Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 112
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Lyoness - prevara ili ipak ima nečega?  (Pročitano 314608 puta)
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 10.0.2
pozdrav svima iz novog sada,bio sam pre dve godine na prezentasciji lajonesa,hteo sam da seuclanim trazili su mi neku lovu pa sam odustao,ali sam bio sad opet dva puta,i promenio misljenje,imam nameru da se uclanim da dam 350 eura za takozvanih  sedam kucica ali samo pod jednim uslovom. To je ako sam dobro razumeo i ako me ne lazu tih 350 eura i 7 kucica mogu da trosim i da dobijam rabate,ali po njima i meni poenta nije u tome jer kako oni kazu to nije piramida i ljudi iz celog sveta su u medjusobnoj vezi na taj nacin da kad nekoo kupovinom popuni resto rabate  dom u kupne sume od 50 eura dobije kucicu ili je kupi kao sto ja hocu mometntalno se slaze iza tamo naprimer nekog nemca koji je to uradio neposredno pre mene ,pa tako redom . Neko odma posle mene iz naprimer madjarske popuni jednu kucicu odma posle mene i on seda u moj binarni niz. I sve to tako do popunjenih 70 kucica iza mene kad mi se p o jednoj kucici stvori nesto oko 450 eura. A ja imam 7 puta po 450 eura znaci oko 3150 eura. Ispada da je to kao da das pare na stednju 900 posto kamatom. To nigde nisam procitao osim u njihovom katalogu . Ali tu se ne pominju nikakvi drugi clanovi iz celog sveta nego samo oni koje ti uclanis da ti oni popunjavaju kucice. To mi apsolutno nije jasno jer to cini ogromnu razliku jer ovako nemoram nista da radim  jer tamo neki ljudi stranci ili domaci trose pare i popunjavaju mi kucice iza mene i meni dolaze pare. Ako clanovi vise rade-vise trose  i uclanjuju druge svi ce imati vise koristi ali mi nije jasno zasto lajones trazi da mi prosirujemo krug firmi koje daju popuste a to ne rade oni. Ako ja dobijem 450 eura od 70 kucica po 50 eura,to iza mene mogu dobiti jos samo 7-8 ljudi jer su tih 3500 eura potrosene. e tu mi najvise smrdi jer neznam odakle ce isfinansirati ostale. Oni to objasnjavaju tim da je to zato sto je to binarni sistem a ne prost niz i da ja nikako ne shvatam sta je to binarni sistem. Ali bio on binaran ili neki drugi 70 kucica po 50 eura cini neku sumu  od 3500 eura,a oni nam daju  9  puta vecu sto je po meni nemoguce finansirati os m iz nekih stalnih buducih kupovina,i to samo do jednog momenta kad  tu kamatu takozvanu kako je ja zovem nema niko vi se da plati jer se potrosnja smanjila . voleo bi da mi t o neko objasni jer od toga zavisi i mi uclanjenje,jer sam jako velik skeptik da oni nekako umnozavaju nase para 9 puta. Pritom stalno koriste nekakve fore-neces da uzmes deo trzista nisa,kineza u kini ,bil gajts prima platu  po binarnom sistemu a ti nesto zakeras,znaci bil gejts je pametan a ja ne ,donald tramp cim mu je neko dao lajones on je odma postao clan a ti neces zato i verovatno nisam donald tramp i jos gomila raznih gluposti-da li hoces za  dve  tri godine da obezbedis sebi  i svim tvojim buducim genaracijamema buducnost, pa uclani se ne bu di  ,,glup,, to sam ja dodao. I to razno ohrabrivanje da uspes uposlu deluje degenericno -kao samo ako radis postaces nesto a to ovde svako moze,kao da su svi sto su trcali za loptom postali maradone. . . Posto lajones u srbiji postoji oko 4 godine ja bi voleo da neko napise da li je netroseci pare iz svojih kucica dobio neke pare na svoj racun i koliko mu je vremena trebalo za to,bez obzira sto je 900 posto ogromna cifra i moze da se ceka i godinama ja to ipak nebi proveravao u par godina narocito sto nemam nikakav uvid u slaganje kucica  iza bilo koga u svetu i da li to oni uopste rade  na onaj nacin kako kazu
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 11.0
Citat
ali sam bio sad opet dva puta,i promenio misljenje,imam nameru da se uclanim da dam 350 eura

само напред...човек се учи док је жив
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows 7
Browser
Chrome 17.0.963.78
mob
HTC Wildfire S
Citat
imam nameru da se uclanim da dam 350 eura za takozvanih  sedam kucica

