Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5 ... 112
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Lyoness - prevara ili ipak ima nečega?  (Pročitano 313206 puta)
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
OS
Windows XP
Browser
Chrome 14.0.835.187
realnost ovog drugara je da za godinu dana od mreze koju je napravio namakne oko 700e,kaze da je u novom sadu mreza dosta razgranatija i da je uspeo tamo da se probije tj da nadje samo jednog coveka koji je aktivan,uzimao bi oko 3-4 soma godisnje
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 14.0.835.187
mob
Apple iPhone SE 2020
Lyoness jeste MLM.   i toga treba da budete svesni. 
Ko hoce da postane clan Lyoness-a.   i da od tog momenta stedi od 2 do 24 % moze odmah sad. 
sve sto treba da uradi je da ima svog preporucioca, prijatelja koji mu je to preporucilo ili ko ce vec to biti. 
Lyoness Cashback Card kosta 200,00 RSD a posto je Srbija u 2 fazi razvoja ima dve opcije.   Da u 30.  000,00 RSD napravi sebi kalkulaciju gdece taj novac da potrosi. 
npr.   napravi karticu NIS-A na 10.  000,00
uzme Maxi - Tempo expres bonova za 5.  000,00
Tempo bonava 5.  000,00
i 10.  000,00 lily to je ukupno 30.  000,00 RSD
kada covek to stavi na papri sigurno ako ne vise potrosi te pare na gorivo hranu hemiju itd. 
Zasto je to tako, zato da bi ljudi upoznali novi nacin placanja.   na koji su odmah dobili svoj popus a jos nisu potrosili novac. 
ili da se udje avansnosom za buduce kupovine a taj avan iznosi od 1-23% naravno to zavisi od velicine rabata tj popusta koji je sklopljen sa trgovcem .   tj minimalna uplata je 15.  000,00
taj novac mozete da trosite odmah posto je to avans ili da ga potrosite komadno.   Npr.   za 150 evra imate 3 kase a kasa je 50 evra.   npr.   kazete da hocete da kupite neki predmet kod nekog trgovca koji daje popust LY potrosacima 10 %.   Uzmete svoju kasu od 50 evra  a ona je 10 %  vrednosti robe, doplatite 450 do punog iznosa ko je 500 evra i nosi te robu kuci.   Da li ste nesto izgubili?, niste! Da li je vasa kasa prazna jeste, ali ce vam kroz izvesan period koj moze i nemora da zavisi od vas samih svega 400 evra.   Koje mozete da potrosite u partnerskim firmama.   To je zato da bi potrosaci bili lojalni i da bi novac donosio novac.   Nista konplikovano. 

Moj savet za sve neverne Tome je da od prijatelja uzme vaucer-bon za Tempo, Maxi, Lyili da ga pretvore u robu :)  ili da mu zatraze Cashback Card  i u zavisnosti od parneta potrose svoj novac kao sto to inace rade i pokazu karticu.   Npr odu na MBG punpu i sipaju TNG ili Dizel a njiegovom prijatelju  istog trenutka kad on provuce Cashback Card stigne SMS koliko je novca potrosio i koliko ustedeo :) ko neveruje i dok mu pare nelegnu na racun nece ni verovati :)
a ko se opeko u CAM COLECTION znam da je tesko, i moji su, ipak je to bila piramida. . .  sa dobrom cenom kljiga. ( narodan koga je zmija ujela taj se i gustera boji)
LYONESS je nasa svakodnevnica, svako nekom nesto preporuci ali ne cesto bude nagradjen za to.  Da li ste dobili kada ste preporucili dobrog mehanicara? sledeci besplatan servis, popust nesto slicno. ?  u Lyonesu se sve to nagradjuje i to od samih trgovaca.  Ljudi rade preporku, a kad njihov prijatelj ode kod nekog od tih trgovaca i svoju kupovinu obavi preko Lyonesa (mislim preko originalnih vaucera trgovaca) ili Kod 95% partnera pokaze samo karticu, ta osoba ce biti nagradjena sa svega 0,5 % , ali i kada prijatelj vaseg prijatelja isto to radi i tu ste nagradjeni sa 0,5 % jeste malo ali kada se to pomnozi sa projem dobijaju se pristojne cifre. . .  od kojih mozete da platite kiriju ili ratu za automobil.  Npr 20 ljudi koje poznajes pocnu da koriste sistem lyonesa i oni to urade isto prenesu na svojih 20 , i recimo da samo trose 150 evra na ono sto im je stvarno neophodno hemija , hrana i gorivo.    to je  20 x 20 +20= 420 ljudi koji trose  150 evra mesecno , tj ostave kod trgovca 65. 000 evra a viste ih poslali kod tih trgovaca indirektno i zato vas trgovac nagradjuje sa 0,5 % a to je 315evra.  A sve sto je trebalo je samo malo svojim prijateljima objasniti kako da ostvari popust i ako preporucuju kako da dobiju i platu vise Wink
Sve pohvale za Lyoness.   

