Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 28 29 31
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kvalifikacije za Ligu Sampiona 2006/2007  (Pročitano 23032 puta)
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
HTC One
Kakva diskvalifikacija? Ja nisam vatreni navijac, ali da su lopovi jesu. Pa samo zahvaljujuci onoj lopini od berluskonija su se provukli, i najbolje prosli od svih kaznjenih klubova, a iz istog razloga im je dozvoljeno da igraju kvalifikacije, a nisu trebali. I koliko god da su realno bili bolji od zvezde, posle cele te afere u Italiji, ja cu kada god igraju protiv bilo koga podsvesno kontati da su i te sudije potplacene (pa i da sam siguran da nisu). Oni su od sada za mene tim prema kom imam sumnje, i nista pozitivno.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 3470
Zastava BG
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
mob
SonyEricsson K800i
Svi znamo kako je Milan dosao do kval. za LS, ali sta je trebalo navijacima da naprave onakvu koreografiju. Ono ne moze nista pozitivno da donese! Zar ne bi bilo lepse da su nesto bolje osmislili. Ovako samo ocekujem neku kaznu!
IP sačuvana
social share
Ja volim samo sebe
Svog predivnog sebe
Ja volim samo sebe
Svog jedinog sebe
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
Kazna ce biti definitives al opet podrzavam koreografiju.
Utakmica je bila vise nego losa.....slaba igra...sta da se radi idemo dalje  Smile
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
mob
Apple iPhone 3Gs
HSV, Liverpul, Benfika i Valensija u LŠ


Pored utakmice izmedju Crvene zvezde i Milana, u utorak uveče odigrana su još četiri revanš meča trećeg kola kvalifikacija za Ligu šampiona, a najveće iznenadjenje priredio je Hamburger, koji je kao gost remizirao 1:1 sa Osasunom i zahvaljujući remiju bez golova u prvom duelu overio vizu za plasman u elitno takmičenje.

Španci, predvodjeni Savom Miloševićem u navali, sjajno su počeli i već u šestom minutu Kueljar je uspeo da zatrese mrežu nemačkog tima. Domaćin je u prvom poluvremenu mogao da postigne još jedan gol, ali je izglednu priliku propustio Sanogo. Hambruger je u nastavku meča polako počeo da preuzima inicijativu - najpre je Benjamin Laut prokockao šansu u 56. minutu, a dvadeset minuta kasnije De Jong je izjednačio i, kako se ispostavilo, doneo svom timu plasman u Ligu šampiona.

Istim rezultatom završena je i utakmica u Kijevu na kojoj su snage odmerili Makabi iz Haife i Liverpul, a dalje idu Englezi zahvaljujući pobedi od 2:1 u prvom susretu. Izraeski šampion bio je primoran da igra na neutralnom terenu zbog rata u Libanu. Liverpul je do prednosti stigao golom Krauča u 53. minutu, a sve što je Makabi do kraja meča uspeo da uradi bio je izjednačujući pogodak Kolautija u 63. minutu.

Ubedljivu pobedu upisala je lisabonska Benfika, koja je na svom terenu "preslišala" Austriju iz Beča sa 3:0 i tako ugasila nadu protivničke ekipe da, zahvaljujući relativno povoljnom rezultatu iz prve utakmice (1:1), može da se plasira u Ligu šampiona. Domaćin je u 21. minutu povela golom Roče, a 20 minuta kasnije prednost Benfike duplirao je Nuno Gomes. Konačan rezultat i tačku na "i" stavio je Petit u 57. minutu.

U poslednjem meču koji je odigran u utorak, Valensija je kao domaćin pobedila Salcburg sa 3:0 i tako stigla i prestigla zaostatak od jednog gola (1:0) iz prve utakmice. "Slepi miševi" su do prednosti stigli u 12. minutu, a pogodak je postigao Fernando Morijente, koji je letos stigao u Valensiju iz Liverpula. Dvadeset minuta kasnije, David Vilja duplirao je vodjstvo domaćeg tima, a konačan rezultat postavio je Silva u 89. minutu. U austrijskoj ekipi svih 90 minuta odigrao je bivši štoper Crvene zvezde Milan Dudić.

