Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 14:07:30
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: *Ljubavne Price*  (Pročitano 72880 puta)
05. Jan 2005, 19:04:49
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 890
Zastava Beograd
'ANDJELI'

Upoznali smo se sasvim slucajno, pruzio mi ruke, i nasmejao se podizuci obrve. Odmerao me od glave do pote, i verovatno zadovoljan onim sto vidi naklonio se i seoo pored mene. Bilo mi je malo neprijatno, nije mi se svidjao njegov ispitivacki nastup, ni njegove oci koje su prodirale srce. O njemu sma cula razne price, prijatelji su o njemu govorili da je divan, a oni drugi su ga se plasili i izbegavali sukobe sa njim, a ja sam pripadala nekoj 3 grupi tako da me nije ni zanimalo. Jos uvek sma bila 'tatina princesaa' a on 'bitanga' sto bi svaka majka rekla. Verovala sma da ce se nase prijateljstvo zavrsiti samo na tom razgovoru. A pricao je duhovite price, opusten i zabavan. Vece je proletelo. Sutredan me pozvao telefonom samo da bi mi 'cuo clas', i ceka me ispred skole samo da bi me video. Moju najbolju drugaricu stalno je zivkao telefonom i isao kod nje, sve sto je znala o meni ispricala mu je. Nisam mogla da se otkacim od njega, isao je zamnom, ispracao me kuci, non-stop me zvao i kupovao cokolade. kad sma bila bolesna, to je saznao od Bojane, zove me telefonom i kaze mi da izadjem na terasu samo na sec. Izadjem i vidim paketic, u njemu sve sto volim, sladoled, cokolada, i mali plisani medo. Kad pomislim pa on je stvarno lud, ali dzaba mu to sve jer ja nisam odusevljena ni da budemo drugovi, a kamoli nesto vishe. Stalno govorim sebi kako ne smem da razmisljam o njemu i da on nije za mene, ali on je toliko bio uporan da sam sama sebe nekoliko puta uhvatila kako razmisljam o njemu. Nerviralo me , ali sa druge strane bilo mi je i simpaticno.
Vracam se iz grada. On dolazi iz parka i nosi buket cveca.
-Kazem mu kroz osmeh; 'Pa to je drustevena svojina'
a on odgovara sasvim ozbiljan 'Bas zato, ti si moje drustvo, a iskreno se nadam da ces biti i moja svojina'.
Poljubio me u ruku i nestao. Nisam stigla nista da mu kazem, a i odavno sma vec svatila da sma njim ne vredi nista raspravljat. Toliko je tvrodglav da kad naumi nesto da uradi , tako mora da bude pa makar to bilo pogresno.
A ja sma mislila u sebi; samnom nece moci tako' .
Ostajem pri svome, koliko je on tvrdoglav toliko sma i ja. Priznajem da je simpatican i nista vise.A Bojana se samo smeskala.
-kazes da je simpatican? a nisi mogla da ga smislis. Bice tu nesto sigurno.
Onda sma joj ja ljutito odgovorila;
-ti si luda, nemoj molim te vishe da mi ga spominjes, on mi je nocna mora.
I tako je ona mene malo napadala, a onda smo pocele da se smejemo i planirale kako da ga otkacin. A on se pojavljivao kad ga najmanje ocekujem, izroni iz mraka, poljubi me u kosu i ispari. Vise ni sama nisam bila sigurna da li mi nedostaje ili me nervira. Zove me ujutro u 4, 5, moja mama se javi a on se onda zbuni pa pita; izvinite jel mogu da pricam sa mojom princezom'?
I ona sama kaze da ne zna da li da se naljuti ili da se nasmeje.
Jedne veceri se penjao na drvo u parku, drugovi ga pitaju sta radi a on mrtva ozbiljan ' pa skidam zvezde za moju princezu da ih stavi u kosu posto je zaboravila kruku'.
Donosi nekoliko srebrnih listica i stavlja ih u moju kosu i kaze' draga princezo dozvoli da budem tvoj vitez, i da se uvek borim za tebe. Izgubicu zivot ako treba, kao sto sma i srce, a kad smo vec kod srca da nisi neko u dzepu'?
-Tvoje srce nosim na lancicu kao amajliju.
-kakva cast i sreca princezo, sad mogu mirno da umrem..... i onda ga ja prekidam i akzem' ako umres ko ce onda da me cuva'?
-a on kaze ' moj duh princezo', bice svako vece na tvojoj terasi i bdice nad tobom. I onda opet nstavlja, princezo, ti si moj andjeo, praticu te i cuvati zauvek.
Ali nikad necu biti s tobom jer bitanga i princeza 'par' to ne ide bas kao u pesmi.
A sad ajde kuci jer je kasno, da se iz bitange ne pretvorim u azdaju i ne pojedme te.
Srecna sma i zbunjena. Ne znam ni sta osecam, razmisljam o njemu. Pocela sma i da se raspitujem za njega. Zelela sma da svaki slobodan trenutak provedem sa njim. Kad nije pored mene osecam da mi uzasno nedostaje. Bojana kapira da sma zaljubljena ali ja necu da priznam.
Veceri sa njim su posebne, postao mi je najbolji prijatelj i mogu da mu se poverim, da se naljutim, on bi me uvek razumeo. Zeljno sma iscekivala svaki susret sa njim a istovremeno se i plasila. Kad bi ga videla, srce bi zaigralo, noge otkazale, a jezik mi se zavezao u cvor. Zelela sma da nikad ne ssazna da sam zaljubljena u njega. On se i dalje ponasao isto, pojavljio se niodkuda, uvek nasmejan, svaki dan sve lepsi. Svima je pricao kako je zaljubljen u princezu. Njegovi drugovi su govorili da se mnogo promenio, da je postao mirniji i rasejan.

