Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Glasanje
Pitanje: Kina kao svjetska sila broj 1 će biti
ista kao SAD
12.4%  (27)
bolja nego SAD
40.8%  (89)
gora nego SAD
32.6%  (71)
ne znam odgovor
14.2%  (31)
Ukupno glasova: 218
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5 ... 205
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kina kao svjetska sila broj 1 - kakva će biti ili kakva bi bila?  (Pročitano 343677 puta)
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
Jesu Ameri licemeri po tom pitanju al bar jos danas postoje Indijanci i njihov jezik je bar ocuvan, o izvornim Tajvancima ne znamo bas mnogo
A i ne kupuju samo oružje za odbranu, ima tu previše toga "napadačkog".

 
Pa kupili su i nosac aviona, nije bas odbrambeno oruzje, samo sto ne znaju jos da ga opreme, fali im tehnologija, koja bas nije dostupna u jeftinom sopu plasticne bofl robe.
« Poslednja izmena: 22. Nov 2008, 01:10:10 od Maradic »
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Leo
Pol Žena
Poruke 4206
Zastava Bosna i Hercegovina
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.18
mob
Samsung 
Ma joj, ja baš ne volim Kineze. Nisu ni Amerikanci "cvijeće" ali su bar malo bolji od njih.
Prije neke dvije godine sam prvi i posljednji put bila u kineskoj radnji, i kad sam čula onu Kineskinju kako govori "Jedna majka"(jedna marka) Smile  Uh kako me nerviraju... A tek šta čine našim ljudima koji rade kod njih... Skoro pa najgori stepen robovlasništva!  Sve bih ja njih protjerala sa ovih naših prostora. Kad će biti prva sila, nek' idu onda svojoj kući Smile
« Poslednja izmena: 22. Nov 2008, 01:09:41 od Juve girl »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
Pa nece Kinezi da rade kod belaca, vec otvore radnju pa belci u svojoj zemlji rade kod njih
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol
Poruke 7732
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.18
Citat
to je njihova rugalica za Europljane, tako nas "pogrdno" zovu.

A mi smo evropljani?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
Kolko znam, nisam ni Kinez ni Crnac a ni Aboridzinac. Mislim, cudno me gledaju ovako bledog sa svetlom kosom po Africi. Al ajde pa ih ti ubedi da nisi Evropljanin  Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Agent provocateur iz Silikonske Doline

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1645
Zastava USA
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
mob
BlackBerry Torch
Citat
to je njihova rugalica za Europljane, tako nas "pogrdno" zovu.

A mi smo evropljani?

Ajd da se ispravim kad već moram.  Smile
To je njihova rugalica za bijelce.
Istina nije samo za Europljane već i za Amerikance, Australce, Novozelanđane, Kanađane i druge koji su bijelci.
IP sačuvana
social share
Prije nego odgovoriš na moj post molim lijepo pročitaj moj potpis
              Ja se ovdje uglavnom dobrano zajevavam!

Ignorancija je zdrava za živce. Dakle, ako nisam odovorio na negdje nešto a ti očekuješ moj odgovor, shvati - ignorirao sam to!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
Pa za neke moras da se ispravljas. Mozda za one koji preblede kad cuju samo rec "Evropa".
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol
Poruke 7732
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.18
Ovo nešto meni upućeno?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
mob
Nokia 
Evropa je idiotskim ratovanjima u toku 20. veka uništila sopstveni genetski potencijal i ekonomsku moć. Genetski potencijal bele rase može se obnoviti samo dugim mirnim periodom.

Afrika ima veliki genetski potencijal ali ima i te resurse zbog kojih svako diže nogu na njih, a nema ekonomsku snagu da se brani. Već sad se mnogi pobunjenički pokreti u Africi okreću pomoći Arapa i Kineza.

Trenutno biološki potencijal i vojnu moć imaju Arapi i Kinezi. Upadljivo je da Arapi pri tome imaju naftu i potencijal za proizvodnju električne energije u solarnim elektranama, dok Kina oskuduje u svim vrstama resursa. U Africi se razni militantni pokreti upravo oslanjaju ili na Arape ili na Kineze, dok se vlade oslanjaju na SAD i EU.

Za mene neće biti iznenađenje ako se tokom narednih 20-tak godina Amerika bude okrenula sebi, već sam pisala o tome, ali i ako se Kina i Arapi sukobe direktno. U tom sukobu Kina bi mogla da ima podršku Indije koja takođe ima ogroman genetski potencijal sa kojim ne zna šta bi.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
Uvek kad je Amerika u spoljasnjoj politici aktivna dogadjaju se sranja, al kad je neaktivna onda se dogodi megasranje
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5 ... 205
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.088 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.