Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 20:14:55
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Lekarske greske?  (Pročitano 89556 puta)
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.25
mob
Apple iPhone SE 2020
Sedam lekara na sudu zbog nesavesnog lečenja
Autor: Tanjug | 11.01.2008 - 17:15

U Drugom opštinskom sudu u Beogradu u utorak, 15. januara, trebalo bi da počne suđenje protiv sedmoro lekara optuženih da su nesavesnim lečenjem izazvali smrt Ljiljane Arambašić (18) 21. februara 2002. godine.

Optuženi se terete da su nesavesno postupali, da nisu uspeli da postave dijagnozu, niti da pruže adekvatan medicinski tretman, što je za posledicu imalo smrt Arambašićeve, za koju je obdukcijom utvrđeno da je umrla od zapaljenja slepog creva.
Veštačenjem koje je obavljeno na Medicinskom fakultetu u Novom Sadu" utvrđeno je da je Klinički centar u Beogradu tehnički i kadrovski tako opremljen da je moglo da se prepozna zapaljenje slepog creva i da se na vreme hirurški interveniše.

Arambašićeva je primljena u Urgentni centar 15. februara 2002. godine pošto se žalila na jake boloveu stomaku, odakle je upućena na Insitiut za ginekologiju i akušerstvo. Ginekolozi su procenili da je ona nervni bolesnik, pošto je vrištala od bolova i bila agresivna i uputili je u Institut za neuropsihijatrijske bolesti "Laza Lazarević", gde je odmah ocenjeno da ona nije slučaj za njih i da ima organsko oboljenje i da treba da se opet javi u Urgentni centar. Arambašićeva nije primljena u Urgentni centar zbog previsoke temperature, već je poslata u Institut za infektivne i tropske bolesti, gde je primljena u komi, a iste noći je preminula.

Na optuženičkoj klupi, pred sudskim većem sudije Sonje Prostran, naći će se ginekolog akušer Snežana Vukajlović, lekar specijalista ginekolog Aleksandar Jovanović, lekar Srboljub Miličević, lekar specijalista Gordana Miletić, lekar ginekolog Aleksandra Dimitrijević, lekar specijalista Vera Milenković i lekar ginekolog Miloš Radović.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 11457
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Овоме има једно 3 године, те не замерите на одсуству детаља, битна је суштина. Улазим у такси и видим таксисту бледог као крпа ако се тресе, псује и прети неким убиством. Ипак одлучим да останем у возилу, журио сам, и мало-помало сазнам оно што је он сазнао пре око сат времена:  Лекар који је требало да јму оперише ташту тражио му је паре, пар хиљада евра, али је заборавио да напомене ситницу - ташта је већ била умрла у тренутку када су разговарали.

Такође, средином осамдесетих једна моја даља рођака у Приједору је умрла на порођају зато што су лекари гледали пренос утакмице. 
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.25
mob
Apple iPhone SE 2020
Suđenje lekarima Kliničkog centra
Doktori tvrde da nisu krivi za smrt devojke

Autor: Uroš Piper | 16.01.2008 - 06:00




BEOGRAD - Osmoro lekara Kliničkog centra u Beogradu juče je negiralo odgovornost za smrt pacijentkinje Ljiljane Arambašić (18) koja je 21. februara 2002. preminula od sepse koja je nastala zbog neadekvatnog lečenja zapaljenja slepog creva. Optuženi lekari na početku suđenja u Drugom opštinskom sudu tvrdili su da su poštovali proceduru u lečenju Arambašićeve.