Secam se bila je subota , sedeli smo u nasem omiljenom kaficu i cekali Bojanu, ona kao da je znala, kasnila je 30 min, nas dvoje smo pricali o skoli, imalasma par jedinica koje sma morala da popravim, naslonila sma glavu na njegovo rame dok me on ubedjivao da ce sve biti uredu. Podigla sma glavu i pogledala ga pravo u ochi, cinilo mi se da sve zna i bila sma sremna da mu sve ispricam.
-sta je stobom?u poslednje vreme si mnogo zamisljena?
-ja... ne znam ... Ja te volim
Nisam verovala da sma to rekla, a on je bio sav izgubljen. Razmisljala sma da li da ostanem ipobegnem daleko. On me jos uvek izgubljeno gledao i pitao da li sma sigurna u to sto sam mu rekla, rekla sma da sma sigurna i da vise ne mogu da izdrzim, da sm aga lagala.. nije mi uspelo i tu je kraj.
-Da li to znaci da si konacno moja?
-od prilike tako nesto.. rekla sma
Poljubio me je bas kad je Bojana naisla.
Svaki slobodan trenutak smo provodili zajedno, nije mi dozvoljavo da bezim sa casova, kad bi se uvece negde zadrzala , ljutio se na mene i govorio mi da moram da idem spavat, jer su andjeli vec u krevetu.
Pitala sam ga a sta ti radis dok andjeli spavaju?
-Ja? Pa cuvak ih, ustvari cuvema jednog.
I tako je bilo celu noc se vozao kroz moju ulicu, ujutru me saceka odveze do skole i ode spavat. Osecala sma se fantasticno, bila sma na nebu kao pravi andjeli, vikende smo prvodili zajedno na jednom jezeru, Bojana, njegov drug Milos i ja.
U ponedeljak Milos mi donosi paketic , unutra ceduljce i kljuc od njegovog stana, osecam strah i groznicu, Milos je sagnuo glavu i cuti.
pitala sma sta je ovo a on cuti, na papiru je pisalo' princezo, morao sma da otputujem, javicu ti se, nisam ti rekao jer suze ne bi mogao da podnesem... volim te'
Veceri sma provodila u njegovom stanu, sa MIlosom, Bojanom i suzama, citav svet mi se srusio, proklinjala sma dan kad sma mu rekla da ga volim.
Dani su prolazili. malo sma plakala, malo se smejala.
Trideset i prvi dan od njegovog odlaska, po obicaju idem po Bojanu i odlazimo u njegov stan. Ulazim unutra i osecam njegov miris, znam da je tu, osecam, Bojana proverava sve sobe ali nazalost on nije tu . PLcem jer ga nema....poludecu.
Neko zvoni, kazme Bojani da otvori vrata, zvonjava ne prestaje... Bojana otvara i vristi, trcim prema vratima i vidim moju bitangu, grlim ga i placem....
--Obecaj mi d ame vise nikad neces samu ostaviti?
--Obecavam
Sve je bilo kao pre sate i sate smo provodili zajedno, cinilo mi se da sma najsrecnija na svetu.... sve dok nije rekao da opet mora da ide.
--Pa zar opet? Pa kako cu ja bez tebe?
--Isto kao i proslog puta, sedeces kod mene sa Bojanom i Milosem, sve sto ti bude potrebno obrati se Milosu, on je tu da te cuva i pazi, ostacu duze nego proslog puta, ali nemam izbora nadma se da me razumes.... rekao je
--Ma kako da te ne bi razumela, briga tebe za mene, ... salim se
Nisam se salila a nisam ni razumela, bilo mi je svedno da li je hteo ili je morao da ide, u svakom slucaju on je odlazio i razlog mi nije bio vazan.Pokusavala sma da se ponasma normalno , uspela sma citava 2 dana, onda sma plakala i plaakala, nisam ni sakim razgovarala sem sa Bojanom., treceg dana se konacno javio, zvao je svakog dana pa onda sve redje i redje, rekao mi je da mu je jedan prijatelj poginuo i da ima nekih problema, tako da ne moze cesto da zove.
On je bio daleko, nisam ni znala tacno gde, on je imao probleme a ja nisam mogla da mu pomognem., sve mi je licilo na kosmar, javljao se samo ponekad, razgovori su nam bili kraci i drugaciji, u njegovoom glasu se nije osecala toplina, to vise nije bio on.
Cinilo mi se da pokusava da me zaboravi i to me mnogo bolelo, moja patnja trajala je od jeseni do leta, i dalje sma ga volela ali sma navikla da zivim bez njega, svaki put kad telefom zazvoni u meni se probudi neka nova nada, ali moja se bitanga vise i ne javlja, kljuc od stana je jos kod mene ali vrlo retko tamo odlaizm, secanja me jos uvek bole.....svatila sma da princeze ne postoje, a jedna bitanga luta svetom, i niko vise sem mene ne veruje da ce se on vratiti kao princ!!
otisao je ne znma kuda ali znam samo da sma njemu cvet mladosti svoje dala,........
IP sačuvana
social share
Pozdrav, IvanR !!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 890
Zastava Beograd


Nikad Ga Necu Zaboraviti


Anonymous Piše "
uhh... neznam kako da pocnem dosla sam u usa kad sam imala 13 god nisam se niakd nadala da cu za ove 4 gopdine boravka naci sebi momka kojeg necu nikad zaboraviti. Bila sma na Paltalku i upoznam jednog momka iz toga glavnog grada ARIZONE  pricali smo dugo tako da je dino merlin dolazio i ja sma osla kod rodice da idemo na koncert. Taj momak " ERMIN" je reko da se nadzmo i da se bolje upoznamo ja sam se slozila sa tim ali to tako nije ispalo... ja sam plesala sa drugom koji mi je stvarno ko rodzeni buraz uvijek bio i uvijek bice.....

ja sam se okrenula i ugledala "ERMINA" plese sa drugom malomm ja nista samo se okrenem i nastavim sa mojim drustvom. toga momka nikad vise nisam vidila. Prslo je 8 mijeseci ja sam usla u U PHX CHAT ROOM i vidim ja neki Bosanski SN i ja se javim ja i on smo pricali dok nije doslo do slanja slika on meni kaze da se znamo ja mu kazem da NE poslje toga svegaa to je on oopet bio "ERMIN" bari mali Amerikanke hhihihih  i takoja i on ponovo pocnemo i vidimo see na drugom koncertu i on mene pita da se ZABAVLJAMO hihihh i ja pristanem ja sma njega zavoila ludoo a i on mene dolazio je 3 puta sedmicno kod mene a ja sma isla samo petkom i subotom kod njega a kod moje rodice nesto mi jee poceo da bude sumljiv jedan weekend ja tamo odem. Gostovala je LEPA BRENA i ja odem dan ranije i ja i rodica " ERMINA" nazovemo da smo stigle da i da izadzemo u neku kafic zvani "EURO" mi smo tamo osli nama pridze jedan momak "RIKI" kojeg sam ja upoznala onu noc kad sam tek krenula sa "ERMINOM" on se kofol nabacuje mojoj rodici a iza ledza namiguje meni mja rodica kaze daj ba mali ja imam momkaa a sam je primijetio da ja imam momka  AJJ MAJKO MOJAAAA KOJI MALII UHHHHHHHHHHHHHHH ja sam puklaa koliko god osijecaja sam imala za "ERMINA" ja sam to sve zaboravila jer mi je to kofol bila ljubav na privi pogled. Nije dugo proslo "ermin" je se navalio da Zeni meni je tek 18 ja hocu skolu da zavrsim nije mi do toga stalo hocu da se provedem i prozim najlakse je se zakopati i necija sluskinja biti ali do toga mi nije jos stalo Ja "ERMINA" ostavim na rastamku kad me je pito sto imali "REASON" reko nema i to je sve bilo. Ja sam "ermina" ludo volilaa sta sma god htijela imala sam bio je momak kojeg je tesko naci u ova vremena  SRCE OD MOMKAA samo za mene nije jos udaja I JA ERMINA OSTAVIM ja i taj " RIKI " smo pricali i ja i taj RIKI smo sad zajedno ali neznam samo koliko dugo jer ja jos uvijek patim za "ERMINOM" ali eto valjda cu preboliti i valjda dodze sve na svoje ali ce mi uvijek ostati u mislimaa dok sam zivaaa jer niko nikad nnece naci momka ko sto je on bio
I HOPE SO eto toje moja prica

IP sačuvana
social share
Pozdrav, IvanR !!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 890
Zastava Beograd
Negdje u zalutalim pogledima...


