Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 112
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Lyoness - prevara ili ipak ima nečega?  (Pročitano 313197 puta)
Ucesnik diskusija


..shlog koji otkriva postojanje mozga

Zodijak Scorpio
Pol Žena
Poruke 147
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
Za one koji su krenuli na vreme i koji su povukli svoje ljude i osiguranja i prethodnih piramida njima je lyoness uonsan posao, ali za ostalu boraniju to je tracenje vreme i novaca ali pre svega vremena. Bez ulaganja u lyonessu nema ozbiljnog napretka. Pored svega toga dodati i podatak da je direktor Srbije jedan jako nesposoban covek  Smile, tako su ljudi izgubili dosta poverenja u firmu.
Lyoness je sjajn nacin da Austrijanci isisaju parice iz slamarica nasim seljacima po Srbiji posto oni slepo veruju u svaku ruzicastu pricu koji mu servira njegov sponzor koji je pre toga tu istu pricicu naucio napamet.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
there is no such thing as a free lunch ...

а и један посто уштеде ... искрено не вреди ни писања на овом форуму а камо ли лупања главе да ли је превара или не.
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
HTC Tattoo
1 posto hehehe Znači,kad potrošiš 10.000 evra u Maxi-ju uštedeo si 100 evra Smile Smile Smile

IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.19
Sve pozitivne strane LY i ono sto ljudima uliva poverenje u LY je PAKOVANJE proizvoda, a proizvod je FINANSISKA PIRAMIDA.

Pakovanje LY je izvrsno i uliva poverenje ( dolazi iz Austrije, velike brendirane firme su partneri, sjajni seminari, predavaci, putovanja, zatim veliki optimizam, kao i sjajne knjige ), al sve je to pakovanje, a sustina je proizvod, a proizvod je finansiska prramida.  Popusti su maska, oni su fakticki sporedni iako se u uvlacenju ljudi oni stavljaju na prvo mesto.

Avans koji placate u LY je zarada ljudi iznad Vas.  Danas se zarade u LY u 95% formiraju na osnovu uplate avansa ljudi ispod Vas, a samo 5% zarade je posledica kupovine kod partnerski firmi Vas i ljudi ispod Vas.  Dakle, slusajte me sada svi dobro: LY je u 95% isto sto i CAM COLECTION!!!

Ukoliko nemate moralni problem da se bavite poslom koji je u 95% isti sto i CAM COLECTION onda ste pohlepni.

Mislite svojom glavom! To sto su veliki brednovi partnerske firme, to ne znaci da ja nemam pravo da razmislim svojom glavom i razumem stvar u celini.  To sto LY dolazi iz razvijene EU zemnje ne znaci automatski da to nije finansiska piramida.  I Jezda i Dafina u Srbiji su bili proizvod DRZAVE pa su postojali, mislili smo da je nemoguce da od drzave dolazi jedna prevara, a eto bilo je moguce.  pa zasto jedno Drustvo sa ogranicenom odgovornoscu (DOO) Layoness ne bi mogao biti prevara.  I nacizam je dosao od drzave - pa nije bio dobar.

Primetio sam da ljudi koji su u LY ne mogu da imaju za prijatelja coveka koji nije odusevljen LY, a ne daj boze da se protivi.  Kad udjes u LY svet menjaju ti se prijatelji.  LY seminari, radionice i sl.  su izuzetno cesti, a zasto? zato sto ne zele da se probudite, zale da Vam ispiraju mozak redovito.  Jbt ko sekta!

Taj pozitivizam i filozofija Roberta Kiosakia je sjajna stvar i steta sto tu kolicinu pozitivne energije Vi LY ljudi koristite na sirenje finansiske piramide.  I da znate, Robert Kiosaki u svojim knjigama ne misli na Vas - nemojte ga svojatati.

Pa cemu tolika pohlepa i naglasavanje materijalnog dragi moji.  Sistem vrednosti Vam nije zdrav!

