Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4 6 7 ... 30
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kriza u FK Partizan ~ Navijaci vs Rukovodstvo vs Strucni stab  (Pročitano 31254 puta)
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu

Po

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1162
U sportskom zurnalu pise da se odustalo od Vukotica i da je u planu neki Nemac. Videcemo i to cudo!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Special One - JM

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1418
Zastava
mob
SonyEricsson K750i
Koliko sam ja cuo u pitanju je trenerska (selektorska) komisija - Jose Mourinho, Fabio Capelo i Rafael Benitez.  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share


Jose Mourinho - The Special One
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu

Po

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1162
B92: Partizan pregovara sa Tiganom?

I pre zvaničnog odlaska Vladimira Vermezovića sa mesta šefa stručnog štaba FK partizan, javnost i beogradski mediji počeli su da se bave imenom novog trenera crno-belih.

U krugu kandidata za jedno od dva najpoželjnija ali najnezahvalnija trenerska mesta u domaćem fudbalu odmah se pojavilo više kandidata.

Tu su prema medijima: Momčilo Vukotić, pa tri Nemca, Verner Lorant, Mario Basler i Klaus Augentaler, navodno je u kombinaciji ex trener Miodrag Ješić koji je napravio veliki posao sa bugarskim CSKA.

Medjutim, kako nezvanično saznaje B92 izbor čelnih ljudi Partizana nalazi se u Francuskoj. To je bivši trener Monaka i Fulama Žan Tigana, koji je pre nekoliko meseci bio pri vrhu liste želja Crvene zvezde.

Saznajemo da je kontakt sa Tiganom već uspostavljen pre nekoliko dana i da pregovori intenzivno traju. Za sada je nepoznato dokle su dve strane stigle u pregovorima i da li postoje izgledi da dogovor bude postignut. Sportski direktor Nenad Bjeković izjavio je da će ime novog trenera biti poznato do kraja nedelje...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Special One - JM

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1418
Zastava
mob
SonyEricsson K750i
Sve mi se cini da ce se ova prica zavrsiti kao i Zvazdina - tresla se gora, rodio se mis. Tigana, Augentaler, Krojf, pitam se samo ko je sledeci? Najjaca fora bi bila da na kraju vrate Tumbu.  Smile
IP sačuvana
social share


Jose Mourinho - The Special One
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Special One - JM

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1418
Zastava
mob
SonyEricsson K750i
Saopštenje navijačke grupe Grobari 1970

Svi kao jedan !!!

Poraz od Makabi-ja je kap koja je prelila čašu.Već evo decenijama ista Uprava vodi naš klub i vreme je za promene.
    Godinama nas već brukaju na svakom koraku.Porazi sa pet golova razlike su postali naša svakodnevica i više se niko i ne čudi takvim rezultatima.O raznim malverzacijama,krađama,neselektivnoj prodaji igrača, obećanjima svih vrsta da ne govorimo.Jedino vreme na koje smo ponosni je period kada je tim vodio trener Mateus a i njega su uspeli da bukvalno oteraju iz kluba.

Navijači Partizana, Grobari neće ići na utakmice sve dok se ne ispune sledeći zahtevi :
   
    1. Da sve rukovodeće strukture u fudbalskom kluba podnesu
    neopozive ostavke i da se izvrši sveopšta i korenita
    reorganizacija kluba !
    2. Da ostavku podnese kompletan stručni štab i da na njihovo mesto
    nakon smene svih iz uprave, dodje trener kvaliteta,iskustva
    i autoriteta koji klub kao što je Partizan zasluzuje, kao što je bio Lotar Mateus !
    3. Da se reorganizuje kompletna seniorska ekipa FK Partizan gde
    će jedini kriterijum za igranje u Partizanu biti kvalitet i odanost
    crno-belom dresu.
   