Negdje, u zalutalim pogledima ulica Chicaga prepoznala sam tvoje oci. Oci koje mi, evo, vec dvije godine kako sam otisla iz tog grada ne daju mira, oci bitange, oci frajera.....Oci jednog djeteta.


Pogledao si me i okrenuo glavu. Znam, boliloo te je. I mene je, i nikoga vise ne krivim. Nikoga osim sudbine jer ona mi te je dala, dala i uzela bas kada sam pocela da pijem rosu sa tvojih usana, bas kada sam pocela da se ogledam u tvojim smedjim ocima, bas kada si poceo da me volis.
Sve je sada smijesno, jer sta reci poslije dvije preduge godine, sta reci poslije hiljadu neprospavanih noci, poslije svih osusenih ruza.... Sta reci poslije hiljadu poljubljenih usana?? Da, Sasa, ljubila sam ih, a nisam osjecala nikakav ukus, nikakvu slast. Ljubila sam ih u nadi da me nece podsecati na jednu crvenu koznu garnituru, na jednu rozu pidjamu sa Tvitijem. Ljubila sam ih u nadi da cu negdije sakriti sjecanje na tebe, da ce necije tudje usne imati ljepsi ukus, da ce umjeti sladje da me ljube.
I nijedne nisu mogle...Nijedne nisu mogle da te zamjene a bilo ih je zaista mnogo..
Trazila sam u svitanju jednu suzu i pijesmu "Ne mogu", trazila sam jednu ludu voznju kolima, prolaz kroz crveno svjetlo...Trazila sam samo dvije rijeci od tebe. Samo:Volim te!
A kada sam ih dobila, tada je vec bilo kasno. Ja sam vec pocela da lutam i da te trazim svuda i u svakome.
A kakav je bio pocetak.....
Ugledao si me u kaficu u kom si se sasvim slucajno nasao, i odmah dobio moj broj telefona. Pa ko je tebi opasnom frajeru smio da kaze NE? KO, osim mene?!! Upoznala sam te zato sto si me cijele veceri gutao pogledom, svlacio, zato sto mi je tvoj pogled govorio da ces me imati, da cu biti tvoja jer ti tako zelis. Upozoravali su me da se ne petljam sa tobom, da si isuvise opasan, a ja sam namjerno htijela da pokazem i tebi i njima da me neces imati. Nisu znali, zlato moje, da si ti jedna obicna beba, jedno musavo dijete koje se krije ispod opakog pogleda, ispod "Armani" odijela i D&G parfema. Niko nije ni slutio da cu te slomiti a samim ti i sebe.
Odbijala sam te-a volila sam sto me svuda pratis, sto se pojavljujes niodkuda i isto tako nestajes. Izbjegavala sam te, a namjerno sam se pojavljivala na mjestima na koja si izlazio. Pravila sam se luda, a zelila sam te.
I tako, zaljubila sam se....
Priznala sam to, i sebi i tebi. Bio si srecan i ljubio si me, ljubio, a ja sam te sve vise volila. Zasto?? Zato sto te se nisam bojala, zato sto sam samo ja vidila dijete i tugu u tim ozbiljnim ocima. Zavolila sam te samo zato sto sam znala da i ti mozes da volis, samo zato sto sam bila spremna da te promjenim.
Bila sam spremna da te cekam, budna, po cijelu noc dok se ti ne vratis sa puta, cutala sam dok bi ti vikao na mene, govorio mi kako ti ne znacim nista, kako sam ista kao i sve druge. Pricao si kako nisam drugacija, da neces zbog mene da se odreknes svoje slobode.
Unosio si mi se u lice i vikao na mene jer ne placem. Nisam, Sasa, plakala, plakalo je moje srce a ja sam bila jaka i izdrzala svaku tvoju rijec, svaku tvoju uvrijedu.
Pravila sam se luda kada bi se pojavio u mom stanu mirisuci na neku drugu. Nisam plakala ni kada bi me pozvao i rekao da te veceri neces izaci sa mnom, da ces mi se javiti poslije ponoci. Onda bi mi svirao ispred stana, budio cijeli komsiluk, vikao da me volis a ja bih izasla rascupana i u pidzami. Tada bi me dugo okretao na ulici i ljubio moj stomak.
Kako sam te tada volila.!!
Ponekad bi me samo pozvao da mi kazes da ti nedostajem, da mislis na mene, ponekad bih na pragu nalazila jednu ruzu, ponekad bi mi samo pustio neku pijesmu, doveo mandoline ispod mog prozora. Ponekad bi dosao, gledao me kako spavam, cutao i ljubio me cijele veceri.
Sa tobom nisam nikada znala sta me ocekuje, uvjek si bio nepredvidiv. Radio si svasta da mi dokazes da me volis, onda bi najednom pukao i sve pokvario.
Ludila sam ja zbog tebe a ludio si i ti zbog mene. Trpila sam, cekala da se promjenis, da izadjes iz tog zacaranog kruga..
I sve je puklo, malisa.....
Padale su kise bas tih dana. Kapi su kvasile moje lice, skidale ostatke sminke dok sam prolazila nasim ulicama... Nisam prestajala da sanjam-jer nisam zelila da te izgubim. Tumarala sam po parkovima trazeci te negdije u beskraju, negdije gdje te nije bilo. Provjeravala sam da slucajno nije ostala neka ruza ispred mojih vrata, ali ne, sve su vec bile osusene. I, eto, tako je sve prestalo.....
Jednog jutra probudila sam se i shvatila da ne ide, da ne vrijedi vishe kriti se i plakati. Da negdije postoji jos koji osmijeh za mene, skriven u dubini moje duse, u nekim drugim ocima, bistrijim, ne laznim, ne staklenim.
I nastavila sam, polako se suocavajuci sa jutrima, danima koji nisu donosili nista, sem poneku pomisao na tebe. Tako sam zivila nedeljama, mijesecima. U nekom svom miru. Dok se ti nisi pojavio. Opet sa ruzom i sa rijecima da me volis, da sam jedina, da ne zelis druge, da su sve lose, da sam samo ja tvoje "sunce ljubavi".
Ne, nisam imala snage da krenem opet ispocetka.
Oprosti za svaku tvoju suzu, veruj mi, nisam je zelila. Bolila me je mnogo vise nego tebe, bolila me je, jer sam i ja kroz to nekada prosla, a ti si bio daleko. Ja tada nisam imala nikoga, a ti si imao mene. Da, i kada sam otisla, i kada sam ljubila drugog, ti si me imao, imao si svaki dijelic mog srca, moje duse. Ali vjeruj mi, bolje je ovako.
Proci ce, sve ce to jednom proci i ti ces nekada smijeti da me pogledas u oci, da mi kazes da si me prebolio, da me vise ne trazis, da me nema ni na zidu u tvojoj sobi, da si uspomene na mene i secanje na mene zakljucao, davno zaboravio, davno ostavio u nekoj nasoj ulici.
Ti to mozes, bar toliko te poznajem,a ja....
Ja cu lutati i mozda cu nekada naci nacin da te zaboravim. Mozda, ne znam.
Eto, to bih ti rekla da si se samo okrenuo.....

