Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 164 165 167
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kratko tumačenje natalnih karata ~ minimum 300 poruka!  (Pročitano 120492 puta)
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 16
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
Miladinka,
konsultovala sam se sa osobama koji mnogo više znaju astrologiju od mene. To je pravilo u astrologiji da se duge veze (pa još ako dve osobe žive zajedno) posmatraju kroz sedmo polje-polje braka. Dakle ne znači da vas dvoje ne možete ponovo biti zajedno ili da nećeš više doživeti pravu ljubav, naprotiv...samo je fora u tome da se posmatra sve to iz IX polje.
Dakle videću i tvoje IX polje čim stignem Smile

Moram samo da kazem da postoji velika zabluda o tome da se 9. polje gleda za 2. brak. Svi brakovi vide se iz 7. kuce i to je to, samo treba znati pronaci gdje je u horoskopu neka osoba, kako se pojavila, odakle dolazi itd..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


ako je zivot poklon onda ga cuvaj samo za sebe

Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 2192
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung D900
molim neko da mi kaze nesto o mojoj buducnosti sto se tice mog  ljubavnog zivota. moji podaci su u mom profilu.
da li se vidi neka skorpija ili devica u mome  natalu kao sudbina ili mozda rak.
IP sačuvana
social share
A tako sam ga volela

Edit by SerbianFighter: Regulisana velika slova u potpisu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
Anice, poštovanje, ali nigde nisam pročitala da se svi brakovi gledaju iz VII polja. Postoje samo različita mišljenja o tome kako se gledaju duge veze - prvi brak.
Imamo temu o VII kući, da ne offtopujemo o tome ovde. Smile
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


ostala bez texta

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 297
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.01
mob
Nokia N95
I ja sam preskocena kao i mnogi zato cu opet postaviti pitanje a Natalna karta mi je na 27. str.
Zivim u braku 6 godina sa muskarcem starijim od mene 16 godina, imamo sina od 6 meseci.
Zanima me kakav ce nam biti brak i da li cemo imati jos dece???
Molim vas za odgovor!!!
  Smile
« Poslednja izmena: 18. Jan 2008, 19:47:28 od skorpija85 »
IP sačuvana
social share
Sledeći put kada ga sretneš, kada ti se krv sledi u žilama, kada ti se svi udovi potpuno parališu, moraćeš da pomisliš: "On nije strašan. On samo strašno želi da to bude". Metoda koju sprovodi poznata je i tebi, a zove se "napad je najbolja odbrana". Zapamti! On napada da ne bi bio napadnut. Ne nasedaj, ne napadaj, ne brani se. Uostalom, šta te briga! Pa ti i ne treba da ga napadneš. Treba samo da ga navedeš da on zavede tebe. Mačeve u korice! Ako već moraš da imaš neprijatelja, onda je najbolje da to bude škorpija....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 6537
Zastava montenegro
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
SonyEricsson 
@skorpija 85
postavi podatke na sinastrijama,-uporednim horoskopima,iz njih se najbolje vidi odnos dvije osobe Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 6537
Zastava montenegro
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
SonyEricsson 
Bilo bi dobro tumacit, samo odakle pocet?

draga ,hvala ti sto si se odazvala mom pozivu i sto ces izdvojiti svoje dragocjeno vrijeme da budes na usluzi nasim clanovima
stigli smo do 158 str,pa mozes poceti otprilike sa nekom osobom sa te stranice Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 477
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
Hvala andjela , bas cu krenut veceras od te stranice, tako da nitko ne bude zapusten Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 477
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
Znaci od ove stranice da krenemo za tumacenje
dosli smo do
@insectta
koji zeli za ljubav da se pogleda, nadam se da ce naci ovoliko citanje.
Venera u 11 kuci u vagi- pokaziva ljubav kroz prijateljstva, venera u vagi daje mnoge obozavateljice, s druge strane mnoge zenske prijateljice.
Konjukcija sa suncem daje ti veliku sarmatnost. Povezanost sa mjesecom u djevici, tebi treba zena koja se fino oblaci, al da je prizemna. Mogla bi isto reci da druge zene uzivaju tvoje drustvu jer si jako prijatan.
Imas visoko postovanje prema njima.
Imas sekstil marsa i venere sto pokaziva da imas jaku zelju za suprotnim spolom. Mnogo ti je intmnost vazna.
To je jos od jedan razloga zasto ti je vazno bit stalno sa ljudima, jer i ne volis bit sam.
Zbog bika, rekla bi da trazis neku idealnu zenu koju bi mogao zenit. Previse biras, mada mislim da stalno budes u vezama, s druge strane jer nemas mnogo aspektiranu veneru moze bit slucaj da puno tragas i ne dobijas sto zelis, a mnoge zene te zele, a ti to ne vidis, jer nije prava.