Kako verovati firmi cija je korporacijska igra\pesma\himna - Makarena  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 82
Zastava Кикинда
OS
Windows XP
Browser
Chrome 11.0.696.68
mob
SonyEricsson c905
Neverne tome i ostali stručnjaci koji nisu u sistemu a poznaju ga kao rod rođeni neka zaborave ovaj post i ovu temu. Budite, kako to jedan status ovde na bureku lepo kaže "svedok stvaranja istorije".

Ako je ko zaista ozbiljno zainteresovan da ovde zaradi lovu neka mi pusti poruku. Rado ću pomoći svakom ko uđe u sistem. Smile


IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Flock 2.6.2
sikter sektaši.
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 2
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 10.0.1
hxxp:|| www. boards. ie/vbulletin/showthread. php?t=2056384591

Pozdrav svima

za pocetak sam stavio link za pomenutu kompaniju koji sebavi ovime u UK, a moj povod za ovo je sto me je drugar na prevaru navukao da ucestvujem na njihovom seminaru i izgubim citava 3h (naravno da nisam ulozio nista,niti planiram) , ali zelim samo ljudima da priblizim celu temu, da ne bacaju bezveze novac, jer je ovo piramidalna sema, ali dovedena na visi nivo, pod okriljem silnih popusta.
Naime devojcica koja mi je servirala celu pricu je ulozila 2000e, koliko se trazi za partner tim, a na par mojih pitanja, je ostala nema, tj bez ikakvog odgovora uz pokusaj da promeni temu.
Prvo za one koji pominju maxi, sticajem okolnosti radim kao dobavljac za vecinu tih velikih sistema, i znam kako funkcionisu.  Jedini nacin da kupujes u maxiju preko lyoness-a je da kupis njihove bonove, tj maxijeve, koje svako pravno lice moze da kupi i dobije rabat, tako da tu nema tople vode koja je izmisljena, jedino sto mozda lyoness ima neki % vise rabata od klasicnog pravnog lica, a tu mislim na mozda 1-2%,ne vise, ali to isto dobijas i ako ides sam po robu,da ne moraju da ti voze.
Drugo su pomenuli MB gas oil, pumpe, kojih ima mozda 15 u Srbiji, sticajem okolnosti imam i njihovu karticu ,gde dobijam 6% rabata na dizel gorivo, a firma mi ima smao 3 vozila, tako da opet ako lyoness potpise ugovor za vise vozila,imaju mozda 1-2% veci rabat.
Ti silni popusti nisu nista.
A sad glavna tema je ulog od 2000e, posto su o tzv 2oj fazi, treba im 5300 partnera da razviju mrezu, tj nesto preko milion eura.  Seminar je bio divan, njihov glavni lik za Srbiju, uz par neprimerenih upadica, je prosuo pricu o milionima, a sam nosi odelo izlizano od 200e i sat sa buvljaka od 50e (da me neko ne shvati pogresno, ne pokusavam da uvredim gospodina ili bilo sta, ali ako pricamo o platama preko 20k e, onda bar ocekujem malo skuplju pojavu ).
Ako i kad ulozite novac, isti ne mozete nikako da povratite, sem ako nadjete drugog pacijenta da vam otkupi vas ulog, posto za tih 2000e, dobijate neke njihove bonove u toj vrednosti za popuste.  A da bi ste iste iskoristili u maxiju gde cete dobiti mozda 1%, treba vam nekih 200k eura da ostavite gdinu Miskovicu,da biste ustedeli VASIH 2000e sa pocetka.
To je ista prica sa tim bonovima, samo u manjoj vrednosti, jer ipak je 150e prihvatljivije, samo shvatite jednu stvar, provizija banke je 1%, tako da dok vi dobijte vasu ustedu, poklonicete je banci.