REZULTATI REVANŠ MEČEVA TREĆEG KOLA:

Utorak, 22. april:

Makabi Haifa - LIVERPUL 1:1 (prvi meč 1:2)
Osasuna - HAMBURG 1:1 (0:0)
Crvena zvezda - MILAN 1:2 (0:1)
BENFIKA - Austrija 3:0 (1:1)
VALENSIJA - Salcburg 3:0 (0:1)

Sreda, 23. avgust
Spartak Moskva - Liberec (0:0)
Mlada Boleslav - Galatasaraj (2:5)
Steaua - Standard (2:2)
Rabotnički - Lil (0:3)
Fenerbahče - Dinamo Kijev (1:3)
Legija - Šahtjor (0:1)
Ajaks - Kopenhagen (2:1)
AEK - Harts (2:1)
Kjevo - Levski (0:2)
Arsenal - Dinamo Zagreb (3:0)

Izvor: MTS-Mondo
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9126
Zastava Srem
OS
Windows 98
Browser
Opera 9.00
mob
Samsung i5700 + D880
Pored utakmice izmedju Crvene Zvezde i Milana,u utorak uveče odigrana su još četiri revanš meča trećeg kola kvalifikacija za Ligu šampiona, a najveće iznenadjenje priredio je Hamburger, koji je kao gost remizirao 1:1 sa Osasunom i zahvaljujući remiju bez golova u prvom duelu overio vizu za plasman u elitno takmičenje.

Španci, predvodjeni Savom Miloševićem u navali, sjajno su počeli i već u šestom minutu Kueljar je uspeo da zatrese mrežu nemačkog tima. Domaćin je u prvom poluvremenu mogao da postigne još jedan gol, ali je izglednu priliku propustio Sanogo. Hambruger je u nastavku meča polako počeo da preuzima inicijativu - najpre je Benjamin Laut prokockao šansu u 56. minutu, a dvadeset minuta kasnije De Jong je izjednačio i, kako se ispostavilo, doneo svom timu plasman u Ligu šampiona.
Izvor: MTS-Mondo

Pa,i nije da je iznenadjenje + sto je Bubakar Sanogo igrac Hamburga,ne Osasune.

MTS-Mondo sucks Smile
IP sačuvana
social share



I sta sad mi nindze da radimo?
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
mob
Apple iPhone 6s
By delije.net:



Hvala Zvezdo, vise se ocigledno nije moglo...
Onoliko ljudi koji ce onako bodriti svoj klub verovatno niko ne moze da skupi na jednom mestu...
Igla nije imala gde pasti... Evo malo snimaka .. vecina je slikana 40 min pre pocetka ili neposredno na pocetku utakmice sa otprilike sredine severa...



Zvuk i video:
amr i mp4 format.. za reproduciju skinite nokia multimedia player

Redom:

40 min pre pocetka - 1.3 MB - Download
Izlazak klupe - 1.4 MB - Download
Izlazak timova - 4.4 MB - Download
Pocetak - 2.1 MB - Download

Audio:
Razno - 0.4 MB - Download
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Sve je ovo avantura!!!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 5258
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.54
mob
Apple 
bice bolje...
Smile
Smile Smile
Smile Smile Smile
Smile Smile
Smile
IP sačuvana
social share

"Dobar deo svojih para potrošio sam na piće, žene i brza kola.Ostalo sam proćerdao. Džordž Best"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 3470
Zastava BG
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
mob
SonyEricsson K800i
RASTI ZVEZDO, JOŠ MALO...
Zvezda časno izgubila od Milana 2:1, ali je Liga šampiona ostala samo san. Crveno-beli nisu imali ni gram nade, odlučio gol Inzagija u 29. minutu

