Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 17:28:28
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 17 18 20 21
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kasiopejci.  (Pročitano 58558 puta)
Jet set burekdzija

Odustao

Zodijak
Pol
Poruke 5342
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
Citat
A sto ce za tebe nesto biti i ostati sranje, ne znaci da i onaj koji to postavlja sere.

e, bravo, to ti i govorim, ja to tebi nisam rekao !
ako i nazovem tako neki  tekst, to se odnosi na tekst ! a nema veze sa tvojom ličnošću ! jel tako ?

i, ok, pošto ne mogu sa tobom da raspravljam o tim stvarima neću više ni da pokušavam.
« Poslednja izmena: 14. Nov 2009, 14:02:29 od radulac »
IP sačuvana
social share
Odustao
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
Sony xperia
Citat
ako i nazovem tako neki  tekst, to se odnosi na tekst ! a nema veze sa tvojom ličnošću ! jel tako ?
Nije tako, bar za mene. Jer ja nisam serator koji postavlja sranja. Za tebe jesu, za drugog mozda nisu. A ti nisi svi.
I za mene je to uvreda, kao i za mnoge koji citaju o svemu i svacemu. Ja se bar trudim da postavim ljudima razna vidjenja i misljenja, za razliku od tebe koji za sve to imas jedini argument da su to sranja i da se podsmevas.

Tako da eto, i na ovoj temi prestajem s tobom o bilo kom polemisanju. Jer zaista, za mene je previse i sto sam se jednom morao spustiti da bi me razumeo.
« Poslednja izmena: 14. Nov 2009, 14:14:19 od lightsoft »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 13400
Zastava Zemun
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
Nokia 
Evidentno je da ova i neke srodne teme iritiraju odredjen profil ljudi,a pri tom ni ne pokusavaju da proniknu dublje u ovo,ili da bar nekom analizom, protivdokazom,ili antiteorijom pokusaju da objasne i dokazu zasto misle da nesto ovako nije moguce!Pukim ismevanjem i vredjanjem onih koji ne misle isto se apsolutno nista ne postize...ako hocemo da ovaj forum bude kvalitetniji mogli bi malo da se potrudimo da ucesnici u ovakvim raspravama osim pljuvanja potegnu i za nekim valjanim argumentom,ili u suprotnom da idu na teme gde su ljudi koji su spremni da razgovaraju na njihov nacin....ako se ovako nastavi,u meni vise nece naci sagovornika Smile
IP sačuvana
social share
Onaj ko nadzire prošlost, nadzire i budućnost. Onaj ko nadzire sadašnjost, nadzire i prošlost.
George Orwell

Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 119
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.0.195.33
Ova strasna svađa me je naterala da pažljivo pročitam pismo poštovanih Kasiopejaca. Nemam pojma o denzitetima, svemirskim talasima i sličnim pojmovima tako da mi ne pada napamet da ih komentarišem. Ali ima nešto što i pored najbolje volje ne mogu da progutam. Radi se naime o ovom citatu:
Srž DNK (Dezoksiribonukleinske kiseline) je jedan enzim u vezi sa ugljikom. Svjetlosni valovi su korišteni da bi se poništilo 10 lanaca vaše DNK, tako što su jednostavno «spaljeni». Od tog momenta odigrao se i određen broj fizičkih promjena kod čovjeka, uključujući i formiranje tzv. «reptilskog mozga» (R-kompleks). Inkodiranje osobina koje čovjek nikada prije nije poznavao kao npr. ljubomore, simbolično je predstavljeno u biblijskoj priči o Kainu i Abelu.
Lizard stvorenja su tako uspjela da genetički modificiraju ljudska bića u svrhu svoje ishrane.