    Toliko je toga što nas, navijače Partizana čini drugačijim nego bilo koje druge navijače na svetu.
    Opšte je poznata činjenica da su navijači Partizana ne mali broj puta proglašavani najboljimnavijačima na svetu.A kako su nam to vratili igrači Partizana i ljudi iz uprave našeg kluba ? Porazima, blamažama, batinanjem, isterivanjem sa stadiona,kradjama zastava, nameštanjem rezultata....
    Mnogo je dugačak spisak svega onoga što im mi kao navijači stavljamo na dušu.Da se podsetimo svi zajedno samo nekoliko stvari - stolice u bojama koje ne odgovaraju bojama kluba, obećanje gradnje novog stadiona, semafor i reflektori od Kežmanovog transfera,smanjenje Južne tribine,Mateusov odlazak iz kluba.Koliko je samo igrača od 1990 godine prodato ? Šta se desilo sa toliko novca ? Gde je toliki novac otišao ? U isto vreme možemo slobodno da postavimo i pitanje kako to da su skoro svi ljudi iz naše uprave naprasno, za par godina postali najmoćniji ljudi u Srbiji u finansijskom smislu ? Čime su se oni to bavili kada su se tako obogatili ? Da li je moguće da su u Partizanu tako velike plate ? U isto vreme, svedoci smo konferencija za novinare gde su ljudi iz kluba stalno ponavljali da klub jedva preživljava i da novca nema !
Pitamo onda mi, da nije možda klub tako obogaljen i ponižavan zato što je novac išao u privatne džepove ? Ljudi iz uprave postaju sve bogatiji a klub sve lošiji i lošiji.
TO MORA DA PRESTANE ! Nećemo dozvoliti nikome da se igra sa ugledom svih nas. Puno puta se dešavalo da ljudi iz uprave pljunu u lice svojim njavijačima. Grobari su ne mali broj puta isterivani sa svog stadiona, zabranjivane su zastave koje su simbol svakog navijača. Nikada uprava kluba nije na pravi način brinula o svojim navijačima, naprotiv, u saradnji sa policijom navijači su na svaki mogući način šikanirani. Od privodjenja na informativne razgovore pa sve do davanja spiskova iz Uprave svih vodećih ljudi iz Grobarske organizacije koji su predavani policiji.Kada smo god iskazivali naše nezadovoljstvo vođenjem kluba ista se priča ponavljala. Sigurni smo i da se i ovoga puta neće ništa promeniti. Očekujemo da se sledećih dana policija i ljudi iz uprave kluba obruše na navijače Partizana.
    Očigledno je da je 5. Oktobar zaobišao naš klub . Slučajno ili namerno ? Ostavljamo javnosti da sama prosudi. Klub je pun ljudi koji se bukvalno utrkuju ko će pre učiniti nešto da se dodvori Generalnom sekretaru. Od njegovog pomoćnika, preko komesara za bezbednost, članova upravnog odbora i članova skupštine kluba.
 Žarko Zečević vedri i oblači našim fudbalom i sportom uopšte.Javnost je to mogla da vidi dobro poznatim skorašnjim dešavanjima u Olimpijskom Komitetu. Ko se god drzne da ga na bilo koji način kritikuje završava kao što je završio i Filip Cepter.Možete onda zamisliti šta radi i kako se ponaša prema nama, navijačima Partizana. I na kraju, već i ptice na grani znaju da se u Partizanu sprema privatizacija i vrlo se dobro zna ko na njega misli da ima najveće pravo, ponovo Ž-Zečević.
 
  Grobari i svi navijači Partizana će učiniti sve da Partizan ponovo stane na svoje noge i vrati se na put uspeha i da vrati svoje veliko ime u Evropskom fudbalu. Potrebna nam je pomoć svih onih koji misle dobro srpskom fudbalu, mediji, navijači, javnost.......  Hvala svi onim Grobarima koji prevaljuju gomilu kilometara da bi gledali Partizan, a i danas su tu kao što su oni iz Valjeva, Niša, Leskovca, Sivca, Novog Sada, Subotice, Jagodine, Kruševca, Užica, Podgorice, Loznice, Šapca, Zvornika i mnogih drugih gradova da nam pomognu u postizanju naših ciljeva i opštih interesa srpskog fudbala. Kao i sve bivše asove i ljude koji su bili u Partizanu svih ovih 60 godina, a žele pravi, čisti, pošteni i uspešni Partizan.
    Nadamo se da ćemo uspeti u svojim ciljevima i da će nas na svakom sledećem protestu biti sve više.
   
