Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 11 12 14 15
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kažnjavanje dece utiče na inteligenciju  (Pročitano 25898 puta)
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 
Citat
ima divnih prosvetnih radnika koje uniste nevaspitana deca i kojima ta njihova dobrota dodje glave

Ima ali ja opet nekako mislim da je razlika izmedju nastavnika i deteta najmanje 20 g i da nastavnik treba znati izaci na kraj sa svakim karakterom .Oni sto dopuste da ih deca uniste i nisu za to radno mesto ,bez obzira koliko su dobri .Ne smeju biti oni previse dobri jer to nije dobar vaspitni metod.



Citat
ima onih koji su strogi i kod kojih imaju jasna pravila koja ne smeju da se predju (takve najvise volim)

Bravo ,takodje  Smile




Citat
oni koji su isfrustrirani idioti

Nazalost ima i ovakvih pojava i ja zaista ne bih zelela da sutra imam dodira sa njima jer kakva sam ,isla bih dotle da ne mogu da se zaposle nigde gde imaju dodira sa decom ,nek prepakuju voce u fabrici sokova jer za decu nije svako .Jedan prosvetni radnik prvo mora da bude pismen ,da deci zna da objasni razliku izmedju ,recimo ''je'' i ''ije '',da nikad ne koristi izraz kreten za tu istu decu , ma koliko to dete bilo nemirno i nevaspitano ,da uvek zna izvuci najbolje iz tog deteta  i da ne nabrajam jos ...Sto se tice toga da nastavnici traze lovu od roditelja ,to ne znam ,nisam cula za takvo nesto ,a verovatno ima i toga ali verujem jako malo tj neznatno.
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla desktopsmiley_1_1
mob
HTC Wildfire S
Te price kako su ucitelji i profesori manijaci, manipulatori, bolesnici i kako stalno traze pare za ocjene sire uglavnom roditelji losih djaka i nevaspitane djece.

Ja sam zavrsila fax, moja sestra visu, u mojoj kuci su dva klinca koja idu u osnovnu skolu i za ovih 30 godina, niko nije trazio pare za neku ocjenu, niko nas nije kinjio i maltretirao, niko se nije izivljavao ili provocirao.

Ako si ti normalan i ponasas se normalno, onda se i u 90% slucajeva drugi ljudi prema tebi tako ponasaju.

O tome sam i ja pisao jednom prilikom... i pri tom stavu ću stajati do groba.


Ne znam... stvarno ne znam.

Mene su u tu ideju reforme i zašto nam je ona potrebna uveli baš profesori iz srednje. Iskreno.
Pričajući sa četiri profesora i njhovo objašnjavanje da su i oni svesni da predaju gluposti i mnoštvo nepotrebnog gradiva koje nema nikakvu pragmatičnost me je navelo da se pozabavim tom idejom.

Naravno, to su četiri profesora. Nije mi namera da njih postavim kao reprezentativne primerke koje predvode sve svoje kolege u Srbiji, ali u jednu stvar sam siguran. Od sto posto osoblja, uvek se nađe jedan, maksimalno dva tri kretena, ostali su svi normalni zdravorazumski ljudi za koje imam samo reči hvale.
Kad sam ja bio kreten prema njima, takvi su i oni bili prema meni. Kad sam se ja unormalio, unormalili su se i oni prema meni, osim ona dva tri pomenuta kretena. Kako poseješ tako ćeš i da žnješ.

Kako se učenici ponašaju ni ne zaslužuju bolje.
Naravno i te učenike je neko vaspitao.
Tako da se priča opet vraća na roditelje. Ne sve, naravno... ali neki prosek se može izvući.

Neko je jednom na ovoj temi postavio pitanje: Zašto nas današnja deca ne poštuju?
Da bi, čini mi se, medozarr odgovorio: Nije pravo pitanje zašto nas deca ne poštuju, pravo pitanje je šta (ni)smo mi uradili da zaslužimo njihovo poštovanje.  Smile
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Žena
Poruke 17676
Zastava Belgrade
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
@Orf...nisam ja ishla na sve ili nishta...nego sam zanelema kad sam chula treba da ga izbace iz sholke.Ja sam znala za 15.izostanka, a on je imao zvanichno 24....i ne secam se koliko josh...

