Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Licemerstvo Raiffeisen banke  (Pročitano 14845 puta)
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 16.0
mob
LG Nexus 5
Jel to znaci da kada VW daje popust od 5% na sve kupovine zakljucene na sajmu, svi vlasnici VW vozila treba da se pobune sto i oni ne dobijaju pare u protivrednosti od 5%?

Da. Svi treba da se pobune, vrate kola ili ih prodaju za "djabe", pa onda predju na mercedese, recimo.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Eat this

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 842
OS
Windows 7
Browser
MSIE8.0
mob
Nokia 
Odlično ili kada naprave novi model, da se pobune ovi sa starim modelima što su ih zajebali... Skoro sam bio prisutan kada je jedna gospođa koja je kupila neke gilje pre mesec dana htela da joj vrate tipa 2000 dinara, jer su sada na popustu. Pošto su je naravno iskulirali, fazon:"Gospođo cena koju ste platili je bila u tom trenutku", onda je ona rešena da pošto poto dobije svoje pare, pokazivala đonove kao da su oštećeni. Međutim, odgovor je bio"Gospođo to je normalno stanje cipela koje se nose". Na kraju je zapretila zvanjem komisije za zaštitu potrošača, medija i ostalo. "Samo izvolite gospođo". Onda joj kao nije bilo dobro, mislim da je više fejkovala, mada ko zna.
« Poslednja izmena: 26. Okt 2012, 15:49:14 od mkocovic79 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

No squealing remember "that it's all in your head"

Zodijak
Pol
Poruke 5365
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 16.0
Pravda za deki1ja!    Smile
IP sačuvana
social share
I reach my peak, I can't speak,
call my nigga Chic, tell him that my will is weak.
I'm sick of niggas lyin', I'm sick of bitches hawkin'
matter of fact, I'm sick of talkin'.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Eat this

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 842
OS
Windows 7
Browser
MSIE8.0
mob
Nokia 
Deki probaj i ti sa varijantom padanje u nesvest. Verovatno će ti dati 4000.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Live Long and Prosper

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 11001
Zastava Austria
OS
Mac OS X v: 10
Browser
Safari 8536.25
mob
LG Google Nexus 5
ja se ponadah, zanimljiva tema...
IP sačuvana
social share
Budi jako oprezan da ne rasplaces zenu jer Bog broji njene suze. Zena je nastala od muskarcevog rebra. Ne od njegovih stopala da se po njoj gazi. Ne od njegove glave da se njome vlada, nego od boka da mu bude jednaka. Ispod ruke da bude zasticena i pokraj srca da bude voljena.

Ewig dein, Ewig mein, Ewig uns

Nicht alle sind glücklich, die glücklich scheinen. Manche lachen nur um nicht zu weinen.
   
                       
U mraku vidim kako ti oči sjaju, a kad nam se lica dotaknu i tvoj dah ukrsti sa mojim, ja osetim sve godine naše ljubavi sažete u jedan jedini tren, i znam samo da postojimo ti i ja, ali pretopljeni na silnoj vatri naše duge, tajne i tajanstvene ljubavi, i pomešani nerazdvojno, zauvek.

Look, when you love someone, it's worth fighting for, no matter what the odds.                
Why do I keep doing this to myself? I must be a masochist or something.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4025
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 17.0
Ovaj, a u cemu je razlika izmedju ovog poteza banke i npr. sajamskog popusta za kupovinu automobila..

Jel to znaci da kada VW daje popust od 5% na sve kupovine zakljucene na sajmu, svi vlasnici VW vozila treba da se pobune sto i oni ne dobijaju pare u protivrednosti od 5%?

Da. Svi treba da se pobune, vrate kola ili ih prodaju za "djabe", pa onda predju na mercedese, recimo.

e extra mi je ova advokatska logika. zato ja i tvrdim da je ova zemlja u qrcu i da ce biti u qrcu sve dok je vode pravnici, FPN-ovci i filosofi a ne inzenjeri i ekonomisti.

ajmo sad malo inzInjerske logike:
pa naravno da ima razlike jer onaj koji je kupio auto pre sajma bez popusta je slobodan da kupi novi auto po sajamskoj ceni sa popustom. dakle VW je ponudio potpuno iste uslove i starim i novim klijentima. kao sto ovoj matoroj gore kazu: :"Gospođo cena koju ste platili je bila u tom trenutku". ona je isto slobodna da kupi novi par tih cipela sa popustom.
sa druge strane, ja sam prakticno taoc moje banke jer ne mogu da ostvarim pravo na 4000din zato sto sam klijent te iste banke koja nudi 4k na ovaj ili onaj nacin. time sam ja diskriminisan u odnosu na nove klijente. pogotovo sto meni nisu nudjene nikakve pogodnosti prilikom otvaranja tekuceg racuna tj. nije ona prica 'oces i pitu ali i da je pojedes' (pojebes, sta god vec zelis da uradis sa pitom).
jel ti sad jasnije sreco? Smile

secam se prosle godine kad je lelekom imao onu akciju tipa ' duplo brze za iste pare ' gde je akcija trebalo da traje od 15 juna do 15 septembra. naravno, i tu sam izgoreo u sekundi, Smile brzebolje otiso do njih i rekao: 'hocu i ja ovo!' Smile oni ljudi videli da je istekao ugovor, sastavili novi na kome pise '50 off' i dali uredno da potpisem. ustedeo sam skoro 100jura  Smile za godinu dana na osnovu toga. rekoh i drugima za to (devojka, prijatelji..) ko je bio kod lelekoma da urade isto i svi su odreagovali 'aha, dobro pa ima vremena...'. naravno lelekom je vec oko 20 jula ukinuo akciju jer su videli da im stari korisnici kojima je istekao ugovor traze 50 off od cene, dok su se oni ponadali da ce svi uzeti duplo brzi protok za iste pare. a onda je neko video da novi klijenti ne nagrcu kako su ocekivali i cao zdravo akcija iako je trebala da traje 3 meseca. Smile

inace, danas su mi ponudili 3000din kroz besplatno odrzavanje racuna sto sam glatko odbio.
ili 4000 ili nista im rekoh. i jos hocu dinar preko cisto 'zbog da jedes govna!' Smile
« Poslednja izmena: 26. Okt 2012, 17:24:52 od 1deki »
IP sačuvana
social share
Edit by cg_ac: Potpis uklonjen zbog uvredljive sadrzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

А у к*ц

Zodijak
Pol
Poruke 34613
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 16.0
mob
LG Frizider
Skupice ti zaposleni u banci jos tih 1000 da se rese ljudi napasti Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 16.0
mob
LG Nexus 5
Istraj do kraja deki1. Kakvi inzenjeri i ekonomisti, zemljoradnicka logika je najbolja.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 16.0
Skupice ti zaposleni u banci jos tih 1000 da se rese ljudi napasti Smile

+1  Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4025
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 17.0
ne zovem ja njih nego oni mene.
ja bih samo da mi daju papir na kome pise da mi je zatvoren tekuci racun kod njih... Smile
IP sačuvana
social share
Edit by cg_ac: Potpis uklonjen zbog uvredljive sadrzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.071 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.