    DO KONAČNE POBEDE !!
« Poslednja izmena: 04. Okt 2005, 03:28:45 od dejan11 »
IP sačuvana
social share


Jose Mourinho - The Special One
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Special One - JM

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1418
Zastava
mob
SonyEricsson K750i
Saopštenje navijačke grupe Južni Front

Odgovor na lazi iznete na konferenciji za stampu FK

 Na danasnjoj konferenciji za stampu g-din Curkovic je u ime uprave fudbalskog kluba izneo gotovo neverovatne cinjenice.
Znali smo i pre pocetka naseg protesta da ce se ljudi iz uprave na najgori nacin ostrviti na navijace, ali nismo ni sanjali da ce ici ovako nisko i bedno. Reci na konferenciji za novinare da je ispred stadiona bilo 200 izmanipulisanih i orkestriranih navijaca je za nepoverovati.
Gospodine Curkovicu, na Vasu zalost, juce nas je bilo oko 1000 i svaki sledeci put ce nas biti sve vise i vise, sve dok diktatura Vas i Vaseg gospodara ne bude istorija. Zamenili ste teze ili su Vas Vasi poslusnici lose informisali. Na stadionu je bilo jedva 200 gledalaca i to sa navijacima kulskog Hajduka i rodbinom igraca, a ispred stadiona 5 puta vise. Kupite bilo koje dnevne novine gospodine Curkovicu pa cete videti koliko je "mala" bila ta grupa ispred stadiona.
Reci za svoje navijace da su "izmanipulisani i orkestrirani" moze samo neko ko se zaista boji za svoj polozaj i neko ko ne voli ni Partizan ni svoje navijace. Uostalom, nista nas vise od Vas ne iznenadjuje, ako znamo da je Vas brat bio istaknuti clan hrvatske vojske u Mostaru. Partizan ne zasluzuje osobu kao sto ste vi.
Fudbalski klub Partizan nije nicija licna svojina pa da se tako pojedinci ponasaju. Ako drzava nije u stanju da stane na put mafiji na celu sa Zarkom Zecevicem, mi Grobari jesmo. Ne bojimo se nikoga, pogotovo ne Ivana Curkovica i njegovog gospodara.
Podsecamo javnost da su Grobari jedinstveni u svojim zahtevima i da cemo istrajati do samog kraja, do trenutka kada cemo videti ledja ljudima kao sto je Ivan Curkovic. To vreme je jako blizu i nikakve njihove lazi nece promeniti krajnji ishod. Javnost dobro zna da smo u pravu.
Mi zivimo za Partizan, a vi od Partizana!

Navijaci Partizana
IP sačuvana
social share


Jose Mourinho - The Special One
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Krajnje beznadezan


...jednom, davno, negde daleko...

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 11837
Zastava
mob
Nokia 5110
Iskreno za prvenstvo je Tumba car, al evropa opet 5 kom.

Pregovra se i sa Katanecom, ali od svih navedenih za Krojfa nema nikakve sanse.
Ja bih voleo Augentalera da vidim kao trenera ali....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 3470
Zastava BG
mob
SonyEricsson K800i
Iskreno za prvenstvo je Tumba car, al evropa opet 5 kom.
S'ovim se u potpunosti slažem. Nama treba Tumba za domaće prvenstvo i neki stranac za Evropu i gotova stvar!
IP sačuvana
social share
Ja volim samo sebe
Svog predivnog sebe
Ja volim samo sebe
Svog jedinog sebe
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Krajnje beznadezan


...jednom, davno, negde daleko...

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 11837
Zastava
mob
Nokia 5110
Osim rezultatske, druge krize u Fudbalskom klubu Partizan nema, stav je vodećih ljudi tima iz Humske. Nedeljni protest navijača crno-belih, na kome je zahtevana smena svih struktura kluba, nije ostavio poseban utisak na ljude iz UO, a generalni sekretar Žarko Zečević tvrdi da rukovodstvo ne razmišlja o ostavkama.

- Svaki zahtev navijača Partizana je legitiman, ali smo apsolutno svesni da je ta grupa navijača isticala iste zahteve i u godini najvećih uspeha. Pitanje je da li su ti zahtevi vezani za uspehe i neuspehe ili imaju za cilj da destabilizuju klub i da od Partizana naprave nižerazrednu ekipu. Ne možemo dozvoliti da se zbog dva poraza raspusti klub i nećemo dozvoliti da klub bude prepušten ulici - prokomentarisao je proteste Zečević.

Generalni sekretar Partizana tvrdi da niko nije nezamenjiv, ali da ovo nije trenutak za smenu rukovodstva.

