2
Invalid argument supplied for foreach()
/srv/burek/vhosts/burek.com/subdomains/forum/httpdocs/Themes/default2/index.template.php: 578
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mrznje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 814 815 817 818 ... 821
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Кошаркашка репрезентација Србије  (Pročitano 847844 puta)
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3748
tradicionalnu
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 547
Koju tradiciju imaju nemci i slovenci u kosarci?
nemci prvaci evrope 193,drugi 2005.treci na svetu 2002
detlef srempf veliki nba as,novicki i bezbroj ozbiljnih igraca
slovenci kao mala zemlja ima najvise nba igraca po glavi
nesterovic,brezec,nahbar,vujacic,udrih,dragic,doncic,milic,plus lorbek,smodis,becirovic, i mnogo mnogo odlicnih igraca
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15432
Zastava Beograd
mob
Apple iPhone 6S
Nemci bukvalno u istoriji imali dva ozbiljna igraca. Srempf i Novicki, od cega je Novicki naturalizovani Nemac. 93 osvojili zahvaljujuci Pesicu, ludoj sreci i tome sto mi nismo ucestvovali. Ovo posle kombinacija lude srece i ludog Novickog koji je covek tim. Niti oni imaju veze sa kosarkom, niti ih kosarka zanima. Kosarka je tamo na nivou karlinga u Srbiji po popularnosti. Slovenci u bickoj Jugi imali jednog igraca, Zdovca, a ne bi verovatno imali ni njega, da nije bilo nacionalnog kljuca. Posle imali par dobrih igraca, pre svega bracu Dragic, Doncica, Nestorovica, sve Srbi. Nas dobili zahvaljujuci trenerskom virtuozu Djordjevicu i zahvaljujuci trojkama jebenog Klemena Prepelica, koji je po kvalietu u rangu Bircevica.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15432
Zastava Beograd
mob
Apple iPhone 6S
U Evropi jedini koji mogu po tradiciji da se porede sa nama su Litvanci. Pored njih imas jos Spance, Grke, donekle Italijane i to je to. Ajde mozda jos Hrvati, kao neki ostaci bivse jugoslovenske skole. Ostali su tu da popune kostur.
« Poslednja izmena: 19. Jun 2021, 21:56:25 od Ic.xc.ni.ka »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 547
slovenci imali par dobrih igraca  Smile
nemacku ligu u kosarci prati 4500 ljudi po mecu ,ko rukomet ,a da malo je i to sto su bili prvaci evrope to se ne racuna
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 547
da francuzi boranija ,rusi diletanti,
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 1465
Zastava
mob
Apple iPhone 6s
Objektivno me bolibkurac za tudji licni uspeh i neuspeh... Svi drkaju na novaka, jokica, micica... Sta me bole kurac jel je to donelo dobro Zvezdi, Srbiji? Nije, drazi mi je Noko koji je doneo titulu nego neki jokic jebeni

Tako nekako. Samo sto sam ja to naslutio, tako da jednu utakmicu Denvera nisam odgledao. Jes' da njega zabole za to, ali eto imam neku licnu satisfakciju da nisam nista uradio da bih dao tom coveku na znacaju. A najbolje je sto kada mu se bude digao da igra, svi ce u roku od odmah zaboraviti to sto se sada desilo. Jbg, Srbi narod sa najkracom pameti na svetu... Onda kazu kako jeo n Srbin, ovo, ono. Sta ja imam od toga sto je on Srbin. Ako Srbin nece da igra za reprezentaciju, on je po meni samo jedan igrac u nizu i nista blizi ili dalji od nekog Lebrona ili Karija.  Vidim da i Pokusevski nece da igra. Dakle to sada polako postaje trend. Jedini sport ili jedan od nekoliko u kom smo imali taj cuveni kult reprezentacije, sada ovi valjaci guma polako ali sigurno urusavaju. A ljudi se i dalje loze, ustaju nocu, nerviraju se zbog nekih likova koji igraju za svoje dupe i za svoje pare. Sto je legitimno, kao st je legitimno i da mene boli kurac za takve tipove. Zato su mi drazi likovi poput Stimca, Raduljice i ostalih, koji su limitirani kao igraci, ali koji ginu za reprezentaciju i igrali bi sa jednom nogom. I daleko vise cenim takve, nego razne Jokice i ostale primadone. Jebote, jedan Doncic gine za neku Sloveniju, koja ima tradiciju u kosarci, k'o mi u skijanju. Jedan Novicki je igrao i povredjen i pod pretnjom raskida ugovora i to za neku Nemacku, koja je isto sila u pm u kosarci, a pritom cak nije ni etnicki Nemac. A ovaj nas mora da papi keksa i mleka i da prevrce gume. Umorio ce covek....

