Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

TotalCar: Pocetna | Vesti | Specijal | Video | Foto | Test | Akcije | Saveti | Moto
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 29
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Koji Automobil Kupiti? Saveti, Pitanja i Odgovori  (Pročitano 301922 puta)
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 530
Zastava Србија
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 18.0
mob
Nokia 5130 XpressMusic
Citat
što hjundai pored toliko japanaca ?

Ма не мора бити баш тај, упао ми је на око са опремом но наравно то није ни битно ... Битно ми је ето нека мање више одлука који до 2000 Е ауто да узмем
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1434
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 18.0
mob
Samsung Galaxy A52s 5G
Moj prijedlog svima koji čitaju ovu temu u namjeri da nadju informacije o automobilu koji žele kupiti, koliko god da vam je potrebno auto, nikada ali nikada nemojte kupiti ford-a, pogotovo modele starije od 7 godina.

Limarija je loša, održavanje skupo, dijelove teško naći, i ako imate sreće da ih nadjete jako su skupi.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Ja sam @dakon (nisam banovan)

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1305
Zastava Apatin
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 21.0
mob
Nec Vivaz U5i
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 27.0.1453.110
Citat
Datum upisa:    22/06/2012

Ako ga ima uopste na placu skoro citavu godinu leskari tamo...auto kao auto je super, ja nisam cuo nekih mana osim onih standardnih dizelaskih...plivajuci zamajac im je osetljiviji zbog losijeg kvacila
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Ja sam @dakon (nisam banovan)

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1305
Zastava Apatin
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 21.0
mob
Nec Vivaz U5i
To sam cuo i ja lamela losa ,a skupa oko 450 eura polovna..

Ako neko zna da li moze ovde da se kupi lamela za PeyPal i da li mogu da posalju za europu neka javi:

http://item.taobao.com/item.htm?spm=a230r.1.0.128.30sG5F&id=14963149526

Ili ,ako neko zna gde moze polovna da se kupi lamela
« Poslednja izmena: 14. Jun 2013, 09:30:01 od vikron »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Chrome 27.0.1453.110
ne može kod japanaca ništa da bude loše. naravno svaki deo ima svoj vek trajanja.

mazda 6 iskustva vozača.
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


vidi već sam godinu dana na bureku :)

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 2935
Zastava Banjaluka
OS
Windows 7
Browser
Chrome 28.0.1500.72
Nakon duže afere s talijanskim vozilima odlučio sam se ipak da pređem na njemačka auta...

Konkretno zanima me A3, 1.9 TDI, 2005-2006 ...
E sad sve hvalospjeve o tom motoru znam, iako mu za moj ukus malo nedostaje snage generalno A3 mi se sviđa...

Jeidno što me brine i zanima je zamajc, kako prepoznati zamajc koji je otišao, čuo sam dost priča da se zamajac čuje ali ja ništa ne čujem, čak i kod auta koja imaju loš zamajac (Od prijatelja golf 5 je imao pokvaren zamajc ali ja ništa čuo nisam..)
Između ostalog vozim Fiata Stila već duži niz godina i nikad sa zamajcem nisam imao problema...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 28.0.1500.72
Obicno kada propadne auto u leru vibrira, zna da lupi kada malo jace pustis kvacilo u nizim obrtajima. Takodje pri kocenju i padu obrtaja zna da zavibrira...
Generalno sve zavisi od voznje, mozes nagurati i 250000km bez problema i da zamajac bude u ok stanju.
Na kraju krajeva ostaje solucija da se plivajuci zameni obicnim i nema problema  Smile

A3 lep automobilcic, nervira me raspon opreme kod njih...takodje nabudzene cene na modelima sa 5-oro vrata.
Inace model od 140ks je po meni odlican. I da 2006+ modeli su mnogo lepsi pozadi  Smile
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


vidi već sam godinu dana na bureku :)

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 2935
Zastava Banjaluka
OS
Windows 7
Browser
Chrome 28.0.1500.72
Da sportback je stvarno bezobrazno skup, jeste da se stvarno dobija još pola auta ali meni prostor i ne treba i Stilo mi je ok što se prostora tiče .

E sad vidim da si pomenuo obični i plivajući zamajc, zanima me ima li ikakve razlike kad se zamjeni, primjeti li se po vožnji i samom autu, potrošnji i slično, da li je možda bila tema? (rijetko dolazim na forum)

Takođe što se tiče motora čuo sam da 2.0 dosta više troši i da generalno nije izdržljiv kao 1.9 prem da ja ne vjerujem u te priče puno
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Hands Held High

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 611
OS
Windows 7
Browser
Chrome 29.0.1547.76
mob
Samsung A50
Izvinjavam se ako smetam, imam pitanje. Planiram da uzmem auto, s tim da dam 2000e maximalno 2500e. Mene je interesovala Alfa Rome 147 ali su mi svi rekli da bezim od toga. Sad, jer imate neki predlog znaci, sta najvise da gledam, pogotovu zbog ovih nasih losih puteva?
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 29
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.07 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.