I jos jednom da ponovim: Avans koji placate u LY je zarada ljudi iznad Vas.  Danas se zarade u LY u 95% formiraju na osnovu uplate avansa ljudi ispod Vas, a samo 5% zarade je posledica kupovine kod partnerski firmi Vas i ljudi ispod Vas.  Dakle, slusajte me sada svi dobro: LY je u 95% isto sto i CAM COLECTION!!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
економски стручњаче за функционисање пирамидалних система ... у финансијама увек постоји Ј
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol
Poruke 7732
Zastava
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 11.0.696.60
1. post pa ovde .....  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 11.0.696.60
drugar je radio taj lajones,kaze da je namako neku kintu za lap top,neznam dal je stvarno al znam da stalno ulazi u neke te piramide,jednomga neki tip zavrnuo za forex u panami,lyones je osmisljen do perfekcije sema i kompleksnost njihove piramide zahteva prilicno znaje iz ekonomije i statistike,recimo da je kao jedan od solidno teskih ispita na ekonomskom
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol
Poruke 7732
Zastava
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 11.0.696.60
Bio sam na 2 "predavanja" .... nemam ekonomski fakultet, ali imam ekonomsku skolu, i jasno mi je o cemu se radi. Njima jeste cilj da privuku "biznis" korisnike, ali ja 200 000 dinara niti imam niti hocu da dam. drugo, ovo je Srbija, ljudi gledaju gde im je najjeftinije, i ako im rodic jeftiniji 5 posto od tempa, jebe im se za 1 posto povracaja i clansku kartu.

E sad, interesantna je prica sa gorivom, jer to dosta trosimo da ne kazem svi, ali vecina ....

A moze da se uleti i sa 15000 dinara .....

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows 7
Browser
MSIE9.0
Lyoness jeste MLM.   i toga treba da budete svesni.  
Ko hoce da postane clan Lyoness-a.   i da od tog momenta stedi od 2 do 24 % moze odmah sad.  
sve sto treba da uradi je da ima svog preporucioca, prijatelja koji mu je to preporucilo ili ko ce vec to biti.  
Lyoness Cashback Card kosta 200,00 RSD a posto je Srbija u 2 fazi razvoja ima dve opcije.   Da u 30.  000,00 RSD napravi sebi kalkulaciju gdece taj novac da potrosi.  
npr.   napravi karticu NIS-A na 10.  000,00
uzme Maxi - Tempo expres bonova za 5.  000,00
Tempo bonava 5.  000,00
i 10.  000,00 lily to je ukupno 30.  000,00 RSD
kada covek to stavi na papri sigurno ako ne vise potrosi te pare na gorivo hranu hemiju itd.  
Zasto je to tako, zato da bi ljudi upoznali novi nacin placanja.   na koji su odmah dobili svoj popus a jos nisu potrosili novac.  
ili da se udje avansnosom za buduce kupovine a taj avan iznosi od 1-23% naravno to zavisi od velicine rabata tj popusta koji je sklopljen sa trgovcem .   tj minimalna uplata je 15.  000,00
taj novac mozete da trosite odmah posto je to avans ili da ga potrosite komadno.   Npr.   za 150 evra imate 3 kase a kasa je 50 evra.   npr.   kazete da hocete da kupite neki predmet kod nekog trgovca koji daje popust LY potrosacima 10 %.   Uzmete svoju kasu od 50 evra  a ona je 10 %  vrednosti robe, doplatite 450 do punog iznosa ko je 500 evra i nosi te robu kuci.   Da li ste nesto izgubili?, niste! Da li je vasa kasa prazna jeste, ali ce vam kroz izvesan period koj moze i nemora da zavisi od vas samih svega 400 evra.   Koje mozete da potrosite u partnerskim firmama.   To je zato da bi potrosaci bili lojalni i da bi novac donosio novac.   Nista konplikovano.  