Koreografija navijača Zvezde
Crvena zvezda ni ove godine neće igrati u Ligi šampiona... Crveno-beli poraženi su i u revanšu od velikog Milana rezultatom 2:1, a nada je trajala tačno 29 minuta. Toliko je Pipu Inzagiju bilo dovoljno da postigne odlučujući gol. Palili smo se i ložili, verovali i nadali se, "Marakana" je bila u transu, atmosfera nikad bolja, ali ne vredi... Sada može samo da nam bude žao što ta nada nije trajala malo duže. Sve ostalo je jasno k'o dan - Zvezda nije imala ni gram šanse protiv Milana i, budimo iskreni, sa ovakvom igrom ne bi imala šta da traži ni protiv nekih malo slabijih ekipa. Ali, bar se nije obrukala, poraz je, baš kao i u Milanu, častan.
Igrači Zvezde, sagoreli u želji, jurišali su od prvog minuta bez prave ideje i bez raspoloženog igrača u veznom redu. Milovanović i Kovačević grešili su do iznemoglosti, Janković se nije video, Georgijev je opet davio i komplikovao, a Žigić je igrao k'o na sedativima. Krenulo je jedino Basti, dok su Biševac i Gaj carevali u svom šesnaestercu. Zvezda je u tom periodu stvorila tri prilike, ali Milovanović, Žigić i Janković nisu imali koncentraciju u završnici.
I tada se Zvezdi opet dogodio Pipo Inzagi... Gatuzo je centrirao posle prodora sa desne strane, lopta je pogodila Pantića i promenila smer, a kad lopta promeni smer, obično ode do Inzagija. Taj krivonogi, rahitični majstor za golove samo se poklonio i glavom poslao još jednu "pipovaču" u mrežu. Bio je tu, realno, kraj nada, sjajna atmosfera sa početka se smirila, a Zvezdini igrači nisu mogli da se vrate u meč. Jer i oni koji površno prate fudbal, znaju da Milan retko ispušta takvu prednost. Anćelotijeva ekipa je umrtvila igru i nije imala previše problema sa Zvezdinim bezidejnim atacima. Već na poluvremenu "Marakana" je bila tiha...
Zvezda ni u nastavku, osim jedne prilike Đokića, nije ozbiljno pripretila Didi. Dok su Milanovi igrači sanjarili o svojim toplim krevetima u "Milanelu", crveno-beli fudbaleri su zapinjali, pogrešno dodavali, saplitali se o loptu. Muke je prekratio Klarens Sedorf, kada je posle akcije Kake stigao iz drugog plana i zakovao loptu u Ranđelovićevu mrežu. Đokićev utešni pogodak na asistenciju Žigića bio je više stvar kozmetike, popravljanja utiska, da ne bi delovalo sve tako bezizlazno.
Realno, Zvezda nije igrala loše, nego ovaj tim jednostavno ne može bolje... Vrhunski trener nije dovoljan kad u timu imaš tri solidna, talentovana igrača i jednog sjajnog napadača, koji s vremena na vreme, baš kao sinoć, trokira. Brojke uglavnom ne lažu, a one kažu da svi oni momci koji su konkurisali za crveno-beli dres vrede koliko jedan Kaka. Tu je negde i poenta ove priče. Nema Lige šampiona na "o'ruk", to je projekat koji se pravi godinama, treba za to strpljenja, a pre svega para.
Bilo bi lepo da posle svega možemo da kažemo: "Glavu gore, Zvezdo, biće bolje dogodine..." Ali, da li će?
I. ĐURĐEVIĆ

Crvena zvezda - Milan 1:2 (0:1)

BEOGRAD. STADION: "Crvene zvezde". Gledalaca: 55.000. Sudija: Klaus Bo Larsen (Danska). STRELCI: Đokić 80. - Inzagi 29, Sedorf 79. ŽUTI KARTONI: Gaj (C. zvezda), Kaka (Milan).
C. ZVEZDA: Ranđelović, Pantić (Purović 61), Biševac, Gaj, Janković (Perović 54), Kovačević, Milovanović (Anđelković 70), Basta, Georgijev, Đokić, Žigić.
MILAN: Dida, Kafu (Favali 82), Šimić, Kostakurta, Seržinjo, Gatuzo, Pirlo, Sedorf, Kaka, Đilardino (Borijelo 87), Inzagi (Ambrozini 68).

