku ne prezirem,ona ima svoju jasnu svrhu. kao i sve na zemlji.mi smo na liniji razdvajanja sve zivo na ovoj zemlji sto jos ovog casa dise. ili,ili...poziv je jasan,ko hoce vecnost na isusovu stranu ,ko oce propast vecnu nek ide na drugu stranu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 2051
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.00
 Božiji čovek dominira svojim iskrenim pisanjem i čistotom svoga duha. Samo onaj otvorenog srca može osetiti njegovu nameru. Logika nemože da objasni ono što je oko nas. Zakoni univerzuma ne podležu zakonima fizike. Što će reći mi nemamo pojma u čemu plivamo. Možemo samo i jedni i drugi da verujemo.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4025
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 14.0
izdeli ti sve zivo.
opet, 'logicno' je ocekivati da je u babuski - joj jedna babuska zar ne?
IP sačuvana
social share
Edit by cg_ac: Potpis uklonjen zbog uvredljive sadrzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 2051
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.00
izdeli ti sve zivo.
opet, 'logicno' je ocekivati da je u babuski - joj jedna babuska zar ne?

Slažem se sa tobom. Ipak ona koja je skine prva je PRVA i najveća , ostale se smanjuju da mogle da stanu u onu najveću . I jedino ta najveća zna šte je oko nje.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 57
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 15:21:28
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.074 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.