Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 14
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Mesec i Venera u muskom horoskopu  (Pročitano 141962 puta)
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 1527
Zastava Zagreb
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Motorola 525
Dispozitor, odnosno vladar planete
je ona planeta koja vlada znakom...u kojem se nađe određena planeta.

Naprimjer...tvoja venera se nalazi u raku, znakom raka vlada mjesec, znači dispozitor venere je mjesec u tvom slučaju.
Dispozitor uvijek donosi presudu u svemu zato što on govori što se sa planetom događa kasnije, što se zbiva sa njezinom
inicijalnom energijom. 
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 6537
Zastava montenegro
OS
Windows 98
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
Mjesec obično govori o ženama za kakvima čeznemo a venera o onima koje ćemo dobiti i s kojima ćemo biti...

Ja bih prije rekla,da Venera oznachava cure sa kojim se mushkarci zabavljaju,a Mjesec da oznachava zenu,znachi osobu koju zelimo pored sebe zauvjek Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 220
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
slažem se Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 6537
Zastava montenegro
OS
Windows 98
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 221
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
Jedno pitanje, mozda je mali off, ali moram. Posto sam laik u ovoj oblasti (ali radoznalost ne da mira Smile), znaci ovo cisto nekom logikom idem. Da li znaci recimo ako su Mesec i Venera u 11. kuci (kuca prijatelja, koliko sam shvatio) da cu recimo takvu devojku upoznati preko prijatelja? Isto tako posto su mi i Sunce i Merkur takodje u Raku i u 11. kuci, uzimajuci Merkur u obizir jel to znaci da cu se i zaposltiti preko prijatelja ili mozda raditi zajedno s njima?
IP sačuvana
social share
Dobro znaš svaku reč, svaki znak,
Kako najlakše, najbrže, najslađe reći odlazim.
Rastemo, pazimo, slučajno gazimo,
Tvoje najblaže usne kažu odlazim.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.9
Mesec u prvoj kući na 2 stepenu Bika, dispozitor Venera u četvrtoj nulti stepen Raka (dipozitor Venere Mesec u Biku I kuća)  Smile
Kakva je to žena~devojka ?  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 205
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
Mjesec obično govori o ženama za kakvima čeznemo a venera o onima koje ćemo dobiti i s kojima ćemo biti...

Ja bih prije rekla,da Venera oznachava cure sa kojim se mushkarci zabavljaju,a Mjesec da oznachava zenu,znachi osobu koju zelimo pored sebe zauvjek Smile

Slažem se. Za mene Venera u  muškom horoskopu pokazuje  tip žene koji ga fižički privlači, koja u njemu budi muškarca, a Mjesec tip žene koju bi želio pored sebe kao ženu i majku svoje djece.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


FIAT LVX

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1315
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Ericsson T-68
Mjesec obično govori o ženama za kakvima čeznemo a venera o onima koje ćemo dobiti i s kojima ćemo biti...

Ja bih prije rekla,da Venera oznachava cure sa kojim se mushkarci zabavljaju,a Mjesec da oznachava zenu,znachi osobu koju zelimo pored sebe zauvjek Smile

Slažem se. Za mene Venera u muškom horoskopu pokazuje tip žene koji ga fižički privlači, koja u njemu budi muškarca, a Mjesec tip žene koju bi želio pored sebe kao ženu i majku svoje djece.

Nije obaveza. Meni je venera u Vodoliji a vise one mene jure nego ja njih, sta vise nisu mi uopste interesatne. Meni to pravilo vazi za petu kucu koja je u Blizancima cesto su mi zene Blizanci simpatichne, onda zene u znaku Jarca, Skorpije i Lavovi. Ostale nisu zastupljene u mom zivotu. Nadje se po koja Devica ili Strelac koja mi je interesatna ali retko da mi je fizicki interesatna vise zbog nekih odnosa prema stvarima i zivotu.

U kom je znaku Venera u muskom horoskopu taj znak ga najvise juri - izmena vaseg pravila.
IP sačuvana
social share
Edit by SerbianFighter: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12846
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
dobar text... pogadja Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


FIAT LVX

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1315
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Ericsson T-68
dobar text... pogadja Smiley
Relativno, ja recimo volim tamniji ten ali nisam bash lud. Sivjaju mi se i plavuse i svetlije. Zapravo nemam nikakav tip zne koji bi mi se svideo, razlicito izgledaju sve koje su mi se svidjale, slabe su slichnosti. Za veneru u znaku u kom mi je relativno tachno opet ne potpuno.
IP sačuvana
social share
Edit by SerbianFighter: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 14
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.096 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.