"UEFA mafiozi"

Navijači Zvezde su ovog puta spremili malo drugačiju koreografiju pred početak meča nego što je to bio običaj ranije. Umesto poruka bodrenja svojim ljubimcima, "Delije" su preko celog "Severa" velikim slovima ispisale reč "UEFA" i to u Milanovim crveno-crnim bojama. Negde na sredini bio je istaknut i nastavak poruke, u vidu transparenta na kojem je pisalo "MAFIOSI". Bilo je to jasno aludiranje na odluku UEFA da Milanu dozvoli igranje u Ligi šampiona, iako postoje dokazi da je ovaj klub umešan u nameštaljke u Seriji A. Videćemo samo hoće li u Nionu ostati nemi na ovakvu prozivku ili će reakcija biti nemilosrdna.

Galijani: "Marakana" je čudo!

Potpredsednik Milana oduševljen ambijentom na stadionu Crvene zvezde i poželeo je da ponovo dođu, ali u Ligi šampiona

Potpredsednik Milana Adrijano Galijani nije mogao da sakrije oduševljenje ambijentom na stadionu Crvene zvezde:
- "Marakana" je zaista čudo. Malo je ovakvih stadiona u Evropi i, pravo da vam kažem, baš sam uživao. Naravno, moje zadovoljstvo je još veće jer je Milan odigrao jako dobro i izborio plasman u Ligu šampiona, znači tamo gde i pripada. Posebno mi je prijao aplauz koji smo na kraju utakmice dobili od celog stadiona.
Na pitanje da prokomentariše igru Crvene zvezde, Galijani je bio kratak:
- Čestitao sam predsedniku Stojkoviću. Poželeo sam mu sve najbolje u Kupu UEFA i nadam se da ćemo ovde uskoro opet doći, ali u Ligi šampiona - poručio je Galijani, i dodao da će Milan učiniti sve da u narednih nekoliko dana crveno-crni dres obuče Ronaldo:
- Želimo Ronalda i nadam se da ćemo uspeti da se dogovorimo sa Realom.
Inače, u miks zoni fudbaleri Milana sve su oduševili svojom spontanošću. Strpljivo su davali izjave italijanskim i srpskim novinarima, a zatim još strpljivije izašli u susret svima onima koji su želeli da se fotografišu sa njima.
Najviše je na udaru bio Filipo Inzagi, koji se u jednom trenutku čak i iznervirao činjenicom da ga s jedne strane vuku novinari, a s druge lovci na autograme i fotografije. Ipak, brzo se smirio i prokomentarisao meč:
- Pobedili smo jednog izuzetno kvalitetnog rivala i zasluženo se plasirali u Ligu šampiona. Ipak smo mi u ovom trenutku, kada se sve uzme u obzir, bolji od Crvene zvezde - rekao je Inzagi, koji je i svoj drugi izlazak na "Marakanu" obeležio golom (prethodni put bio je strelac za Italiju protiv naše reprezentacije u septembru 2003. godine).

Izvor: Press
« Poslednja izmena: 23. Avg 2006, 11:33:30 od karanm »
IP sačuvana
social share
Ja volim samo sebe
Svog predivnog sebe
Ja volim samo sebe
Svog jedinog sebe
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 27
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
Samsung D500
igrali smo ocajno ali nema veze ipak je to milan nego jel neko cuo da je jankovic pre meca potpisao za majorku
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
mob
Apple iPhone 6s
Yep... potpisa.. slusao sam njega juce ...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 28 29 31
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.1 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.