Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 04:26:41
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Koji fakultet upisati?  (Pročitano 13335 puta)
Krajnje beznadezan


"During your life never stop dreaming..."

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 10233
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 35.0
mob
SonyEricsson W800i
Ako si oran da budes streber, tj, jos veci nego sad, ako redovno radis i ako imas predznanje kakvo kazes da imas, cepaj na ETF.
IP sačuvana
social share
O Partizane,o sampione,uz Tebe uvek smo mi,zato pobedi!Pesme se ore,i baklje gore,jer mi smo tvoji GROBARI!
GNP!
2pac R.I.P.
Pile,brate,pocivaj u miru!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol
Poruke 27
OS
Windows XP
Browser
Chrome 39.0.2171.99
ah..... imao ja afiniteta prema matematici ili ne, prema hemiji ili ne, morat ću učit ako želim fax. u roku da završim te da se nadam da ću se zaposlit (nemojte me pogrešno protumačit, al mišljenja sam takvog da ću prije naći neki posao sa fakultetom nego bez njega, pa makar bio komunalac). Hoću da vam kažem da ne dolazim iz familije koja ima pravo dubok džep, dok se moji vršnjaci vikendom zezaju po kojekakvim lokalim ja radim negdje za dnevnicu kako bih pomogao i sebi i svojima kolko tolko...
IP sačuvana
social share
"Do you know what nemesis means? A righteous infliction of retribution manifested by an appropriate agent. Personified in this case by an horrible cunt... me." - Brick Top
"There are two types of people in the world: People who say they pee in the shower and dirty fucking liars." - Louis C.K.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Žena
Poruke 1516
OS
Windows 7
Browser
Chrome 39.0.2171.99
A u kom gradu bi ti da studiraš?
Za ta 3 fakulteta ti je jedino zajedničko to što na svakom moraš da polažeš matematiku, a nemoguće je da za jedan od ta 3 nisi više ili manje zainteresovan u odnosu na ostala 2.

Građevina je do jaja ako u porodici imaš nekoga ko drži građevinsku firmu. Ne traže mnogo poena za upis, a prijemni je bazična matematika Smiley

Da imam jako predznanje iz fizike i matematike, kao što kažeš da imaš, definitivno ETF. Bez predznanja, čišćenje na prvoj godini Smiley Isto važi i za PMF/fiziku/hemiju.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


"During your life never stop dreaming..."

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 10233
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 35.0
mob
SonyEricsson W800i
ah..... imao ja afiniteta prema matematici ili ne, prema hemiji ili ne, morat ću učit ako želim fax.
Ako nemas nekih afiniteta prema matematici onda ne upisuj ETF, prva godina ce ti biti nocna mora. Imas par opstih predmeta koji ti sasvim moguce na daljim smerovima nece znaciti ama bas nista, a prete da ti ugroze sve jer su obimni, a moras da ih savladas skroz ( a veruj mi da tu ima gomila totalno nepotrebnih znanja koje gutaju vreme za ono sto ce ti stvarno trebati u zivotu, ali jbg, tako je ).
Ovo ti kazem zato sto mnogi pomisle da ce moci bez nekog jaceg cimanja da zavrse ETF, da ce moci te neke nebitne predmeta da "odrade", pa se onda zakucaju i gube godine, zivce ... lako se covek zezne, a posle ti onda sve pada teze i teze. Tako da ako hoces da upises to, moras biti spreman da redovno dosta radis, i da od prvog dana zapnes muski, bez obzira na sve sa strane. S druge strane tu imas perpektivu, ali i tu naravno nije svaki smer isti i nije u istoj meri perspektivan.
Opet, to sve govorim pod pretpostavkom da te materija koja se izucava na nekom od smerova zanima. Ako te ne zanima bolje idi mesaj malter.
« Poslednja izmena: 18. Jan 2015, 19:18:04 od boki_grobar »
IP sačuvana
social share
O Partizane,o sampione,uz Tebe uvek smo mi,zato pobedi!Pesme se ore,i baklje gore,jer mi smo tvoji GROBARI!
GNP!
2pac R.I.P.
Pile,brate,pocivaj u miru!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol
Poruke 27
OS
Windows XP
Browser
Chrome 39.0.2171.99
Kad već spominjemo ETF koji je smer najperspektivniji xD ? btw. kolike su inače plate ovih što završe fakultete koje sam već spomenu i koliko se obično čeka na posao  Smile hehehehehe ?
IP sačuvana
social share
"Do you know what nemesis means? A righteous infliction of retribution manifested by an appropriate agent. Personified in this case by an horrible cunt... me." - Brick Top
"There are two types of people in the world: People who say they pee in the shower and dirty fucking liars." - Louis C.K.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