IP sačuvana
social share
Pozdrav, IvanR !!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 890
Zastava Beograd
Kraljica Hladnoce

jos jedan obican dan radovala sam se letnom raspustu.

svako leto sam provela na moru. za dva dana dolazio je zavrsetak skolske godine a more je cekalo. oduvek sam bila veliki ljubitelj mora. otputovala sam kad sam stigla dobila sam veliko iznanedjenje. ugledala sam brata i potrcala mu u zagrljaj dugo vremena se nismo videli i ja sam bila sretna sto cemo celo leto provesti zajedno. pocela sam ga obuvasuvati pitanjima a nisam ni primetila osobu koja je stajala pored njega. kada sam ga ugledala oci su mi ostale na njemu i njegovim plavim ocima a usne napucene da se pomaknu tad sam prvi put cula njegov predivan glas. upoznali smo se bio je mog brata drug i trebao je leto provesti sa nama. duboko u sebi sam osecala neku neobicnu radost. imala sam mnogo razloga da budem sretna nisam skrivala. uvece smo izasli zajedno pocela je moja omiljena balada osetila sam njegov pogled na meni i sledece sto sam znala ja sam bila u njegovim rukama i tako je sve pocelo. neizmerni dani srece uzivela sam u trenutcima provedenim zajedno. volela sam ga on je znao mislila sam da ce tako zauvek biti jednom sam dobila glavobolju i nisam mogla izaci rekla sam Igoru da ide. verovala sam mu i pustila ga da ode malo kasnije. osecala sam se bolje i odlucila da odem da ga iznenadim ali kada sam dosla gore ja sam bila iznenadjena. ne on pogledao me je hladno kao da me i nezna ohladila sam se u njegovim pogledima. otrcala sam nisam zelela objasnjenja. sledeci dan sam se vratila kuci vise mi do nicega nije stalo vratila sam se u skolu ali nekao pre vesela vise nikoga nisam volela. Mladen me je pitao da izadjemo i ja sam rekla ne i on mi je rekao da sam kraljica hladnoce. Ja sam se setila Igora i rekla dali je moguce da sam postala kao i on???"

IP sačuvana
social share
Pozdrav, IvanR !!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 890
Zastava Beograd
Volim te Selmire i voljecu te zauvijek

dobro se sjecam 98 god kad sam dosla u ovu prokletu ameriku.

bilo je ljeto plakala sam dan i noc jer nisam imala moje drustvo kraj sebe. proslo je par mjeseci moj stari je kupio com. otisla sam na com da upoznam malo raje. otisla sam u "bosna" chat i tu je bilo dosta raje. poceli su mi se dosta momaka da javljaju, i tako sam upoznala par finih momaka. bilo je vec kasno otisla sam da spavam. ustala sam oko 11 spremila se i izasla vani sa sestrom da se kupamo, tad smo zivjeli u apt i imali smo bazen ispred apt. i na bazenu upoznali smo par nase raje i bil onam je drago  bila sam odma veselija,otisla sam u kucu bilo je oko 9 sati na vece otisla sam na com jer mi je bilo dosadno nisam znala sta drugo da radim. otisla sam ponovo u chat. javila sam se jednom momku zato sto mi je bilo dosadno da se upoznam sa njim. pitala sam ga kako se ti zoves ? on mi je rekao selmir. pitao me za moje ime i ja sam mu rekla moje ime. pitao me je za god rekla sam da mi je 15, pitala sam ja njega koliko on ima rekao mi je da ima 23 god rekla sam da je prestar za mene. on je meni rekao god nisu vazne pa me je pito odakel sam iz koje drzave? ja sam mu rekla i ja sam ga pitala gdje on zivi i on mi je rekao. i ja sam mu rekla da ti kazem nesto nadam se da me neces pogresno svatiti ti si prestar idem ja sad cuvaj se drago mi je bilo da smo se upoznali cuvaj se. otisla sam leci i razmisjala sam o njemu cjelu noc nisam mogla da spavam. on je stvarno fin momak nije iskvaren kao ostali. i sutredan sam otisla da cekiram mail i selco je bio na com. ja mu se javim, cao maleni nadam se da me nemrzis za ono sinoc ja zelim da ostanemo u kontaktu da budemo dobri drugovo jer si fin iskren momak. ja sam posle stalno dolazila na com radi njega na dan sam znala po 5,6 puta otici da vidim jeli tu. pricali smo dva mjeseca i on mene pita da mu budem cura ja sam se iznenadila kad me je pitao da mu budem djevojka. odgovor je bio da. razmjenili smo broj telefona i on me je svaki dan po par puta nadan zvao. kako koji dan je prolazio sve sam ga vise, i vise volila. poslao mi je slike postom ima ljepe predivne plave oci sexy osmjeh sve mi je se na njemu svidzalo.jedan dan bila sam u skoli i zavrsila mi je se skola izasli smo ja i par mojih jaranica napolje, napolju je bilo uzasno vruce. otisla sam u kucu sa jednom mojom jaranicom amerikankom. uzalim ja na vrata sanjom, kad ja pogleda moj selco sjedi sa burazom mojim i prica ja sam se bila zaprepasitla nisam ni znala da ce doci. bilo mi je tako drago nasmijala sam mu se on je meni namignuo.posle moja stara dosla s posla ugledala njega kaze ti ona meni hodi vamo trebas mi nesto. kaze sta ce ovaj ovde reko doso je sigurno mene da vidi i ja se nasmijem. otisla sam u dnevni boravak gdje su bili moj brat i on. i sjela sam pored njega. spremila sam mu da jede i se malo odmori od puta.kad je se on odmorio. rekla sam mami odo smo mi negdje izaci mama mi je rekla nemoj kasniti pamet u glavu, rekla sam dobro mama. otisli smo u mall, setatmo mi kroz mall i najednom on mene zagrli i kaze mi imas divan osmjeh pile moje rekla sam hvala imas i ti srce moje.vratili smo se kuci pa smo pricali pricali i bilo je vec kasno tako da je selmir otiso u hotel da spava pa kad se naspava rekao je da se mora vratiti kuci.osvanulo je jutro a moj selco mora kuci da ide. pozelela sam mu sretan put i da me nazove kad stigne kuci. bilo mi je dosadno bez njega al mi je rekao da se nebrinem da ce opet doci. nazvo me je moj dragi i pricali smo.99 je a vec smo god dana skupa  a meni je drago zato sto smo vec god izdrzali da budemo zajedno.zaljubljena sam u njega do usiju lol. jedan dan ja se vratila kuci iz skole i napravila mami kafu da popije, stavila sam kafu na sto i upalila tv. ulazi moja mam na vrat odma je sjela da pije kafu. ona mi kaze moras ostaviti selmira prestar je on za tebe on je 8 god stariji od tebe. bilo mi je tesko rekla sam joj dobro mama i okrenula se. a ja nisam ga ostavila nisam mogla daga ostavim jer sam ga puno zavolila. i ja sam sanjim tajno bila sve do 2000. i onda sam mami rekla ja sam jos uvjek sanjim zajedno dzabe pokusavas i govoris da ga ostavim necu nisam ga ni onda ostavila necu ni sad.mene nije zanimalo ni malo sta je narod o meni mislio i sto mi je govorio da ga ostavim da je prestar da mi treba neko mojih god rekla sam ih pusti te me namiru negovorim ni ja vama skim da hodate a skim da nehodate. 31nov 2003, bila je noc i ja odem na com i javi mi se dejan moj jedan prijatelj i moja najbolja jaranica pricali smo zezali se. dok mi se nije jedna krava javila i kaze imasli momak reko imam momka ko ti je reko selmir, kaze ona meni jao ja i ti hodamo sa njim u isto vreme kaze ona meni zavolele smo istog coveka u isto vreme reko daj bre jebo te moj brat. doso je selmir na com javi mi se kaze dze si zeno moja reko kako mozes posle svega da mi se javis. kako si mi mogo to uraditi slomijo si mi srce na miillliioon komada. meni same suze krenu niz lice reko varalice i sidzem s coma. otisla sam u sobu i plakala dugo. mnogo me je ranio neznam kako mi je mogo to da uradi a volim ga.2 dec 02 bila je party kod mog brata bilo je dosta dobrih frajera. nazvo je selmir moj buraz se javio pito za mene. kad ce ti moj brat trazi te neki seljak neznam ni ja koje lol ja s nasmija. kad se ja javi on zove kaze hey ljubavi sta ima. reko nema nista reko evo kod mog brata party reko veselimo se vamo a u meni samo tuga i bol. kaze on cool. ja mu kazem reko izvini selmire nezelim da te povredim al kraj je izmedzu nasi kazem mu zbogom cuvaj se i spstim mu. bilo mi je tesko volim ga svim srcem 4 god smo bili zajedno i trebali da se uzmemo bilo mi je mnogo zao i tesk jer sam bila navikla na njega.31 dec spremam se da idem u kafic sa sestrom zetom da slavimo novu god skupa. dosli smo u kafic i bil oje ljepo bilo je oko 11 na vece nazove me fikret na cell a ja nisam cula bila je jaka muzika. izasla sam napolje da se ohladim malo da dodem sebi posto je bilo vruce. nazvala ga nazad nije se javljo. ostavila sam mu poruku i rekla sam da cu ga nazvati sutre. 12 sati nova god ustali smo svi jedno drugom cestitali i onda smo otisli svima redom da cestitamo novu god. ljepo mi je bilo ljepo sam se provela ismijala sam se kao nikada:).4 ujutru otisla sam kuci. cim sam dosla kuci raspremila sam se i odma sam otisla leci bila sam umorna od igranja.1 sat ustala sam umila se, obukla se. i uzela sam cell da nazovem fikreta.javio je se ja i on smo dobri jarani. pricali smo ja mu cestitala novu god pricali smo pola sata i ja sam morala ici. 2 januar nazvo mene fikret i pricali smo i on me pita hoces mi biti cura posto ja i on se znamo vec odavno i uvjek smo dobri jarani bili nismo se nikad svadzali, uvjek se zezali. i meni kaze fikret moguli te pitati jedno pitanje. reko hajde pitaj me. kaze on meni odavno mi se svidas hoces mi biti cura ja kazem hocu samo da nemislim na poslost i da nebudem tuzna da zaboravim selmira. al neide nemogu da ga zaboravim nikako uvjek mi je selmir u mislima gdje god da sam on mi pred ocima. fikret je jako fin momak i nezelim nikad da ga uvredim niti cu ikad da ga uvredim bicu sanjim sad pravicu ga sretnim. ma da moje srce jos uvjek selmira voli.14 feb 04 zvoni telefon, kaze mi muski glad hej malena happy valentines day kaze selco je stai ma reko nista ba stace biti sta bi trebalo biti. pricali smo ja i on o svemu i prico mi je on kako je imo problema ja sam mu samo rekla sorry i nista vise.reko je da me voli i hoce da mu idem u posjetu ili ako hocu da ostanem da zivim sa njim rekla sam da nemogu i rekla da moram ici. a srce ga moje voli i zanjim me moje srce mnogo boli.