Posle 4 kućice možeš da gradiš hotel.
« Poslednja izmena: 17. Mar 2012, 21:24:19 od WhiteGoa »
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 82
Zastava Кикинда
OS
Windows XP
Browser
Chrome 17.0.963.79
mob
SonyEricsson c905
pozdrav svima iz novog sada,bio sam pre dve godine na prezentasciji lajonesa,hteo sam da seuclanim trazili su mi neku lovu pa sam odustao,ali sam bio sad opet dva puta,i promenio misljenje,imam nameru da se uclanim da dam 350 eura za takozvanih  sedam kucica ali samo pod jednim uslovom. To je ako sam dobro razumeo i ako me ne lazu tih 350 eura i 7 kucica mogu da trosim i da dobijam rabate,ali po njima i meni poenta nije u tome jer kako oni kazu to nije piramida i ljudi iz celog sveta su u medjusobnoj vezi na taj nacin da kad nekoo kupovinom popuni resto rabate  dom u kupne sume od 50 eura dobije kucicu ili je kupi kao sto ja hocu mometntalno se slaze iza tamo naprimer nekog nemca koji je to uradio neposredno pre mene ,pa tako redom . Neko odma posle mene iz naprimer madjarske popuni jednu kucicu odma posle mene i on seda u moj binarni niz. I sve to tako do popunjenih 70 kucica iza mene kad mi se p o jednoj kucici stvori nesto oko 450 eura. A ja imam 7 puta po 450 eura znaci oko 3150 eura. Ispada da je to kao da das pare na stednju 900 posto kamatom. To nigde nisam procitao osim u njihovom katalogu . Ali tu se ne pominju nikakvi drugi clanovi iz celog sveta nego samo oni koje ti uclanis da ti oni popunjavaju kucice. To mi apsolutno nije jasno jer to cini ogromnu razliku jer ovako nemoram nista da radim  jer tamo neki ljudi stranci ili domaci trose pare i popunjavaju mi kucice iza mene i meni dolaze pare. Ako clanovi vise rade-vise trose  i uclanjuju druge svi ce imati vise koristi ali mi nije jasno zasto lajones trazi da mi prosirujemo krug firmi koje daju popuste a to ne rade oni. Ako ja dobijem 450 eura od 70 kucica po 50 eura,to iza mene mogu dobiti jos samo 7-8 ljudi jer su tih 3500 eura potrosene. e tu mi najvise smrdi jer neznam odakle ce isfinansirati ostale. Oni to objasnjavaju tim da je to zato sto je to binarni sistem a ne prost niz i da ja nikako ne shvatam sta je to binarni sistem. Ali bio on binaran ili neki drugi 70 kucica po 50 eura cini neku sumu  od 3500 eura,a oni nam daju  9  puta vecu sto je po meni nemoguce finansirati os m iz nekih stalnih buducih kupovina,i to samo do jednog momenta kad  tu kamatu takozvanu kako je ja zovem nema niko vi se da plati jer se potrosnja smanjila . voleo bi da mi t o neko objasni jer od toga zavisi i mi uclanjenje,jer sam jako velik skeptik da oni nekako umnozavaju nase para 9 puta. Pritom stalno koriste nekakve fore-neces da uzmes deo trzista nisa,kineza u kini ,bil gajts prima platu  po binarnom sistemu a ti nesto zakeras,znaci bil gejts je pametan a ja ne ,donald tramp cim mu je neko dao lajones on je odma postao clan a ti neces zato i verovatno nisam donald tramp i jos gomila raznih gluposti-da li hoces za  dve  tri godine da obezbedis sebi  i svim tvojim buducim genaracijamema buducnost, pa uclani se ne bu di  ,,glup,, to sam ja dodao. I to razno ohrabrivanje da uspes uposlu deluje degenericno -kao samo ako radis postaces nesto a to ovde svako moze,kao da su svi sto su trcali za loptom postali maradone. . . Posto lajones u srbiji postoji oko 4 godine ja bi voleo da neko napise da li je netroseci pare iz svojih kucica dobio neke pare na svoj racun i koliko mu je vremena trebalo za to,bez obzira sto je 900 posto ogromna cifra i moze da se ceka i godinama ja to ipak nebi proveravao u par godina narocito sto nemam nikakav uvid u slaganje kucica  iza bilo koga u svetu i da li to oni uopste rade  na onaj nacin kako kazu

Lele ala ga ti napisa ! Ima svega i tu si negde i nisi nigde jer si prilicno konfuzno napisao post. Evo dve stvari za tebe Wink

Jedna narodna izreka - "Nema leba bez motike".
I jos jedna narodna izreka - "Gde ima dima - ima i vatre".

p.s. Treba li ti  Smile - pusti poruku  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Chrome 17.0.963.79
mob
Apple iPhone SE 2020
Nego, dobija li se neki fiskalni racun... ugovor... sta li... ili se i dalje pare daju na "priznanice"  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 11.0
на часну пионирску  Smile
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Chrome 17.0.963.79
mob
Apple iPhone SE 2020
sirijsku.. Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 82
Zastava Кикинда
OS
Windows XP
Browser
Chrome 17.0.963.79
mob
SonyEricsson c905
Nego, dobija li se neki fiskalni racun... ugovor... sta li... ili se i dalje pare daju na "priznanice"  Smile

Potpisuje se ugovor sto je normalno i logicno. Nisam siguran o kakvim priznanicama je rec ?  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 11.0
mob
LG Nexus 5
Nego, dobija li se neki fiskalni racun... ugovor... sta li... ili se i dalje pare daju na "priznanice"  Smile

Potpisuje se ugovor sto je normalno i logicno. Nisam siguran o kakvim priznanicama je rec ?  Smile

A jel moguce dobiti neke pare unapred?

Ja bih to radio ali mi treba jedna finansijska injekcija da premostim do prvog. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
OS
Windows XP
Browser
Chrome 17.0.963.79
pre par godia kad je drugar pocinjao uclanjivanje bilo za dz,naso on nekih tako 20 coveka oni nasli sledecih 20 i tako toide,sad uzima goisnje oko 700e ko sto rekoh,sad kolko sam cuo traze 100e za uclanjenje,tako da verovatno se sad uclanjuju samo budale
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 112
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.097 sec za 15 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.