Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Koristenje WiFi Umesto Bluetooth ili Kabel da bi se Povezali sa vas PC  (Pročitano 17912 puta)
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 3415
Zastava Republika Srpska
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
Evo šta je napisao član : floramare.
Citat
Izvanredno programce koje sluzi za brzi transfer fajlova iz kompa u telefon koristecu Wi-Fi umesto spori bluetooth ili jos sporiji Infra Red.
Cisto informacije radi za Milan91 i ostale koji su jedino culi da Wi-Fi sluzi internetu. Smile
Ovaj program generise web stranu sa direktorijumima koji se nalaze na hard disku i dozvoljava telefonskom web browseru pristup istoj strani radi skidanja fajlova u telefon po zelji. Znaci, usmerimo telefonski web browser na datu IP adresu i ceo proces prebacivanja biva jednostavan kao download recimo.

Tek toliko da se zna da Wi-Fi ne sluzi internet surfovanju kao sto jedino neki misle vec i za transfer fajlova izmedju telefona i PC-a kao i svaka bezicna mreza!
Okačio je i ovo programče. Pa ko voli nek' izvoli. Još jedan od načina za povezivanje telefona i PC-a preko wireless veze je tu.  Smile

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

*
MiniServer.rar (216.65 KB)
MiniServer.png
(12.28 KB, 505x248)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Punk's not dead!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 182
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia N90
Htedoh ja da prepisem ali ti me preduhitri.
Rekoste da ja kazem svoje utiske, ali nemam Wi-Fi telefon jer nemam para za ovakav telefon, ali vidim na jednom drugom forumu da likovi lako ovo koriste za prebacivanje programa iz kompjutera u telefon. Ovo je mnogo brze od svih ostalih veza. Evo i primera kod likova kako izgleda iz telefona:

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

Screenshot0616.gif
(11.7 KB, 240x320)
Screenshot0617.gif
(16.97 KB, 240x320)
« Poslednja izmena: 17. Sep 2007, 21:44:04 od floramare »
IP sačuvana
social share
ljubitelj botanike
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 3415
Zastava Republika Srpska
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
Izgleda zanimljivo. Ipak mislim da je još uvijek najbolje rješenje , za one koji imaju s60 v3 telefona , program Telexy.Networks.SymSMB.v2.0.S60v3.
Jednostavno zato što ima mogućnost share-ovanja fajlova u dva smjera. PC-telefon i telefon-PC.
Ipak ovaj MiniServer je takođe dobar , posebno za java telefone , koji imaju wi-fi a i za druge na kojima ne radi Telexy.Networks.SymSMB.v2.0.S60v3.

Veoma korisno.  Smile




« Poslednja izmena: 18. Sep 2007, 00:19:37 od elborashon »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


iz dupeta malenih raste nama trava

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 71
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
mob
Nokia n95
moze li neko da postavi taj programcic telexy...aj pa hvala
IP sačuvana
social share
samo kvarni opstaju
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 4
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Pozdrav svima. Odakle da krenem? Pa ovako: imam nokiju e61 i kupio sam TP Link wireless cardbus adapter PCMCI karticu. Takodje imam ISDN (64kbps). Hocu da povezem moju nokiju sa laptopom i da preko moje nokije idem na internet. Instalirao sam kariticu i preko wifi guide (program koji imam u nokiju) nadjem vezu sa laptopom ali to je sve. Kada pokusam da se ukljucim na net telefon pokusava i onda pokaze da ne moze da uspostavi vezu sa serverom. Da li moram da imam i neki wirelles lan router ili je ovo dovoljno sto imam? Sta ljudi moji radim pogresno? Najvise sam kupio ovu karticu da bi koristio nokiju za voip ali naravno i da idem na net. Negde gresim ali gde ne mogu da vidim. Molim vas da mi pomognete jer ne znam gde i kome da se obratim a ovaj forum mi bas deluje da ovde neko ima pravo resenje. Takodje da vas pitam: ovaj program koji pominjete telexy networks symSMB, da li je on meni potreban da uspostavim vezu izmedju nokije i laptopa?Gde mogu da skinem ovaj program? ne mogu da vidim na ovom sajtu gde stoje programi za skidanje?
Iskreno se nadam da ce neko da mi odgovori. Hvala unapred i veliki pozdrav
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1362
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.24
mob
Samsung S10 +
Jel ovo moze da radi na Visti.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 3415
Zastava Republika Srpska
OS
Nepoznat
Browser
NokiaE61-1 3.0
@miroslav_s... wi-fi konekcija mora da ima statičku ip adresu ako misliš da povežeš E61 sa računarom!
Još jedna bitna stvar (i nju prvo probaj) je da share-uješ tu ISDN konekciju ako želiš da je dijeliš (konekciju) sa telefonom. Odeš u properties od ISDN konekcije i na tabu advanced kekiraš box -allow other users to connect trough this computers internet connection. Ako se pojavi padajući meni za izbor mreže , sa kojom hoćeš da dijeliš konekciju , izaberi wireless (pcmci-kartica)...

Probaj , možda pomogne. Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


iz dupeta malenih raste nama trava

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 71
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
mob
Nokia n95
prilikom potpisivanja sertifikata za registraciju Telexy.Networks.SymSMB.v2.0.S60v3. ne znam sta da stavim u polje "select sertificate file", tj nemam taj fajl nigde! moze pomoc
IP sačuvana
social share
samo kvarni opstaju
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 3415
Zastava Republika Srpska
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
Ne shvatam u čemu je problem??  Sve je fino objašnjeno. Sertifikat sam praviš u programu. Options\settings\accounts->options\new......

Za domain izaberi ime ... ili domen (ako je računar član nekog domena) ili puno ime računara ako je "standalone" PC. I nema zime.  Smile

Edit : Ovdje je izgleda problem oko sertifikovanja aplikacije!?  Smile  Smile

http://forum.burek.com/index.php/topic,189582.0.html -Tutorijal: kako da uradite neku aplikaciju koja nema Sertifikat za S60 v9.1
« Poslednja izmena: 01. Nov 2007, 18:39:31 od elborashon »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


iz dupeta malenih raste nama trava

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 71
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
mob
Nokia n95
uspeo sam ,hvala elborashon!
IP sačuvana
social share
samo kvarni opstaju
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.223 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.