Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

TotalCar: Pocetna | Vesti | Specijal | Video | Foto | Test | Akcije | Saveti | Moto
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5 ... 29
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Koji Automobil Kupiti? Saveti, Pitanja i Odgovori  (Pročitano 301611 puta)
Poznata licnost


ಠ_ರೃ

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 3824
Zastava Ratkovac - Srbija
OS
Windows 7
Browser
Chrome 23.0.1271.64
Kilometraza me najvise i muci. Do sad sam pogledao 8 auta, od kojih svaki ima 100-200 000 (navodnu) kilometrazu, a zapravo su presli bog-zna-koliko. Cesljao sam forume i naidjem na par "genijalaca" koji kazu da je za vracanje kilometraze kriv onaj sto kupuje, a ne onaj sto prodaje, sto je mozda nesto najidiotskije sto sam u zivotu cuo. Meni licno nije zao da dam do 2000 vise od neke prosecne cene a da barem znam koliko je auto presao. Nemam nameru da auto kupujem za 4000-4500 evra, koliko ga cene placeri kod nas. Istina, ti auti su uvezeni iz Italije i uglavnom su 2000. godiste (iz nekog razloga svi stavljaju 2001. i 2002. za aute iz 2000.). E sad, ja sam cuo da je noviji motor od 150ks (dizel) znatno bolji od svog prethodnika, tim pre sto je turbina znatno izdrzljivija, pa je gotovo nemoguce u oglasima naci auto za koji pise da ima stariji motor. 5 od 8 auta koje sam imao prilike da vidim su sa starijim motorom i vlasnik (bilo to plac ili fizicko lice) je slagao za godiste.

Da li neko zna da li uopste postoji kod nas neki plac (ili covek koji se time bavi) koji dovozi BMW iz Nemacke?
IP sačuvana
social share

┌─┐
┴─┴
ಠ_ರೃ
┌─┐     ┌─┐
┴─┴     ┴─┴
ಠ_ರೃ     ಠ_ರೃ
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 430
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 23.0.1271.64
Poznato je da iz Italije uglavnom dovoze krseve...Ja bih izbegavao odatle autombile,i takodje ne bih kupovao kod nas na nekom placu(80% njih su sa vracenom kilometrazom)
Ako bas hoces dobar auto,zaputi se do Nemacke(i to kupuj samo od Svabe)ili Svajcarske...Naravno,dobrog 320d za 4000e,nema teroije da kupis....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


ಠ_ರೃ

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 3824
Zastava Ratkovac - Srbija
OS
Windows 7
Browser
Chrome 23.0.1271.64
Pronasao sam jednog Mecedesa, C180, benzinac, 2002. . To je za sada jedini pristojan auto koji sam video. Kilometraza mu je verovatno vracena jer sumnjam da je auto preso 115000 za 10 godina. E sad, enterijer ne odaje da je automobil previse presao. Tragova koriscenja ima samo na onoj pregradi izmedju vozaca i suvozaca, dok je ostalo u boljem stanju nego vecina istih takvih Mercedesa koje sam imao prilike da odmerim. Motor prede. Ima par ogrebotina, ali nista strasno. Problem je sto se meni vise svidja BMW, tim pre sto se bolje osecam vozeci ga (cak i one podrndane koje sam imao prilike da vidim u ovoj poteri).
Cena je oko 6000 evra.

Bilo kakvo misljenje bi mi pomoglo  Smile
IP sačuvana
social share

┌─┐
┴─┴
ಠ_ರೃ
┌─┐     ┌─┐
┴─┴     ┴─┴
ಠ_ರೃ     ಠ_ರೃ
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 23.0.1271.64
Jbg auto ko auto je sasvim ok, mada nije nesto prostran. Pozadi se jedva spakuju tri coeka.
Moj ortak je imao 2.0, elegance paket i potrosnja mu je bila rak rana....znao je da pici na 10.
U toj klasi neki bmw 318  ali ni on se ne odlikuje nekom manjom potrosnjom ali zato je izgled mnogo prefinjeniji  Smile
A i trebalo bi da je manje para to godiste.
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 430
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 23.0.1271.64
Iskreno ni e46 nema nesto puno mesta pozadi...Ali kod BMW-a ti je lako Smile
Ako ti je mala trojka,tu je petica,ako ti je mala petica,tu je sedmica,ako ti je mala sedmica tu je produzena sedmica(il),ako ti je i ona mala tu je sedmica l7 Smile
« Poslednja izmena: 26. Nov 2012, 17:33:43 od nele11 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


ಠ_ರೃ

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 3824
Zastava Ratkovac - Srbija
OS
Windows 7
Browser
Chrome 23.0.1271.64
E, ljudi, velika hvala na savetima, ali ja sam se odlucio za nesto trece.
Naime, opste je poznato da je tesko naci coveka od poverenja za kupovinu. Placevi rade sa lizing kucama iz italije, kojima se vracaju izdrndana vozila, sa predjenih preko 300k km. Ranije danas sam posetio coveka koji iz Nemacke dovozi Audi i VW vozila. Cena im je za 1500-2000 evra veca nego na placevima, sto je opravdano popunjenom servisnom knjizicom, a samim tim i pravom kilometrazom, kao i licnim garantovanjem coveka koji je vlasnik ovlascenog servisa za VW i Audi. Uzeo sam Audi A3, 2.0 TDI, 2004. godiste, servisiran na 134 000 km u gore pomenutom ovlascenom servisu. Auto je u boljem stanju od svega sto sam do sad imao prilike da vidim, a to je oko 30 vozila, uglavnom BMW i Mercedes.
IP sačuvana
social share

┌─┐
┴─┴
ಠ_ರೃ
┌─┐     ┌─┐
┴─┴     ┴─┴
ಠ_ರೃ     ಠ_ರೃ
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Дадоше те, питао нас нико није!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4626
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 5.0.1
mob
Nokia E71
Koliko para?
IP sačuvana
social share


"Srce heroja zauvek zivi ne mogu da ga ubiju
Srce heroja kuca vecno samo za Srbiju!"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 530
Zastava Србија
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 18.0
mob
Nokia 5130 XpressMusic
Поздрав свима ! Људи имам у плану за пар месеци да купим ауто, па да се лепо распитам пре него што се упустим у куповину. Прва да разјасним нећу да купујем никако југо и 101 једноставно не могу то да возим не годе ми. Хтео сам искрено да купим неко ауто до 2000 евра,али свестан сам да увек морам имати бар још 500 - 600 евра плус... Такође да је са 4/5, јер са 3 врата није баш симпатично излазити јер се стално неко мора склањати са сувозачевог и возачевог да би неко изашао, а и да је бензинац и бензинн - тнг, дизели не долазе у обзир...  Smile
Овако запао ми је један ауто за око Hyundai Accent, сад ме занима колико је поуздан и то ... ( свестан сам да што је маторије ауто и већа шанса за кварове и то ... ) .
Али наравно волео бих да чујем још неке савете и то ...  Smile

Надам се да нисам превише комликован  Smile Smile

Smile
« Poslednja izmena: 18. Feb 2013, 10:26:48 od Djuicbresrbija »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Chrome 24.0.1312.57
što hjundai pored toliko japanaca ?
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


ಠ_ರೃ

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 3824
Zastava Ratkovac - Srbija
OS
Windows 7
Browser
Chrome 24.0.1312.57
IP sačuvana
social share

┌─┐
┴─┴
ಠ_ರೃ
┌─┐     ┌─┐
┴─┴     ┴─┴
ಠ_ರೃ     ಠ_ರೃ
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5 ... 29
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.077 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.