Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 110 111
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Lyoness - prevara ili ipak ima nečega?  (Pročitano 313976 puta)
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 126
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 38.0
Citat
"u namerno komplikovan i nejasan program, koji je bio otvoren za različita tumačenja i imao potencijal da bude izmenjen u skladu sa potrebama kompanije."
- Po čemu se OVO razlikuje od SBBa, Telenora, VIPa, Telekoma, i ostalih velikuh Wink ?


Ni jedna od nabrojanih firmi nije MLM firma, a ono što je najbitnije za njih jeste da ne nude poslovnu mogućnost, pod jedan, a pod dva, nude stvarne usluge, a ne maglu. Šta je sledeće na repertoaru skretanja teme na drugu stranu ?
IP sačuvana
social share
Hubert Frajdl (Lyoness): "Radi se samo o pozicijama, pozicijama, pozicijama, pozicijama" - "ja ne idem samo da bi registrovao nekoga. U tom slučaju bih mogao da vas registrujem na obližnjem bazenu"
Robert Paušić (SCnet): "Ne govorimo o besplatno registrovanim, to svaka budala može da napravi 10 mesečno… Govorimo o onima koji kažu da hoće biznis pa uplate pare"
PAŽNJA: Svi koji smatraju da su prevareni od strane Lyoness-a i SCnet-a i spremni su da javno govore o tome pred kamerama neka me što pre kontaktiraju putem privatnih poruka ili na mail antimlmsrbija@gmail.com !
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol
Poruke 7732
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 44.0.2403.155
Ja se vama divim....

Kako ne nude?

Imaš šalteruše, pa iznad njih jedan šef, pa više tih šefova ima svog šefa, itd sve do Generalnog Direktora Telenora, recimo....

Znači isto sranje.

Prednost Lyonesa i JESTE u tome što nudi popuste i rabate u cenama, i ima ugovore sa raznim firmama.

Ako ljudi misle da će da daju 2000 evra i posle samo da sednu i pare da kaplju, to teško.... i to samo idiot može da pomisli.

Ako ne kapiraš kako sve funkcioniše, i ne znaš šta treba posle da radiš, onda prosto, NEMOJ to da radiš.. NEMOJ da daš 2000 evra.... uzmi besplatno člansvo, i koristi popuste.

Treba imati malo, samo malo mozga, da ukapiraš kako sve šljaka, cashback, popust, rabat, ali ako nemaš, sorry....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 126
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 38.0
Uopšte nije isto. Ako bilo ko od njih nudi poslovnu mogućnost kakvu ti i tvoje kolege/koleginice nudite kroz Lyoness/MLM izvoli pa navedi konkretno šta i kako.

Stvarno treba imati malo mozga i ne prihvatati sve zdravo za gotovo čime su te naučili na seminarima, webinarima ili što si pročitao po Lyoness brošurama i knjigama. U svetu vas upravo jure zbog tih avansnih uplata jer koliko god vi pokušavali da ih prikažete kao neobavezne, iz dokumentacije kao i po klipovima online vidi se crno na belo šta Lyoness vrhuška sa saradnicima najviše gura i promoviše.

https://www.youtube.com/watch?v=qC8xaTaOa8A

A iz ovog Lyoness US izveštaja lepo se vidi odakle dolazi najviše para i kom procentu najviše pripada:


Uokvireno crvenom bojom, prvi red, je sekcija potrošača. Predstavljaju 86,16% ukupnog broja članova (uokvireno zelenom bojom), sa godišnjom zaradom u proseku od 12,95$ (američkih dolara). Sledeći redom započinju premijum nalozi (Lyoness ih klasifikuje kao karijere). Karijeru 1 čini 13,03% od ukupnog broja članova (brojka podvučena plavom crtom) kod kojih je prosečna zarada 796,66$ (isto podvučeno plavom crtom). Karijeru 2 čini 0,46% članova, Karijeru 3 0,23%, Karijeru 4 0.08% itd. Najveće zarade otpadaju na manje od 1% ukupnog broja članova kada se saberu procenti za Karijere 2 do 7, što se u potpunosti slaže sa statistikom da manje od 1% od ukupnog broja učesnika ostvaruje zaradu u mrežnom marketingu.

P.S. Sud u Australiji je tražio da mu Lyoness dostavi ugovore sa partnerima. Pet dana suđenja, Lyoness ih nije dostavio. Evo i šta jedan bivši član misli o Lyoness aferi u Australiji https://www.youtube.com/watch?v=aV01xNflmOk . Probaj sam da izvučeš zaključak
IP sačuvana
social share
Hubert Frajdl (Lyoness): "Radi se samo o pozicijama, pozicijama, pozicijama, pozicijama" - "ja ne idem samo da bi registrovao nekoga. U tom slučaju bih mogao da vas registrujem na obližnjem bazenu"
Robert Paušić (SCnet): "Ne govorimo o besplatno registrovanim, to svaka budala može da napravi 10 mesečno… Govorimo o onima koji kažu da hoće biznis pa uplate pare"
PAŽNJA: Svi koji smatraju da su prevareni od strane Lyoness-a i SCnet-a i spremni su da javno govore o tome pred kamerama neka me što pre kontaktiraju putem privatnih poruka ili na mail antimlmsrbija@gmail.com !
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol
Poruke 7732
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 46.0
Opaaa, stigle nove kartice, malo propaganda, olovčice......

To je firma, nema šta.....

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

lyiones.jpg
(76.96 KB, 1280x720)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
OS
Windows 7
Browser
Chrome 50.0.2661.102
sada kada imamo sektu na vlasti u srbiji nije nista cudno da ove manje  sektice jos  jos funkcionisu
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Often Wrong, Never In Doubt

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 18420
Zastava Обреж
OS
Windows 7
Browser
Chrome 54.0.2840.71
IP sačuvana
social share
Nismo višestruke ličnosti. Mi smo mnogo ličnosti.
A jedna od mojih ličnosti je slučajno višestruka ličnost,
ali me to ne čini višestrukom ličnošću. Primeti nijansu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 110 111
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.13 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.