- Ne kažem da nema ljudi koji bi možda i bolje od nas vodili klub. Svesni smo rezultatske krize. Ipak, nećemo posle dve izgubljene utakmice da zaboravimo 15 godina uspešnog rada. U ovom trenutku sve je na nama, a kada se sredi situacija videćemo. Mislim da je ova pauza od dve nedelje pravi trenutak i da sazovemo skupštinu kluba.

Predsednik Ivan Ćurković smatra da učesnici protesta nisu predstavljali sve navijače crno-belih.

- Dugo znamo za problem sa tom navijačkom grupom. Mislim da tih 200 ljudi koji su se u nedelju okupili nisu reprezentativni uzorak, jer Partizan ima navijače širom sveta. Zahtevi su im neobični, a pominjanje bivšeg predsednika Olimpijskog komiteta Filipa Ceptera pokazuje da ti protesti imaju korene negde drugde. Banalna pitanja koja se često ponavljaju, na primer „gde su pare“, ne stoje jer Partizan funkcioniše na normalan i legalan način i kada bi sve u našoj zemlji funkcionisalo kao Partizan bilo bi nam mnogo bolje.

Direktor Nenad Bjeković ne beži od odgovornosti, ali ne misli da su navijači ti koji treba da ga menjaju.

- Svi snosimo odgovornost zbog rezultatskih neuspeha, pa i ja. Rekao sam da smo glupi ako ne uđemo u Ligu šampiona jer imamo protivnika kao što je Petržalka, i sada stojim iza toga, ali ne mislim da je tome kriva selekcija igrača. Ne držim se kao mačka da bi ostao na ovoj funkciji. Postoji skupština koja odlučuje o mom radu i ako ona odluči da ja treba da odem, otićiću - rekao je Bjeković.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Krajnje beznadezan


...jednom, davno, negde daleko...

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 11837
Zastava
mob
Nokia 5110
Kao da je bilo pre sto godina. Partizan u Ligi šampiona, a na travi u Humskoj Real, Marsej i Porto!


Ceh slabim, pre svega evropskim rezultatima očekivano je platio dosadašnji trener Vladimir Vermezović, pa se sada sa setom „parni valjak“ seća vremena Lotara Mateusa. Bilo je to lepo iskustvo našeg prvaka koji bi na svoju klupu još jednog čuvenog Nemca, ovoga puta Klausa Augentalera.

- Dobri smo prijatelji, pre 15 dana on i Feler bili su moji gosti u Beogradu. Verovatno bih znao da je pregovarao sa crno-belima - kaže Radmilo Mihajlović, bivši as Željezničara, Dinama i Bajerna. - Od prvog dana kad je Mateus došao u Humsku, bio sam za to da stranci rade u našim klubovima. Dobro je i to što je Zenga preuzeo Zvezdu, ispostavilo se da im je Srbija povoljno tlo za postizanje dobrih rezultata. Augentaler je čovek koji je sa Bajernom osvojio sedam, osam trofeja, iz te generacije najviše se zadržao u klubu, kao kapiten početkom devedesetih kad sam došao izuzetno me primio, osim igračkih, pokazao je i ljudske kvalitete, zbog kojih smo i dan-danas ostali u sjajnim odnosima.

Bio je trener u Nirnbergu i Leverkuzenu?
- Nirnberg je prvo uveo u Bundesligu, a naredne sezone je sa njima ostao u eliti. Bila mu je to pozivnica za Leverkuzen, gde je imao dobru prošlu sezonu, a na početku ove je morao da ode. Nije u pitanju njegovo neznanje već podatak da mu je uprava prodala vitalne igrače Lusija, Visentea, pa se povredio Novotni, što mu je otežalo put do dobrih rezultata. Dobro uklapa tim, uvek je na raspolaganju imao dobre igrače, zbog toga mu je i teško pao odlazak.

Kakav je van terena?
- On je prilagodljiv čovek, nije konfliktan, verujem da bi se odlično snašao u Beogradu. Voleo bih da dođe u Partizan, iako se ne bi zadovoljio time što bi morao da igra samo na domaćoj sceni. Verovatno bi već spremao ekipu za narednu godinu i bitke u Evropi, doveo pojačanja. Ne znam šta bi rekao kad bi saznao da budžet Partizana nije između 30 i 50 miliona evra, međutim, već sam rekao da je on prilagodljiv - zaključio je Mihajlović
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4 6 7 ... 30
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.078 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.