Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

TotalCar: Pocetna | Vesti | Specijal | Video | Foto | Test | Akcije | Saveti | Moto
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 354
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Koji Automobil Kupiti? Savjeti, Pitanja i Odgovori  (Pročitano 360734 puta)
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 332
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
mob
Siemens neki stari
Zanima me sta bi ste mi savetovali da li da kupim Zastavu 10 novu ili neki polovan auto za iste pare, a ako neko ima taj auto kakva su mu iskustva i da li je taj auto identican sa Puntom?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 3415
Zastava Republika Srpska
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
Ovo i mene zanima Smile
Koliko kosta Zastava 10 sa svim dadzbinama??
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Nepoznat
Browser
Netscape 4.0
mob
HTC Tattoo
Zanima me sta bi ste mi savetovali da li da kupim Zastavu 10 novu ili neki polovan auto za iste pare, a ako neko ima taj auto kakva su mu iskustva i da li je taj auto identican sa Puntom?
Moj ti je savet da za te pare(8000-9000 eura)kupiš polovnog GOLF IV benzinca ili dizela.Ja vozim 19tdi 2000 god. karavan.Auto je kupljen od uvoznika sa 96000 km.,sada na satu ima 192000 i nisam imao nikakve probleme do sada.u njemu je još uvek prva lamela,amortizeri.Jeftin je za održavanje,pouzdan,malo je tvrđi(kao i svi nemci.Benzinci su isto odlični pogotovo 1.6 1.8t 1.8 2.0.Za te pare mozes da uzmeš auto  u perfektnom stanju 2002 2003 god.
IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1467
Zastava sarajevo
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia 5800xpress
Zanima me sta bi ste mi savetovali da li da kupim Zastavu 10 novu ili neki polovan auto za iste pare, a ako neko ima taj auto kakva su mu iskustva i da li je taj auto identican sa Puntom?
za pare koje ces dati za z10 mozes lezerno kupiti vrlo dobar polovnjak koji je ipak auto.za nase podnevlje ja bi se odlucio za wv grupaciju,golf IV tdi 90 ks,i benz 1.6 oprobano dobri motori.imas tu i passata tdi sa 90 i 110 ks jako dobri,i td
IP sačuvana
social share
kad jedan papak umre,rode se dva!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia ispo iz modu
Zanima me sta bi ste mi savetovali da li da kupim Zastavu 10 novu ili neki polovan auto za iste pare, a ako neko ima taj auto kakva su mu iskustva i da li je taj auto identican sa Puntom?

