Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kratko tumačenje natalnih karata ~ minimum 300 poruka!  (Pročitano 120785 puta)
Hronicar svakodnevice


VERNU LJUBAV NEBO DRZI.

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 559
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson z500i
evo i moje natalne!

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

saska.gif
(27.75 KB, 670x471)
« Poslednja izmena: 12. Jan 2008, 10:37:16 od aleksandrazns »
IP sačuvana
social share
"ljubi istinu,ali prashtaj zabludu!" - Volter
"Cuvajte se da vas ko ne prvari! " ( Matej,24,4)

"ko ljubi dobre ljude,taj ne moze biti zao!
"lud je onaj ko se silom suprotstawi ljubavi,jer ona vlada i medju bogovima"- Sofokle

"Odreci se ljubavi iz bilo kojeg razloga,znaci ne osecati ni najmanju ljubav!"- Pirandelo
"uvrede se lako prashtaju gde je ljubavi u srcu!!" Goldsmit
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
Ubuduće nemojte kačiti ovde natalne karte već u predvidjenoj temi, da ne stvaramo zbrku Smile

Aleksandra,
Rak na vrhu tvoje V kuće govori da ti često imaš potrebu za emotivnom podrškom i savetom majke, kada je ljubav u pitanju, opisuje pravu sudbinsku ljubav. Ljubavi lako prelaze u strast, zatim u svadju, sukobe i na kraju dovode do raskida. Veze ti vremenom postaju pune ljubomore pa na tome moraš puno raditi, uništiti ljubomoru  Smile

Venera, prirodni pokazatelj ljubavi, je u svom sedištu - u Vagi i VII kući. Lepa si, zavodljivog erosa i šarma. U VII polju je što ti donosi jake emocije.

Mars je pokazatelj muškarca i tvoj Mars je u Blizancima i III polju pa bih rekla da ti voliš i uglavnom si sa muškarcima koji su  vrlo intelektualni, koji su jako spretni, pronicljivi, promišljeni, možda cinični, arogantni, stidljivi, govore suviše glasno, preterano kritični...možda oni koji se bave literaturom, pisanjem.

Venera ti se trenutno kreće kroz IX polje pa tako ako u uskoro budeš išla nekud u inostranstvo (možda si već bila) možeš doživeti veliku ljubav .  Smile
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
Hocu li zavrsiti fakultet? Hocu li naci coveka svog zivota? Kakav mi covek odgovara? Gde da ga nadjem?  Smile Smile

Miladinka,
naravno da ćeš naći ljubav svog života, zašto ne bi?  Smile
Pošto je vrh tvoje VII kuće u Blizancima mislim da će tvoj partner biti mladji od tebe, intelektualac i pronaći ćeš ga daleko od mesta boravka Smiley Ustvari Pošto je Merkur u I kući tj. na tvom Asc on će možda tebe pronaći, on će ti prvi prići, od njega potiče inicijativa Smiley Ovo može govoriti o zaljubljenosti na prvi pogled i verovatno jako dobra komunikacija. Bićete izuzetno vezani jedno za drugo, jaka karmička veza iz neke prošle inkarnacije Smiley
Ukoliko si preterano strastvene prirode, ljubomorna...trebala bi da radiš na tome, da koriguješ te neke loše osobine kako ne bi uticale na tvoj brak. Zatim, kloni se tajnih ljubavi, jer to uvek ispliva na površinu i to bi mogao biti uzrok vašeg prekida braka.

Tvoj partner će biti osoba sa posebnim smislom za pravdu, moral, možda će se baviti naukom, umetnošću ili politikom.. Brinuće puno za slabe i ugnjetene, vitez pravde Smiley  Možda će biti veliki trgovac, muzičar i moguće da će odredjeni period provesti daleko od mesta svog rodjenja.Optimista, pozitivist, zaljubljen u prirodu  Smile

Studiraš li možda u inostranstvu?
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


VERNU LJUBAV NEBO DRZI.

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 559
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson z500i
hwala. ok,znam za ubuduce da okacim. Smile e da,Makison, zar meni nije vaga u VIII polju?
« Poslednja izmena: 12. Jan 2008, 14:43:24 od aleksandrazns »
IP sačuvana
social share
"ljubi istinu,ali prashtaj zabludu!" - Volter
"Cuvajte se da vas ko ne prvari! " ( Matej,24,4)

"ko ljubi dobre ljude,taj ne moze biti zao!
"lud je onaj ko se silom suprotstawi ljubavi,jer ona vlada i medju bogovima"- Sofokle

"Odreci se ljubavi iz bilo kojeg razloga,znaci ne osecati ni najmanju ljubav!"- Pirandelo
"uvrede se lako prashtaju gde je ljubavi u srcu!!" Goldsmit
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
zanima me samo 7 kuca.

