Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 17 18 20 21 ... 30
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Лидл и Шпар доносе и упола ниже цене у Србију  (Pročitano 19514 puta)
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
Mosh se smejati. Meni svejedno.
Ja razlikujem nemacku i drezden
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 7150
Bilo je drastičnog razaranja i ostalih nemačkih gradova, i to u takozvanom zapadnom delu Nemačke, ali, pošto nije tema, fokusiraću se na preprodaju piletine iz Lidla  Smile  Smile  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
Kazem ti, procitaj malo o tome koliko je industije prezivelo rat. Zacudices se.

Najveca prepreka obnovi ekonomije nemacke nije bilo razaranje gradova nego saobracajnica. Kad su sredili mostove i puteve  .. i kad su prelomili da ipak ne deindustrijalizuju nemacku, sve se nastavilo tamo gde je stalo pre drugog svetskog.
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 8957
Него да се ја једини вратим теми, а ви наставите да млатите празну сламу ...

Гауда качкаваљ (40-45% јефтинији од конкуренције) им је тешко срање, има укус као да је биљни сир !

Што се тиче сунга кафе нема арому, ''кајмак'' једва да се формирао, углавном ту негде у класи и цени најјефтиније Ц кафе.

Нисам пробао пиво Перленбахер, али надам се да је бољи од Мерака, мада ни Мерак нисам никада пробао, али знам да га бије глас да је најгоре пиво код нас.

Банане жилаве. Крофне су ок, чоколада исто. Осталих пар ствари што сам пробао може да прође али ништа посебно, просек. И сам Лидл као маркет је просек најобичнији јбг, сад има те неке јефтине цене неких ствари које су просечне, убудуће ће их имати али мање и то је то, биће то ок маркет и ништа више. Далеко је то од онога што су најављивали сви живи јбт, говорили практично како ће сви остали да се погасе јебено, фреди говорио како је процветао откако купује тамо итд, свирање курцу класично... Дакле то није најбољи маркет икада и не може човек да падне на дупе кад уђе тамо, и тачка. Немају месару, тј. свеже месо, који курац причамо онда? Јел имају чварке да питам ја вас? Нема ни технологије, ништа...

Од свих маркета још ниједан није стигао да парира Веру, па нек сере ко шта хоће. Кад уђеш у Веро осећаш се као господин, све је уредно под конац, добар је избор робе, кесе једине крштене итд, једино их цене јебу али ни то није страшно толико. Коме је прескупо нек иде у Аман.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
mob
Samsung 111111
Ja ne znam sta vi ljudi toliko kupujete u tim marketima ?  Smile

Prvo kapiram da su ovde na forumu ljudi iz razlicitih krajeva..I razumem da negde neceg ima a negde ne.
Sira kupujete u supermarketu ? Meso ?  Smile

Razumem da udjes u supermarket i da kupis kafu, cokladu..ne znam sok i kiselu vodu, slatkise i slicne potrepstine. Prem da nista ne konzumiram od toga..ali znam da moze da se prodje jeftinije ali ovo ostalo mi apsurdno.

IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 8957
Месо овде код мене у Максију сасвим солидно, ништа не заостаје за месарама чак напротив. Иначе то што питаш је зависно од дана, када одредиш да идеш у супермаркет по 80% ствари које треба да набавиш, гледаш да набавиш тамо и осталих 20%.
« Poslednja izmena: 14. Okt 2018, 01:02:59 od 1286zenabre »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol
Poruke 17114
Ovi nasi kako navalili ova tri dana kao da je dosao cirkus u grad na 3 dana i kraj. Fora sto ce sve te akcije biti za dve nedelje do mesec dana opet i opet i opet godinama. Koliko znam navalica je prvog dana, a ovo ima da traje 4 zato sto ih hvata vikend, pa oni koji nisu stigli cetvrtak i petak, subota i nedelja obavezno. Oni koji su kupovali na tone pilice i secer, sokove i cokolade ce za vikend prodavati na pijacama sirom zemlje.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 27614
Ja ne znam sta vi ljudi toliko kupujete u tim marketima ?  Smile



пиво  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 29182
Zastava
ne serem ja nego lepo kazem da im su im cene i kvalitet robne marke najbolji potpuna je ista cena ovde u svakom marketu robne marke tog marketa al je lidlova najbolja i meni najukusnija i pasteta i salama i sir i kafa i kola jebem ga zato i idem ,a sad kupio usput nes kafu koju pijem u lidlu ili edeki isti mi kurac samo je u lidlu cesce na akciji kao i koka kola i pringls i slicno e sad bas ako mi se jeda magi supa necu je naci u lidlu jer oni imaju samo knor i njihovu robnu marku tako funkcionisu najprodavaniju marku i njihov proizvod u vecini slucajeva tako isto mozes i na tehniku da naletis i to za lepu cenu sasmsung tv ili kafe aparad filips i slicno jebiga za nas koji smo dosli sa tri kofera i celom porodicom najvise se isplati tu uzimati zbog dobrih akcija inace slusam nase seljobere gastose sto su ceteres godina tamo ili rodjeni kad dodju u srbiju kako u lidlu kupuje samo socijali oni ovo ono sto je apsolutna  laz na prkingu vidjam od porsea kajmana i slicnih do golfa 1 i pasata karavana jednom je bila cak i zastava 750,a ti sto seru kako je njih blam kupovati u lidlu verovatno jos uvek zive u preuredjenom podrumu od 40 kvadrata kao i kad su dosli u nemacku al zato voze mecku i imaju kucu za ciglu vecu u nekoj nasoj vukojebini
e mene zabole i za mecku i za dokazivanje komsijama u  Srbiji i zato se takvi zaprepascuju kad cuju gde mi je stan i koliki je al ja placam duplo manje osiguranje za auto od njegovog za bmw ili mecku staru deceniju al mecka je mecka
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
mob
Qtek 小米
Лидл је задао озбиљан ударац не само малим приватницима који имају једну или пар продавница, већ и великим ланцима супермаркета. Колико чујем чак и најскупље мале продавнице су почеле да коригују цене, а почели су и ови велики.

Ементалер сир Лидл 866 дин. 1кг, Идеа 899 дин., Метро 960 дин., док Макси и даље држи стару цену од 1400 динара.

Код мене сваког јутра пре отварања већ стоји двадесетак људи, а ретки су периоди дана када се може ући без чекања, обично се чека од 10-15 минута.

1286zenabre, Веро ће увек имати неке производе који су без конкуренције, рецимо нигде нећеш наћи боље маслине.
IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 17 18 20 21 ... 30
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.108 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.