Toj istoj devojcici sam postavio par pitanja oko samog posla, posto je to nesto cime se ja bavim, naime ona posle godinu dana kod njih spamovanja raznih ljudi, je uspela da nadje 2 lika da uloze (moj drug je jedan od njih), a ona tek za koji mesec ocekuje zaradu od tih silnih 0,5% koje neko pominje, tj kad piramida dostigne odredjeni nivo, da ona dobije malu finansijsku inekciju.
Vidim neki britanci su se isto zaleteli pa samo kukaju tamo,a simptomaticno je bilo sto se pojavilo brdo ljudi koji hvale taj isti lyoness,ali sa istog Ip :), tako da mi je i to jasno bilo, kao sto i ovde vidim neke ljude koji ga brane zivotom.
Proverio sam i celu pricu sa MB gas oilom, posto dugo radim sa njima, lyoness je potpisao ugovor sa njima, gde su predstavili svoje ocekivanje za potrosnju, a ako ga ne ostvare(sto je jako verovatno) ugovor ide na reviziju sledece godine, tako da sama pumpa nema nista sa tim, kao ni MAXI, jer oni jednostavno su dali rabat ako neko dodje da pazari, tako da njima svakako upada u dzep profit.
Moj motiv za ovo nije ni pljuvanje lyoness-a,jer nemam nista sa njima, sem tog izgubljenog vremena, ali mislim da cisto ljudi treba da budu upoznati sa ovim, jer shvatite na kraju, pare ne padaju sa neba, o ovde samo profitiraju ljudi na vrhu piramide.  Inace firma je iz Austrije, gde niko nema nikakav benefit od tih kartica, tj sve je ostalo na pokusaju, oni jadnici koji su ulozili pare sad kukaju, a ovi se samo sire po raznim zemljama, izmedju ostalog imaju u planu napad nakinesko trziste, gde naravno vi ako pozurite, mozete da investirate, tako da je to jos jedan nacin da ti zveknu koju kintu.
Sad za sve one, koji su pristalice ovoga, molim da ne pljuju, ako nesto branite,izlozite neki dokaz za vasu tvrdnju, ne sms na kom pise da ste ustedeli 20 din na kupovini u maxiju, i parama koje lezu na vas virtuelni racun, nego sa nekim stvarnim dokazima.
A za neverne tome, nek pogledaju samo svrhu uplate na njihove racune, i samo da mi kazu ko im i cime garantuje za njihov ulozeni novac i povracaj istog?

Toliko od mene, stojim na raspolafanju ukoliko neko nesto zeli da pita.

pozdrav
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol
Poruke 7732
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 10.0.2
Cela priča je lepo smišljena.

Čak bi i mogla da radi, da nisu veliki apetiti onih pri vrhu.

Sada mi je sve jasnije, i ja u svekodnevnom životu koristim to (objasniću i kako) ali velika je cifra 2000 eurića.

Pogotovu danas, nama.

Priča je lepa jer ti ne prodaje kirby, ne prodaje ti AmWay proizvode, ne prodaje Zepter.
Prodaje ti ono što i inače svakog dana koristiš, tj. gorivo, hranu, hemiju ..... tu su manji popusti, ali OK ....
Tvoje je posle da balansiraš, gde i šta ti se isplati. Zašto bih ja nešto kupovao skuplje u MAXIju (kod nas u PO pričam) gde je sve skuplje, zbog 3 posto popusta, kada u Rodiću to imem jeftinije, i vikendom još 10 postp popusta, a sredom isto 10 za penzioner (tašta mi je penzioner, pa ona kupuje kao nešto zafali.)

A ono što sam napisao, ja uzimam neku robu kao i moje 2 kolege. I svi imamo neki rabat.

E, sad, na moj predlog, uzimamo preko moje firme za svu trojicu. Ja sam kod ovih izboksovao još rabata, jer sada vučem veću količinu ,  Smile  Smile Smile a  kada stigne, podelomo međusobno šta je čije, i ja kroz papire samo prosledim njima njihove količine, i bolja nam nabavna cena. Naravno, treba imati poverenja kada ovo radiš sa nekim, a imamo ga.

