Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 21:44:24
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 16 17 19 20 21
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kasiopejci.  (Pročitano 58543 puta)
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.15
@Radulac
 Smile ili beži nepovratno sa teme.

Citat
No to ne znači da tu nema po nečeg zanimljivog.
Po meni jedino to. Podstrek da probas "drugacije" da razmisljas. To sam i sam pokusavao na ovoj temi. Jednostavno se uzivis i pustis da te ponese. Kada to postane jednim delom tebe, pocinjes da shvatas i razumes neke stvari, Zato sam i mozda dolazio nekoliko puta u zescu diskusiju s pojedinim diskutantima. Jer ono sto sam prozivljavao i razmisljao tokom tog dopustenja, imalo je neke nedorecenosti, stvari koje su bez odgovora, i kojim sam pokusao doci zasebno, bez da trazim po Transkriptama, vec sopstvenim prikazom i razmisljanjem.
 Dosao sam do interesantnog zakljucka. Sve sta se u nauci otkrilo, ili predstavljeno u starim spisima, to se ovde na svojstven nacin predstavljalo.

Neka ne zamere oni, kojima je ovo prisnije, ali ako razmisle dobro, videce o cemu je rec.  Smile
Baš sam se prepoznao jer i sam to radim  Smile Smile

Edit:
 Ovo "drugacije" je kod mene uvek bez navodnika.Nema potrebe plašiti se razmišljati drugačije,uvek su tu stare strukture da pomognu(baš kao i za igre direct x 7,8 a u Windows 7 ima dx9 i 10  Smile)
« Poslednja izmena: 14. Nov 2009, 11:17:24 od taxtex »
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 13400
Zastava Zemun
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
Nokia 
ne bi trebali bas previse da se uzbudjujete oko ove teme....ovi transkripti su dobijeni navodno putem kanalisanja u stvari to se desilo pomocu koriscenja Ouija table koja se koristi inace za razgovor sa duhovima i deca u Americi se igraju sa tim stvarima....ne bih ja ovo prihvatio kao mnogo ozbiljnu stvar,ali nije lose da se procita Smile


mozda i ovo pomogne da shvatite o cemu se radi...

http://www.cassiopaea.org/
« Poslednja izmena: 14. Nov 2009, 11:20:28 od sirkan »
IP sačuvana
social share
Onaj ko nadzire prošlost, nadzire i budućnost. Onaj ko nadzire sadašnjost, nadzire i prošlost.
George Orwell

Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Odustao

Zodijak
Pol
Poruke 5342
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
ma daj... a dobro je, a već sam se uplašio da je to neki nepouzdan izvor...  Smile
IP sačuvana
social share
Odustao
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 6227
OS
Nepoznat
Browser
Nokia6070 2.0
mob
Samsung 
Ma radule, opusti se malo. Nisi pročitao čitav materijal, a sudiš o njemu. Odbaciš sve jer se ne slažeš sa tim da su  ga objavila svetlosna bića iz 6d. Znači početak ne valja, automatski sve ne valja. Ne kažem da trebaš u to verovati, naprotiv uzmi sa maksimalnom dozom rezerve. Štetiti neće, može pomoći. Recimo transkripte budu delić koji će ti pomoći da sklopiš neke mozaike. Zar te ne zanima šta je to u njima što privlači ljude širom sveta, i na kraju kako utiču na ljude. Poznajem ljude koji su nekad mislili svojom glavom, jednog lično, drugi su sa jednog foruma u okruženju, a sada govore iz transkripti kao da su im instalirane u umovima. Možda manipulacija na delu ili samo programiranje. Radule iz svega se nešto možeš naučiti, od tebe zavisi šta i da li ćeš.
IP sačuvana
social share
"Na putu ka istini čovjek može da
napravi samo dvije greške. Da ne
prodje cijelim putem, ili - da ni ne
krene."  Buda
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Odustao

Zodijak
Pol
Poruke 5342
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
za ovo si u pravu, prestao sam da čitam na pola. Inače sam pročitao tonu SF-a u životu, od Alefa i Siriusa, do romana. Ali je to uvek bio SF ! niko nije tvrdio da je to istina. A ovo je kao treće oko. ili Zona sumraka (novine).
ali ajde, pošto ti kažeš, čim smognem snage, pročitaću do kraja !
IP sačuvana
social share
Odustao
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 9046
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Alcatel One Touch
za ovo si u pravu, prestao sam da čitam na pola. Inače sam pročitao tonu SF-a u životu, od Alefa i Siriusa, do romana. Ali je to uvek bio SF ! niko nije tvrdio da je to istina. A ovo je kao treće oko. ili Zona sumraka (novine).
ali ajde, pošto ti kažeš, čim smognem snage, pročitaću do kraja !
   Neces valjda?! Smiley 1 Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Odustao

