Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kod 20.000 gazdi doprinos samo na minimalac  (Pročitano 5078 puta)
Udaljen sa foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 603
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 21.0
mob
Samsung 
1. 200.000 - 300.000 ljudi stvara novu vrenost, čitaj: pare
2. 5.000.000 lelemude
3. sve više penzionera, sve manje beba
4. Najebali smo ko žuti. Od 70. godišta pa na ovamo će da zaborave šta znači reč penzija, odakle god da dolazi, tj. NE dolazi.
5. Ovoga 99% ljudi nije svesno.
6. A i zabole ih *****.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.8.4
Browser
Safari 536.30.1
mob
Apple iPhone SE 2020
Nova vrednost ne postoji jer je citav bankarski sistem zasnovan na magli...  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows
Browser
Chrome 27.0.1453.110
стварно ме фасцинирају људи Smile  дигла се фрка и галама тамо 2010-отпустите вишак,отпустите лелемуде на државној сиси...и тако руководство моје општине отпусти 30 људи...но проблемо...уместо два матичара остао један...а људи навикли кад дођу да изваде уод,имкр и остале папире да добију шта хоће за минут...а матичарка им сад каже: дођите у петак Smile
само сам јој рекао да је сувише увиђајна и да треба да им издаје документ у минут пре истека законског рока Smile
јбг...тражили сте-гледајте Smile

(одмах да кажем стручњацима који ће лапрдати о е-управи да не троше тастатуру...у питању су факинг села где доста људи није ни чуло за факинг компјутер и факинг интернет Smile )
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.15
Citat
само сам јој рекао да је сувише увиђајна и да треба да им издаје документ у минут пре истека законског рока
јбг...тражили сте-гледајте

знаш како се сређују проблеми типа тог ''дођите у петак'' ''е није ми дужност, имам форе још 72 сата, тренутно дркам пасијанс дођи прекосутра''?

Такав став код људи се лечи отпуштањем и мењањем истих.
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows
Browser
Chrome 27.0.1453.110
Citat
само сам јој рекао да је сувише увиђајна и да треба да им издаје документ у минут пре истека законског рока
јбг...тражили сте-гледајте

знаш како се сређују проблеми типа тог ''дођите у петак'' ''е није ми дужност, имам форе још 72 сата, тренутно дркам пасијанс дођи прекосутра''?

Такав став код људи се лечи отпуштањем и мењањем истих.

пази кад није дркање...једноставно-не може да стигне Smile  немој мислити да је матичарски посао само издавање докумената Smile  мада,не знам да ли да објашњавам-ипак смо ми фашисти из државне управе криви за све Smile

и да...нигде не пише да се напаћеном и поштеном грађанину документ мора издати истог секунда...постоје законски рокови
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.15
Citat
пази кад није дркање...

знаш како ... увидео сам рецимо да је ужасно распрострањена ствар да кад човеку гледаш кроз прсте месецима, даш му нешто, дозволиш му нешто, било шта на шта нема право ... ако то довољно дуго потраје сви ће у глави брзо створити загуљен закључак да им то следује, да је то њихово право, да то нико не сме да им узме.

И онда долази до бесмислених драма ... а зашто, а неправда, а зашто баш мени, јоој... и то иде толико далеко да ако ниси људе терао стално да раде оно што им је посао, ал буквално ниси терао... стећиће утисак да не морају и биће бесни кад буду морали ...

такве је лакше отпустити него доводити у ред.
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.8.4
Browser
Safari 536.30.1
mob
Apple iPhone SE 2020
Jao, maticari... i ti zli kompjuteri... Smile

Opstina Stari grad ... vreme potrebno za izdavanje Izvoda iz maticne knjige rodjenih 2 minuta... Smile
Tacno onoliko koliko joj treba da odstampa i lupi pecat...
I jos mi je trebalo uverenje o drzavljanstvu i kaze mi teta - jao, ja bih ti to odmah odstampala, ali ne moze posto si naknadno upisana, moras u SUP... vidim tvoj izvod, ali ne mogu da stampam...
Vreme potrebno za stampanje - 24h...

Koleginica pored nje prekucava maticne knjige u sistem.. posto su krenuli od zadnjih ka prvima, kada sam ja dosla.. ukucavala je rodjene tamo negde 1950-ih... A garantujem da Stari grad ima vise stanovnika nego jedno vojvodjansko selo...

Prema tome... hteli ili ne... znali kompjutere ili ne... e-uprava se polako uvodi...
Mozda mnogi nece znati da naruce preko interneta (sto mi je malo bizarno jer stalno slusam pricu kako svako ima skup telefon i kompjuter, te drka po netu)... ali nece biti opravdanja da se ceka na stampanje dokumenta... Wink

IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak Sagittarius
Pol
Poruke 3536
Zastava r djen tina hebote...
OS
Windows Vista
Browser
Opera 12.15
(одмах да кажем стручњацима који ће лапрдати о е-управи да не троше тастатуру...у питању су факинг села где доста људи није ни чуло за факинг компјутер и факинг интернет Smile )

hvala bogu pa su konacno izbacili te papire potrebne da bi izvadio pasos i lk-u po 160-i put. drvio sam na sve strane kako je svako od tih 'radnih mesta' gde mi lupe pecat na papir koji cu opet dati drzavi uvreda za zdrav razum. sto je najgore, malosta ce tu jos jedno 15-20 godina da se promeni po mojoj proceni...

svakome kome se ne svidja drzavna uprava zelim svu srecu na trzistu rada i kod privatnika.. Smile

Nova vrednost ne postoji jer je citav bankarski sistem zasnovan na magli...  Smile

zato je najbolje da mi das sav svoj novac. mislim, sta ce ti ta maglica? Smile

kristal ce te sad zdusno podrzati...
« Poslednja izmena: 09. Jun 2013, 23:30:10 od Hunab_Ku »
IP sačuvana
social share
Non nobis domine, non nobis, sed nomine tuo da gloriam.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Chrome 27.0.1453.110
čemu plaćanje ? ionako kad ideš kod nekog specijaliste, ako nećeš da čekaš par meseci, moraš kod privatnika. doktori po bolnicama te prvo gledaju u ruke da vide šta im nosiš. ako hoćeš da ne brineš šta će ti se desiti u bolnici, mito se podrazumeva.

penzije ... da li će ih nove generacije doživeti ?
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.8.4
Browser
Safari 536.30.1
mob
Apple iPhone SE 2020
Citat
zato je najbolje da mi das sav svoj novac. mislim, sta ce ti ta maglica?

kristal ce te sad zdusno podrzati...

Nemam pare, mogu samo da ti ponudim vaucere Smile

Ili ljuuuubav... Smile

A, Kristal... prf... pa to se uci na prvim casovima ekonomije... bilo koje... pre 100 godina je novac izgubio zlatnu podlogu i sada je sve... Veliki Getsbi...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.105 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.