Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 15:38:33
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 33
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Lilit  (Pročitano 94110 puta)
Pocetnik


Zodijak Leo
Pol
Poruke 12
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Mislim da sam jednom osjetila njegovu magiju Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 54
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
ako je lilit u jednom znaku a u drugoj nekoj kuci npr lilit u strelcu ali 7 kuca jel se onda oba objasnjenja odnose na tu osobu ili samo ovo da je u strelcu a za vagu kao 7kuca se ne gleda?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 6537
Zastava montenegro
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
ako je lilit u jednom znaku a u drugoj nekoj kuci npr lilit u strelcu ali 7 kuca jel se onda oba objasnjenja odnose na tu osobu ili samo ovo da je u strelcu a za vagu kao 7kuca se ne gleda?
Mislim da mu ne treba pridavati neko veliko znacenje osim u sinastrijama,uporednim horoskopima,bar je to moje misljenje i iskustvo Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


主天下

Zodijak
Pol
Poruke 2225
Zastava in the back of your mind ;-)
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
Lilit koja se obicno koristi u astrologiji (uostalom: od strane malog broja ozbiljnih astroloiga) nije planetoid Lilit, nego jedna slozena komputacija (matematicka formula). Planetoid Lilit koristi mali broj astrologa i ova tumacenja se ne odnose na njega.

Cak i za prave objekte (zvezdu, planete, asteroide tj. planetoide, Zemljin satelit) vaznije je u kojoj su kuci nego u kom znaku, a to narocito vazi za  tacke dobijene racunskom operacijom kao Lilit, Vertex, Fortunu isl.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak Leo
Pol
Poruke 12
OS
Windows 98
Browser
Internet Explorer 6.0
Moze mi neko reci sto znaci ilit u petom polju na 4 st Riba Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 6537
Zastava montenegro
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
Moze mi neko reci sto znaci ilit u petom polju na 4 st Riba Smile
Lilit u petom polju,  daje nerazumno jak ego kod osobe. Zbog toga će uvek biti onih koji je vole, i onih koji je mrze. Strašnom harizmom uspevaju da postignu neverovatne ciljeve i da se u životu često rukovode time da "cilj opravdava sredstva”. Potreba da se na svaki način sprovede sopstvena volja je jako izražena, zbog čega su netaktični, nestrpljivi, nesposobni za rad u kolektivu i bilo kakav kompromis. Brzo prekidaju stari odnos koji zahteva prilagodjavanje i napor, svesno bežeći od situacija u kojima bi mogli biti odbačeni i neprimećeni. Uvek
su medju ljudima, nikada sami, ali često nezadovoljni. Medjutim, Lilit u Lavu je dosta dramatična i energična pa se već pri prvom susretu sa ovim ljudima drugi osećaju kao da ih je zapljusnuo ogroman talas moćne solarne energije, oslobodjen i magnetičan. Uvek žele “više od života”, te izgledaju kao da od života grabe i otimaju momente u kojima sebe doživljavaju kao centar sveta. ......
« Poslednja izmena: 25. Feb 2007, 04:48:06 od andjela pizelly »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 67
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
ako je lilit u jednom znaku a u drugoj nekoj kuci npr lilit u strelcu ali 7 kuca jel se onda oba objasnjenja odnose na tu osobu ili samo ovo da je u strelcu a za vagu kao 7kuca se ne gleda?
   

Osoba sa LI u sedmoj kuci, ce u zivotu mnogo patiti ,zbog nepravde jer sebe vidi kao borca za
 socijalnu pravdu i jednakost. Neretko ce biti optuzena od drugih ili ce dozivjeti neku vrstu poraza, sloma ambicija i zelja,jer paznja koja joj je posvecena ipak nije dovoljna. Za svaki
svoj postupak nalazi opravdanje jer sebe vidi kao izuzetno pravicnu, nalik egipatskoj Maat ili Pravdi sa vezanim ocima. Lilit u sedmoj kuci, zaista vidi istinu svojim unutrasnjim vidom. Tezi da poveze suprotne strane, da izmiri suprotne principe koji na oko deluju nepomirljivo . Otuda i jaka medijalnost ovih ljudi, sklonost diplomatiji, profesionalci koji vrse fantastican
uticaj na druge, na mase, dobri su govornici,popularni obavezno ako su u mas medijima (Opra Vinfri).Javni zivot je preko potreban, ovde se ne zivi bez publike i drugih, pa od povlacenja i neke kreativne samoce i posvecenosti ovde nema nista. Sve je samo glamurozna zelja
za aplauzom i da se primi ljubav partnera, familije, prijatelja.


IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 3
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.3
mob
Nec i616v
Pozdrav, jel moze meni neko da izracuna i kaze gde mi je lilit u natalnoj karti i da mi kaze nesto vise o tome.
Smile
« Poslednja izmena: 19. Maj 2006, 07:24:29 od Tralalalala »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


主天下

Zodijak
Pol
Poruke 2225
Zastava in the back of your mind ;-)
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
Bez podataka svakako ne moze.

A svako moze i sam da izracuna:


http://forum.burek.com/index.php/topic,53266.0.html
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 3
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.3
mob
Nec i616v
01.03.1976 Beograd 22:55h

Hvala unapred i stvarno se ne razumem ni malo u horoskop.

Smile

« Poslednja izmena: 19. Maj 2006, 07:48:17 od baal »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 33
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 15:38:33
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.096 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.