Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 16 17 19 20 21
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Mars i Sunce u ženskom horoskopu  (Pročitano 92389 puta)
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14;
Moje skromno iskustvo govori da nas najviše mogu privući muškarci sa osobinama Marsa u odredjenom znaku. Tako je i u mom horoskopu. Smile
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 64
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
A sta se dogadja kada su sunce i mars u konjukciji u drugoj kuci u devici, i to sunce na 1 st.01 a mars na 5 st.45 device, a oba u opoziciji sa mesecom na 22 st.28 vodolije u sedmoj kuci i kvaadratom sa neptunom u strelcu u 4.kuci? Vladar druge kuće merkur je na asc u lavu. a Pri tom zaista ne podnosim tipicne muškarce device. Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


wow

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 81
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
Takodje imam konjukciju sunca(0,40) i marsa (5,30) u devici negde na kraju 6 kuce dc- pocinje 11,20 device.
da li bi neko mogao da ovo odkomentarise?
Hvala
IP sačuvana
social share
moja natalna karta

Edit by crni scorpion: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0
Ima li iceg dobrog u konjunkciji Marsa i Saturna u petoj kuci u vagi(z. horoskop)?Koliko god trazila,nailazim samo na beznadezna tumacenja!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Žena
Poruke 408
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13;
što znači kad su i Mars i Sunce u Škorpionu u 8. kući?
IP sačuvana
social share
O'Neill: They want a what?
Carter: A goat, sir. They want it for a ritual sacrifice.
O'Neill: They can have a piñata. That's always fun.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


wow

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 81
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
Evo probacu ja da dam svoje misljenje o konjukciji Sunce Mars.
To skoro sigurno znaci velika energija i izdrzljivost kre svega fizicka ono kada svi padnu ti mozes jos ili nakon teskog posla ipak imas snage za izlazak ili svoje ljubavi. Takodje znaci vrstu srcanosti koja moze da ide u svadljivost.Velika  ambicija, sa sposobnoscu izvrsenja ciljeva i sa sposobnoscu donosenja odluka. Odredjeni dar  za sport. Entuzijazam, vatrenost.
E sada sve to uzmes u obzir da preciziras tip i nacin sobzirom u kom je znaku i koji su prateci aspekti.
Ali kako god taj aspekt snazi bas tvoju licnost.

E ali ono sto ja ne kapiram je to u vezi partnera. Jer meni su obe planete u devici na samom pocetku trebalo bi da me bas privlace muske device ili oni muskarci sa njenim osobinama, medjutim da ja to iz moram reci dobrog iskustva ne vidim, jedini deo koji ima veze sa tim je da volim da je taj neko ko vodi racuna o licnoj higijeni e sada ako je to nesto sto nije noramalno za sve nego samo devicanski tip ebi ga.
Ali cak i da ja to kao volim niti se kacim za takve muskarce niti ista od toga. Mogla bi da ispricam klasicnu pricu ono - volim  pametne, lepe, duhovite, strasne, zgodne, sa dubokim osecajem za ljubav , pravdu, cestitost, sa vestinama za sport spretnim rukama, estetiku..... i hrabar pred zivotom.
E sada to opet nema veze sa onim za koje se lepim.
Za te za koje se lepim bolje da ne dajem opis jer bi bilo svasta tu od manijaka i glupaka do maminih sinova  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
moja natalna karta

Edit by crni scorpion: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 11
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
Meni je Sunce u Jarcu u 10 kuci, a Mars u Ovnu u 12 kuci... Smile

Imam jedno dodatno pitanje, ako neko moze da mi odgovori.. Smile

Citala sam dosta stvari o astrologiji, i negde sam nasla da ne valja da neki znak bude prikljesten (valjda se tako kaze)...Meni se to upravo desava sa 12 kucom, koja se prostire od riba do bika, pa mi je tu ovan prikljesten...Jel zna neko nesto o tome?  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 23
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
Meni je Sunce u Jarcu u 10 kuci, a Mars u Ovnu u 12 kuci... Smile

Imam jedno dodatno pitanje, ako neko moze da mi odgovori.. Smile

Citala sam dosta stvari o astrologiji, i negde sam nasla da ne valja da neki znak bude prikljesten (valjda se tako kaze)...Meni se to upravo desava sa 12 kucom, koja se prostire od riba do bika, pa mi je tu ovan prikljesten...Jel zna neko nesto o tome?  Smile
Ne valja vala nista sto prikljescuje.jednog dana na videlo izlazi planeta iz te kuce kako je tebi i mars u ovnu prikljesten eto price o vezi sa sportistom u nekom hotelu .Bitno je da je ishitreno ne ofiras jednog dana.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 38
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.63
mob
Samsung E530
Meni su i mars i sunce u vagi u cetvrtoj kuci... Sta bi to moglo da znaci? Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Intelectualka nema shta...:)

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 368
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6300
Meni su i mars i sunce u vagi u cetvrtoj kuci... Sta bi to moglo da znaci? Smiley
Sto se tice marsa u vagi...Tu je agresivnost skoro potpuno suzbijena(znaci ti si vrlo takticna i diplomativna osoba).A kad je mars u 4.kuci u pitanju - nemoj me shvatiti pogresno ali po astrologiji trebalo bi da imas neke porodicne probleme(tipa neslaganja sa nekim clanom),ili u krajnjem slucaju sa preseljenjima itd.
A Sunce u 4-oj kuci - Porodica ti je glavna zivotna tema i preokupacija.
IP sačuvana
social share
Sudbina se gotovo uvijek smiješi.Ne drskima - vec odvažnima.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 16 17 19 20 21
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.093 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.