Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4 6 7 ... 14
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Mesec i Venera u muskom horoskopu  (Pročitano 141952 puta)
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


za mene ti je ljubav zabranjeni grad

Zodijak Scorpio
Pol Žena
Poruke 12827
Zastava podgorica
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Samsung versus
Moj dragi ima mesec u biku u IX kuci,a veneru u lavu u I kuci (retrograde)..... moze li neko da mi kaze rech-dve? Smile

ja ti mogu pomoci ovako...

Mesec u Biku

Svaki muškarac, mada toga nije svestan, ima preciznu sliku svoga ideala žene i pametnoj ženi ne preostaje ništa drugo nego da se uporedi sa tom slikom. To određuje položaj meseca u njegovom natalnom horoskopu.
Muškarac sa mesecom u Biku mašta o nežnoj i podređenoj ženi koja je celim svojim bićem predana kući i porodici i ima potrebu da oseća oslonac u jakoj porodici, u kojoj će biti neophodno da ima dece da bi se umirila njegova težnja za sigurnošću, da bi se ublažila njegova afektivnost i reproduktivni instikt, koji je obično veoma jak. Za njegovu psihofizičku stabilnost neophodna su deca, kao simbol nastavka života i u njih polaže sve svoje nade. Njegova žena bi trebalo da zna da brani porodičnu atmosferu, štedi i da neguje pozitivna prijateljstva, da se okruži rodbinom i prijateljima sa kojima se može imati zajednički interes. Njegov je san da živi u stabilnoj porodici. Njegova partnerka bi trebala da bude ženstvena u krevetu, ali i da mu priprema ukusna jela u velikim količinama.
Ne podnosi ambiciozne žene koje mnogo vremena provode van kuće, ne znaju da kuvaju, ne vole decu, preziru muževljeve prijatelje. Odgovaraju mu žene rođene u znaku Device, Jarca i Raka.
O. Stojimirović

Sa Venerom u Lavu - žena mora biti izuzetno odevena, kao da ide na izbor za mis…
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 983
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Hvala,draga......  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 113
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
a znas li sta za njegov mesecu u devici?!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


fist of zen

Zodijak Leo
Pol Žena
Poruke 3334
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Marye jel bi mi mogla postat za njegov mjesec u strelcu i veneru u vagi Smile
IP sačuvana
social share
Varljive su zvjezde u ochima, a ne one na nebu...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


za mene ti je ljubav zabranjeni grad

Zodijak Scorpio
Pol Žena
Poruke 12827
Zastava podgorica
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
mob
Samsung versus
Marye jel bi mi mogla postat za njegov mjesec u strelcu i veneru u vagi Smile

Muškarac sa Mesecom u znaku Strelca voli žene koje prate modu, koje svojim izgledom podsećaju na žene sa stranih podneblja; voli obrazovane žene, sa fakultetskom diplomom, koje se bave sportom, a pogotovo tenisom


Sa Venerom u Vagi najviše reaguje na žensku zadnjicu…

a znas li sta za njegov mesecu u devici?!!

Ako muškarac ima Mesec u znaku Device u njegovim snovima je žena mit (ili kako se to žargonski često kaže Andrićeva Jelena - nema je). Pa tako ona mora biti i mirna, inteligentna, ali diskretna, trezvena, ali elegantna, vrhunska, ali umerena. Kod nje voli tajanstvenost, klasu, rezervisanost - baš to što je između svih ekstremnih kvaliteta ili ih je sve u sebi ukrotila.

Zamišlja da je sposobna da uradi sve od pravljenja goblena, kuvanja, preko štirkanja, održavanja bašte do pisanja naučnih radova. Ako u društvu briljira svojom oštroumnošću, on je ponosan zato što ga svi posmatraju kao Pigmaliona koji ju je pretvorio u pravo blago. San mu je da sa ulice ili iz neke prašnjave kancelarije pokupi bledu nezaštićenu devojku koju će pretvoriti u ženu koja je samosvesna, sigurna u sebe, ali kojoj je još uvek iskonski potreban baš on.

Voli kada se žena oseća inferiorno u odnosu na njega. Taj osećaj manje vrednosti je u osnovi njegov osećaj. Ne podnosi preteranu sigurnost, izrazitu ženstvenost, popularnu ženu, napadnu, uobraženu, seksi. Odgovaraju mu žene rođene u znaku Device, Škorpije ili Bika.
« Poslednja izmena: 07. Sep 2007, 15:15:04 od marye »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


fist of zen

Zodijak Leo
Pol Žena
Poruke 3334
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Hvala  Smile

Venera ga odala Smile
« Poslednja izmena: 07. Sep 2007, 16:33:33 od tajchixy »
IP sačuvana
social share
Varljive su zvjezde u ochima, a ne one na nebu...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 113
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
marye,hvala jos jednom Smile
ima istine u svemu ovome...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Tamo gde Bog zatvori vrata,odskrine prozor

Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 132
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Samsung E360
Ja imam Veneru u Lavu i uvek vodim racuna o izgledu!Volim skupu gardarobu i uvek sam odevena dobro!Kad zaradim neki novac nije mi zao da ga potrosim na 1 stvar iako bih mogla da kod Kineza kupim 15 drugih!!!A zena sa Venerom  u Lavu i deluje zanosno i dobro!To mi svi kazu! Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 113
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
marye,jel mozes jos da mi kazes za njegov mesec u vagi,please Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


za mene ti je ljubav zabranjeni grad

Zodijak Scorpio
Pol Žena
Poruke 12827
Zastava podgorica
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
mob
Samsung versus
marye,jel mozes jos da mi kazes za njegov mesec u vagi,please Smile

Muškarci sa mesecom u Vagi vole žene-dame u punom smislu te reči ili kako sami vole da kažu "dame sa velikim D", ali i žene koje odišu sigurnošću. Nije redak slučaj da se zaljube u ženu koja je poznata ili je na važnom položaju, ali isto tako i u ženu koja je do te mere "savršena" da deluje hladno ili dosadno. To su naravno i žene koje su ne retko starije od njih, a koje kod njih cene umiljatost, dobar ukus, uravnoteženost, delikatnost.

Muškarac iz ove grupe i sam vrlo često ume da poštuje to što njegova žena ceni njegov rad. Njegova žena nikada nije vulgarna, ona se uvek oblači umereno i veoma, veoma elegantno i ume da kaže da je nešto što košta jako mnogo dobila veoma povoljno. Ona nikada ne rasipa i ne baca. Njegova deca mora da budu lepa, blaga, vrhunski obrazovana i to je gotovo uvek zasluga njegove žene.

Ne podnosi neodlučnost, nesigurnost, zavisnost, vulgarnost, loš ukus, pogrešne stavove. Odgovaraju mu žene rođene u znaku Vage, Device, Strelca, a ponekad i Lavice.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4 6 7 ... 14
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.094 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.