Zodijak
Pol
Poruke 5342
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
ma hoću, nek ide život !
IP sačuvana
social share
Odustao
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
Sony xperia
jel si bre ti normalan !? postavljaš mi tu neka sra*a, i ubeđuješ me da su  to dokazi, i još se iznerviraš kad ja kažem da je to sve sra*e ?! pa zato što jeste ! Prvo,prema tvojoj verziji, onaj francuz nije falsifikator. ajde i da nije ! kako su drogoni znali za Pluton  a ne i za Io, Ganimed ,Kalisto, Evropu ?!?! Lako... nisu !
ili, kako su znali za Sirius B ? pa nisu ! Neko je lupio, zato što isto tako "znaju" i za Sirius C, koji ne postoji !!!!!!!!!!!
i na kraju svega, ti koji bi hteo da budeš prihvaćen kao ozbiljan sagovornik, i da te ljudi tako tretiraju, lupetaš kao " otvaraju se arhivi, istina izlazi na videlo..." GDE JBT ?!?! Gde ?! Kada ?!
Nema toga, čoveče ! I živećeš ceo život i umreti u zabludi i nikada nećeš dočekati ni sudnji dan ni male zelene.
a ovo  na ovoj temi ,mislim, poruka iz drugog sazvežđa koja ti je stigla na mail.....
Ja jesam normalan, za razliku od tebe, izgleda. Kako te bre nije sramota da lazes ?? Ko je dokazao da je falsifikator ?? Koliko to puta trebam da te pitam ?? Ako je za jedno govorio, da li mora i za drugo ? Da li si uopste procitao njegovo izvorno da bi znao o cemu je sve govorio ??

Lepo sam te pitao kako je znao 50 godina unapred ??

Ti kazes da nije znao, i sada si ti iznad svih oni njegovih kolega koji to ne poricu vec oko izvora se gloze. I sada ces ti da mi pricas o necemu. Po cemu Sirijus C ne postoji ? Ti si sada pametniji od dvojice francuskih astronoma koji su se bavili time i iznelki proracune ?? Ti se postavljas znaci iznad njih ??
Citat
i na kraju svega, ti koji bi hteo da budeš prihvaćen kao ozbiljan sagovornik, i da te ljudi tako tretiraju, lupetaš kao " otvaraju se arhivi, istina izlazi na videlo..." GDE JBT ?!?! Gde ?! Kada ?!
I nemoj da se deres, ako ti nemas oci i ne vidis i ne citas, tvoja je stvar. I ja ne lupetam, za razliku od tebe. Citaj, i vidi ko je ozbiljan sagovornik. Citaj a ne lupaj samo neka svoja trabunjanja i ne leci svoje frustaracije. Pa onda vidi ko ce umreti u zabludi. Ti kao sagovornik si sposoban samo da se podsmevas, jer drugo ne umes i ne znas za drugo.
Citaj malo, citaj a ne lupaj samo ....

Britanija otvara dosijee o NLO

Državni arhiv Velike Britanije objavio je potpuni dosije o "incidentu u Rendelšamskoj šumi" iz decembra 1980. godine, koji važi za jedan od najpoznatijih događaja sa neidentifikovanim letećim objektima (NLO) u toj zemlji.

Dosije o ovom događaju objavljen je na internetu zajedno sa dosijeima o još 800 navodnih susreta sa vanzemaljcima tokom 1980-ih i 1990-ih godina, a u protekle tri godine Ministarstvo odbrane je, pod pritiskom javnosti, počelo postepeno da objavljuje dokumente o NLO koji su ranije bili tajni.

Zamenik komandanta baze američke vojne avijacije Čarls Halt u Engleskoj bio je zapanjen onim što je video: jasna, pulsirajuća svetlost na noćnom nebu.

Britansko ministarstvo odbrane nije moglo da objasni taj događaj, ali je donelo zaključak da neidentifikovani leteći objekat ne predstavlja pretnju za bezbednost zemlje.

Dosije Rendelšam sadrži svedočenje američkog oficira Halta koje je godinama poznato javnosti, kao i zaključke vladine istrage i pismo bivšeg šefa bezbednosti u kojem apeluje na zvaničnike da ozbiljnije shvate NLO.