Doktorka Snežana Vukajlović, koja je optužena da prilikom prijema Ljiljane Arambašić nije izvršila ginekološki pregled, negirala je navode optužnice i istakla da je pacijentkinji urađen i ultrazvuk.
- Videla sam šta se dešava u stomaku, ali nisam mogla da je vratim na hirurgiju, pošto oni na prethodnom pregledu nisu ustanovili nikakvo oboljenje. Sumnjala sam da je u pitanju zapaljenje trbušne maramice, pa sam predložila antibiotike - ispričala je doktorka Vukajlović pred sudskim većem.
Ona je rekla da se Arambašićeva prilikom pregleda „branila i pružala otpor“ i da je ustanovila da ima zapaljenje grlića materice.
- Rekla sam njenoj majci da devojka ne sme ništa da pije, ali joj je ona sve vreme davala „koka-kolu“. Ljiljana nije htela da ostane u bolnici, ali sam ja zahtevala da ostane na daljoj opservaciji - dodala je doktorka Vukajlović, opisujući prvi dan lečenja Ljiljane Arambašić.
Sledećeg dana su Arambašićevu preuzeli dežurni lekari, koji, prema navodima optužnice, u naredna tri dana nisu izvršili nijedan pregled, niti su proveravali njeno zdravstveno stanje.
I tu optužbu su doktori negirali, pa je ginekolog Srboljub Milićević, koji je tada bio dežuran, juče pred sudom rekao da je obišao odeljenje gde je Arambašićeva ležala.
- Tog dana sam imao 36 pregleda i jednu intervenciju, a kada sam došao na to odeljenje, sestre mi nisu rekle da je potrebno da posebno obiđem Arambašićevu - naveo je doktor.
On je istakao da na odeljenju leži više od 500 žena, objasnivši da dežurni doktor ne pregleda sve, već ga o promeni zdravstvenog stanja obaveštavaju sestre koje o njima brinu.
Nesrećna devojka je sledećeg dana zapala u stanje delirijuma, pa su je ginekolozi iz Kliničkog centra, pošto je vrištala od bolova i bila agresivna, uputili u Institut za neuropsihijatrijske bolesti „Dr Laza Lazarević“. Tamo je, međutim, odmah ocenjeno da ona nije slučaj za njih, da ima organsko oboljenje i da treba da se javi u Urgentni centar. Zbog visoke temperature, Arambašićeva, međutim, nije primljena u Urgentni centar, već je poslata u Institut za infektivne i tropske bolesti, gde je primljena u komi. Iste noći nesrećna devojka je preminula.
Inače, za krivično delo nesavesnog lečenja predviđena je kazna od tri meseca do tri godine zatvora. Sudski postupak protiv sedam doktora nastavlja se danas.

Sudi mu se i za mito
Na optuženičkoj klupi se pored doktorke Vukajlović i Milićevića, nalaze i doktori Aleksandar Jovanović i Miloš Radović, kao i doktorke Vera Milenković, Aleksandra Dimitrijević i Gordana Miletić. Doktor Radović je na početku sudskog postupka, prilikom izjašavanja da li se protiv optuženih vodi još neki postupak, rekao da se protiv njega vodi i postupak za primanje mita.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 331
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
Na sopstvenoj koži sam više puta osetio te lekarske greške,čuo sam i od bliskih prijatelja za dosta sličnih primera!
Mislim da je vreme da ozbiljnim zakonskim merama kao država regulišemo tu oblast-izbijemo lekarima iz glave ideju da su bogovi i nametnemo im to da moraju 3 puta da razmisle pre nego što olako donesu dijagnozu,pa čak i posle ta 3 puta bi trebalo da se konsultuju sa starijim kolegama-nije sramota pitati za savet nekoga ko je iskusan u svom poslu(jebeš sujetu kad su ljudski životi u pitanju)!
Moralna,profesionalna,krivična i materijalna odgovornost treba da im stalno budu na pameti-i kad leče nekog ko je tu preko veze i kad leče nekog ko nema vezu(a većina nema nikakvu vezu); i kad je u pitanju bogataš i kad je u pitanju siromah!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0b2
mob
Apple iPhone SE 2020
Majka preminule devojke optužuje lekare
Pustili su da mi dete umre u paklenim mukama

Autor: U. Piper | 17.01.2008 - 06:00


BEOGRAD - Možda mogu da se pomirim sa gubitkom ćerke, ali ne mogu da se pomirim s paklom i bolovima kroz koje je ona prošla. Lekari greše, ali da su bar pokušali da joj olakšaju poslednje dane, bila bih spokojnija. Ovako, za mene nema života - počinje za „Blic“ ispovest Ilinka Arambašić, majka Ljiljane Arambašić (19) koja je 2002. preminula od sepse nastale zbog neadekvatnog lečenja zapaljenja slepog creva.