To je, kažu Kasiopejci, bilo pre otprilike 309 880 godina. Ja jesam mator, ali sam se ipak rodio nešto kasnije, tako da nemam nikakvih ličnih iskustava sa tehnikama Reptoidnih genetičara, ali da bih mogao da zaradim  platu, morao sam  ponešto naučim o genetici. Pod jedan: DNK nema ni koru ni srž. To je jedan duuuugaaačak polimer koji se naziva polinukleotid, izuvijan u obliku dve spirale, koje su međusobno spojene, a između njih nema nikakvih enzima koji bi joj činile srž.
Obratite pažnju na biser: enzim "u vezi s ugljenikom". Vodim na večeru onoga (ili još bolje onu) koja u ljudskom organizmu pronađe enzim koji nije u vezi sa ugljenikom.
Još lepše, ti reptoidi su svetlosnim talasima spalili 10 lanaca naše DNK. Dal' Kasiopejci ne znaju za reč hromozom ili će pre biti da ne znaju da u jednom kraku hromozoma postoji samo jedan  lanac DNK tek ispade da smo mi imali 10 hromozoma više nego danas i to pre 309 880 godina. Analizom DNK iz kostiju starih 350 000 godina, (nađenih baš u Hrvatskoj, čijim je lepim jezikom napisano ovo pismo), utvrđeno da identičnost genoma neandertalca sa genomom savremenog čoveka iznosi 99,5%. Ko je, bre, ukrao onih 10 hromozoma spaljenih 40 000 godina pošto je ovaj veselnik umro???
 Najslađe je što je to učinjeno da bi se kod ljudi razvio reptilski mozak u cilju ishrane reptoida. Već zamišljam reptoidsku kafanu gde u izlogu stoji natpis:
Večerašnji specijalitet kuće: reptilski mozak čoveka u aspiku i urnebes salata
« Poslednja izmena: 14. Nov 2009, 18:40:25 od ddejanbg »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 21103
Zastava Ту негде...
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
Ova strasna svađa me je naterala da pažljivo pročitam pismo poštovanih Kasiopejaca. Nemam pojma o denzitetima, svemirskim talasima i sličnim pojmovima tako da mi ne pada napamet da ih komentarišem. Ali ima nešto što i pored najbolje volje ne mogu da progutam. Radi se naime o ovom citatu:
Srž DNK (Dezoksiribonukleinske kiseline) je jedan enzim u vezi sa ugljikom. Svjetlosni valovi su korišteni da bi se poništilo 10 lanaca vaše DNK, tako što su jednostavno «spaljeni». Od tog momenta odigrao se i određen broj fizičkih promjena kod čovjeka, uključujući i formiranje tzv. «reptilskog mozga» (R-kompleks). Inkodiranje osobina koje čovjek nikada prije nije poznavao kao npr. ljubomore, simbolično je predstavljeno u biblijskoj priči o Kainu i Abelu.
Lizard stvorenja su tako uspjela da genetički modificiraju ljudska bića u svrhu svoje ishrane.

To je, kažu Kasiopejci, bilo pre otprilike 309 880 godina. Ja jesam mator, ali sam se ipak rodio nešto kasnije, tako da nemam nikakvih ličnih iskustava sa tehnikama Reptoidnih genetičara, ali da bih mogao da zaradim  platu, morao sam  ponešto naučim o genetici. Pod jedan: DNK nema ni koru ni srž. To je jedan duuuugaaačak polimer koji se naziva polinukleotid, izuvijan u obliku dve spirale, koje su međusobno spojene, a između njih nema nikakvih enzima koji bi joj činile srž.
Obratite pažnju na biser: enzim "u vezi s ugljenikom". Vodim na večeru onoga (ili još bolje onu) koja u ljudskom organizmu pronađe enzim koji nije u vezi sa ugljenikom.
Još lepše, ti reptoidi su svetlosnim talasima spalili 10 lanaca naše DNK. Dal' Kasiopejci ne znaju za reč hromozom ili će pre biti da ne znaju da u jednom kraku hromozoma postoji samo jedan  lanac DNK tek ispade da smo mi imali 10 hromozoma više nego danas i to pre 309 880 godina. Analizom DNK iz kostiju starih 350 000 godina, (nađenih baš u Hrvatskoj, čijim je lepim jezikom napisano ovo pismo), utvrđeno da identičnost genoma neandertalca sa genomom savremenog čoveka iznosi 99,5%. Ko je, bre, ukrao onih 10 hromozoma spaljenih 40 000 godina pošto je ovaj veselnik umro???
 Najslađe je što je to učinjeno da bi se kod ljudi razvio reptilski mozak u cilju ishrane reptoida. Već zamišljam reptoidsku kafanu gde u izlogu stoji natpis:
Večerašnji specijalitet kuće: reptilski mozak čoveka u aspiku i urnebes salata


 Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Odustao

Zodijak
Pol
Poruke 5342
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
Свака част !

Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Odustao
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Citat
Evidentno je da ova i neke srodne teme iritiraju odredjen profil ljudi,a pri tom ni ne pokusavaju da proniknu dublje u ovo,ili da bar nekom analizom, protivdokazom,ili antiteorijom pokusaju da objasne i dokazu zasto misle da nesto ovako nije moguce!

па наравно да је могуће...све је могуће....