Po tom principu radi i lyoness, i to je OK, on predstavlja "sve nas" kada kupuje negde neki rabat i to je OK...

Ja sam zato uleteo sa 200 evra, kupio te 4 pozicije, na moj "nalog" imam vezano još troje, kupujemo gorivo na NISu, kupujemo pampers u Lilly apotekama (ono što imakod nas u PO, da sam u BGu ili NSu verovatno bih mnogo više radio, pa bih možda i uleteo sa većom cifrom) i svoje pare sam vratio, i sada i dalje imam popuste, i kažem, OK je priča, sve je to lepo, ali ima mnogo onih koji samo idu i prilčaju, njih treba napojiti, a to je malo teže, jer niti ja menjam auto svakih 12 mesi, niti nameštaj, pa da me privuku ti veći popusti na veće cifre.

Prekalkulisao sam se, i to je to ....

Sada planiram da dam i moju robu na popust lyonessu, mada je to ovde sloabo razgranato, ali opet, još jedna nalepnica na vratima ispod VISA MASTER i ostalih ne može da škodi ... Smiley Smiley

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 82
Zastava Кикинда
OS
Windows XP
Browser
Chrome 11.0.696.68
mob
SonyEricsson c905
Meni nikad nece biti jasno zasto mnogi ljudi sebi dozvoljavaju da pricaju i objasnjavaju neke stvari ukoliko nisu do kraja upoznati sa materijom niti poznaju tematiku o kojoj diskutuju. Ovde je stavljen znak jednakosti izmedju piramide i Lyonessa ? Voleo bih da mi svako ko kaze da je ovo piramida jasno objasni sta je to piramida i na osnovu cega je zakljucio da je Lyoness piramida ? Ne bi bilo lose ni da kaze koju rec o mreznom marketingu by the way, a ono o "sektasenju" necu ni da komentarisem.
Dalje vidim da se ovde prica o nekom "ubedjivanju", "navlacenju", "uvlacenju", "moranju" i ko zna cemu jos sto opet nema veze sa realnoscu. Ovde apsolutno nista ne mora. Nazalost nacin na koji vecina ljudi pokusava da ovde napravi novac je krajnje neozbiljan, da ne kazem bezobrazan i takvi nikad nece uspeti. Nidi ovde niti u zivotu. Ko god Vam obeca kule i gradove za ultra kratko vreme a od vas trazi samo da ulozite novac debelo vas laze. Nema, ali nema leba bez motike !!!
Ovi smesni procenti koji se gore spominju i jesu smesni. Na prvi, na drugi, na treci pa i na stoti pogled, uvek ce biti smesni sve do momenta dok ne sednete za stolicu, malo se informisete i upoznate sistem. E kad shvatite o cemu se radi, a ne treba biti narocito pametan jer je stvar vrlo jednostavna, pascete sa stolice.

Zaista nemam nameru da u ovom svom postu objasnjvam termin piramide, sta je, a sta nije i slicno jer je ovo tema posvecena Lyonessu. Sto se tice istog, ako ko zaista zeli da svoj zivot sustinski promeni nabolje i tome posveti malo svog vremena, za nekoliko godina nece vise morati da sanja ono sta danas sanja 99% gradjana Srbije. Za sve informacije moje sanduce Vam stoji na raspolaganju. Bice mi drago da svakoga ko zeli da promeni svoj zivot ukljucim u svoj tim i maximalno mu pomognem da zajednicki ostvarimo nase ciljeve.

Prijateljski pozdrav Boksa  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Poznata licnost


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 4310
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.61
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

I have more jewels then your jeweler

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1819
Zastava Finland
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.27
mob
Samsung i9300
nisam citao celu temu, samo da dodam mozda nekome pomogne ili znaci, video sam po tom tailor prodavnicama taj lyoness znak. tako da vi koji imate te kartice imate i tamo popuste.
IP sačuvana
social share


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Chrome 17.0.963.56
mob
Apple iPhone SE 2020
E, da... za ove iz Lyoness... da li i dalje uzimate pare na "priznanice"?
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5 ... 112
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.086 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.