mozda nebitan detalj ali na svim zastava 10 koje sam ja vidjao po gradu na vratima gepeka fali znak (otpao je) a automobili nisu stari ni 2-3 meseca. sitnica jeste, ali ako je takva situacija sa vidljivim sitnicama kakva je tek sa nevidljivim?  Smile u principu uvek je bolje kupiti sto mladji i noviji auto, ja ti savetujem ako si u mogucnosti da skupish josh nekih 2.000 eura da uzmesh novog punta, kazhu ljudi a i strucnjaci da je auto pun pogodak a koliko sam uspeo da procitam fiat je napravio bum sa tim modelom. Inace se ne bih slozio da je VW jeftin za odrzavanjejer prosto svaki auto ima delove koji su pristupacni i delove koji su nebulozno skupi tako da sve zavisi sta ti vrisne na kolima. Naravno da je VW neuporedivo jeftinije odrzavati kod nas nego u nemackoj jer na zapadu neces nigde naci turske i bugarske delove ali ako i ovde budes kupovao iskljucivo originalne delove to odrzavanje ce ti biti daleko od jeftinog.
U slucaju da se odlucis za uvoz polovnjaka otvori cetvore oci jer je jako puno prevara i podvala, prepravljenih teretnjaka u putnicke automobile, podmladjivanih automobila i td.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Nepoznat
Browser
Netscape 4.0
mob
HTC Tattoo
Italijani su obična galanterija,koja je dobra prve dve godine.Posle dve godine za tog punta ćeš dobiti ne više od 5000 eura.Neuporediv je kvalitet vw i fiata,završna obrada ne može da se poredi.I nije u pitanju samo cena delova(i ako orginalni delovi za vw nisi skuplji od orginalnih za fiata) već i to koliko su ti delovi često crkavaju,a što se toga tiče italian nemože da se poredi sa bilo kojim nemačkim automobilom.Nisu nemci samo kod nas na ceni,već i u celoj Evropi,Americi Slažem se sa time da treba da dobro gleda šta kupuje jer svašta prodaju(lupane,pakovane, automobile koji su prešli po 400000'500000 hiljada),Ako budeš našao automobil sa pravom kilometražom i da nije iupan ne možeš da pogrešiš.
IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia ispo iz modu
jeste samo shto nema ni teoretske shanse da uvezesh golfa 2001.-2002. godishte TDI za 8-9 hiljada eura a da pri tom nije lupan, pakovan, podmladjivan ili da je preshao manje od 100.000km jer prosto takav auto toliko ako ne chak i vishe koshta i u nemachkoj. i nije tachno da nisu precenjeni itekako su precenjeni. jel po tebi normalno da jedan golf dvojka koshta 2500-3000 eura? to shto ti prichash su samo stereotipi i navike nas balkanaca, vozio sam i ja nemce godinama ali ne verujem da cu se vishe odluchiti za tako neshto osim u sluchaju da kupim ganc novi auto. u svakom sluchaju svako ima pravo izbora pa ko voli nek izvoli ali ja lichno mislim da je suludo za golfa 4 starog 6-7 godina placati 10-12 hiljada eura Smiley

inache pre svega auto treba kupovati shodno svojim potrebama shto kod nas ne da nije sluchaj nego  ni u najavi, kod nas je auto statusni simbol. naprimer ko u Vojvodini ima potrebu za dzipom?  Smile
« Poslednja izmena: 07. Jan 2007, 18:10:54 od twice »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Nepoznat
Browser
Netscape 4.0
mob
HTC Tattoo
Golf II jeste precenjen,ali to ti govori o kvalitetu,koliko italijana kod nas postoji a da su stari po dvadeset i više godina a da su dobri.Još se voze kockice golfovi 78,79,80,81 a koliko alfi 33 75 164, fiat regata argenta uno tipo postoje a da su dobre,malo jer nisu dugotrajni.Ja sam vozio golf 2,3 sad vozim 4 i sa 2 sam prešao 1400000 sa trojkom 160000 sa 4 do sada sam prešao 95-96 hiljada km,svi su bili kupljeni polovni,samo redovni servisi poneka kugla spona,akumulator i ostali potrošni materijal.Ni na jednom moror nisam otvarao nikad.Zbog tih stvari preporučujem vw.

LJubitelji italijana nemojte molim vas da se uvredite,samo iznosim svoje mišljenje. Smile
IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 3415
Zastava Republika Srpska
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
Pa dobro @diletant .... cuj koliko auta ima po 20 godina i da su jos dobri????
Pa po tebi ,realno , koliko treba jedan auto da vozis ???? Da ne treba 100 godina...pa da ti ga voze i cukun unuci Smile
Imam Fiat Bravu 96-to godiste (200 000 km) i upravo je suprotno svemu ovome sto ti pricas. I kako sad ja tebi da vjerujem Smile

P.S. Ne postoje losi auti postoje samo losi vozaci i losi putevi Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1467
Zastava sarajevo
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia 5800xpress
u servisu kod kojeg dovlacim moja auta,svaki pasat,golf IV,bora,audi koji se gore radi,pod radi podrazumjevam redovan servis presli su po 400000 i vise km.svi motori su tdi,svaki je uvezen u bosnu iz njemacke i svakome je vracena kilometraza na oko 180k.apsolutno po kvaliteti prvo mjesto wv,jest da je precjenjen al ipak kapa dole
IP sačuvana
social share
kad jedan papak umre,rode se dva!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 354
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.117 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.