IP sačuvana
social share
Pozdrav, IvanR !!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 890
Zastava Beograd
NEZABORAVNA 2002

Tisina u sobi! Mrak napolju, sjedim sama na prozoru i sjecam se proslosti! !!!!2002!!!!Godina koju nikada necu zaboraviti!Godina kad sam upoznala tog prokletnika koji mi je srusio dio zivota.

Dobila sam compjuter i odma instalirala paltalk jer sam cula da je pun bosanaca, i istog dana upoznala "njega".Svidjao mi se po prici, bio je ljubazan, volio se da zeza takodje.Poslao mi je sliku, palio cam, bio je "cute". Ma bio je PERFEKTAN.Pricali smo danima, mjesecima.Bila sam presretna,svidjao mi se, zaljubljena sam bila, nisam razmisljala o daljini, nisam razmisljala da on moze da ima djevojku uzivo a da ja to neznam.Nikad mi to palo na pamet nije.Mislila sam da je on moj, samo moj!Ali onda, jednoga dana saznala sam sve.Imao je djevojku od pocetka a ja sam mu sluzila za "ubijanje dosade".Bila sam sokirana, nisam mogla da vjerujem, samo sam ugasila computer i zatvorila se u svoju sobu.Danima sam bila tuzna, nisam isla na computer, nisam izlazila nigdje.Ali onda moja naj jaranica, koja je vjecno bila tu dala mi savjet, slusala sam je pola sata, plakala sam, ali na kraju odlucila da krenem u novi zivot.Sada zivim sretno, sve zahvaljujuci "njoj" koja je uvjek bila tu za mene i nikada joj se necu moci oduziti. I da, i dalje idem na paltalk ali sada se samo zezam s rajom, momak mi vishe ne treba, josh sam mlada da bi se petljala u to, ne zelim vishe patiti. Ponekad vidim "njega" online, ali ne pricamo, ponekad mi se javi, pije mi krv ali mi ne smeta. Ne osjecam vishe nista mnogo prema njemu, tako da mu se samo ismijavam.On misli da i dalje ludim za njim.NE, to nije istina, nisam vishe luda da mu se molim, da idem za njim kao njegov cukica.Sada sam zavoljela drugog momka, ali ne preko computera! Ali 2002 cu vjecno pamtiti!"


IP sačuvana
social share
Pozdrav, IvanR !!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 890
Zastava Beograd
Ruza i Trn


Svaka prica ima svoj pocetak i svoj kraj .
Samo ova nasa prica ima pocetak ,sredinu ali gdje ce nam biti kraj neka nam je bog na pomoci.
Bilo je to nekako davno ,mislim prije godinu i jace ,upoznali smo se tek onako kao u prolazu receno.
Kako mi se cini bilo ja to na jednom od chatova ,ako nije bilo bosna chat,upoznali se i nestali .