"During your life never stop dreaming..."

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 10233
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 35.0
mob
SonyEricsson W800i
Kad već spominjemo ETF koji je smer najperspektivniji xD ? btw. kolike su inače plate ovih što završe fakultete koje sam već spomenu i koliko se obično čeka na posao  Smile hehehehehe ?
Ako si medju najboljima svaki smer je dobar. Ako ces biti prosecan student, najvece sanse za finu kintu i najmanje cekanje je sa RTI-jem ( racunari i informatika ) .  Smile
IP sačuvana
social share
O Partizane,o sampione,uz Tebe uvek smo mi,zato pobedi!Pesme se ore,i baklje gore,jer mi smo tvoji GROBARI!
GNP!
2pac R.I.P.
Pile,brate,pocivaj u miru!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol
Poruke 27
OS
Windows XP
Browser
Chrome 39.0.2171.99
Hvala svima na savjetima/odgovorima, ako imas još neko nešto da doda bio bih mu pravooo zahvalan ! Smiley  Smile
IP sačuvana
social share
"Do you know what nemesis means? A righteous infliction of retribution manifested by an appropriate agent. Personified in this case by an horrible cunt... me." - Brick Top
"There are two types of people in the world: People who say they pee in the shower and dirty fucking liars." - Louis C.K.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


No lord shall stand before myself

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7465
Zastava Sahara
OS
Windows
Browser
Chrome 39.0.2171.99
mob
Nokia 
ni DIF ne bi bio loš izbor.još ako te zaposle u srednjoj,mozes opusteno da pipaš učenice iz 3. razreda
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.11
nije vazno..samo nek je privatni  Smile
ako upises neki  javni...i ako zavrsis...
akobudes imao srece...zaposlit cete neki privatnik ...
i radit ces ko konja dva... od jutra do mraka...za 500 evra.. Smile

a ako zavrsis privatni neki.. Smile
jbg onda imas velike sanse da se zaposlis u drzavnom sektoru.. Smile
i da imas smijesno radno vrijeme..od 9 do pola jedan a subotom (jednom subotom u mjesecu) od 11 do pola 12  Smile
i nenormalno veliku platu.. Smile i onda ces postat gospodin... Smile
i moc ces kupit sebi svasta..nesto... za sto nisi bas dobro ni cuo da postoji... Smile

a ako se uclanis u neku stranku  Smile po mogucnosti u onu u mandatu...  Smile
onda lako do ministra neceg... mozes dogurati... Smile
recimo ministra zdravstva (jer to se vise ne moze unistit...)  Smile

znas.. Smile da bi se zaposlio u drzavnom sektoru ne moras nista znat  Smile
samo ti treba rodjak..kum ili stranackki guru...i naravno bilo kakva validna sara-tj diploma... Smile

i ne moras uopste ucit..i ne moras se smarat i ic na predavanja i tako to... Smile
a ako upises neki javni faks...jbt ...morat ces ucit... Smile
i vec unapred (ako slucajno zavrsis) imas mjesto na birou...kraj 50 hiljada kolega... Smile
ili ako bash imas srece... primit cete neki privatnik....
da malo ljeci komplexe na tebi... Smile

Smile
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 32
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 37.0
Onaj koji je izmedju onoga sto volis i onoga sto se isplati. Nema leba od svih 100%.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 04:26:41
nazadnapred
Prebaci se na:  
Oznake: upisati fakultet

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.08 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.