Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Korisni linkovi: poezija, proza, e-books, lektire, knjizare  (Pročitano 244964 puta)
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
Baza poslovica

Ako vam nije bilo dovoljno srpskih narodnih umotvorina kojima ste verovatno bili kljukani na časovima u školi, imamo rešenje. Možete se naoružati poslovicama naroda i narodnosti širom planete koje su prevedene na engleski jezik i stavljene u bazu podataka radi lakšeg snalaženja. Možete tražiti željenu reč ili čitati poslovice redom, a jedini problem je što ćete se nekada pitati šta je pisac hteo da kaže. Baš kao i u školi. Doduše, sajt je mnogo prijatnijeg izgleda nego tabla.

Adresa: http://contemplate.us.
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
BookMooch

Na Internetu se može naći veliki broj e-knjiga i e-biblioteka, ali njihovo preuzimanje ili čitanje uglavnom se papreno plaća, a i izbor nije najbolji. Povrh toga, mnogi od nas se još uvek nisu navikli na knjige u elektronskom formatu. Srećom, postoji i ovaj sajt, to jest zajednica koja omogućuje razmenu korišćenih knjiga. Na vama je samo da se prijavite (što je besplatno), napišete spisak knjiga koje želite da date, napravite i spisak knjiga koje vas interesuju i počnete razmenu sa nekim od preko 6000 članova BookMoocha.

Adresa: www.bookmooch.com
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
Audio-knjige

Na ovom sajtu možete naći i sa njega preuzeti veliki broj audio-knjiga u mp3 formatu ili u m4b formatu za iTunes ili iPod. Osim narativnog, neke knjige su raspoložive i u tekstualnom izdanju, dok druge koriste novu generaciju generisanih glasovnih snimaka. Sajt je lep izvor klasika koji (više) ne potpadaju pod zakon o autorskim pravima kao što su bajke Ezopa, Šekspirovi soneti, romani Dikensa ili Londona, a nove knjige se, kako navode na sajtu, dodaju često.

Adresa: www.freeclassicaudiobooks.com
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
Generatori

Kada vam sopstvena kreativnost zataji, može vam pomoći ovaj sajt: na njemu ćete naći generatore imena i opisa ljudi, zgrada, gradova i država, možete generisati objekte, različite koncepte ili bića, a možete mu prepustiti da vam napiše i sopstvenu RPG sesiju! U svakom slučaju može da posluži kao inspiracija ili koncept svim piscima, umetnicima i igračima, a neki od templatea koji se koriste za generisanje mogu se naći na sajtu www.seventhsanctum.com.

Adresa: http://nine.frenchboys.net
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik

xxxx

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 410
OS
Windows 2000
Browser
Opera 8.50
carls bukovski, jos uvek je u izgradnji..

www.buk.co.sr
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 464
Zastava Bijeljina
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
Ovako...... stvarno nisam imao vremena da pregledam sve linkove jer sam u teškoj buli. Treba mi "Interpreter of Maladies". Pokušao sam preko torrenta, ali mrka kapa. Di ja to da nađem, kako to da skinem... šta da radim?
P.S. Izvinite ako sam oftopikovao.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
Evo linka do jednog relativno novog sajta. Osnova je forum posvećen knjigama ali redovno se ažuriraju sekcije Novosti (uglavnomk književne vesti)  i Aktuelnosti i konkursi za područje našeg regiona pa možda nekome bude od koristi, fin je sajt ! Svet knjiga
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
Pisac

Budite i vi pisac, makar online! Džon Votson, inspirisan programom Writeroom, napravio je ovo sjajno okruženje u kom možete raditi dok ste za kompjuterom. Dokument će biti sačuvan zahvaljujući kukijima, a jasne komande (navedene u odeljku Help) omogućiće vam da lako pravite modifikacije. Sajt najbolje radi u Firefoxu, posebno sa ekstenzijom Fullscreen, a takođe je i besplatan, mada autor pozdravlja svaku donaciju. Dakle, uživajte i na ovaj način započnite svoju spisateljsku karijeru.

Adresa: http://writer.bighugelabs.com/
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 5
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Gde mogu naci da kupim komplet knjiga 'Andjelika' Ann i Serge Golon?Pomazite?  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
Pogledaj http://www.plato.co.yu

ili ukucaj u pretraživač to što tražiš http://www.google.com
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.089 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.