Mirjanammm
strelac na vrhu VII kuće ukazuje na sretan brak, takodje da je partner vezan za inostranstvo i često imućan naročito kada je Jupiter dobro postavljen a kod tebe je u raku gde je egzaltiran (savršeno mu je tu). Vladar VII u III (Jupiter) govori da se partner upoznaje negde na kraćem putu, na ulici, blizu kuće, u prevozu, preko brata, sestre, u pošti i slično. Ovo ponekad ukazuje da su se partneri poznavali čak u osnovnoj školi, a nakon toliko godina se sreću ponovo i venčavaju se. Partner je obično inteligentan i može se baviti pisanjem, raditi u saobraćaju, trgovini, školi..Za brak vam je bitna dobra komunikacija. Partner može imati neke veze sa inostranstvom. Od udaje možeš početi da pišeš ili će partner uticati na tebe da postaneš obrazovanija.

Jupiter u trigonu sa Suncem govori da se tokom tvog života pojavljuju muškarci koi bi ti sa lakoćom obezbedili život, stvorili lakoću materijalne egzistencije, koji dovoljno, sami nude novac no to tebi ništa ne znači jer prirodno bira srcem i libidom, pa ćeš tek jednog dana žaliti za nekim čovekom što je nedavno nudio svetove. No, taj čovek uvek postoji, pa ga možda treba prihvatiti jer prihvatanje nije ružna kupovina i ne negira emotivno.

Jupiter inkonjukcija Venera govori da se trebaš kloniti ljubavnih avantura, seksualnih ispada jer ovaj aspekt donosi moralne gubitke, gubitke ugleda i časti. To može poljuljati brak.

Neptun u VII polju opisuje tvog partnera isto,lep, romantičan i emotvni bračni partner, neobičnih sposobnosti i talenata, naročito u umetnosti koji izaziva specijalna - egzaltirana osećanja i daje ličnosti tajnu, čarobnu zaljubljenost njenog bračnog druga. (može biti javna ličnost - kultura, umetnost)

Ovaj aspekt kvadrat izmedju Marsa i Neptuna ukazuje na svojvrsne opasnosti - mašta, iluzije, obmane, otrovi, voda ..alkohol (njemu)

Sunce (signifikator muža) je egzaltirano u Ovnu daje mu vatrenu strast, vitalnost i optimizam, borbenost, volju za probijanje kroz život i neiscrpne radne sposobnosti. Možda vojničko zanimanje, sport, smisao za komično i humor.


Makison, zar meni nije vaga u VIII polju?

Ne, znak vage ti je uklješten u VII polju  Smile
« Poslednja izmena: 12. Jan 2008, 14:47:20 od Makišon »
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


VERNU LJUBAV NEBO DRZI.

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 559
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson z500i
ok,hwala...sad znam  Smile
IP sačuvana
social share
"ljubi istinu,ali prashtaj zabludu!" - Volter
"Cuvajte se da vas ko ne prvari! " ( Matej,24,4)

"ko ljubi dobre ljude,taj ne moze biti zao!
"lud je onaj ko se silom suprotstawi ljubavi,jer ona vlada i medju bogovima"- Sofokle

"Odreci se ljubavi iz bilo kojeg razloga,znaci ne osecati ni najmanju ljubav!"- Pirandelo
"uvrede se lako prashtaju gde je ljubavi u srcu!!" Goldsmit
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


abre los ojos

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 2022
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
ako neko moze da mi pogleda zdravlje u 2008.?
u indeksu 21. str.
« Poslednja izmena: 12. Jan 2008, 18:50:29 od lamal »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
I ja sam pre nekog vremena postavila pitanje, i taman kad sam skoro došla na red, desi se onaj "skandal"  Smile sa Fatalnim...
Pa ako bi neko bio zaintesovan... Moje pitanje je ovde, natalna karta ovde...


Unapred se zahvaljujem!  Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 858
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.6
mob
Nokia krs
Ja sam ocito preskocena pa da ponovim, zanima me kakve su mi sanse za ljubav, sobzirom da me barem za sada okruzuju samo pogresni momci?
Natalna karta mi je na 25 str. u indeksu.
IP sačuvana
social share
Gentlemens good morning, ladies good night...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 414
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
Draga Makison,
hvala ti puno na ovom tumacenju.Jos uvek sam zapanjena,jer,sve ovo sto si mi napisala da ce se desiti se vec desilo!Naime,cetiri godine sam bila u vezi sa mladjim muskarcem  koji zivi daleko od mog mesta boravka.Skoro da se ceo tekst podudara sa onim sto mi se desilo.Cak i ono "vitez" za mene nesto znaci.Da se ne ponavljam,pod jakim sam utiskom jos uvek  Smile ali bukvalno sve mi se vec desilo.Da li cu ponovo doziveti sve to ali sa drugom osobom?Iskreno,bila bih najsrecnija u tom slucaju.Da dozivim isto sve ali sa drugom osobom,osim naravno kraj.Nisam osoba koja voli tajne veze,prevare i mucke tako da tu ne bi trebalo da bude problema  Smile Smile
Ne studiram u inostranstvu.Da li postoje sanse da tamo zavrsim?
IP sačuvana
social share
Inside my heart is breaking
My make-up may be flaking
But my smile still stays on
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.153 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.