Verovatno sam nesvesno, na taj nachin kaznila, jer iz svakog predmeta mu je bila smanjena ocena,i skoro svaki profesor je znao to.
 Kad chovek ide na 'sve ili nishta' on se priprema, ja nisam spremna bila, jednostavno sam reagovala tada, onako kako sam mislila,
 E, sad dal je to pravilno , ja ne znam, a i ja imam samo SSS, ovde obrazovanijih, pa bolje znaju nego ja, neki samo teoretki, a verovatno neki i iz zvivotnog iskustva.

 Sekcije...da...za decu koja su za to...a, ja sam vishe za sport, da se prazne..a, ne da bezhe iz shkole.Konkretno mislim na mushku decu...
 Sa zhenskim detetom, to idenekako lakshe.

 Zashto sam sve ovo napisala...na jednoj temi, u ovom delu fruma,napisala sam kako se druzhim sa decom, i kako kroz caskanje skoro znam sve..., i kako razumem sve, i to je istina, ja zaista se druzhim sa mojom decom, i znam mnogo...ali eto nisam im drugarica, vec sam im majka, a, kao shto vidite, po nekad 'zvuchim' kao 'maceha'..al to samo 'zvuchim' Smile

 I, ja ovako neobrazovana, patetichna, koju je rodila 'glupa' majka,koja se razbolela...
 (a moja majka je zavrshila dva faxa, njen brat, predavao Nukleranu fiziku, na PMF)...odjednom sam odrasla...sazrela, i postavila se onako kako sam znala i umela...I, sad vidim da nisam pogreshila!

 Nadam se da razumeju oni, kojma sam to napisala....

  P.S. Znam da nikoga nisam povredila, ni prekrshila pravilnik Burek foruma!

 
 



 



 

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


volim mladena i bebana...

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 6202
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
nemoj tako...sigurna sam da pretjerujes u svojoj povrijedjenosti...ne vjerujem da se iko ovdje usudjuje da misli o tebi na nacin na koji si ti napisala Smile...

ne uzimaj stvari previse licno,barem ne na jednom forumu...
normalno je da se svi ne mozemo do kraja razumjeti...
normalno je da svako ovdje ima razlicita iskustva i da smo kao i osobe totalno razliciti sa razlicitim ulogama...pa ne vidim veliko zlo ukoliko se,katkada, ne razumijemo bas najbolje Smile

ja niti i jednog trenutka ne mislim da nisi kao roditelj dala sve od sebe koliko si umjela i znala...
i kao necija kcerka...
a vjerujem da ni ostali ne misle to,vec razgovaraju na nacin na koji umiju i znaju...

bitno je da ti to znas za sebe...ko si i kakva si...uostalom...ne treba da ti bude stalo sta svako ovdje od nas misli
Smile
mislim,bar ne u tolikoj mjeri... Smile
« Poslednja izmena: 07. Okt 2009, 13:52:36 od sesircic »
IP sačuvana
social share
" moja filozofija je jednostavna.                                 
  napuni prazno.
  isprazni puno.
  i pocesi tamo gdje svrbi "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 
Citat
I, da skratim...ne izbacishe ga iz shkole, opravdashe mu chasove, a ja nisam nikavo opravdanje jurila, niti mi padalo na pamet to

Pa sta se zalis ,vidis da si postupila ispravno ,retko koji roditelj bi tako postupio .Ti si odreagovala strog ,pravedno i u korist svom detetu .Ne razumem zasto mislsis da nisi dobro reagovala  Smile

Citat
niti je on ochekivao to od mene

E ovo je vec tvoja zasluga! 
Tvoj sin je naucen da ne sme traziti od tebe da ga zastitis kad pravi sranja,da izvines .
I to sto nisi obrazovana nema ama bas nikakve veze sa tim kako vaspitavas dete - to se ne uci na fakultetu ,to se ima ili nema u sebi .A ti imas !
 Smile Smile
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.14
Zato sto ne smeju da izbacuju klince iz skole jer ce neki nadobudan roditelj doci da im lalala majku?
nema to veze sa tim .... nisu njegovi roditelji takvi normalno da ce stati za svoje dete ali nece nikome bez razloga da jebetaju sve po spisku... a to da ne smeju da izbace nekoga je bas ;s izbacili su ih djuture koje ja znam  Smile


@enigma pa u tom trenutku si ti tako odreagovala ali mogao je tvoj sin da na to sve odreaguje na pogresan nacin i da nastavi da bezi iz inata jer ti nisi htela da mu 'pomognes' i onda da napravi glupost od koje bi se tesko oporavio Wink to je moje misljenje mozda je pogresno ... Smile

pa postoji i sportska sekcija Smile mada je ona u vecini slucajeva van skole pa moras dodatno da se angazujes zbog nje Smiley