мени је касиопејац који се зове барфегдим данас рекао да ће португал да победи....послушао сам такстекса...нисам више у свом уму,отворио сам широм сва чула и хопала...другар са касиопеје се појавио Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8856
Zastava Cyber Space
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
mob
Samsung Galaxy SII
@Lightsoft
@ gottago
 --> jel' vi verujete u ovo?  Smile
U ovo ?? Daj molim te kakvo misljenje imas o meni ??

Izvinite  Smile obojici. Sta znam... Inace - imam bas visoko misljenje Wink

@ mrgec - objasni to molim te ako mozes. Zanima me  Smile

@ radulac - mislim da Light nije pogresio. Tu temu je postavio tamo gde joj je mesto. Vidi naziv podforuma Wink

@ light (part two  Smile ) opusteno, covece Wink bolje je da brises postove koji nemaju veze sa temom nego da se "spustas" na neciji nivo i dodje do "losih" reci, zar ne? Wink
« Poslednja izmena: 14. Nov 2009, 23:44:55 od ThePhilosopher »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
Sony xperia
I o tome je vec receno na temi Sveto pismo ili Darvin? samo treba procitati. Naravno, zasto bi neko citao, ako moze da lupeta po forumu, dize frku i aplaudira na odgovarajuce stvari.

Predpostavljao sam da ces tako nesto reci. Ali, aj' rekoh da budem siguran u to. Jer pomen reptilskog mozga kod coveka, na mnogim pisanijama, je dosta vezan i sa nekim autorima, tipa Icke, Barbara, ...

Taj deo ljudskog mozga, je najstariji deo u ljudskom mozgu. Razvijen jos pre nekoliko stotina miliona godina. I moze se primetiti da je u mnogome slican danasnjem mozgu reptila. Zato je  i dobio naziv "Reptilian brain". Sto opet moze indicirati na povezanost i odakle je nastao tokom razvoja.
Regulise vegetativni nervni sistem kod ljudi. A vegetativni nervni sistem je zaduzen za automatske funkcije u organizmu. Rad zeluca, srca, disanje, ... Nagone , kao sto su prezivljavanje, dominacija, ... su pod njegovom kontrolom.

Da ne duzim mnogo, ... ako kazes da se ljudi podvode instiktima koje on kontrolise, mogu te razumeti. Ali reci da 97% ljudi razmislja njime, da je na tom nivou,... isto je kao i reci da su to reptili u ljudskom obliku, koji se ne razlikuju od onih od pre 200 miliona godina,  ... vec su samo u ljudskom telu.

Instikte ima svako od nas. Pa i ti. Koliko ces ti savladati njih i drzati pod kontrolom, zavisi od tebe. Ako mislis da toliko populacije zivi na tom nivou razmisljanja, to jest, povladjivanju tim impulsima, gresis. Da jeste tako, ... mozda vise ne bi bio ziv. Jer ... pokusaj preziveti okruzen aligatorima, zmijama, ...

Ako ljudi ne koriste vise centre razmisljanja, u punoj meri, punom obliku, ... to ne znaci da im je nivo egzistencije na nivou reptila.

Uostalom, okreni se oko sebe, pa malo bolje pogledaj.

Njegova pozicija u ljudskom mozgu je:




Jasno mi je sta hoces reci, medjutim, pokusavam da u najrazumljivijem mogucem obliku nesto kazem. Jer ne poznaju svi sve. Jer sigurno bi mnogo manji broj ljudi razumeo nesto sa strucnim izrazima i objasnjenjima. Treba ljudima pribliziti, sto jednostavnije objasniti. Sigurno ce onu sliku bolje razumeti od, npr, ove:



Ako je potrebno na taj nacin raditi, objasnjavati, ... nije problem. Samo koliko njih ce razumeti.  Smile

Jer da neki nesto citaju ne bi davali izjave tipa:
Citat
samo sto je vera u vanzemaljce stara koliko i Spilbergovi filmovi.
Spilberg je rodjen 18. decembra 1946. a prica koja je pokrenula stvari oko NLO, i pokrenula modernu ufologiju, 24. juna 1947.
Zakljucak: Spilberg je imao oko godinu i po, kada je snimio prvi film.
« Poslednja izmena: 15. Nov 2009, 00:11:13 od lightsoft »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Citat
@ mrgec - objasni to molim te ako mozes. Zanima me

објашњење је у томе да је све могуће....како је сиркану,такстексу и екипи могуће да кемтраилси трују људску расу,да се воде битке у подземним базама са ванземаљцима,да исти отимају људе и врше експерименте тако је могуће и да сам ја добио квалитетан тип од касиопејца који прати бараж за светско првенство у фудбалу
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 17 18 20 21
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 17:28:28
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.092 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.