Halt je napisao da su dvojica vojnika primetila "neobična svetla" oko tri sata ujutru u šumi izvan američke baze u istočnoj Engleskoj, a patrola koju je poslao da ispita slučaj videla je "čudan, užareni predmet" u šumi.

Metalni trouglasti predmet "belom svetlošću je obasjao celu šumu", napisao je Halt u izveštaju.

Istražitelji su sledećeg dana našli udubljenje u zemlji i povišeni nivo zračenja.

Radari nisu ništa zabeležili i "nije bilo dokaza da je nešto ugrozilo vazdušni prostor Velike Britanije i sletelo u blizinu vojne baze Vudbridž".

U pismu tadašnjem ministru odbrane Majklu Hezeltinu iz 1985. godine lord Hil - Norton, bivši vrhovni komandant britanskih oružanih snaga, žalio se da taj "zbunjujući i uznemirujući" događaj nikad nije potpuno objašnjen.

Britansko ministarstvo odbrane prati NLO od 1950-ih godina, a očekuje se da će više dokumenata biti objavljeno 2010. godine.

Neki od nedavno objavljenih događaja mogu se jednostavno objasniti.

Ministarstvo je 1993. i 1994. godine primilo mnogobrojne izveštaje o "jarko osvetljenom ovalnom predmetu" iznad Londona za koji se ispostavilo da je avionska reklama za novi model automobila.

Dokumenti beleže i veliko povećanje broja primećenih NLO u 1996. godini - tada ih je zabeleženo 609, dok ih je 1995. bilo 117.

Istoričar koji se bavi NLO i konsultant Nacionalnog arhiva Dejvid Klark, izjavio je da verovatno nije slučajno što je serija o natprirodnim pojavama "Dosije iks" tada bila popularna u Velikoj Britaniji, kao i film "Dan nezavisnosti" u kojem se opisuje invazija iz svemira.

"Neka veza između tekstova u novinama, televizijskim emisijama i filmovima o vanzemaljcima i broja primećenih NLO očigledno postoji", naglasio je Klark.

"Osim u 1996. godini, veliki broj primećenih NLO ministrastvo odbrane zabeležilo je i 1978. godine, kada je prikazivan film "Bliski susreti treće vrste", dodao je Klark.



Izvor: B92

----------------------------------------------------------------------------------------

Francuska otvara tajne dosije o NLO za javnost

Paris (AP) - Francuska je prva zemlja, koja otvara svoje dosijee o NLO (Neidentifikovani Leteći Objekti) za javnost. Nacionalna agencija za bezvednost je otvorila web sajt na Internetu ,sa više od 1600 dokumenata o NLO u proteklih 5 decenija.

Internet veb sajt će biti dopunjivan sa novim slučajevim, istovremeno kako se otkrivaju.
Jacques Patenet, Aeronautički inženjer koji vodi ovu kancelariju je izjavio da je Francuska prva zemlja na svetu koja se odlučila na ovakav korak.

Od 1600 slučajeva registrovanih od 1954. oko 25 procenata je klasifikono kao “D” slučaj, što znači “uprkos dobrim ili veoma dobrim podacima i proverenim svedocima, ovo je nešto što ne možemo objasniti, rekao je Patent na konferenciji za štampu.

Francuska agencija za istraživanje NLO, godišnje dobije između 50 i 100 NLO prijava, obično dostavljenih od policije.

Ostale zemlje, kao na primer, Amerika i Engleska, skupljaju informacije na sličan način kao i Francuska, ali su ti podaci dostupni na uvid javnosti, samo na lični zahtev.

Francuska se odlučila da sve svoje informacije ponudi javnosti, u cilju lakšeg proučavanja od naučnika i drugih pojedinaca koji se bave fenomenom NLO.

Samo jedan sat, nakon što je objavljena ta vest, serveri na kojima se nalazi web sajt su “pali” , zbog izuzetno velike posećenosti.

Inače sam web sajt je izuzetno dobro opremeljen, čak sadrži i skenirane izveštaje od policijske prijave.

Izvor

------------------------------------------------------------------



UFOs exist, says Japan official
By Chris Hogg
BBC News, Tokyo

Japan's chief government spokesman has announced that unidentified flying objects (UFOs) exist.

Earlier, in response to a question from an opposition lawmaker, the Japanese government issued a statement saying it could not confirm any cases of UFOs.
But Chief Cabinet Secretary Nobutaka Machimura later told reporters he believed they were "definitely" real.
It is the sort of question politicians dread but, under Japanese rules, are unable to ignore.
A member of the opposition asked the government what its policy was to deal with UFOs.
He said work should begin urgently to try to confirm whether or not they exist because of what he called "incessant" reports of sightings.