Citat
Nazalost ima i ovakvih pojava i ja zaista ne bih zelela da sutra imam dodira sa njima jer kakva sam ,isla bih dotle da ne mogu da se zaposle nigde gde imaju dodira sa decom ,nek prepakuju voce u fabrici sokova jer za decu nije svako .Jedan prosvetni radnik prvo mora da bude pismen ,da deci zna da objasni razliku izmedju ,recimo ''je'' i ''ije '',da nikad ne koristi izraz kreten za tu istu decu , ma koliko to dete bilo nemirno i nevaspitano ,da uvek zna izvuci najbolje iz tog deteta  i da ne nabrajam jos ...Sto se tice toga da nastavnici traze lovu od roditelja ,to ne znam ,nisam cula za takvo nesto ,a verovatno ima i toga ali verujem jako malo tj neznatno.
Bio sam predsednik djackog parlamenta, bio sam u istorijskoj sekciji, isao sam kod profesora(saobracajne) psihologije na dodatne casove , isao sam na seminare pa po par dana nisam morao da idem u skolu... Smile  I u cetvrtoj godini na moje pitanje mogu li da izadjem bilo je opet ti nesto izmisljas Smile  kod skoro svih profesora.... organizovao sam maturu(nas nekoliko je radilo sve direktorka je samo potpisivala saglasnost Smile ), ozvucenje ispred skole.... odgovarao sam kod direktorke za bilo kakav problem i opet je na bilo koju moju konstataciju 5 od 10 profesora reklo da opet ja moram nesto da kazem Smile (e zato sam ih oklempao za lepe pare pa nek pricaju sta oce  Smile )

dobro mozda sam ja preterivao sa van skolskim aktivnostima ali retko koji profesor je umeo da ceni to sto ja uradim i vecina ih je podcenjivala moj trud i moje znanje Wink

kazes isla bi dotle da im zabranis da predaju? sta bi uradila da tvoje dete sutra prijavi kod psihologa da otac jedne drugarice tuce istu i da je razredni na sve to ispricao kako ona ima 7 jedinica ,a ona ima 2, pa je to sve pogorsalo stvar.... pa onda dodje razredni pocne da proziva pred celim odeljenjem podeli nekoliko keceva pocne da se izdrkava? preti da ce ponavljati .... izmislja lazne price da je tvoje dete pretilo da ce prebiti oca od drugarice koji ima 140 kila !? A opet znas da taj neki profesor ima mnogo jaka ledja i da je bio nacelnik policije...

Srecom mene je imao neko mnogo jaci od njega da me zastiti inace bih sada verovatno jos uvek ucio vanrednu skolu.... mnogo u slicnim situacijama nisu imali Wink




IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 1981
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
Sta profesor ne moze:

1. ne moze da vice na djete ili da ga naziva pogrdnim imenima
2. ne moze da ga fizicki kaznjava ili cak i dodiruje (sexualno uznemiravanje) po bilo kom dijelu tjela
3. ne smije da ga izbaci sa casa
4. ne smije da mu da keca zato sto pravi nered na casu, jer su ocjene tu da ocjene znanje, a ne ponasanje
5. ne smije da mu da neopravdani kada ucenik pravi nered na casu, jer je on tu, a profesor ne smije da ga izbaci
6. da bi mu snizili ocjenu iz vladanja, profesori, direktor i komisija moraju kravu da porode
7. cak i kada snize ocjenu iz vladanja, to nikog ne brine, jer ta ocjena ne ulazi u prosjek
8. djete koje ima 1 iz vladanja, ne moze biti izbaceno iz skole, njemu mora biti prvo ponudjena alternativa tj. druga skola + djete i njegov roditelj ili staratelj moraju sa tom odlukom da se sloze


To je zakon. Sta moze da uradi profesor u ovakvom sistemu? Da se krije iza dnevnika i da moli da ga vise ne gadjaju kredom?

Ako da djetetu losu ocjenu odma se dize kuka i motika na njega, da mora da je sva krivica do njega, da je on los nastavnik, los pedagog. Roditelji stalno kinje profesore da daju djeci dobre ocjene, jer nece njemu neka trojka ili cetvorka iz istorije, biologije, geografije da kvari prosjek i da sprijeci njihovo djete da upise zeljenu skolu.

