Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5 ... 14
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Mesec i Venera u muskom horoskopu  (Pročitano 142334 puta)
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 6537
Zastava montenegro
OS
Windows 98
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 

U kom je znaku Venera u muskom horoskopu taj znak ga najvise juri - izmena vaseg pravila.

Da vjerovatno u tvom sluchaju Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 205
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
dobar text... pogadja Smiley
Relativno, ja recimo volim tamniji ten ali nisam bash lud. Sivjaju mi se i plavuse i svetlije. Zapravo nemam nikakav tip zne koji bi mi se svideo, razlicito izgledaju sve koje su mi se svidjale, slabe su slichnosti. Za veneru u znaku u kom mi je relativno tachno opet ne potpuno.

Oprosti, još nisi prošao prvi Saturnov povratak , zar ne?
Tek nakon njega mi odrastamo.
« Poslednja izmena: 26. Dec 2006, 19:59:33 od Lenora »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


FIAT LVX

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1315
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Ericsson T-68

U kom je znaku Venera u muskom horoskopu taj znak ga najvise juri - izmena vaseg pravila.

Da vjerovatno u tvom sluchaju Smile

Sto bash u mom ? Ne ozb mene vodolije bash spopadaju al meni nisu bas interesatne. Ja to na lichnom primeru. Takodje drug koji ima veneru u Biku, ja mu kazem verovatno imas najvise veza sa Bikovima i zamisli njegova trenutna cura Bik. Ali vise jurila ona njega nego on nju. No dobro kod ljubavne hemije izmedju ljudi u muskom horoskopu Venera ima neki uticaj to smo zakljucili, kakav kod koga, to se ispituje a svi znamo da izuzetaka ima! Smiley

@Leonora , pricam trenutno. Smiley  i ne vidim sto bi mi se odrastanjem menjao ukus za zene sto se fizickog isgleda tiche ?
« Poslednja izmena: 26. Dec 2006, 21:03:54 od Aiwass »
IP sačuvana
social share
Edit by SerbianFighter: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Mjesec obično govori o ženama za kakvima čeznemo a venera o onima koje ćemo dobiti i s kojima ćemo biti...

Ja bih prije rekla,da Venera oznachava cure sa kojim se mushkarci zabavljaju,a Mjesec da oznachava zenu,znachi osobu koju zelimo pored sebe zauvjek Smile

Slažem se. Za mene Venera u muškom horoskopu pokazuje tip žene koji ga fižički privlači, koja u njemu budi muškarca, a Mjesec tip žene koju bi želio pored sebe kao ženu i majku svoje djece.
  Smile Smile Smile
bravo leonora,
praktican primer sam ja.imala sam takvo iskustvo. astrolog koji mi je analizirao ljubavnu vezu,rekao mi je za tu osobu da sam ja zena koja ga izuzetno privlaci fizicki budi u njega muskarca,ali postoji drugi tip zene koju  dozivljava kao majku svog  buduceg deteta,sve se tako i izdesavalo,raskinul smo vezu,on se ozenio i stvarno tu zenu dozivljava kao majku svog deteta
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 99
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
A sta cemo sa onima koji imaju Veneru u Lavu a Mesec u Raku...malo je kontradiktorno..to bi trebalo da znaci da ga privlace atraktivne,nalickane...koje u njemu bude muskarca...a ozenice se domacicom..koja "voli da place" Smile Kako onda osvojiti takvog muskarca?  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


VoLiM JedNOg bLIzanCA... :)

Zodijak Scorpio
Pol Žena
Poruke 434
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
meni je mjesec u blizancima..i bas me privlace blizanci  Smile
njemu je venera u blizancima...a privlace ga skorpije  Smile (pouzdano) a asc mu je u skorpiji  Smile
IP sačuvana
social share
Edit by shone83: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB

Ti i jA, Ti i Ja, bAsH Bi bILi dOBar pAR... Ti i Ja tI I jA POglEDaj mE JednoM BaR Smiley
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 6537
Zastava montenegro
OS
Windows 98
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
^^ ili žena koja drži do tradicije. Ili žena velikih grudi... Smile

Mislim da je zena velikih grudi zena sa Venerom u Biku Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 6537
Zastava montenegro
OS
Windows 98
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
Da li znaci recimo ako su Mesec i Venera u 11. kuci (kuca prijatelja, koliko sam shvatio) da cu recimo takvu devojku upoznati preko prijatelja?

Mislim prije da ce se tvoje ljubavi, a mozda chak i zena, deshavati iz kruga prijatelja,znachi prvo prijateljstvo, pa ljubav, pa brak. Smile

@milenaaaa

Konjukcija Mjeseca i Venere u sinastriji,sigurno daje ljubav Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 221
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
Da li znaci recimo ako su Mesec i Venera u 11. kuci (kuca prijatelja, koliko sam shvatio) da cu recimo takvu devojku upoznati preko prijatelja?

Mislim prije da ce se tvoje ljubavi, a mozda chak i zena, deshavati iz kruga prijatelja,znachi prvo prijateljstvo, pa ljubav, pa brak. Smile
Neverovatno, upravo se tako nesto sada desava Smiley ... uopste svaka veza mi pocinje iz nekog drugarstva. Bravo, dobro protumaceno Smile.
IP sačuvana
social share
Dobro znaš svaku reč, svaki znak,
Kako najlakše, najbrže, najslađe reći odlazim.
Rastemo, pazimo, slučajno gazimo,
Tvoje najblaže usne kažu odlazim.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


VoLiM JedNOg bLIzanCA... :)

Zodijak Scorpio
Pol Žena
Poruke 434
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
Da li znaci recimo ako su Mesec i Venera u 11. kuci (kuca prijatelja, koliko sam shvatio) da cu recimo takvu devojku upoznati preko prijatelja?

@milenaaaa

Konjukcija Mjeseca i Venere u sinastriji,sigurno daje ljubav Smile

konjukcija mjeseca i venere,pa konjukcija sunca i mjeseca.....
sve ukazuje da ja i mogu necemu da se nadam  Smile

hvala Andjela za sve.... Smile
IP sačuvana
social share
Edit by shone83: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB

Ti i jA, Ti i Ja, bAsH Bi bILi dOBar pAR... Ti i Ja tI I jA POglEDaj mE JednoM BaR Smiley
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5 ... 14
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.082 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.