The Japanese civil service swung into action.
In a statement it said that should a flying saucer be spotted in the country's airspace, a fighter would be scrambled to attempt visual confirmation.
But it emphasised that the government was not aware of cases where a UFO from space had been discovered.
Most alerts turned out to be birds or other objects.

'Not confirmed'

The document revealed that Japan has not yet planned what to do should aliens arrive here.
The government's chief spokesman Nobutaka Machimura drew laughter from reporters when he admitted that this was a "stereotypical" response from the bureaucrats.
Perhaps with his tongue a little in his cheek he insisted that he believed UFOs did "definitely" exist.
Questioned about the existence of alien spaceships, Japan's Prime Minister Yasuo Fukuda thought about it and then answered carefully.
He said he had "not yet confirmed" whether they existed.
The conspiracy theorists will note that the answer was not a "no".

izvor BBC

---------------------------------------------------------------------------------------------

Citaj da li otvaraju, citaj i ne seri vise. I da mi se vise nisi obratio tim tonom.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Odustao

Zodijak
Pol
Poruke 5342
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
Citaj da li otvaraju, citaj i ne seri vise. I da mi se vise nisi obratio tim tonom.

to što si supervizor, ne bi trebalo da ti daje za pravo da ovako pišeš.
moje je pravo i da se podsmevam, i da ismevam i uostalom da ne verujem !
Ovakva tvoja rečenica samo pokazuje koliko si u stanju nisko da padneš da bi odbranio svoje zablude (uverenje, štagod)
Lepo je što si se setio da navedeš prvi put jedan kredibilan dokaz, ali to da su postojala "vidjenja" nlo-a sam znao odavno... to da se neka svedočenja čuvaju u arhivima, i to sam znao. Ne vidim ništa novo u tome.
eksperimentalne letelice, odsjaj farova na niskom oblaku, mlazni motori lovaca... i jebena patka sa rudarskim šlemom ! Nije bitno ! Stvar mišljenja ! Ja tebi nigde nisam napisao "ne seri" a one priče o drogonima  ću uvek da nazovem sra*em jer za mene to jesu !
A ako ti je to baš toliko mrsko i ne možeš da podneseš, ok, banuj me ! trajno, molim te !

u, suprotnom, mogao bi da mi se izvineš ! Posebno zato što si supervizor !
« Poslednja izmena: 14. Nov 2009, 13:55:19 od radulac »
IP sačuvana
social share
Odustao
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
Sony xperia
Citat
to što si supervizor, ne bi trebalo da ti daje za pravo da ovako pišeš.
I da nisam supervizor, napisao bih ti isto.

Citat
Ovakva tvoja rečenica samo pokazuje koliko si u stanju nisko da padneš da bi odbranio svoje zablude (uverenje, štagod)
Moram, kada imam takve sagovornika. Lakse me onda razumeju. Opet kategorises da su to moje zablude. Nadji negde na forumu od 17000 i nesto posta gde sam napisao da verujem u to i to. Za bilo sta. Izvoli nadji.

Citat
Lepo je što si se setio da navedeš prvi put jedan kredibilan dokaz, ali to da su postojala "vidjenja" nlo-a sam znao odavno... to da se neka svedočenja čuvaju u arhivima, i to sam znao. Ne vidim ništa novo u tome.
Nije prvi, a ti sto probiras sta tebi odgovara,tvoja je stvar. To sto izbegavas vecinu stvari, da odgovoris na njih, to samo govori o tebi kao sagovorniku.
A sada si znao da su postojala "vidjenja", da se cuvaju u arhivama i to si znao i nema nicega novog, jel' ?? Neko nekoga pravi budalom decenijama pa posle kaze, jeste, imamo mi arhive. Tebi nista novo.

Citat
Ja tebi nigde nisam napisao "ne seri" a one priče o drogonima  ću uvek da nazovem sra*em jer za mene to jesu !

Samim time sto si napisao
Citat
postavljaš mi tu neka sra*a
dovoljno govori da ne serem. Jer samo onaj ko sere moze i sranja da postavlja. Tako, da jesi rekao.
A sto ce za tebe nesto biti i ostati sranje, ne znaci da i onaj koji to postavlja sere.

A o tome ko je relevantniji i ozbiljniji sagovornik, pa raspitaj se malo. Slobodno.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 16 17 19 20 21
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 21:44:24
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.112 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.