Ja sam bila ispred osnovne skole i cekala prvaka kada su djeca cetvrti, peti razred krenuli da lome ljuljaske i klupe u parku pored skole.
Tu sam bila ja i dvoje-troje baba i deda, kada smo ih upozorili da to ne cini  oni su se okrenuli prema nama i uglas povikali:
"Ma ko vas je.. ne mozete nam nista!"

I da znate da su bili u pravu. Par deda i baba i pokoja mama ili tetka ne moze da se fizicki suprotstavi grupi od desetak jedanestogodisnjaka ili dvanaestogodisnjaka naoruzanih motkama. Policija na takve pozive ne reaguje, a i ako bi se pojavila pitanje sta bi mogla da im uradi. Skola nema pravo da intervenise, cak i ako to urade dok su njoj, a kamoli kad to rade van nastave. Nekada bi komsije male vandale prijavile roditeljima, zvali bi ih i na posao, ako treba, pa bi onda letilo perje, ali danas je vjerovatnije da bi bjesni roditelji poletili da se obracunaju sa nama, jer bi klinci brze-bolje slozili pricu da smo ih mi napali, bez razloga, sem sto smo matori drkavci i sto ih mrzimo - a svi znaju da su djeca mali andjeli koji ne lazu, narocito svoje blentave roditelje.

I sta smo mogli da uradimo? Pa nista, uzeli smo mobilne i pretvarali se da zovemo policiju. To ih je malo uplasilo pa su zbrisali. Da li bi ta taktika urodila plodom za godinu ili dvije - cisto sumnjam, a sta cemo onda?
« Poslednja izmena: 07. Okt 2009, 18:36:38 od Patak Dugoprugas »
IP sačuvana
social share
'If you wish to make an apple pie from scratch, you must first invent the universe." - Carl Sagan


I may be lazy, unmotivated and arrogant, but at least I'm good at it.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


volim mladena i bebana...

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 6202
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
onda cemo da trcimo koliko nas noge nose...i biti srecni ako izvucemo zivu glavu (odgovor na zadnje pitaje posta)....


ja odgovorno tvrdim...kada bi se svaki profesor strogo drzao zakona koji si ti gore navela...raditi taj posao bilo bi jednostavno nemoguce.
ali u bukvalnom smislu te rijeci.
i sta radi vecina?
ja prva?
krsim pojedine navedene stavke....igram se macke i misa sa administracijom skole,balansiram vjecito izmedju direktora,svakojakih roditelja i ucenika...
bukvalno kao na trapezu.jer da ne radim tako...ja ne bih bila profesor vec najobicniji otirac nad kojim se izivljavaju malo ucenici,a malo roditelji.
bila bih bez imalo dostojanstva...a ne samo da ih nicemu ne bih naucila,vec bih bila istraumirana od zlostavljanja.i vjerovatno bih bila akter najgledanijeg klipa na internetu.

pretjerujem?
ni najmanje.

moji roditelji su ljudi koji su imali vrlo prost odnos prema skolama i profesorima kod kojih sam ucila.
prvo,neizmjerno su cijenili tu profesiju i ljude koji su sa mnom provodili toliko vremena.
drugo,imali su povjerenje u njih.
trece,oni su kulturni ljudi.ako su katkada i imali razloga za sumnju u vezi bilo cega,a vezano za profesore...njihov stil nikada nije bilo ni nalik stilu pojedinih roditelja.oni ni u ludilu ne bi uvrijedili ni zenu koja prodaje sir na pijaci,a ne nekoga ko pokusava necemu da nauci njihovo dijete.
cetvrto,nikada nisu nasjedali na moje manipulacije,a pogotovo u vrijeme puberteta.saslusali me,svakako.gutali moje lazi,nikada.
"tata,to je kretenka.mrzi me."
"moze biti.ali te danima nisam vidio da si otvorila knjigu.kad te budem vidio da ucis i kada ne budes imala toliko neopravdanih onda cemo da razgovaramo na taj nacin."
mogla sam na glavu da se penjem,ali me je stari znao kao zlu paru...
na svu srecu.





IP sačuvana
social share
" moja filozofija je jednostavna.                                 
  napuni prazno.
  isprazni puno.
  i pocesi tamo gdje svrbi "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 1981
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
Kad god se desi neko sranje u skoli, svi skoce na profesore: gdje su bili, sta su radili, zasto to nisu na vrijeme sprjecili ... Skola je vaspitno-obrazovna ustanova, djeca tamo provode vise vremena nego sa roditeljima, kako niko nije primjetio da nesto nije uredu...

