Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 31
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kvalifikacije za Ligu Sampiona 2006/2007  (Pročitano 23045 puta)
23. Jun 2006, 20:21:53
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Apple iPhone 6s
"Crveno-beli" će se, najpre kao gosti, sastati sa pobednikom duela Kork Siti (Republika Irska) - Apolon (Kipar), a potom će u revanšu biti domaćin na svom stadionu.

Prvo kolo kvalifikacija, 11./12. jula i potom sedam dana kasnije, igraće 22 kluba i to:

1. Elbasan (Albanija) - Ekranas (Litvanija)
2. Talin (Estonija) - Hafnafjordur (Island)
3. Metalurgs Liepaja (Letonija) - Aktobe (Kazahstan)
4. MiPa (Finska) - TNS (Vels)
5. Kork Siti (Republika Irska) - Apolon (Kipar)
6. Sioni Bolnisi (Gruzija) - Baku (Azerbejdžan)
7. Didelanž (Luksemburg) - Rabotnički (Makedonija)
8. Šahtjor Soligorsk (Belorusija) - Široki Brijeg (BiH)
9. Birkirkara (Malta) - B36 Toršavn (Farska Ostrva)
10. Linfild (Severna Irska) - Gorica (Slovenija)
11. Pjunik (Jermenija) - Šerif (Moldavija)

U drugom kolu, čiji su mečevi najpre na programu 25./26. jula, a potom revanši 1. ili 2. avgusta igraće:

Pobednik 10. meča - Steaua
Levski - Pobednik 6. meča
Cirih - Salcburg
Đurgarden - Ružomberok
Debrecen - Pobednik 7. meča
Pobednik 5. meča (Kork Siti/Apolon) - Crvena Zvezda
Fenerbahče - Pobednik 9. meča
Mlada Booleslav - Valeranga
Pobednik 11. meča - Spartak Moskva
Pobednik 3. meča - Dinamo Kijev
Pobednik 2. meča - Legija
FC Kopenhagen - Pobednik 4. meča
Pobednik 1. meča - Dinamo Zagreb
Harts - Pobednik 8. meča

Podsetimo, kvalifikacije od trećeg kola čiji je žreb 28. jula igraju sledeći klubovi: Makabi Haifa, Šahtjor Donjeck, Austrija Beč, CSKA Moskva, Liberec, Galatasaraj, Standard Lijež, AEK, Benfika, Hamburger, Lil, Fiorentina, Inter, Arsenal, Liverpul, Osasuna i Valensija.

Direktan plasman u Ligu šampiona su izborile ekipe Seltika, Anderlehta, Olimpijakosa, PSV-a, Sportinga, Portoa, Verdera, Bajerna, Bordoa, Olimpika iz Liona, Milana, Juventusa, Mančester Junajteda, Čelsija, Real Madrida i Barselone.

Izvor: Sportska Centrala

(02. May 2007, 21:50:55)
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Ne za gomilom vec za pravdom.

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 11066
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4

Podsetimo, kvalifikacije od trećeg kola čiji je žreb 28. jula igraju sledeći klubovi: Makabi Haifa, Šahtjor Donjeck, Austrija Beč, CSKA Moskva, Liberec, Galatasaraj, Standard Lijež, AEK, Benfika, Hamburger, Lil, Fiorentina, Inter, Arsenal, Liverpul, Osasuna i Valensija.


Izvor: Sportska Centrala

Bice veselo. Samo da nam upadne neko iz prve polovine navedenih, i imamo sanse.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
Apple iPhone 3Gs
Stojković: Zadovoljni smo žrebom

Posle žreba u Nionu predstavnici Crvene zvezde jedinstveni su u oceni da u mečeve sa Apolonom ili Kork Sitijem ulaze kao favoriti, ali ističu da se nijedan šampion države ne sme potceniti u današnjem fudbalu.

Dragan Stojković (predsednik fudbalskog kluba Crvena zvezda)

U principu smo zadovoljni ishodom današnjeg žreba. Da bi se eliminisao jedan rival u evrokupovima mora se pre svega napraviti dobra analiza njegovih igara. Apolon i Kork Siti su ekipe koje zaslužuju poštovanje i dozu respekta. Međutim aspiracije Crvene zvezde su uvek pobedničke i ko god da je protivnik u ovoj fazi takmičenja mi u duele ulazimo sa pobedničkim ambicijama. Ono što predstoji je dobra analiza rivala i učinićemo sve da maksimalno ozbiljno upoznamo protivnike kako bi izbegli bilo kakava iznenađenja. Dobro je što prvu utakmicu igramo u gostima, jer ćemo imati priliku da plasman u treće kolo obezbedimo upravo na našem stadionu, pred našim navijačima.

