Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

TotalCar: Pocetna | Vesti | Specijal | Video | Foto | Test | Akcije | Saveti | Moto
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5 ... 354
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Koji Automobil Kupiti? Savjeti, Pitanja i Odgovori  (Pročitano 359950 puta)
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1467
Zastava sarajevo
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia 5800xpress
twice,
u sustini ti je to malo zahtjevan dizel.ako ga kupujes promjena remenja odmah sa spanerima(obadva),boljka su im brizgaljke koje se brzo zacepe(losa nafta),motorni komp(ecu) cesto stradava,ima nekih sitnih problema sa strujom,mjenjacka sajla hoce da pukne i td.kad saberes sve,ako je autic malo presao,pod uslovom da nije lupan,da je u dobrom stanju motor,uzmi ga.trebas vidjeti jos par detelja,vjesanje,trapove i td.obavezno pogledaj crijeva od turbine znaju uvlaciti fals.otjeraj kod mehanicara na diagnostiku pa vidi.pozz
IP sačuvana
social share
kad jedan papak umre,rode se dva!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia ispo iz modu
hvala Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 16
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
evo pomeram temu...  Smile

FIATOVA ELEKTRONIKA

S'obzirom da nameravam da uzmem polovnog Stila 2003 god. zanimaju me iskustva ljudi koji poseduju Fiatova vozila (vezana za elektroniku naravno). Mene je konkretno, da kazem "smorio" cale cije kolege sa posla voze Punta. Stalno mu se zale na neke kvarove kaze, a istu elektroniku Fiat fura u sva svoja vozila !!Sto je najgore, i ja sam par puta video pauka kako nosi Pandure...
NE govorim o podizacima prozora, vec o nekim ozbiljnijim kvarovima...
Sta kazete Italijani...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

'OĆEŠ DA TI OPEREM ŠAJBU?

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 864
Zastava vazduh-zemlja-voda
OS
Windows XP
Browser
Mozilla K-Meleon 1.02
Da ne otvaram novu temu pitacu ovde:
1.Cuo sam da se u BiH sklapaju neki modeli VW, da li je to tacno, ako jeste gde se sklapaju (pretpostavljam u federaciji) i koji su to modeli?
2.Da li ce potpisivanjem sporazuma CEFTA ti modeli VW koji se sklapaju u BiH (ako se sklapaju) moci da se uvezu bez carine???
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1467
Zastava sarajevo
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia 5800xpress
evo pomeram temu...  Smile

FIATOVA ELEKTRONIKA

S'obzirom da nameravam da uzmem polovnog Stila 2003 god. zanimaju me iskustva ljudi koji poseduju Fiatova vozila (vezana za elektroniku naravno). Mene je konkretno, da kazem "smorio" cale cije kolege sa posla voze Punta. Stalno mu se zale na neke kvarove kaze, a istu elektroniku Fiat fura u sva svoja vozila !!Sto je najgore, i ja sam par puta video pauka kako nosi Pandure...
NE govorim o podizacima prozora, vec o nekim ozbiljnijim kvarovima...
Sta kazete Italijani...
istina,zalosno al je tako.elektronika crkava brzo,problematican im je daj famozni ECU,tu popravne nema vec ide novo(oko 400e),drugo,centarala zna da zeza.centrala i nije neki problem kojili je ECU,jer on odredjuje sve parametre sagorjevanja i upravljanja vozilom.
Da ne otvaram novu temu pitacu ovde:
1.Cuo sam da se u BiH sklapaju neki modeli VW, da li je to tacno, ako jeste gde se sklapaju (pretpostavljam u federaciji) i koji su to modeli?
2.Da li ce potpisivanjem sporazuma CEFTA ti modeli VW koji se sklapaju u BiH (ako se sklapaju) moci da se uvezu bez carine???
tacno je,sklapa se skoda octava,skoda fabija,wv golf,passat.ovi modeli su kod nas jeftiniji za cijenu carine od uvoznih(pdv).sklapa ih TAS-sarajevo,farbika koja je od prije rata sklapala wv koncept.za cefta sporazum znam da je potpisan,al sumnjam da se tako moze uvesti automobil.pozzzz
IP sačuvana
social share
kad jedan papak umre,rode se dva!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

'OĆEŠ DA TI OPEREM ŠAJBU?

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 864
Zastava vazduh-zemlja-voda
OS
Windows XP
Browser
Mozilla K-Meleon 1.02
Znaci, Octavia, Fabia, Golf i Passat, pa to je lep izbor, hvala na informaciji!
CEFTA jeste potpisana pre neki dan, ali sam ja razumeo da ce konkretno poceti da se primenjuje izmedju marta i juna 2007. Ako ce u BiH moci da se izvozi Zastava ili Punto ili sta vec budu proizvodili tj. sklapali bez carine onda ne vidim razlog da se i u Srbiju ne uvoze vozila koja se sklapaju u BiH takodje bez carine, ali videcemo...To bi bilo jako dobro, ne samo zato sto bi ta nova vozila bila jeftinija, vec zato sto bi neminovno i cene polovnjaka morale bar malo da padnu!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia ispo iz modu
Znaci, Octavia, Fabia, Golf i Passat, pa to je lep izbor, hvala na informaciji!
CEFTA jeste potpisana pre neki dan, ali sam ja razumeo da ce konkretno poceti da se primenjuje izmedju marta i juna 2007. Ako ce u BiH moci da se izvozi Zastava ili Punto ili sta vec budu proizvodili tj. sklapali bez carine onda ne vidim razlog da se i u Srbiju ne uvoze vozila koja se sklapaju u BiH takodje bez carine, ali videcemo...To bi bilo jako dobro, ne samo zato sto bi ta nova vozila bila jeftinija, vec zato sto bi neminovno i cene polovnjaka morale bar malo da padnu!

ako dinkic ostane tu gde jeste o tome ne vredi ni da sanjash, a i ako ga smene opet je malo verovatno, mene lichno chudi da nam nisu uveli carinu i na zastavina vozila jer kod nas je sve moguce  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 3415
Zastava Republika Srpska
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
evo pomeram temu...  Smile

FIATOVA ELEKTRONIKA

S'obzirom da nameravam da uzmem polovnog Stila 2003 god. zanimaju me iskustva ljudi koji poseduju Fiatova vozila (vezana za elektroniku naravno). Mene je konkretno, da kazem "smorio" cale cije kolege sa posla voze Punta. Stalno mu se zale na neke kvarove kaze, a istu elektroniku Fiat fura u sva svoja vozila !!Sto je najgore, i ja sam par puta video pauka kako nosi Pandure...
NE govorim o podizacima prozora, vec o nekim ozbiljnijim kvarovima...
Sta kazete Italijani...

Meni je od elektronike ciknula lambda sonda i par osiguraca na bravi staroj 10 godina. Ponekad elektricni podizaci prozora zatrokiraju kad je vlazno vrijeme i to je to.... Sa ECU-om nisam imao problema do sada. Smile

P.S. @hupajupa ovdje si mi mnogo bolji nego na politickom Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Srbiju moze spasiti samo Pravoslavlje

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 391
Zastava http://forum.burek.co.yu/index.php?action=mm
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
Што каже Шабан Бајрамовић : МЕРЂА је мерђа шта има да се прича
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia ispo iz modu
Што каже Шабан Бајрамовић : МЕРЂА је мерђа шта има да се прича

narocito je u Srbiji HIT kupiti mercedes 190D '85-'88 za nekih 3500-5000 eura i bog da te vidi  Smile nema veze sto vozis matoru raspalu kantu al merdza brale  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5 ... 354
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.082 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.