Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kreten u pokušaju da ukrade cevi zamalo digao celu zgradu u vazduh  (Pročitano 1597 puta)
17. Avg 2016, 00:52:07
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
Browser
Chrome 52.0.2743.117
Krao cevi, umalo da celu zgradu digne u vazduh!
J. NOVAKOVIĆ | 16. avgust 2016. 22:15

Samo pukom srećom izbegnuta tragedija u petospratnici u Mrakovičkoj ulici 38a na Petlovom brdu



Nepoznati lopov, prilikom pokušaja da ukrade gasovodnu cev na zgradi u Mrakovičkoj 38a na Petlovom brdu, uspeo je samo da je probuši i oslobodi opasno gorivo! Stanari su primetili da se nešto čudno dešava kada su osetili miris gasa i prestravljeni pozvali nadležne strahujući da će se svakog momenta zapaliti ili ugušiti.
 
Prema rečima stanara petospratnice, kradljivac je pobegao kada je naišla jedna od komšinica. Odmah je alarmirala celu zgradu.
- Izašla sam na terasu i osetila prisustvo gasa - priseća se nemile scene Verica Simić koja živi na drugom spratu. Rekla sam prijateljici koja je bila sa mnom u stanu da ne pali cigaretu, da ne bismo odleteli u vazduh.

Verica je odmah pozvala komunalnu policiju iz koje su joj, tvrdi, saopštili da oni za taj problem nisu nadležni i da pozove policiju. Ona dodaje da je potom okrenula broj centrale "Srbijagasa", ali da se niko nije javljao na telefon. O incidentu je ubrzo obavestila i komšinicu Kosovku Radisavljević, čiji stan napaja oštećena cev.

- Pozvala sam majstora i uz pomoć komšija isključila sam gas na mom meraču - objašnjava Radisavljevićeva očiju punih suza. - Imam penziju od oko 13.000 dinara i sada moram da dam za popravku 4.000, a moraću da platim i iscureli gas.

Reporteri "Novosti" u ponedeljak su zatekli majstora Dragana Tomića kako popravlja cev koju je lopov uspeo samo da izvrti pokušavajući verovatno da je preseče, odnese i proda u staro gvožđe pošto je bakarna.

- Gas je lakši od vazduha, pa je mogao lako da uđe kroz otvorene stanove i potruje ljude ili izazove eksploziju - kaže Tomić. - Inače, "Srbijagas" zadužen je za kvarove na meračima, ali za cevi su odgovorni stanari. Problem je što nemaju svi novac da ih nekim materijalom zaštite i sačuvaju od lopova.



Mete : Mirijevo, Rakovica, Voždovac...

Prema iskustvu majstora Dragana Tomića koji se već 15 godina bavi popravkama gasovoda u prestonici, lopovi desetak puta godišnje kradu te vrste cevi u Mirijevu, na Voždovcu i u Rakovici.
- Čoveku na Petlovom brdu su tri puta odnosili instalacije sa kuće, pa je odlučio da ih zaštiti armaturom - priča Dragan.

Novosti
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 19852
Zastava Šabac , Srbija
OS
Windows 7
Browser
Chrome 52.0.2743.116
mob
Sony 
Burazer je imao sreće  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.02
boze svasta   Smile nije mi jasno kako im ovakve nenormalne pizdarije padnu na pamet    Smile
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


ću te patošem

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 2882
OS
Windows 7
Browser
Chrome 49.0.2623.112
mob
Nokia 33-10
Krajnje je vreme da se krađa instalacija i saobraćajne infrastrukture proglasi za terorizam.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Бог чува Србе.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2032
Zastava Pančevo
OS
Windows 7
Browser
Chrome 43.0.2357.130
Шта зна циго шта је гас...
IP sačuvana
social share
Тврд је камен за онога ко на њему спав'о није,
jа сам рођен на камену зато камен мекан ми је.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Often Wrong, Never In Doubt

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 18420
Zastava Обреж
OS
Windows 7
Browser
Chrome 52.0.2743.116
Ma dok sam radio na otkupu sekundarnih sirovina, pokašao sam cigi da objasnim kako radi strujni kabal i kako da ga seče.
Ali ne vredi, on tera svoje i svaki put su mu šanse, pa nekih 20% da će da napravi sranje.

A najviše me nerviraju, k'o u ovom slučaju. Napravio štetu 4.000 dinara. A cev vredi na otpadu 100-200 dinara.
IP sačuvana
social share
Nismo višestruke ličnosti. Mi smo mnogo ličnosti.
A jedna od mojih ličnosti je slučajno višestruka ličnost,
ali me to ne čini višestrukom ličnošću. Primeti nijansu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 45.0
Krajnje je vreme da se krađa instalacija i saobraćajne infrastrukture proglasi za terorizam.

U sustini na neki nacin imas pravo  Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
OS
Windows 7
Browser
Chrome 52.0.2743.116
mob
Qtek 小米
Ви сте бре расисти, да можете пуштали би опет гас ...
IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.091 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.