Nebojša Leković (generalni sekretar fudbalskog kluba Crvena zvezda)

Crvena zvezda može biti zadovoljna žrebom. Radi se o protivnicima koji nisu ni jaki, ni slabi, već spadaju u grupu rivala koji zahtevaju maksimalan oprez. Imao sam sastanke sa predstavnicima dva kluba i oni nisu baš srećni što će u drugom kolu igrati protiv Crvene zvezde. Mnogo lepih reči je izrečeno na račun Crvene zvezde, ali nas to ni na koji način neće zavarati i uspavati. Ne smemo potceniti rivale i ovo su za nas najvažnije utakmice. Svesni smo da put od 1000 milja počinje prvim korakom i zato moramo dati sve od sebe kako bi se plasirali u treće kolo kvalifikacija za Ligu šampiona, koje garantuje i nastavak takmičenja u Kupu UEFA.


Dušan Bajević (trener fudbalskog kluba Crvena zvezda)

Oba tima treba poštovati i ceniti. Sigurno da Apolon bolje poznajemo nego Kork Siti, ali od danas pa do prve utakmice krajem jula moramo doći do što više podataka o rivalu. Mi možemo biti favoriti na papiru, ali danas realno nema više favorita. Svi su protivnici prvaci svojih država i svi imaju isti cilj, da se plasiraju u Ligu šampiona. Treba dobiti utakmice i pokazati na terenu ko je favorit.

Stevan Stojanović (sportski direktor fudbalskog kluba Crvena zvezda)

Od timova koje smo mogli da dobijemo iz prvog kruga kvalifikacija za Ligu šampiona Apolon i Kork Siti spadaju među atraktvnije. Mislim da smo imali dobar žreb, ali treba dokazati kvalitet na terenu. Ambicije Crvene zvezde su poznate i prvi korak ka dobrom plasmanu u Evropi je prolazak u treće kolo kvalifikacija u Ligi šampiona. Zato se već od danas moramo okrenuti mečevima koji nas očekuju i dočekati ih maksimalno spremni.

Izvor: B92-Sport
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9126
Zastava Srem
OS
Windows 98
Browser
Opera 8.53
mob
Samsung i5700 + D880
Od tolikih indijanaca,izvukose bas Kork  Smile Do kurca...
IP sačuvana
social share



I sta sad mi nindze da radimo?
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 11186
Zastava t
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Alcatel 258
Ja mislim da ce Kiprani da dobiju kork, tako da nam je protivnik verovatno  Apolon.
Mislim da imamo protivnika Makabi Haifu u 3 kolu!! imam neki osecaj
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 3470
Zastava BG
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
mob
SonyEricsson K800i
Ja mislim da ce Kiprani da dobiju kork, tako da nam je protivnik verovatno  Apolon.
Mislim da imamo protivnika Makabi Haifu u 3 kolu!! imam neki osecaj
Koliko sam pre citao, oni vam ne mogu doci!!! Od laksih mogu AEK ili Austrija.
IP sačuvana
social share
Ja volim samo sebe
Svog predivnog sebe
Ja volim samo sebe
Svog jedinog sebe
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 11186
Zastava t
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Alcatel 258
Uff jeste u pravu si, jedino AEK cak ni za Austriju nisam siguran 100%
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 59
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.0
mob
SonyEricsson t610
Mozemo preko Korka,za posle treba razmislajti.....
IP sačuvana
social share
I didn't do it!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 10671
Zastava Novi Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.6
Neracunajuci engleske i nekoliko skotskih klubova ostali timovi sa ostrva su uvek bili prava buranija...
Mislim da ce apolon lako proci kork a protiv zvezde bi mozda imali sanse da je revans na kipru...ovako zvezda prolazi sigurno
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 59
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.0
mob
SonyEricsson t610
mene je iznenadilo kako je u opste Apolon postao sampion Kipra?!
IP sačuvana
social share
I didn't do it!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 31
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.086 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.