Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 13:27:57
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 33
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Lilit  (Pročitano 94287 puta)
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 6537
Zastava montenegro
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
@Maki ovo je za tebe=!

Cao. Imam Moon in Scorpio.Da li je to ustvari Lilit?Moze li mi neko objasniti?
Unaprijed zahvalan ...
Mjesec/Moon/predstavlja drugo svjetlo u natalnoj karti,osim Sunca.Sunce odredjuje znak po zapadnoj astrologiji,a Mjesec po indijskoj,to znaci,da imas dosta osobina Skorpije,pa procitaj malo vise o tom znaku /Mjesec je i dusa.../
mjesec je predstavljen polumjesecom,a Lilit maleni crni polumjesec sa krsticem odozdo

Lilit ces pronaci:
Kad odes na www.astro.com idi na Free Horoskopes,spusti se na Exstended Chart Selektion
Udji u njega,ispod House System,nalazi se additional objects,treci po redu je Lilith,kliknes na njega,da ga oznacis,pa ides na opciju:
Click hereto show the chart

Zaboravila sam ti reci,ako vec neznas,da prvo trebas da ukucas podatke na My astro,dabi se ova opcija aktivirala,nadamse da ces uspjeti
 Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
Pročitala sam ja to pre nego da napišem porukicu ovde, ali nisam uspela da prepoznam Lillit na karti...  Smile
Kad budeš imala vremena zamolila bih te da proveriš da li je tačno da je moja Lilit u vagi u sedmoj kući. Smile

Volela bih da znam kako se računa, obeležava...bez pomoći ovih programa  Smile

Veliki pozdrav !!  Smile
« Poslednja izmena: 21. Jun 2006, 14:11:03 od Makishon »
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 6537
Zastava montenegro
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
Kad budeš imala vremena zamolila bih te da proveriš da li je tačno da je moja Lilit u vagi u sedmoj kući. Smile
Volela bih da znam kako se računa, obeležava...bez pomoći ovih programa Smile

Tacno je u Vagi u sedmoj kuci,ma sto ces rucno racunati,ne zezaj,da gubis vrijeme,nema potrebe. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
Ok, kad ti tako kažeš  Smile
Hvala na odgovoru  Smile
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 256
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Meni je u Vagi na 23. stepenu, u 2. kuci, znaci trazim materijalno savrsenstvo, PARE ?  Smile Pa dobro, nije da nije tacno, ali nije mi bas najjasnija ta 2. kuca, mozda bismo mogli otvoriti zasebnu temu, da malo razjasnimo kuce ?  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 6537
Zastava montenegro
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
Reputacija koju ima u mitologiji, Lilit je dobila i u astrologoji gde su joj dodeljeni jos zlokobniji i destruktivniji uticaji nego sto ga u negativnom znacenju imaju Neptun i 12. kuca. Pripisana joj je odgovornost za izdaje, iskusenja, zavodjenja, obmane, zaludjivanja, prinudu, abortuse, trovanja i abnormalnan fizicki i psihicki ili dusevni razvoj. Dogadjanja predstavljena kucom u kojoj se nadje Lilit lisava ih dobre zastite.

Moguce je da Lilit zaista donosi lisavanja, osujecenost i izvestan haos, uglavnom kada je njeno delovanje usmereno na oblast senzualnosti, svestan ili nesvestan nagon koji mora da se ispolji. Njegovo potiskivanje uzrokuje frustraciju, emotivnu nestabilnost i agresivnost.


LILIT U ZNACIMA


OVNU daje preteranu impulsivnost i napadnost. Osoba tesko kontrolise svoju senzualnost i vatrenu strast, sto je tera da ide iz avanture u avanturu.


BIKU uspavljuje zelje i uzbudjenja. Potrebno je mnogo napora da se pritajena senzualnost probudi.


BLIZANCIMA daje hirovitu, nestalnu strast. Osoba ima premalo stvarne zelje, sve vise shvata kao igru, najcesce je neodlucna.


RAKU stvara duboku culnost koja je rezultat ljubavi. Osoba zeli da upije partnera i stopi se s njim. Teskocu u odnose moze da unese preterana sentimentalnost i patetika.


LAVU ne dozvoljava osecanjima da se razviju. Ono sto osoba ispoljava nisu stvarne zelje, vec izvestacenost, jer ponos gusi svaku strast.


DEVICI cini da osoba vise promislja i analizira, odmerava koliku dozu senzualnosti moze ispoljiti ili primiti. Zato je uvek nezadovoljna i razdrazljiva.


VAGI stvara potrebu da se i culnosti da ravnoteza i izbegne preterivanje i neukus. Zene ne ispoljavaju svoju senzualnost prve, dozvoljavaju da budu nagovorene.


SKORPIJI pojacava privlacnost. Osoba ume da manipulise svojom senzualnoscu jer je vesta i prepredena u tome, a pokazuje i egoizam i posesivnost.


STRELCU ispod hladnog spoljasnjeg izgleda krije tihu senzualnost koja trazi duboku ljubav. Osoba u sebi nosi ceznju za nekim stranim i dalekim ljudima.


JARCU daje stalno nezadovoljstvo i neispunjena ocekivanja. Osoba nije u stanju da materijalizuje ljubav koju nosi u sebi.


VODOLIJI stvara pomalo raspojasanu senzualnost koja tezi zadovoljenju tela i duse. Osoba se ne ustrucava i ne sakriva svoje zelje.


RIBAMA daje neku naivnost u odnosu na senzualnost. Osoba najcesce nije svesna svoje culnosti i lako dopusta da bude zavedena. Cesto pati zbog nesrecne ljubavi.

***


Lilit u kucama ima znacajnije delovanje na pocetku i do sredine kuce, a dalje samo ako svojim aspektima sa drugim planetama potvrdjuje ostale faktore.






IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


FIAT LVX

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1315
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.6
mob
Ericsson T-68
ja mislim da lilith nema znacaja...
IP sačuvana
social share
Edit by SerbianFighter: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12846
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
probacu da ovde postujem sliku pa vi ako znate recite sta je to


(Za Moderatora, izbrisacu odma cim neko odgovori ( nije puno 52kb), znam da je velika , sorry )

I sta sad govori taj Lilith znakic ?

[picture edited by montenegrina]

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

achart_c1xfileRtjb8d-u1153836248.74018.25870.gif
(2.18 KB, 248x62)
« Poslednja izmena: 05. Avg 2006, 00:03:20 od montenegrina »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


niente paura

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 7714
Zastava Neptun
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
mob
Samsung Galaxy Ace Fleur
@yourtoiletpaper

Gem = Blizanci

Citat
BLIZANCIMA daje hirovitu, nestalnu strast. Osoba ima premalo stvarne zelje, sve vise shvata kao igru, najcesce je neodlucna.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 6537
Zastava montenegro
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
ja mislim da lilith nema znacaja...
lose mislis ,ima posebno u sinastrijama Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 33
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 13:27:57
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.13 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.