Nesrećna devojka je posle šest dana umrla u najvećim mukama, pošto joj je sepsa razorila organizam.
Ilinka Arambašić kaže da je njena ćerka 15. februara 2002. primljena na Institut za ginekologiju i akušerstvo u Beogradu zbog jakih bolova u stomaku.
- Pre toga je bila na pregledu na hirurgiji, ali je nije pregledao hirurg, što bi bilo logično, već specijalizant, koji je ustanovio da nema zapaljenja slepog creva i uputio je na ginekologiju - priča Ilinka i dodaje da ju je tu primila doktorka Snežana Vukajlović, koja ju je pregledala.
On navodi da joj je posle pregleda njen ćerke doktorka rekla: „Bljak infekcija“.
- Pa da je moja ćerka imala sidu, ne bi smeo lekar tako da postupa i govori - ističe majka.
Ona kaže da sledeća tri dana njenu ćerku nije pregledao nijedan od dežurnih lekara. Opisujući poslednje dane svoje ćerke, Ilinka Arambašić kaže da je Ljiljana od bolova pala u delirijum, nakon čega lekari sa ginekologije procenjuju da ona mora da se smesti u psihijatrijsku bolnicu „Dr Laza Lazarević“.
- Ona je urlikala i trčala po sobi od bolova koje je izazvala sepsa. Da su hteli, doktori su mogli u njenom kartonu da vide da nije bilo istorije psihičkih poremećaja - kaže majka.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Žena
Poruke 3460
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
Ljiljanin slucaj je 6 god. u javnosti, isto toliko na sudu.

Prvo ovakvo sudjenje u Srbiji.

Strasno je kada neko, od 18 god., izgubi zivot zbog "strucnosti" i lekarske "etike". Osudjen na smrt- uput postade posmrtnica.


IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.25
mob
Apple iPhone SE 2020
Dalibor Havlek umro posle gastroskopije u Tiršovoj
Majka nemoćno gledala smrt sina

Autor: S. Tuvić | 17.02.2008 - 00:02



Četrnaestogodišnji Dalibor Havlek iz Rume umro je u petak, 15. februara, u Univerzitetskoj dečjoj klinici u Tiršovoj. Dalibor je preminuo nakon mesec i po dana provedenih u komi u koju je upao tokom gastroskopije, gutanja sonde radi pregleda gornjih organa za varenje.