@Miladinka
Sto se tice faksa , jer je saturn trenutno u djevici a tebi seta kroz 9 kucu moze znacit il da ce ti faks usporit, jer ti se nece dat ucit, il ces ga zavrsit uspjesno. Mada mislim da je prvo slucaj. Jer saturn nam produzava stvari vise neg inace, zbog tog sto je vrijeme, znaci mozda ce duze trajat neg bi zeljela. Mogu cak bit i profesori jako strogi.
Posto venera je u strijelcu rekla bi tebi seta kroz prvu kucu, pa bi moglo znacit da dosta udvaraca dobijas.
Sto se tice muskarca snova svak nadje, ako to zeli. Tebi se inace mars nalazi u jarcu u 2 kuci. Rekla bi da ti treba netko tko je ambiciozan, ali i novcano dobrostojeci. Gdje da ga nadjes? Najvise moguce kroz tvoju karijeru il posao koji budes radila, nesto na visem polozaju. Osobe koje imaju kravate i kojima je vazan ugled.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
Miladinka, evo ono što sam obećala. Pošto se kroz IX polje gleda faks, inostranstvo, drugi brak..ubićemo jednim udarcem 3 muve  Smile

Vrh tvog IX polja govori da ćeš biti obrazovana, u zrelom dobu možeš putovati u inostranstvo koje ti može doneti slavu i uspeh. Od zemalja su u opciji Francuska,Italija ali i Kalifornija. Takodje ovaj Lav na vrhu tvoje IX kuće može opisati da se na samom kraju studija pojavljuje važan muškarac.
IX polje se nastavlja u znaku device što govori o visokom obrazovanju takodje i da ćeš odlično proći na fakultetu. Sunce kao vladar IX polja je položeno u I polju u Strelcu pa da prevedem Smiley U tvom životu moral igra jako bitnu ulogu, a verovatno si i jako religiozna. Ovaj položaj Sunca te štiti. To je takodje odlična pozicija za studiranje pa verovatno nećeš imati/nisi imala poteškoća da se upišeš na faks, a studije idu dobro i fakultet završavaš lagano. Putovanje u inostranstvo je neminovno. Možda ćeš dobiti neku stipendiju i nastaviti studije u inostranstvo.
Sunce u Strelcu ti daje uravnoteženost i srećnu sudbinu, u čemu ti pomažu Bog i novac. Možeš da se baviš naukom, umetnošću, politikom a podjednako možeš biti uspešan bankar, humani politički radnik, trgovac, muzičar i td. Smiley Imaš ogroman osećaj za praktično, sposobnost pravljenja jasnih planova.
Dispozitor Sunca je Jupiter a on je prirodni pokazatelj za putovanje a on ti je u X polju, u konjukciji sa MC-om što donosi uspon, ugled i visok položaj, dominaciju nad drugima, položaj šefa, direktora Smiley Daje ti osećaj za pravdu, dubok filozofski i teorijski duh, kao i život u inostranstvu...
U kvadratu je sa Marsom, možda ti daje gnevnu, ljutitu prirodu ali to može biti jako korisno za radikalno i oštro kritikovanje društva (ako se npr. budeš bavila politikom, pravom i sl.)
Merkur je u sekstilu sa Jupiterom što govori da ti škola dobro ide i voliš da stičeš znanje, imaš rutinu u učenju i dobru koncentraciju.

A što se tiče brakaq kroz ovu IX kuću, tvog muža predstvalja Sunce - dakle podseti se o onome što sam ti pisala o Suncu u Strelcu, to bi trebalo da bud njegove osobine... i moguće je da ćeš ga sresti pri kraju studija, kao što sam gore napisala Smiley

Ljubac
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 73
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 6500
kako stoji samnom i mojom kartom ja sam vec nekoliko puta preskocena a sada dok ja napisem te 300.... Smile

ja sam bila jos pre dok su bile minimum 20 poruka pa ako moze neka mi neko kaze nesto za inostranstvo i ljubav?
imala sam dosta problema i jos sam u problemima pa me zanima kako cu sve to da prevazicem???

hvala unapred !!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 164 165 167
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.093 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.