Pa i mi imamo Jenkinsa, Waldena, Puntera,.... i jos gomilu ne etnickih, zasto ne igraju? Zar nisu Srbi?


Sad kad nam dodje smarac Bogdanovic, nikad ne znam da li je Bojan ili Boban, ili kako mu je vec ime. Bijelica vrv NBA igreac samo ne dobija sansu izgleda zadriglo,..... ima odma da osvojimo 5 mesto ako se i plasiramo na OI
« Poslednja izmena: 19. Jun 2021, 22:47:31 od slavisaj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15432
Zastava Beograd
mob
Apple iPhone 6S
Neigraju, zato sto ih niko nije zvao. Ja ti garantujem da bi Dzenkis ginuo za nas kada bi ga zvali, a i verovatno vise voli Srbiju od Jokica. To da li ce da dodje Bogdanovic smarac i da li cemo nesto osvojiti ne zavisi od Bogdanovica smaraca, nego od upravo tih primadona poput Jokica. Nisu oni krivi sto nisu najbolji na svetu. Oni daju ono i onoliko koliko mogu i znaju. Krivi su oni koji su mozda bolji, a kojima je bitniji klub od reprezentacije. Sta ja imam od toga sto je on mvp nba lige? Ako on nece da igra za reprezentaciju, on je za mene isto sto i neki Amerikanac, ili Nemac. Reprezentacija Srbije u kosarci je svetinja i to svakom igracu sa ovih prostora mora da bude i uvek je tako i bilo, glavni i prvi prioritet. E sad su se pojavili ti razni Jokici koji ce naravno razvaliti to sto je gradjeno decenijama. Zamisli ti da je neki Paspalj, Divac, Djordjevic, Danilovic i ostali rekao "e znas, malo sam umoran pa jebigica necu da igram za reprezentaciju". Pa ti ljudi bi igrali i igrali su povredjeni i sa jednom nogom.

slovenci imali par dobrih igraca  Smile
nemacku ligu u kosarci prati 4500 ljudi po mecu ,ko rukomet ,a da malo je i to sto su bili prvaci evrope to se ne racuna
da francuzi boranija ,rusi diletanti,

Pa i tenis u Srbiji prati 6 miliona ljudi, pa jel to znaci da imamo tradiciju pracenja tenisa? Ja sam ko klinac malo trenirao tenis. Svi mi govorili kako je to pederski sport, kako je sport za burzuje. Sad, svaka baba iz Male Mostanice zna sta je drop shot i zagori joj zaprska jer mora gleda Noleta. Sutra kad ode u penziju, za dve godine vise ljudi ce pratiti hokej na travi nego tenis u Srbiji. Nece znati da li se igra kartama ili reketom. Rusi donekle imaju tradiciju, ali to je vise vezano za SSSR, a opet u SSSR-u su to nosili Litvanci najvise. Slicno kao mi u SFRJ.
« Poslednja izmena: 20. Jun 2021, 08:15:52 od Ic.xc.ni.ka »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 547
bilo 20 litvanaca u reprezentaciji kroz SSSR istoriju ,mnogo je ukajinaca bilo ,
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15432
Zastava Beograd
mob
Apple iPhone 6S
Jeste, u pravu si. Svi su kosarkaske velesile i svi imaju najbolje igrace na svetu i svi imaju visedecenijsku tradiciju pracenja kosarke. Smile Mene cudi kako smo mi uopste, pored svih tih velesila, uspeli da osvojimo po neku medalju... Smile
« Poslednja izmena: 20. Jun 2021, 08:20:12 od Ic.xc.ni.ka »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 814 815 817 818 ... 821
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.078 sec za 15 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.