- Sve je počelo krajnje bezazleno, početkom decembra prošle godine. Dalibor se po povratku iz škole požalio na bolove u stomaku, ali je petnaest minuta kasnije seo za kompjuter i počeo da igra igrice. Supruga i ja smo ipak odlučili da ga odvedemo doktoru. Iz Doma zdravlja u Rumi su nas uputili u Sremsku Mitrovicu, gde je urađeno snimanje barijumom. Na snimku se pokazalo da ima diskretno suženje jednaka, ali lekar mi je rekao da je to veoma česta pojava. Rekao mi je da za svaki slučaj odemo kod dečjeg gastroenterologa u Tiršovu - započinje svoju tužnu priču za „Blic nedelje“ Dejan Havlek, otac preminulog dečaka.
Gastroskopija, pregled sluzokože jednjaka i želuca, u Tiršovoj je zakazana za 24. decembar prošle godine. U zakazanom terminu, u 7.30 ujutro, roditelji su bili sa Daliborom u klinici.
- U lekarskoj sobi smo čekali sedam i po sati. Dalibor je bio preplašen. Oko tri sata po podne krenuli smo u kabinet gde se obavlja gastroskopija. Dalibor je legao na sto i odmah je krenuo sa gutanjem sonde. Već na početku je počeo nekontrolisano da se trese. Ja sam skočila sa stolice i rekla lekarima da nešto nije u redu, ali su me oni prekinuli zahtevajući da sednem. Ceo tim, tri lekara i dve sestre, svi su gledali u monitor, a niko nije pratio Dalibora. Ubrzo je usledio još žešći napad, tresao je rukama i nogama, ja sam opet skočila govoreći lekarima da nešto nije u redu. Opet su rekli da sednem. Čula sam zatim kako sestra govori: „Otvori usta, zašto si stegao sondu“. Zatim sam čula lekara kako govori: „Diši, diši...“ - kroz suze priča Daliborova majka Stana Havlek.
Tada je, prema njenim rečima, nastala prava drama. Lekari su na rukama izneli dečaka do drugog sprata, gde se nalazilo Odeljenje intenzivne nege. Posle tri dana dečak je pao u komu. Konstatovano je da su pukle alveole na oba plućna krila. Zbog nedostatka kiseonika došlo je i do teškog oštećenja mozga. U komi je bio skoro dva meseca, kada su počele da mu otkazuju sve vitalne funkcije. Preminuo je prekjuče.
- Neko očigledno nije odradio posao kako treba. U timu su bili prof. dr Nedeljko Radlović, dr Dragana Ristić i dr Zoran Leković. Tu je bila odeljenjska sestra i sestra koja je bila zadužena da ga prati. Niko nije pratio Dalibora kako se ponaša, svi su gledali u monitor. Nas niko nije upozorio da postoji rizik. Svi su govorili da je to rutinska procedura - dodaje uplakana majka Stana.
Šta je dovelo do smrti dečaka, ostalo je prava misterija i za lekare. Obdukcija, koja bi trebalo da se završi u ponedeljak, pokazaće šta je dovelo do smrti dečaka. Roditelji kažu da su kontradiktorne izjave lekara.
- Bilo je natezanja, ali smo na kraju uspeli da uzmemo kopiju lekarskog izveštaja. U izveštaju stoji da je snimanje prekinuto, što nije tačno. Oni su završili snimanje, supruga je bila prisutna. Takođe, meni su rekli da su uradili biopsiju, dok u izveštaju stoji da biopsija nije urađena. Ima tu niz nelogičnosti - dodaje otac.
Direktor Univerzitetske dečje klinike nije bio raspoložen da daje izjave o ovom slučaju, ali se medijima obratio saopštenjem da su lekari koji su lečili dete deprimirani i da su sve radili u najboljoj nameri. „O Daliboru smo bezbroj puta diskutovali na stručnim kolegijumima pedijatrije i hirurgije. Nažalost, bez autopsije nismo u stanju da odgovorimo na mnoga pitanja, što roditelji od nas očekuju. Kod Dalibora je zbog urođene stenoze jednjaka rađen pregled jednjaka, želuca i dvanaestopalačnog creva videokamerom. Indikacije za pregled su bile apsolutne. Proceduru je radio najstariji profesor pedijatrije u našoj kući, endoskopista koji je uradio 5.000 takvih intervencija. Kabinet je opremljen najboljom opremom i u njemu se godišnje uradi od 600 do 650 ovakvih procedura, sa minimalnim brojem komplikacija. Mislim da u ovom slučaju nije bilo sistemske greške, a o individualnoj će raspravljati sud“, stoji u saopštenju koje je potpisao prof. dr Zoran Krstić, direktor klinike.

Izgubio i oca i sina
Dejanu Havleku je pre šest meseci umro i otac. Kako je ispričao za „Blic nedelje“, otac mu se žalio na bolove u stomaku. Vodio ga je iz dana u dan kod lekara, ali niko nije mogao da utvrdi u čemu je problem. Čovek je umro u 59. godini života, a ispostavilo se da mu je puklo slepo crevo.