Moj savet za sve neverne Tome je da od prijatelja uzme vaucer-bon za Tempo, Maxi, Lyili da ga pretvore u robu :)  ili da mu zatraze Cashback Card  i u zavisnosti od parneta potrose svoj novac kao sto to inace rade i pokazu karticu.   Npr odu na MBG punpu i sipaju TNG ili Dizel a njiegovom prijatelju  istog trenutka kad on provuce Cashback Card stigne SMS koliko je novca potrosio i koliko ustedeo :) ko neveruje i dok mu pare nelegnu na racun nece ni verovati :)
a ko se opeko u CAM COLECTION znam da je tesko, i moji su, ipak je to bila piramida. . .  sa dobrom cenom kljiga. ( narodan koga je zmija ujela taj se i gustera boji)
LYONESS je nasa svakodnevnica, svako nekom nesto preporuci ali ne cesto bude nagradjen za to.  Da li ste dobili kada ste preporucili dobrog mehanicara? sledeci besplatan servis, popust nesto slicno. ?  u Lyonesu se sve to nagradjuje i to od samih trgovaca.  Ljudi rade preporku, a kad njihov prijatelj ode kod nekog od tih trgovaca i svoju kupovinu obavi preko Lyonesa (mislim preko originalnih vaucera trgovaca) ili Kod 95% partnera pokaze samo karticu, ta osoba ce biti nagradjena sa svega 0,5 % , ali i kada prijatelj vaseg prijatelja isto to radi i tu ste nagradjeni sa 0,5 % jeste malo ali kada se to pomnozi sa projem dobijaju se pristojne cifre. . .  od kojih mozete da platite kiriju ili ratu za automobil.  Npr 20 ljudi koje poznajes pocnu da koriste sistem lyonesa i oni to urade isto prenesu na svojih 20 , i recimo da samo trose 150 evra na ono sto im je stvarno neophodno hemija , hrana i gorivo.    to je  20 x 20 +20= 420 ljudi koji trose  150 evra mesecno , tj ostave kod trgovca 65. 000 evra a viste ih poslali kod tih trgovaca indirektno i zato vas trgovac nagradjuje sa 0,5 % a to je 315evra.  A sve sto je trebalo je samo malo svojim prijateljima objasniti kako da ostvari popust i ako preporucuju kako da dobiju i platu vise Wink
Sve pohvale za Lyoness.  
« Poslednja izmena: 03. Okt 2011, 20:04:57 od valsorimkaran »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 7.0.1
mob
LG Nexus 5
LYONESS je nasa svakodnevnica, svako nekom nesto preporuci ali ne cesto bude nagradjen za to.  Da li ste dobili kada ste preporucili dobrog mehanicara? sledeci besplatan servis, popust nesto slicno. ?  u Lyonesu se sve to nagradjuje i to od samih trgovaca.  Ljudi rade preporku, a kad njihov prijatelj ode kod nekog od tih trgovaca i svoju kupovinu obavi preko Lyonesa (mislim preko originalnih vaucera trgovaca) ili Kod 95% partnera pokaze samo karticu, ta osoba ce biti nagradjena sa svega 0,5 % , ali i kada prijatelj vaseg prijatelja isto to radi i tu ste nagradjeni sa 0,5 % jeste malo ali kada se to pomnozi sa projem dobijaju se pristojne cifre. . .  od kojih mozete da platite kiriju ili ratu za automobil.  Npr 20 ljudi koje poznajes pocnu da koriste sistem lyonesa i oni to urade isto prenesu na svojih 20 , i recimo da samo trose 150 evra na ono sto im je stvarno neophodno hemija , hrana i gorivo.    to je  20 x 20 +20= 420 ljudi koji trose  150 evra mesecno , tj ostave kod trgovca 65. 000 evra a viste ih poslali kod tih trgovaca indirektno i zato vas trgovac nagradjuje sa 0,5 % a to je 315evra.  A sve sto je trebalo je samo malo svojim prijateljima objasniti kako da ostvari popust i ako preporucuju kako da dobiju i platu vise Wink
Sve pohvale za Lyoness.   

Svaka MLM drama pocinje ovako. Smiley

I naravno da je sve tacno, samo ako se zadovolje idealni uslovi, odnosno ono sto na papiru pise. Drugim recima, treba vam samo 20 ljudi koji ce naci 20 ljudi, koji ce naci 20 ljudi and so on...

I da svi trose po 15 000 dinara mesecno i vi ste onda bogati. Brazil, Spanija, Kolumbija, samba, rumba, ca ca ca.

Obicno je realnost drugacija.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 112
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.092 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.