Kad god profesori pokusaju da se umjesaju u svoj posao bilo vaspitni ili obrazovni ili oba dobiju po nosu. Otkud njima pravo da kazu meni kako da vaspitavam svoje djete. Vidi kakva su njihova! Zasto da moje djete ima trojku samo zato sto je kod strogog profesora, da je u kod nekog drugog imalo bi 5 ili bar 4!

Zasto roditelji pate od manije gonjenja? Vecina danasnjih roditelja misli da je citav svjet protiv njih i njihove djece. Od ucitelja, preko tetkice do direktora svi su se urotili protiv njihovog ceda, koje je u sustini neshvaceni genije. Komsije su sve alkosi i pedofili, matora cangrizala koji nemaju svoju djecu pa su njima nasli da sole pamet. Rodjaci su svi zavidni na njihove uspjehe...
Alo ako ti neko kaze da ti je djete nevaspitano i razmazeno, mozda je to zato sto ti je djete razmazeno i nevaspitano?!

Na stranu to sto gomila djece opasno zglajzne jer njihovi roditelji nece da priznaju da njihova djeca imaju problem.
Moj sin ne treba da ide kod logopeda, on se samo mazi, znate najmladji je u kuci...  - rece majka djeteta od 4.5 koje ima fond od 30 rjeci
Moja djevojcica nema problema  sa ponasanjem, ona je malo drcnija zato sto ima dva starija brata - rece otac vaspitacici, nakon sto se ova pozalila da je njegova djevojcica od 5 godina, prvo ispsovala, onda popljuvala, onda skinula naocale svom vrsnjaku, bacila ih na pod i pocela da skace po njima histericno vristeci - i to sve za manje od 60 sekundi
Vi mrzite moje djete i zato je stalno kritikujete! Da znate da cu se zaliti inspekciji! - prijetnja oca, nakon sto ga je vaspitacica upozorila da njegovo zlato psihicki kinji drugu djecu i da sa njom niko ne zeli da se druzi, uz molbu da posjete djecijeg psihologa

....

Nekad je djecu vaspitavalo selo tj. pravo na pohvalu i kritiku pripadalo je svim odraslim osobama koje bi vidjele neko djete kako cini nesto dobro ili lose. Ili sto bi rekao moj cale, ako te uhvate na tudjoj sljivi, prvo te bije poljar, onda te bije gazda cija je sljiva, a onda dodjes kuci pa te i tvoji odvale od batina sto brukas ime i kucu iz koje si - pa ti vise nije ni do zivota, a kamoli do tudjih sljiva.
Danas niko nema pravo da vaspitava djecu. Vaspitacima i uciteljima je to pravo uskraceno - osim ako je to recenica "nemoj, molim te, to je ruzno" - koja je po zakonu maksimum koji im je dozvoljen. Psiholozi, policija i socijalni radnici uglavnom dolaze kada je vec kasno. Rodbini, komsiluku i ostaloj okolini to je strogo zabranjeno, tako da je vaspitanje spalo na samo na roditelje - ali oni bi radje da se ne zamjeraju svojoj djeci, da im ne bi pravili traume.
IP sačuvana
social share
'If you wish to make an apple pie from scratch, you must first invent the universe." - Carl Sagan


I may be lazy, unmotivated and arrogant, but at least I'm good at it.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Записи из подземља

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 15651
Zastava Београд
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.0.195.24
mob
Samsung S8
Citat
3. ne smije da ga izbaci sa casa
4. ne smije da mu da keca zato sto pravi nered na casu, jer su ocjene tu da ocjene znanje, a ne ponasanje
5. ne smije da mu da neopravdani kada ucenik pravi nered na casu, jer je on tu, a profesor ne smije da ga izbaci

3 - Mene su izbacivali barem dva puta na dan...tako da nemoguce da je to istina...a i znam jos x ljudi koje su profesori izbacivali, tako da to tesko moze da bude istina.
4 - Ja sam iz Sprskog dobio 3 keca na jednom casu u srednjoj, (jos sam bio 4 godina) jer sam rekao ortaku da je slepac i da moze da mi pusi i lize terasu (nakon sto je on meni rekao da sam sisa) profesorka je to cula i...
5- Shodno sa prvim (3), bio sam upisan skoro svaki put kada sam i izbacen sa casa.

So, barem u ova tri gresis.  Smile
IP sačuvana
social share
Ako je nesto ocigledno, ne mora biti istinito.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 11 12 14 15
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.108 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.