Direktor bolnice podneo ostavku
Profesor dr Zoran Krstić podneo je posle ovog nemilog događaja ostavku na mesto direktora Dečje klinike u Tiršovoj. Njegovu ostavku prihvatio je ministar zdravlja Tomica Milosavljević.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.25
mob
Apple iPhone SE 2020
Istraga o smrti dečaka u Klinici u Tiršovoj
Čekaju se rezultati kliničke obdukcije
Autor: U. P. | 19.02.2008 - 06:47




BEOGRAD - Sudska obdukcija Dalibora Havleka (14), koji je preminuo nakon operacije na Univerzitetskoj klinici u Tiršovoj, urađena je u Institutu za sudsku medicinu, ali se još čekaju rezultati kliničke obdukcije, koja bi trebalo da pokaže da li je bilo greške lekara prilikom intervencije, rečeno je „Blicu“ u Institutu za sudsku medicinu.

Naš sagovornik nije mogao da govori o detaljima obdukcije, objasnivši da se predmet nalazi u sudskoj proceduri. Ujak pokojnog dečaka Momčilo Savić rekao je za „Blic“ da je istražni sudija pokrenuo istragu o smrti Dalibora.
- Predmet je poslat dežurnom istražnom sudiji i sada se istraga o smrti vodi po službenoj dužnosti - kazao je Savić.
Našem listu je u Okružnom sudu rečeno da nalazi obdukcije još nisu stigli, ali da se predmet očekuje danas ili sutra. Juče se oglasilo i Ministarstvo zdravlja koje je saopštilo da je 17. februara u bolnici u Tiršovoj izvršen hitan inspekcijski nadzor zbog smrti Dalibora Havleka.
„Zahtevana je sudsko-medicinska obdukcija. Pokrenuta je procedura vanredne provere kvaliteta stručnog rada“, navodi se u sapštenju.
Ministarstvo je potvrdilo da je direktor Klinike u Tiršovoj podneo ostavku, koju je ministar Tomica Milosavljević prihvatio i za v.d. direktora postavio dr Milana Đukića, pedijatra dečije klinike.
Dalibor Havlek preminuo je u petak, 15. februara, u Univerzitetskoj dečijoj klinici u Tiršovoj, posle mesec i po dana provedenih u komi u koju je pao posle urađene gastroskopije.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.25
mob
Apple iPhone SE 2020
Sahranjen dečak koji je preminuo u Tiršovoj
Molili smo se da Dalibor preživi

Autor: S. Lalić | 20.02.2008 - 06:25




RUMA - Dalibor Havlek (14) juče je u prisustvu rodbine, školskih drugova, prijatelja porodice i građana Rume sahranjen na Novom groblju „Barunovac“. Sremskom ravnicom su odjekivali leleci Daliborove majke Stane, oca Dejana, sestre Danijele

Ispred nastavnika i učenika OŠ „ Jovan Jovanović Zmaj“, oprostio se direktor Zoran Drobac .
- Ne mogu da shvatim da našeg Dače više nema. Sve vreme koliko je trajala njegova drama u bolnici u Beogradu, svi mi, njegovi drugovi iz razreda, učenici cele škole i cela Ruma, Boga smo molili da naš dobri drug preživi. Nažalost, crne slutnje su se obistinile i njega više nema među nama. Neće sa nama slaviti malu maturu, ali mi njegovi drugovi i drugarice i svi oni koji su ga poznavali, kojima je bio na srcu, stalno ćemo misliti na njega - kroz suze nam je rekla njegova školska drugarica, koja od jecaja nije mogla izreći ni svoje ime.
Dalibor Havlek je 24. decembra prošle godine upao u komu tokom gastroskopije, gutanja sonde radi pregleda organa za varenje u Univerzitetskoj dečjoj klinici u Beogradu. Preminuo je 15. februara, nakon što se mesec i po dana nalazio u komi. Konačnu reč o tome da li je bilo lekarske greške daće istraga .

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 622
Zastava Sremska Mitrovica
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.25
mob
Samsung L-700
trebali bi opet proveriti njihovu strucnost,jer ovo sto rade lekari je necuveno,cast izuzecima koji svoj posao obavljaju kako treba a ove ostale debile samo pod kljuc........
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 20:14:55
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.104 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.