Mislila sam da se necemo nikada sresti vise barem na catu, ali mi smo se i dalje sretali ,zezali i volili onako kako smo mi to najbolje znali .
Ponekad smo se fino slagali ,a ponekad smo ratovali isto kao ona jedna pjesma od indire ratovanje .ali nama nije to smetalo nikada i tada smo se volili ,mozda jos i vise .
Iz dana u dan sve mije bilo teze da zamislim noc bez njega ,bez svade nase uobicajene i ponekad sam ga mijenjala sa drugima chatasima sa chata .
Nikada mi ga nije bilo dosta ,sto god sam ga vise imala ja sam bila jos prokletija ,jos gladnija nikada sita od njega i njegovih rijeci .Ponekad smo samo onako pricali ,ali pretezno smo zore docekivali ,ali meni je uvijek bilo zabavno sa njim .Upoznavali smo se oko godinu dana ,pricali o svemu i svacemu ,ponekad sam ga smatrala samo jaranom ,dobrim prijateljem ,ali stvari su se iz dana u dan mijenjale ,bio mi je sve drazi i drazi.Draz jaka ,a snaga nejaka ,kako da mu kazem istinu ,kako da ga ranim ,kako da kazem da nema od nas dvoje nista ,,,,KAKO ,,,,.
Iz dana u dan sve sam vise i vise bez snage ,nemocna ,iscrpljena ali on kao da je vec usao u mene u moje srce koje me je boljelo sve vise i vise .Jednog dana sam odlucila da mu kazem istinu o sebi ,ali nije mi se dalo ,nisam mogla jer sam ga ludo ludo volila .Ali ,imala sam tako receno srecu imala sam problema sa kompjuterom i pomislila sam da je to jedini spas da se nas dvoje vise nikada ne sretnemo ,nikada vise da nepricamo ali nisam mogla .Poznavala sam svaki njegov nik ,imala sam osjecaj da se on krije iza nika .Mislim da smo imali nesto slicnoga ,voljeli smo iste stvari ,istu muziku ,za njega mi nije bilo tesko u pola noci naci nesto na kompjuteru .Sve sam to radila samo zbog njega a i on zbog mene ,samo nisam nikada vjerovala da moze covjek da se zaljubi u rijeci.Svaki puta kada vidim njegov nik ,dolazila sam na njegov prozor kao lutalica da malo osjetim njegove rijeci ,mada nam je smetao ekran ,ali nije meni to smetalo samo da sam sa njim .Sve do jednoga dana dok nisam vise mogla da krijem tajnu ,on je poceo da ide na vrata druge ,a ja sama bila ,jadna i usamljena ..zelila njega njegovih rijeci a on kod druge .Bolilo me je srce iskreno receno ,ali on to nije ni osjecao a kamoli ista vise .Njemu je bilo lijepo kod druge ,zabavljla ga je mada je on mislio da sam to ja jer obadvoje smo bili ludo vezani jedno za drugo .Znam da me je volio kao i ja njega,zato sto nam je ljubav bila slijepa ,bili smo slijepi obadvoje od ociju.Bili smo zeljni jedno drugog ,jedino je on uspio da osvoji mene mimo njih svih ,znao je dolaziti na chat sa imenom moga nika ,nekada mi je smetalo a sada silno zelim da bude kao pre ,samo sada mislim da ne ide .On je napokon saznao istinu o meni ,ja nemogu nikada biti njegova ,ali ostala sam sa ranjenim srcem .Juce,danas i sutra rane me bole kada pomislim da nikada vise necemo da pricamo jer istina je bila jaca od nas .Samo moje ranjeno a i njegovo srce nemoze nikada da se zaboravimo ,zivot je proklet za ostavljene ,zivot je proklet jer jedna se ljubav rusiii.Sada sam sama ,jer ja zivim usamljenim zivotom i on je sam i usamljen kao i ja ali jedino dragi moji prijatelji ja se samo bojim da sama ne ostarim .O kako samo bole usne koje nikoga ne ljube ,kako je tesko zivjeti bez njega onoga kojeg sam volila i volim i mislim da cu uvjek da ga volim .Ne znam kako da zamislim da bez njega zivim ali ipak sto mije najteze je sto sam ga ranila istinom svojom .On je tako fina osoba i tako mi je drag da vam nemogu ni kazat a kamoli napisat ,ja znam da on mora da trazi svoju srecu ali mene sve to boli jer ga stvarno volim .
Jedina ,mi je zelja da bude moj ,a neka i on sa drugom spava kao i ja ta.
Mislim ,da nemogu da zamislim zivot bez njegove price i bez njega jer on je bio TRN a ja sam bila RUZA .Volim te sreco moja cijelog zivota svog i znam da i ti volis mene ko i ja tebe ,jer nas osjecaj ostace zauvjek u nama ,osjecaj nasih lijepih dana i zora docekanih .Stvarno ti zelim sreco moja srecu u zivotu tvom ,ali samo znaj da stvarno sam te uvijek volila jer ja sam jedna od onih djevojaka koje umiju dvojicu istovremeno da voli,kod mene nema mane sto volim tvoje oci zelene ,tvoj osmijeh i sve sto je tvoje ,jer sto je tvoje to je i moje .Ljubav je slatka ako je dobro poseceresis a gorka je ako bez nje ostajes ,zato prijatelji moji dragi volite se dok ste mladi ,i ja volim i zato necu niti cu da zazalim ..........................
Sada svoje noci i dane provodim bez njega ,odkako ga nema noci su mi duge ,boli me sve kada pomislim na tebe ,sjve je stalo u vodu je sve palo ,a moje suze u snu tope se na jastuku ..Bez tebe zore mi nesvicu ,bez tebe mlada umrijecu moja ljubaviiiii........
Od kad ga nema ja ne zivim vise ,samo dusha u meni dise ,Bez tebe sunce ne grije ,dusha boluje moja ljubavi zato te molim nikada ne ostavljaj me jer ti si moja voda a ja tvoj vazduh .........
Nije lako sretan biti ,voljeti a neljubljen biti ..........
zauvijek tvoje cvijece ,koje nikada uvenuti nece ,jer dok je tebe bice i mene..........
"

IP sačuvana
social share
Pozdrav, IvanR !!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 890
Zastava Beograd
S*** Voli te Pile.

NesrecnaDusa Pie "

S****
Tako se zove on sto mi stvara tugu kad pomislim da je neko ko nemoze biti sa mnom. I ja sam jos jedna kapljica u tajanstvenom moru nesretnih ljubavi...
Sjecam se bio je hladni novembar 1999. Vec zima stigla na ovo podrucje Sjedinjenih Drzava. Umorna zbog prva dva casa odlucih otici u kafiteriju da si nesto kupim popiti. Kupila sebi Pepsi, a potom sjela i gledala kroz veliki prozor kafiterije. Osjecala sam se brizno, srecno. Konacno sam pohadjala fakultet, konacno sam isla na put ka boljem sutra. Mislila sam o svemu, a najmanje o tome da pocnem neku vezu...Narocito ne vezu na daljinu...

