Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 14:16:05
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Koji fakultet upisati?  (Pročitano 13337 puta)
18. Jan 2015, 16:36:25
Clan u razvoju


Zodijak
Pol
Poruke 27
Browser
Chrome 39.0.2171.99
Lijep pozdrav!  Smile
Trenutno završavam 4. razred gimnazije, te se nalazim u nedoumici koji fakultet da upišem?! Odabir sam definitvno sveo ili na građevinski fakultet ili na farmaciju ili na elektrotehnički fakultet Smile ... Svjestan sam da postoji drastična razlika između ETF-a i građevine, te farmacije na drugoj strani. S obzirom da sam odličan učenik (čitaj štreber), odlično poznajem gradivo koje se izučava na ovim fakultetima. Da ste vi na mom mjestu koji biste fakultet upisali i zašto?; koji fakultet (profesija)  ima perspektivnu budućnost kod nas u Srbiji, eventualno u BiH, HR, CG, al i u ostatku sveta?  Smile
IP sačuvana
social share
"Do you know what nemesis means? A righteous infliction of retribution manifested by an appropriate agent. Personified in this case by an horrible cunt... me." - Brick Top
"There are two types of people in the world: People who say they pee in the shower and dirty fucking liars." - Louis C.K.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


No lord shall stand before myself

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7465
Zastava Sahara
OS
Windows
Browser
Chrome 39.0.2171.99
mob
Nokia 
bolje ti je da se odma po zvrsetku srednje zaposlis.jebes fakultet
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol
Poruke 27
OS
Windows XP
Browser
Chrome 39.0.2171.99
hehehehehe ! Smile
S obzirom da živim u jednom malom mestu i nema baš nekoga posla gde možeš fino zaradit, a u većim mestima/gradovima nemam nikoga da me pogura, mada i tu ljudi koji žive se ne mogu zaposliti  Smile
IP sačuvana
social share
"Do you know what nemesis means? A righteous infliction of retribution manifested by an appropriate agent. Personified in this case by an horrible cunt... me." - Brick Top
"There are two types of people in the world: People who say they pee in the shower and dirty fucking liars." - Louis C.K.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 3056
OS
Windows 7
Browser
Chrome 39.0.2171.95
mob
LG G3
Megatrend i slično pa par mneseci pred diplomiranje odeš u SNS i postaneš član.Pa malo smaraš okolinu kako je Vučić mesija i za nekih par meseci dobiješ doktorat na kućnu adresu,koji odbraniš sa 200g C kafe i Kronos pralinama.Onda te stave da budeš ministar npr vojske jer što manje znaš o toj oblasti to bolje.Primaš dve-tri plate od po 100 soma i pišaš po sirotinji.

Upišeš državni faks daš sve u roku i onda gledaš po oglasima gde se traži magacioner da imaš da preživiš ili ako imaš dozvolu postaneš taksista.Imaš prosek 10,ali nemaš člasnu knjižicu i onda dođe RTS da snima diplomiranog farmaceuta koji vozi taksi i kažeš im kako su te na Burekuzajebali da upišeš farmaciju  Smile

Dakle da rezimiramo bez veze ili para možeš i vremeplov da izmisliš isto ćeš da prođeš kao i onaj sa srednjom gledaćeš dal skače švajcarac jebaćeš im mater jer te navukli kamatama i suze ćeš da brišeš diplomom i sve će da se završi u redu na birou dok ti kosovarka sa 4 razreda priča kako nema posla za tebe i dal hoćeš da završiš kurs za frizera ili kozmetičara i da radiš nokte doktorkama i menadžerkama sa Megatrenda.

been there done that  Smile istini za volju na Saobraćajnom ali mi master diploma služi da odem do dede kad primi penziju i da stavi neki dinar,ali ni toga više nema moj deo uzeo Vučić.I ja sam živeo u sličnoj zabludi do pre 3 nedelje kad sam diplomirao i evo me sad pijem pivo,jedem čips i gledam dal da vozim taksi ili brzu poštu.A da prosek mi je 9 (okruglo) tako da ni ta ima posla za dobre studente je go kurac,da izvineš.A da nudili mi posoa u struci ali prvo šef mora da mi bude lik sa četvorogodišnjom školom,pa kad naučim da ližem "šefovska dupeta" onda ću i da napredujem.
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


No lord shall stand before myself

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7465
Zastava Sahara
OS
Windows
Browser
Chrome 39.0.2171.99
mob
Nokia 
hehehehehe ! Smile
S obzirom da živim u jednom malom mestu i nema baš nekoga posla gde možeš fino zaradit, a u većim mestima/gradovima nemam nikoga da me pogura, mada i tu ljudi koji žive se ne mogu zaposliti  Smile

bolje ti je crncit u inostranstvu 5 godina i vratiti se u to svoje selo i bit gazda neg bit klošar do 30te a o 30 te vracat kredite do penzije
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol
Poruke 27
OS
Windows XP
Browser
Chrome 39.0.2171.99
Naravno da ima istine u tome što govorite, al eto da se vratimo na moje pitanje.. koji fakultet upisat?  Smile
IP sačuvana
social share
"Do you know what nemesis means? A righteous infliction of retribution manifested by an appropriate agent. Personified in this case by an horrible cunt... me." - Brick Top
"There are two types of people in the world: People who say they pee in the shower and dirty fucking liars." - Louis C.K.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


No lord shall stand before myself

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7465
Zastava Sahara
OS
Windows
Browser
Chrome 39.0.2171.99
mob
Nokia 
pa ajd ako si vec zapeo:

narod mora umirati i pokusava odlagati umiranje....pomocu lijekova....

farmacija.

IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12623
Zastava
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 35.0
Да сам на твом месту...електротехнички...најлакше ћеш се са њим запослити... Smile
IP sačuvana
social share
What about love?

Overrated. Biochemically no different than eating large quantities of chocolate.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


I have a joke. Women's rights.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 31126
Zastava Harare
OS
Windows 7
Browser
Chrome 39.0.2171.99
mob
Samsung GT-S7580
Да сам на твом месту не бих ништа ни уписао.
Ако јуриш паре онда изгуглај ово: BOŠ Karijera
IP sačuvana
social share
E ovaj svet je otiso u kurac cim Lazu pitaju kakva je serija  Smile
Pogledaj profil WWW Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 3056
OS
Windows 7
Browser
Chrome 39.0.2171.95
mob
LG G3
Ako hoćeš instant posao kod nas onda neki privatni,ako hoćeš da prolaziš kroz muke kroz koje prolazi 80% nas onda bilo koji državni u kom se pronalaziš.

Vidi šta se traži na tržištu rada pa se pronađi negde,to je kao da pitaš koju ribu da oženiš  Smile slušaj sebe ne druge.
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 14:16:05
nazadnapred
Prebaci se na:  
Oznake: upisati fakultet

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.085 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.