Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 15:55:27
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5 ... 33
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Lilit  (Pročitano 94315 puta)
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 6537
Zastava montenegro
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
01.03.1976 Beograd 22:55h


 
Lilit ti je u Ovnu u petoj kuci


IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


主天下

Zodijak
Pol
Poruke 2225
Zastava in the back of your mind ;-)
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
E pa, ako se ne razumes ni malo, onda je stvarno besmisleno da pocinjes bas od Lilit, i to ne od asteroida koji bar objektivno postoji, nego od samo jedne tacke koja se dobija preracunavanjima.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 67
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
@baal

O Lilitu u petoj kuci imas na trecoj stranici :[115]:A mozes da pocnes analizu natalne karte odakle hoces,odakle te vec interesuje,to je tvoja volja i meni je LIlit zagonetna,interesantna...pa bila jedna mala tackica....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


主天下

Zodijak
Pol
Poruke 2225
Zastava in the back of your mind ;-)
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
Da, luminosa, ali ti o astrologiji ocigledno imas osnovna znanja, a baal priznaje da nema pojma.

Zato je bolje da pocne od Sunca i Meseca u znacima i kucama, pa onda da proucava Ascendent itd.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Ja sam ustvari Wolf zarobljen u telu PC_korisnika

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 58
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
mob
Nokia 8900
Meni je Lilit u Vagi, sta to znaci, ja sam rodjen 02.03.1989 u 23:55 Smile
« Poslednja izmena: 15. Jun 2006, 01:52:42 od PC_korisnik »
IP sačuvana
social share
Prodajem kuću na klizištu na periferiji.
P. S. Uskoro u centru.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


niente paura

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 7714
Zastava Neptun
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
mob
Samsung Galaxy Ace Fleur
Lilit u vagi

Kod ovakvih osoba postoji naglašena potreba da se stvari oko njih izbalansiraju . One su zainteresovane za sve ono što je u neredu i gde mogu ispravljati i popravljati situaciju. Naročito za tuđe probleme. Osoba je druželjubiva i društvena, ali time samo prikriva svoju radoznalost za tuđe probleme.

Ona više voli javnost od porodične intime jer upravo tu može pronaći više materijala za svoje delovanje. Zato se kreće po skupovima, privatnim i javnim druženjima i u dobrim je odnosima sa velikim brojem ljudi. Poseduje lakoću sa kojom uspostavlja kontakte i uspešno nameće svoju oblast interesovanja u konverzaciji. Međutim, ti kontakti su površni jer osoba veoma pazi da ne izgubi ni mrvicu svoje slobode. Ne toleriše da joj se neko meša u nezavisnost.


Zbog ovih svojih osobina ove osobe su uspešne u poslovima prava, politike, konsaltinga i sličnih aktivnosti u kojima je važno prikupljanje činjenica i umešno balansiranje između krajnosti.

Lilit u Vagi, znaku partnerstva, naglašava ovu osobinu. U partnerskim odnosima se zahteva uzajamno pomaganje i ravnopravnost. Privrženost postoji, ali ona ne sme ugroziti ličnu slobodu i potrebu za ispoljavanjem svoje sopstvene individualnosti. Ukoliko je to zadovoljeno onda su partnerske kombinacije dugotrajne i uspešne.

Slično je i u braku, kao jednom obliku partnerstva. Uspešne veze se ostvaruju sa osobom koja je razumna i emocionalno samouverena. U seksu takođe balansiraju. Imaju osetljivi eros i mala sitnica može da pokvari ljubavnu igru. Skloni su raznovrsnosti u šta ubrajaju i perverzije. Svojim prirodnim šarmom lako dolaze do partnera za seks.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Ja sam ustvari Wolf zarobljen u telu PC_korisnika

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 58
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
mob
Nokia 8900
Pa sad... pola nema veze sa mnom, pogotovu ovo: "Ona više voli javnost od porodične intime jer upravo tu može pronaći više materijala za svoje delovanje. Zato se kreće po skupovima, privatnim i javnim druženjima i u dobrim je odnosima sa velikim brojem ljudi. Poseduje lakoću sa kojom uspostavlja kontakte i uspešno nameće svoju oblast interesovanja u konverzaciji. Međutim, ti kontakti su površni jer osoba veoma pazi da ne izgubi ni mrvicu svoje slobode".
Generalno, mislim da ima manji uticaj, posto sam ja umetnicka dusa... Mada je tacno da volim da se mesam u tudje probleme, ali da bih pomogao... Smile
IP sačuvana
social share
Prodajem kuću na klizištu na periferiji.
P. S. Uskoro u centru.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 6537
Zastava montenegro
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
Meni je Lilit u Vagi, sta to znaci, ja sam rodjen 02.03.1989 u 23:55 Smile
Lilit ti je u desetoj kuci:
Lilit u desetoj kuci, žudi za apsolutnim! Ona ovde donosi dve ozbiljne ambicije: ka sticanju materijalnog bogatstva ili ostvarenju duhovnog mira. U tom smislu je teško da osoba obe ambicije sprovodi istovremeno.
Najviše im odgovaraju položaji koji zahtevaju odredjenu moć i titulu, strahopoštovanje drugih više nego što im je uopšte stalo da ih drugi vole ili ne vole.
Osobe sa Lilit u desetoj kuci, imaju nesvakidašnju sposobnost trpljenja i izdržljivosti kada se radi o sukobima, kada treba nešto da isteraju do kraja, pa zato ih dosta ima medju advokatima. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Ja sam ustvari Wolf zarobljen u telu PC_korisnika

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 58
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
mob
Nokia 8900
Meni je Lilit u Vagi, sta to znaci, ja sam rodjen 02.03.1989 u 23:55 Smile
Lilit ti je u desetoj kuci:
Lilit u desetoj kuci, žudi za apsolutnim! Ona ovde donosi dve ozbiljne ambicije: ka sticanju materijalnog bogatstva ili ostvarenju duhovnog mira. U tom smislu je teško da osoba obe ambicije sprovodi istovremeno.
Najviše im odgovaraju položaji koji zahtevaju odredjenu moć i titulu, strahopoštovanje drugih više nego što im je uopšte stalo da ih drugi vole ili ne vole.
Osobe sa Lilit u desetoj kuci, imaju nesvakidašnju sposobnost trpljenja i izdržljivosti kada se radi o sukobima, kada treba nešto da isteraju do kraja, pa zato ih dosta ima medju advokatima. Smile
nema sanse! definitivno nije tako!
IP sačuvana
social share
Prodajem kuću na klizištu na periferiji.
P. S. Uskoro u centru.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.6
Andjela,
kako da pronadjem Lilit? Koja je njegova oznaka?
Naručila sam knjigu ''Astrološka Lilit'' od Delfin Džej...dok stigne... Smile
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5 ... 33
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 15:55:27
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.121 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.