Onda, pomislila sam svratiti u computer lab da surfam net. Nisam imala nista posebno raditi, a nije mi se islo kuci. Citala sam viceve, trazila bosanske chatove ili forume. I najednom pronadjoh neku stranicu osobnih oglasa. Nikad prije nisam pomisljala da bi se ikad javila na jedan takav oglas. Uvijek sam smatrala da su tu objavljeni oglasi od ljudi koji su usamljeni previse, koji su izgubili sve i jednostavno ljubav ih ne zanima. Obicno ljudi su ostavljali poruke sa bracnim ponudama. Ipak, meni je za oko zapao oglas, gdje je pisalo "Za ljubav je potrebno dvoje". Nigdje nije pisalo ponuda, niti je bilo obecanja, vec samo tako jednostavno. Odlucila sam odgovoriti na taj oglas. Pomislila sam mozda pronadjem iskrenog prijatelja. Bilo mi je 20 godina...
Poslije par minuta sve sam zaboravila, i nastavljala caskati sve do sljedeceg casa.
Kuci sam dosla poslijepodne i kad sam pregledala postu stajala je jedna jedina poruka u mom mailboxu. To je bila njegova poruka. Bila je duga, i tako ozbiljna. Pisao mi je o sebi, kako se zove, gdje zivi, s kim je tu, i odakle je inace iz Bosne. Zadnja recenica te poruke bila je: "S obzirom da sad znas ko sam, i odakle sam, ako se ne budes javljala razumijecu." Ali ja sam odgovorila. Zainteresirao me taj mladic od 27 godina, zeljela sam ga upoznati i nije me zanimalo odakle je iz Bosne, na cijoj se je strani borio, za koga.. Poslije moga odgovora poslao mi je email sa velikom crvenom ruzom i obecao da ce doci da se cujemo na chat. Nas prvi chat bio je zanimljiv, smijesan, a pomalo neizvjestan. Onda, nastavljeno je niz dopisivanja najmanje 2 puta dnevno medju nama. Sati chatanja svake noci. Tako 8 mjeseci. Razmjenjivali smo slike, pricali telefonom takodje. Jos ga nisam vidjela uzivo, ali ja sam mu vjerovala. Tome sam mladicu otvorila svoju dusu, i jednostavno se zaljubila u njega. Razumjeo je kad sam mu rekla da mi je otac strog, da kad je on tu da nemogu pricati ni skim. Razumjeo je kad sam u pricala o meni i mojim vjerovanjima. Osjecala sam da je postovao takva kakva sam. Onda smo se sreli u julu 2000.
Bio je u mojoj posjeti vrlo kratko....Nisam ga mogla dovesti kuci da upozna moje jer moj je otac jako strog. On je to shvatio. I ma koliko sto sam zeljela, nisam mogla to krakto vrijeme provesti non stop uz njega. Ipak, za to vrijeme posjeti on je bio tuzan cesto. Zbog njegove tuge i jasam se osjecala takvom. Osjecala sam da mu se ne svidjam, da sam nesto ucinila sto nije u redu...A sve sto sam ucinila je bilo da sam bila u njegovom zagrljaju, slusajuci njegov duboki glas, zamisljeno lutajuci u njegovim plavim ocima...Kroz suze sam rekla mu da ga volim. I nisam lagala. Svojom ljepotom bio je daleko od mene, ali svojim karakterom tako mi je bio blizak. Zavoljela sam njegovu ozbiljnost a isto tako i njegov odlicni smisao za humor. Zavoljela sam njegovu direktnost... Njegov blistavi osmijeh i tuzne plave oci. Pitala sam sta cemo dalje? Zeljela sam znati da li je moguce nasu vezu nastaviti, da li to on zeli? Rekao mi je da ne zeli da svoj zivot mijenjam zbog njega i da ne zeli da se ikad rastanemo. Dvosmislen odgovor, pomislila sam. Pomislila sam da me nije shvatio. Ja sam zeljela biti sa njim, zeljela sam pokusati vezu... Kad je odlazio meni kao da je moje srce otislo sa njim.Na rastanku smo obadvoje plakali, a Merlinova pijesma "Eh da je tuga snijeg..." cula se iz njegovog auta. Parala mi dusu. Cijeli dan sam plakala, gledala njegove slike i pisala mu poruke. Te noci opet smo pricali online, i on kao da je bio osjecajniji nego ikad prije prema meni... Tracak nade uvukao se u moju zaljubljenu dusu. Pomislila sam mozda jednog dana ova nasa veza ce uspjeti.
Te iste godine fakultet koji sam pohadjala se zatvorio. Za proljece 2001 morala sam razmisljati gdje da se upisem. Imala sam jako dobre ocjene, znala sam gdje god da apliciram primice me. Tada sam pomislila na moga S... Saopstila sam mu sta mi se je desilo i rekla mu da sad mogu birati skolu. Pitala sam ga da li bi zelio da smo blize jedno drugom, jer to nam je bila jedinstvena sansa s obzirom da ni jedno nismo bili u poziciji da se igdje selimo. Rekao mi je da je to moja odluka koju moram donijeti sama, te kad bi se nesto desilo da ja tamo dodjem on ne bi zelio da bude krivac. Potom je izbjegavao pricati sa mnom, samo mi je pisao poruke. Osjecala sam se depresivno. Islo mi je na zivce sto ne zeli mi pomoci da odlucim. Bila sam ljuta sama na sebe sto dopustam da me neko voda za nos cijelu godinu dana, sto dopustam sebi da ga toliko volim... Shvatajuci da on ne zeli da smo blizu jedno drugog ostala sam u gradu gdje zivim. Kad sam mu rekla za moju odluku, samo mi je rekao: "Bas sam prolazio kraj aerodroma i pitao se da li ces jednim od onih aviona doci ti."
Onda, nas kontakt se sve vise smanjivao. On je sve rijedje dolazio, sve rijedje pisao. Radio je neumorno, tako je tvrdio, tako su njegove slike pokazivale koje mi je slao. Bio je umoran i mrzovoljan, i cesto mi je govorio: "Umoran sam od svega, umoran sam od slova. Nista nemam od ovog samo slova.." Isto kao da je zaboravio da da je htjeo mogla sam biti kraj njega.Bila sam u stanju otici tamo u njegovu drzavu i skolovati se, samo da sam blize njemu. Nisam zeljela da me strahovi buducnosti sputavaju da pokusam biti kraj covjeka kojeg sam zavoljela. Ali on sam me je sprecio u tome. Ipak, i dalje je govorio da nikad nije sreo osobu kao sto sam ja. Pitao se je zasto je prije bio sa pogresnim djevojkama. Rekao mi je da imam prelijepu dusu, i da nije zasluzan mojih osjecanja. Njegove rijeci su mi laskale ali i ljutile me. Tako je prosla jos jedna godina. Valjda smo jedno drugom prerasli u naviku, premda sam ja jos uvijek zaljubljena ostala... Nikada mi nije rekao da li on osjeca ista. Stekla sam dojam da ne osjeca nista osim toga da sam mu prijateljica. Shvatila sam da sama sebe moram natjerati da ga smatram prijateljem samo. I tesko mi je bilo. Kad bih pricala sa njim ili mu pisala tesko mi je bilo ne reci sta osjecam.
Tako prodjose 3 godine. U posljednjoj godini on se je izmjenio. Postao je jos vise dalek, poslovan. Jos uvijek u njegovim porukama osjetim onog starog S***, ali vise nije isto kao prije. Od naseg prvog susreta nismo se vise sreli. Bio je na mene red da ga posjetim ali nisam htjela ici poslije... Smatrala sam da je bolje da sama sebi ne produzujem bol, a i nisam zeljela da vise vidi kako placljivo izgovaram da ga volim u tisini njegove prisutnosti.
Prije godinu dana poslovno upoznah njegovog prijatelja. Kulturno sam sjedila slusajuci rijeci toga stranca, rijeci koje su me ljutile kao niko na svijetu. Taj stranac, njegov prijatelj, mi je govorio neke cudne rijeci, o tome kako "da nije ozenjen, ja bi mu se svidjela," te kako "imam lijepe oci." Osjecala sam se kao da me smatra ludacom nekom, kao da misli da nemam mozga u glavi nastojeci da nesto ispita.. . Sva ta moja sumnjicava paranoja osjecanja su se potvrdila kad me je nazvao nadimkom kojim me zove onaj koga volim, S****... nadimkom za kojeg ovaj stranac nije znao osim da mu S**** nije rekao... Doboljelo me gorko. Bila sam sokirana ali nisam htjela praviti scenu jer moji su bili blizu. Potom me je taj stranac zvao telefonom...ubjedjivao da zeli da smo prijatelji, govoreci "ne govori nikom." Stalno me pitao sto ga ne zovem, i propitivao o mojim mislima i osjecanjima za S*****, zvao me da se "nadjemo nasamo"... To sve dugo nije trajalo, prestao me je zvati, a ja njega nikada nisam zvala. Ipak S***** sam pitala o nadimku kojim me zove i kako ga je njegov prijatelj doznao. Nisam htjela ga pitati o njegovom prijatelju (o tome kako se ponasao prema meni) jer znam da on sve to zna. Posljednji put kad je njegov prijatelj zelio pricati sa mnom, samo mi je rekao: "Ne krivi mene, krivi njega" (za glupave pozive koje mi je taj stranac nudio). Ljuta i povrijedjena sam bila. Toliko sam S. povjerila a nije mi vjerovao. On je jos tu. S. mi se javi, rijetko pricamo, rijetko pisemo jedno drugom. Jos uvijek nosim osjecanja prema njemu. Znam samo jedno da sam cista pred Bogom. Znam da sam zavoljela ga iskreno, naivno. Znam da je trazio da napustim sve sto imam ovdje ja bi ucinila za njega. Jedino sto mi je najteze sada od svega je sto mi nije vjerovao, a ja njemu jesam. Tesko mi je sto mi nije dopustio da mu se pokazem istinski, uzivo, onakva kakva jesam a ne da mi namjesta nekog covjeka da me testira nekim cudnim izjavama koje ni mala beba ne bi zeljela cuti niti bi shvatila ozbiljno.....
Ali S*** ce uvijek biti meni drag ma kako me ljutio, ma sta on mislio o meni. Nadam se samo da jednog dana ce shvatiti kakva dusa ga je voljela...."

