Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

TotalCar: Pocetna | Vesti | Specijal | Video | Foto | Test | Akcije | Saveti | Moto
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 29
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Koji Automobil Kupiti? Saveti, Pitanja i Odgovori  (Pročitano 301689 puta)
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 22
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 11.0
Ne bih da sam zakeralo,al me brine ovaj 1.6 motor govore kako je slab,a ovde gde sam ima puno bregova. Pa me zanima da li ce taj motor moci ispuniti te zahteve.i kolika mu je potrosnja, da li je tu do 9 litara ... Smile
« Poslednja izmena: 15. Apr 2012, 18:19:27 od dr.ns.91 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol
Poruke 43
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 11.0
Koj auto kupiti do 2500e.
Da bude manji potrosac,broj vrata nbt,moze i 3 i 5,da ne bude mnogo star,tu negde do 1998 god. pa nagore,da ne bude bas mnogo mali.
Sta mislite o Renault Megan Coach, 1.4, 2002 god. benzinac, za 2350e ?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 397
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 11.0
mob
Samsung Galaxy Ace
Mene zanima koji auto je dobar do 3000e?
Gledao sam Opel Astru G i svidja mi se...sta misle strucniji ljudi o ovom auto? jel dobar? kakvo je stanje sa delovima i servisom ako treba nesto itd??
IP sačuvana
social share
Ovde pise neka mudrostSmile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 1585
Zastava Kruševac
OS
Windows 7
Browser
Chrome 18.0.1025.168
mob
Nokia N93
Ljudi kupujem auto ovih dana, negde do 4.500, pa me interesuje da li su istinite price za onaj renault 1.9dci motor, koji se ugradjuje u lagunu i u senic, cuo sam da je nenormalno kvarljiv, da mu turbina garantovano crkava negde izmedju 150000 i 200000 Smile

Da li taj isti problem postoji i sa 1.5 dci motorima?
« Poslednja izmena: 04. Maj 2012, 15:19:08 od operation_bambi »
IP sačuvana
social share
Edit by Belgrade: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


One for all,all for one

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 1238
OS
Windows 7
Browser
Chrome 22.0.1229.79
mob
SonyEricsson C902
Razmisljam se uzeti Alfa Romeo GT,interesuje me imao neko iskustva sa njim,potrosnja i kakav je auto ustvari? ne znam nista o automobilima auto mi se stvarno svideo.
IP sačuvana
social share


 Sons of Gondor! Of Rohan! My brothers. I see in your eyes the same fear that would take the heart of me. A day may come when the courage of Men fails, when we forsake our friends and break all bonds of fellowship, but it is not this day. An hour of wolves and shattered shields when the Age of Men comes crashing down, but it is not this day! This day we fight! By all that you hold dear on this good earth, I bid you stand, Men of the West!
Pogledaj profil Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 15.0.1
Lep auto, dobar, udoban....ekonomicnost slaba, delovi skupi  Smile
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1467
Zastava sarajevo
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.02
mob
Nokia 5800xpress
Razmisljam se uzeti Alfa Romeo GT,interesuje me imao neko iskustva sa njim,potrosnja i kakav je auto ustvari? ne znam nista o automobilima auto mi se stvarno svideo.
srce i razum bas i ne idu zajedno...
IP sačuvana
social share
kad jedan papak umre,rode se dva!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 23
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 15.0.1
Pezo 308 1.6hdi 90ks ili C4 Picasso 1.6hdi 110ks ako moze neki savet izmedju ova dva modela hvala
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


ಠ_ರೃ

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 3824
Zastava Ratkovac - Srbija
OS
Windows 7
Browser
Chrome 23.0.1271.64
BMW 320d 2002.
Iskustva?
IP sačuvana
social share

┌─┐
┴─┴
ಠ_ರೃ
┌─┐     ┌─┐
┴─┴     ┴─┴
ಠ_ರೃ     ಠ_ರೃ
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 430
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 23.0.1271.64
U sustini dobar,ali....
to je restyle model(sa 150ks)nema bosch pumpu,ali ima plivajuci zamajac(kao i predhodni motor)koji je veoma skup(bio je 96.000din)Znaju ponekad da crknu dizne(od lose nafte)
Zna takodje da ode i turbina(oko 350e remont)
Imaju klapnice na usisu,koje se obavezno skidaju(da ne naprave havariju u motoru)
Ovako motor ko motor je dobar(osim ovih par stvari),takodje kod nas sto pise da je presao 150.000km,to zajebi,ubio je taj sigurno preko 300.000+km
U gradu trosi nekih 7-8l,na otvorenom dosta manje...Ali e46 sa tim motorom ide veoma lepo,ali ja sam ipak pre za varijantu benzina(bas iz razloga sto je veoma tesko da se nadje kvalitetan auto,a da nije presao Boga oca,da je odrzavan kako lici(ne sa falsh delovima)itd...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 29
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.098 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.