IP sačuvana
social share
Pozdrav, IvanR !!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 890
Zastava Beograd
Samo za njega


Bila sam mlada i nisam znala sta je ljubav dok nisi dosao ti.

Tada mi je zivot pokazao kakvi su ljudi dali su dobri ili su zli? Moj zivot je pakao bio dok nisi dosao ti i zato se zahvaljujem bogu sto dode mi ti. Mnogo si me puta pitao o mom zivotu i mojoj proslosti rekla sam ti sve,ali samo jedno necu moci da zaboravim,necu moci da zaboravim da moja ljubav nisi sudena ti. Volim te mnogo svaki dan sve vise i vise. Kada pada kisa tada i ja lijem suze svoje jer nema mi ljubavi moje. Otisla je moja ljubav i zaboravila je sve ostavila mi je samo bol koja i danas boli me, ali zapamti "VARALICO" neces ni ti dobro proci doce i tebi bol koju neces moci izmoci. Sada da podem putem svojim da pricam vam pricu dogadaj zivota mog. Upoznala sam jednu ljubav koja me cini sretnom,koja mi znaci sve u zivotu, mnogo se puta plasim da ce me ostaviti jer zavoljela sam ga mnogo i nebi mogla da bez njega zivim. Voljela sam samo jednom istina je to ziva i zarekla sam se da necu nikad vise moci nikog da volim ali, jednog dana dosao je on i napunio moje srce puno srece. Da se ljutim na sebe zasto bi?Nemam razloga bog mi je dao pravu osobu, koju volim,postujem,i sa kojom zelim da zivim zivot svoj. Osjecam mnogo prema njemu jer znam da je on zivot moj.....CMOKA LJUBAVI MOJA....."

IP sačuvana
social share
Pozdrav, IvanR !!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 890
Zastava Beograd
Internet


upoznah ga na cudan nacin i postade najvaznije bice u mom zivotu....

novi chat sve novo pricaju svi vec samo jos ja tamo bila nisam , napokon odem i ja upoznam malo tu raju tamo svi super sve ok osjecala sam se kao u jednoj sobi gdje svi sviju znaju i gdje nema pardona ni za sta sve je tako super bilo .Isla sam tako neko vrijeme iz zajebancije , dok nasuprot u stvarnom zivotu imala svog momka i zivjela svoj zivot , medjutim pukla veza ja sve cesce i cesce isla na chat , pricala sa jednim predivnim momkom koji mi je toliko simpatican bio toliko pun ljubavi osjecaja , na neki nacin toliko lud da me je jednostavno njegov nacin pricanja izludio .....dolazeci na chat pricali smo svakim danom sve vise i vise pokusavao je da mi pomogne da predjem preko raskida s momkom mada meni to nije vise ni toliko bolilo jer on je uspijevao kako god i koliko god da sam bila sjebana i tuzna da me nasmije .Dan za danom ja sam sve vise i vise na njega mislila , al jos uvijek smo mi samo prijateljski pricali nisam imala snage da mu kazem da mislim da ga volim , jer koliko je to samo ludo nekoga preko interneta zavoliti koga nikad u zivotu nisam vidjela pitala sam samu sebe dali je sve uredu samnom ,al on je hrabriji bio od mene i jedan dan kad sam dosla na chat on poceo da prica kao nemoze vise da skriva od mene jer nezeli da me izgubi. Priznao mi je njegovu ljubav njegovu ceznju i njegove boli sve i rekao da me zeli samo za sebe , nisam mogla da mu nekazem da isto osjecam za njega tako da je od tog dana izmedju nas sve rijeseno bilo volimo se na cudan nacin ali tako je !!! Dugo vremena se znamo dugo vremena vec pricamo telefonom internetom cujemo se pismom samo sto se nemozemo vidjeti nazalost jer je predaleko jednostavno , ali eto i tu imamo planova nekih koje nazalost samo jos moramo docekati  tesko nam je obadvojema uzasnih trenutaka ima koliko bih volila da je nekad samo tu da mi pruzi ruku da kaze kao sto mi na chatu kaze '' sve ce biti uredu andjele moj'' ali nazalost njega nema , jaki smo obadvoje mada je pretesko sve ovo proci drzimo se jer se volimo .Koliko god bude trebalo da cekamo znam da cemo izdrzati i da cemo jednog dana zauvijek biti skupa .Ljubavi moja ljubav prema tebi nikada se ugasit nece i ako si daleko srcu si uvijek blizu nezaboravi to nikada !!!!"
IP sačuvana
social share
Pozdrav, IvanR !!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 14:07:30
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.105 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.